opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Proma Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(1106)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(1106)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta firmy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta firmy

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tychy
  • Wyry
  • Mikołów
  • Promnice
  • Cielmice
  • Łaziska Średnie
  • Gostyń
  • Urbanowice
  • Kobiór
  • Łaziska Górne
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tychy
  4. /
  5. Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Proma Poland Tychy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Proma Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Gość

    17.02.2018 21:02

    Inne

    Nie polecam tam pracować żadnemu nawet w desperacji szczególnie na nowej hali.Liderzy traktują cię jak ścierwo , a kierownictwo jest jeszcze gorsze wieczne pretensje o wszystko jak stoisz źle jak pracujesz źle jak nie ma wyrobionej normy na detale masz przesrane . Liderzy włażą do (usunięte przez administratora) Gr....ten że swoją Ala dziewczyna gruchają jak gołąbki jak się zatrudniała to była zwykłym pracownikiem z Ukrainy wystarczyło wskoczyć do łóżka i jest się koordynatorem do przyjęć . Beznadziejnie jedynie można współczuć osoba pracującym na nowej hali . I tak są zwolnienia bo pan G... Uważa się za nie wiadomo kogo i odnosi do Ciebie jak do debila
    ReviewUserIcon
    Pola

    21.02.2018 17:42

    Inne

    Masz wkurw mnie ta ukrainka niech się nauczy po polsku gadać napewno smaczny zrobiła lod
    ReviewUserIcon
    anonymous

    06.03.2018 19:12

    Inne

    trza było też wskoczyć a nie marudzić (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    16.02.2018 19:17

    Inne

    Jeśli umiesz posługiwać się kalkulatorem. Jeśli umiesz szybko biegać z rękami w kieszeniach. Jeśli nie umiesz traktować ludzi z szacunkiem. Jeśli nie widzisz związku między swoją postawą a atmosferą w pracy. Jeśli nie lubisz pomagać innym. Zostań brygadzista w Promie!!!
    ReviewUserIcon
    Nowy

    16.02.2018 14:09

    Inne

    Jak wyglada stanowisko elektryków pracujących w Proma na utrzymaniu ruchu? Szefostwo, zarobki i praca w porządku?
    ReviewUserIcon
    MM

    07.02.2018 11:45

    Inne

    Witam a jak tam praca na tłoczni jak ludzie brygadzisci itd czy warto skladac cv pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    321

    22.01.2018 13:36

    Inne

    2400 brutto to 14,2 zł na godzine, a jakie som premje ?
    ReviewUserIcon
    abc

    04.01.2018 17:15

    Inne

    Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? są jakieś testy manualne?
    ReviewUserIcon
    Pepe

    03.01.2018 15:03

    Inne

    Jak dla mnie dwóch liderów liderów nowej hali równi goście, jeden niestety to skończony kretyn i dyletant na oko bez szkoły. Ogólnie atmosfera i ludzie bardzo fajni, można poznać wiele wartościowych ludzi. Praca nie jest zbyt fajna ale do ogarnięcia, jeśli ktoś sobie weźmie szkolenie do serca to nie będzie miał problemów z rozpoczęciem pracy.
    ReviewUserIcon
    Nieważne

    03.01.2018 00:22

    Inne

    Pracuje na nowej hali i polecam jest czas na naukę produkcja ruszy dopiero na 100% w lutym w crs jest stawka 16.7 brutto czyli 12.5 zł na rękę stawka w (dodatki do zmiany nocnej też są )promie 2400brutto plus premie i przyjęcia są nadal atmosfera na nowej hali na plus
    ReviewUserIcon
    jakis

    30.11.2017 09:49

    Inne

    2400 zł brutto plus dodatki- Proma, 13zł/h netto crs
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    30.11.2017 23:11

    Inne

    A czy łatwo dostać się pod Proma? Jak wygląda rekrutacja? 2400 brutto to nie jest tak najgorzej na początku
    ReviewUserIcon
    Normalny

    03.12.2017 08:34

    Inne

    Jakie 2400 brutto plus dodatki? Jest 2200 brutto plus dodatek nocny. Umowa na 3 miesiące, praca na 3 zmiany. Ciężka praca, nie polecam dla kobiet.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    30.11.2017 00:32

    Inne

    Witam serdecznie. Co u Was robią kobiety?na maszynach są, czy na magazynie? Jaka stawka brutto na początku? Łatwo się do Was dostać do pracy, skoro szukają osób pod firmę?jak wygląda rekrutacja?proszę o pilną odpowiedź
    ReviewUserIcon
    anonymous

    23.11.2017 06:26

    Inne

    Nie polecam nowej hali kierownictwo dno. Kasa dno brygadziści są jak nieodpowiedzialni
    ReviewUserIcon
    Wdzieczny

    23.11.2017 12:59

    Inne

    Hej, co na tej nowej hali jest nie tak? Zaproponowano mi tam prace i teraz nie wiem czy brac
    ReviewUserIcon
    Ooo

    24.11.2017 09:00

    Inne

    Jak chcesz cmalo zarabiać to zapraszam mało tzn prawie tyle co najniższa krajowa i codzienne kablowanie
    ReviewUserIcon
    Oooo

    23.11.2017 07:09

    Inne

    Nie polecam firmy małe zarobki wymagania z kosmosu ickarda dno sami kable
    ReviewUserIcon
    Teq

    16.11.2017 12:06

    Inne

    Witam Mam spotkanie w firmie Proma - na stanowisko w dziale jakości, można uzyskać jakieś informacje na temat charakteru (praca zmianowa czy też nie) i stawek na tym stanowisku.
    ReviewUserIcon
    Mar

    19.11.2017 15:35

    Inne

    Jak z ta rozmowa do jakosci ?? Jakies szczegoly??
    ReviewUserIcon
    Teq

    20.11.2017 06:04

    Inne

    Na stanowisko : Kontroler Jakości Dostaw - z serwisu Pracuj.pl
    ReviewUserIcon
    singiel

    30.09.2015 14:25

    Inne

    Zarobki może małe choć niektóre kobiety z 3 sobotami wychodzą ponad 2200 zł na rękę), ale na zakładzie jest bynajmniej na czym oko zawiesić no i poromansować. Przecież niektóre babki są naprawdę ładne tyle że zapieprzają jak roboty, ale po pracy są ładnie ubrane i pachnące i całkiem miłe. Dlatego tutaj jeszcze robię bo trzyma mnie jedna kobieta.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    14.11.2017 18:56

    Inne

    A o kogo chodzi kolego moze o mnie
    ReviewUserIcon
    luki1994

    06.07.2017 07:40

    Inne

    Ja ogólnie polecam pracę na Proma . Stawia się nowa hala dosyć duża . każdy robi swoje , liderzy też okej wszystko na swoim miejscu porządek przy liniach . nie ma co porównywać z firmą Frompol. jest czas na kawę jak i każdy ma chwilę dla siebie. Ogólnie polecam :) A dla tych co wielce narzekają to pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Wrrr

    19.07.2017 09:06

    Inne

    a jaka stawka na początek?
    ReviewUserIcon
    Janusz123

    29.10.2017 20:23

    Inne

    Na okres próbny 2200zł a później jak jest pozytywny do pracy to wiadome stawka idzie w górę
    ReviewUserIcon
    sony

    05.05.2016 22:19

    Inne

    nie wiesz @robben czy te oferty na kierownika produkcji rolet materiałowych są aktualne? A czy ty składałeś papiery? Warunki wydają się bardzo atrakcyjne. Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie , samodzielne stanowisko. Powiedz coś jeżeli wiesz. Dziękuję z gory
    ReviewUserIcon
    porażka

    28.08.2015 16:14

    Inne

    No tak dobrze policzyłeś 1750brutto to 1600zł he dobry jesteś.
    ReviewUserIcon
    Kabaret

    26.08.2015 21:06

    Inne

    Pracownicy nie maja nic do gadania na tym zakładzie bywa że zostają dłużej za darmo rypia jak roboty za 1750brutto powodzenia!!!
    ReviewUserIcon
    On23

    03.04.2015 20:40

    Inne

    na poczatek masz 9zł na strzała lub dyszke
    ReviewUserIcon
    On23

    03.04.2015 20:39

    Inne

    Co wy piepszycie zamowienia s cały czas praca wre gorocą para.. bardzo miła atmosfera i fajnie sie pracuje ;)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Proma Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Proma Poland Sp. z o.o.

    Murarska 17 43-100 Tychy

    NIP:6443056617

    KRS:0000111867

    http://gruppoproma.it/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    Wolwest

    13.03.2015 13:14

    Inne

    Mam pytanie: dostałem ofertę na stanowisko "Inżynier jakości" stawka początkowa nie jest powalająca, ale głównie chodzi mi jaka atmosfera panuje aktualnie na zakładzie, jak z przełożonymi i czym faktycznie osoba na takim stanowisku się zajmuje?
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    18.02.2015 15:21

    Inne

    witam pracowałem tam 4 lata temu na produkcji jak brylant był dyrektorem ze starych pracowników to go kojarzą nie wiem czy jeszcze ktoś tam robi z nich. jak na ludzi to super ekipa a co do zarobków to katastrofa 2000zł. z czterema sobotami przy dobrej premii a za bele co ci ta premie brali NIEPOLECAM
    ReviewUserIcon
    ja

    15.01.2015 13:03

    Inne

    powiem ci jedno nie pchaj sie tu bo bedziesz żałował. N chwile obe4cna i tak nie ma przyjęć
    ReviewUserIcon
    robol

    24.09.2014 09:51

    Inne

    przyjmują samych znajomków i zarazem kapusiów. Porażka
    ReviewUserIcon
    noname

    29.03.2014 17:12

    Inne

    "Kiedys" bedzie dobrze ;) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    hej ho

    08.02.2014 12:24

    Inne

    Witam. Jak tam w tym roku z premiami świątecznymi? Rozdawali bony?
    ReviewUserIcon
    fds

    02.10.2013 21:34

    Inne

    imprezka sie mozole szykuje? opijacie nieszczesne waruny pracy?
    ReviewUserIcon
    Były

    31.07.2013 14:26

    Inne

    Za moich czasów stanowiska przedstawiciela handlowego nie było. Nowa produkcja była przywożona z Włoch.
    ReviewUserIcon
    janusz

    13.07.2013 13:52

    Inne

    (usunięte przez administratora) a od promy najdalej jak sie da! typowy oboz pracy- pracowalem nie polecam! ale jak chcesz to sie pchaj w to szambo! i tak ucieniesz
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.07.2013 20:47

    Inne

    Jak w Proma radza sobie przedstawiciele handlowi? dają im auta, telefony lub laptopy? Jak to jest rozliczane? Jakis system prowizyjny?
    ReviewUserIcon
    robal

    02.05.2013 21:54

    Inne

    halo, orientuje sie ktos jakie sa warnki na stanowisku przedstawiciel handlowy?
    ReviewUserIcon
    per ster

    09.11.2012 07:12

    Inne

    od każdego wali jak to syf jest jakich mało. brud, smród i ubóstwo 10-tego.
    ReviewUserIcon
    frajer

    16.09.2012 10:38

    Inne

    Masz racje firma coraz mniej placi taki zapiernicz za marne grosze. Trzeba stad spieprzac gdzie pieprz rosnie. Porazka na calego
    ReviewUserIcon
    ktos nad toba

    13.09.2012 16:20

    Inne

    nie ma sie co podniecac nad ta firma pracownikami cala reszta nierobow proma juz dlugo nie pociagnie bo jest coraz mniej zamowien i klopoty finansowe firmy narastaja. Takze wszystkich w tej firmie czeka zaglada
    ReviewUserIcon
    KTOSIEK.

    24.06.2012 17:51

    Inne

    A co do pytania --brygadzistą jest ten co przyjdzie pierwszy do Promy na początku danej zmiany.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    20.06.2012 12:44

    Inne

    Kto jest teraz brygadzistą?
    ReviewUserIcon
    anik

    06.06.2012 18:21

    Inne

    Prawda. Trzeba stąd uciekać
    ReviewUserIcon
    robol

    29.05.2012 14:16

    Inne

    jakie 2200 człowieku ty takiej wypłaty na oczy nie widziałeś chyba że z 4 sobotami a brutto to na montażu maja 1800 jak odejmiesz podatek to zostaną ochłapy. Firma do bani nie polecam!!!
    ReviewUserIcon
    Robol

    27.03.2012 14:42

    Inne

    2200 brutto
    ReviewUserIcon
    Kec

    22.03.2012 11:43

    Inne

    Jakie zarobki dla nowo przyjetych ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.