Opinie o CGR Polska w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CGR Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CGR Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGR Polska w Częstochowa

powodzenia

witam. chcę się podzielić swoją opinią na temat CGR. Otóż po przeniesieniu się z Rejtana na Strefową warunki, atmosfera się pogorszyły, coraz większe normy( niektórzy sami się do tego przyczynili, gdyż była gadka zróbmy 10 więcej bo przecież nie będziemy gorsi niż zmiana wcześniejsza) sami pokazali a trzeba było siedzieć na (usunięte przez administratora) , większe wymagania a płaca stoi w miejscu. Podwyżki są znikome od 0 - 50 gr. co daje max 50 zł na rękę miesięcznie. Ludzie potrafią cię "zeżreć" że masz 10 zł więcej na pasku. Wigilia przez Francuza była organizowana co roku za Polaka dla "pracowników" na magazynie z kawą i ciastkiem... no bo przecież biuro pojechało do Zakopanego na wigilię... Pieniądze były, są i będą na wszystko tylko nie dla pracownika. Obecny prezes nawet nie potrafi wyjść do ludzi porozmawiać, Francuz przychodził czasem na linie pomagać. Na stołówce 2 czajniki i mikrofala, a gdzie szafki na jedzenie? lodówka by kanapka nie skisła latem? jedzenie trzeba trzymać w szatni w szafce z butami roboczymi, bo przecież buty nie mogą stać na szafce. Kolejną sprawą jest sprawdzanie torebek i bagażnika samochodowego przez ochroniarza przy wyjeździe pod pretekstem, że giną komponenty (przykład 4 palety aluminium)- haha jak się okazało to w papierach biuro miało (usunięte przez administratora) że się tak wyrażę, więc co to za pracodawca jak z góry ocenia pracownika, że jest potencjalnym (usunięte przez administratora) Ludzie się zwalniają gdyż od stycznia 12.50zł to jest najniższa krajowa a taka stawka jest teraz obecnie w zakładzie, biuro sobie z tego nic nie robi bo przecież przyjdą nowi (o ile przyjdą- cała kolejka czeka przed bramą- pff) lepiej żeby wyszkolony pracownik się zwolnił niż dać mu podwyżkę, Ten zakład nie stawia na rozwój pracowników dlatego młodzi stamtąd uciekają bo nie widzą perspektyw na przyszłość, zostają tylko tacy +50 żeby dociągnąć do emerytury, chociaż i oni zastanawiają się nad zmianą.

żenada

Młodszy inżynier heh czyżby pan stoperek który z wiadrem wazeliny po pół roku został inż. prod.

Lord Nelson

Witam wszystkich.Czy ktoś wie a może słyszał ,kiedy ma być to dofinansowanie do napojów z automatu,kawa,barszczyk,itp.Bo nie kryjąc rozczarowania no drogo jest, 80 gr za kubeczek kawy i nie rzadko gorzkiej to brak słów.Poza tym gdyby było jeszcze taniej ,to większa liczba pracowników mogła by spotykać się przy automacie. To z pewnością poprawiło by atmosferę.Jeszcze gdyby można było przestawić automaty w inne miejsce,tak ciut w prawo to by było coś.No bo kto lubi gdy mu się zagląda w kubek z góry.

@Lord Nelson

Jakie dofinansowanie? Człowieku rozum ci odjęło??? Kasa na święta była? Byłą. No to do roboty bo od tego tam jesteśmy

@Lord Nelson

Dofinansowania to będą ale na imprezki dla biura

Wiesiek Pawlacz
@Władek Pagacz

Ja tak nie uważam, gdyż dofinansowania są, tylko trzeba się trochę postarać, ja to już nie jeden pawlacz zbiłem, a jak by kto chciał to i łóżko mu mogę zbić, oczywiście za odpowiednią zapłatą

rozczarowanna

Witam. Jestem wieloletnim pracownikiem CGR jako operator produkcji . Do połowy roku 2016 prezesem był francuz ,a obecnie prezesem jest polak i od tamtej pory warunki pracy i atmosfera znacznie się pogorszyły. Wiele osób już odeszło i wiele osób myśli o odejściu. Wynagrodzenie za trzy zmiany= najniższa krajowa-PORAŻKA. Podwyżki są tylko symboliczne(20 gr) a praca bywa uciążliwa zwłaszcza pod okiem KAMERY( wielki brat-prezes patrzy) Za francuza spotkanie wigilijne było dla wszystkich za polaka tylko dla wybranych(biuro).Poprzedni prezes kulturalnie organizował zebrania informacyjne-polak nie potrafi wyjść do pracowników.

MiKa
@rozczarowanna

Też pracuje w tej firmie długie lata. Podzielam twoje zdanie. Przynajmniej miałaś odwagę i założyłaś wypowiedzenie. Może dzięki temu kierownictwo zauważy że nie jest to dobry kierunek dla tej firmy i coś tu się zmieni na lepsze. Po nowym roku więcej osób złoży wypowiedzenia.

@rozczarowanna

Faktycznie, warunki pracy w porównaniu z halą na Rejtana strasznie się pogorszyły ???? (żenada). Poza tym, jeśli ktoś pracuje uczciwie to kamery w niczym nie przeszkadzają. Atmosfera? No cóż, tworzą ją ludzie. Podwyżki są adekwatne do zaangażowania w pracę. Wigilia jest 18 grudnia - dla wszystkich, jak co roku. Trzeba mieć świadomość, że kij ma dwa końce i jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Jeśli czegoś wymagasz - daj coś z siebie. A jak się nie podoba, zmień pracę.

Jeśli chodzi o kamery to nie o uczciwość w pracy chodzi a o poczucie prywatności, w ciągu ośmiu godzin pracy drapiesz się na pewno w du.. -rób to przed kamerą.Zarobki=najniższa krajowa za trzy zmiany, co do zmiany pracy to wiele osób już to zrobiło.JAKA PŁACA TAKA PRACA. W zakładach gdzie są dobre warunki pracy i płacy nie ma problemu ze znalezienie pracowników.

zocha

W zeszłym roku Wigilii nie było- a w tym jest spotkanie dla pracowników cgr podsumowujące mieniony rok na hali magazynowej.

Tofel
@ja

Ja tam odkąd są kamery to nawet w nosie przestałem dłubać, to chyba dobrze ? A jeśli chodzi o drapanie w d...e to robię to tylko przed tym jak się z kimś mam witać. Nie narzekajcie na prezesa bo będzie mu przykro jak to będzie czytać. Prezes kocha was wszystkich bardziej niż możecie to sobie wyobrazić.

W czyj tyłek wchodzisz?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CGR Polska padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Frezer - Tokarz - Ślusarz Narzędziowy.

Świety Mikołaj

atmosfera jeast znośna nawet ale jezeli chodzi o zarobki to [żenua] wymagania rosną a z pracownika chcą zrobić robota który będzie umiał pracować ustawiać i przezbrajać maszyny . A są takie osoby a wynagrodzenie za nabyte umiejętnośći stoi w miejscu . A jak człowiek śię odezwie o podwyzke ,to dostaje odpowiedz , czy zasłurzyłeś/aś i na tym się kończy rozmowa. pracownicy się zwalniają mają dosyć ... a prezes ma to gdzieś ,przecierz będą nowi ,ale nic nie umiejący , a odchodzą ludzie którzy potrafią ,i znają proces technologiczny jak i produkcyjny ... oklaski dla pana PREZESA

Agata

@zenekwidzę, że niestety nikt nie zdążył odpowiedzieć na Twoje pytania. Czy zdecydowałeś się aplikować na to stanowisko? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do CGR Polska. Na co powinny być przygotowane osoby, które czekają na rozmowę kwalifikacyjną?

zenek

Witam, mam pytanie jak wygląda w tej firmie stanowisko młodszego inżyniera, wymiar pracy, wynagrodzenie, czy jest szansa na rozwój, czy są jakieś szkolenia na początku i czy w ogóle warto startować na to stanowisko. Z góry dziękuję za opinie.

andrejew

musi si e rzeczywiście rozbudowywać skoro fajne nowe oferty pracy się widze pojawiają. np. na stanowisko Ustawiacz Maszyn - Elektryk, ciekawe tylko jaka kasa

profil

Witam pracuje w CGR parę miesięcy jestem przyjęta przez Work . Mam wrażenie że Ci z worku są gorzej traktowani w pracy.Jest też kwestia wynagrodzenia jest duża różnica między CGR a Work a czasem trzeba zrobić więcej. A żeby przyjść w sobotę to też nie jest łatwo oczywiście zawsze pierwsi z CGRu. Ale pracować trzeba.

lopes
@profil

Stawki są takie same = najniższa krajowa, chyba że porównujesz się z ludźmi, którzy pracują tam ileś lat. Wszyscy są traktowani tak samo, nie ma podziału na "Worki" i firmę. Norma jest taka sama dla pracowników Worka jak i CGRu.

Pewny
@profil

Zainteresowany asortymentem... vdg.industry@gmail.com

operator pewnej lini

Witam .Odnośnie podwyżek w CGR to nic tak naprawdę nie wiadomo.To jasne jest iż Księgowa zarabiać będzie inaczej niż zwykły operator,nie wolno tego w taki sposób porównywać.Na lewo nikt nie robi nie ma szans,w papierach porządek ludzie mają fakt.Z perspektywy czasu, wiem że (nowemu) pracownikowi ciężko będzie teraz dotrwać do normalnych pieniędzy.Wszyscy którzy tu się wybierają do pracy,polecam trzymać ze starymi pracownikami ustawiacze, itp,robią tu już sporo czasu i są doskonale doświadczeni w tym co robią mogą wiele nauczyć ale trzeba też chcieć samemu,a reszta przyjdzie sama z czasem.Pozdrawiam wszystkich.

operator pewnej lini

Na wstępie pozdrawiam wszystkich ludków z CGR bo razem tam działamy.Jak wygląda praca w tej firmie, wie to każdy kto pracuje tam 1 rok 5 lub 10 lat a są i tacy którzy pracują dłużej.Pracownicy z długim stażem zarabiają dobra kasę+Soboty a nawet czasem Niedziele, wszystko to tzw setki 100%.Kasa zawsze na czas,są dodatki Świąteczne fakt nie wielkie sumy ale jednak.Firma gwarantuje odzież ochronna,itp.Wiadomo każdy oczekuje czegoś innego od danej firmy ale praca jest jaka jest.Na jednych liniach lżejsza na innych jest ciężko.Jeśli ktoś chce pracować to będzie, piszę tu o osobach które maja rodziny i nie ma innego wyjścia robić trzeba.Osoby które wypisują na różnych forach negatywne opinie o firmie CGR to niech szukają wrażeń w innej firmie.Nikt nikogo siłą nie trzyma. Jeśli chodzi o ludzi...są fajni i nie fajni, jak wszędzie. Ogólnie atmosfera jest do przyjęcia. Pozdrawiam.

oszukany

przyjeli do pracy zrobili nadzieje a teraz przez work serwice chca zeby ludzie robioli bo nowy dyrektor tak ulepsza firme czyli prowadzi do upadłości!

sluchacz

a czy występuje tam system cztero zmianowy.?

lopes
@sluchacz

Występują tam wszystkie rodzaje systemów.

malezja
@lopes

tu się z tobą zgodzę z kąt oni go przyjeli chory człowiek

WOJREN

TRZEBA SIE NAROBIC I TO NIE WSZYSCY NIEKTORZY MAJA CHYBA WZGLEDY CODZA PO KILKA RAZY NA PRZERWY A PO 2 ZMIANIE TO OK 21,30 SA GOTOWI DO WYJSCIA MAJA CZAS NAWET NA POGADUSZKI

Obserwator

Muszę poprzednika rozczarować - są jeszcze niższe stawki w częstochowskiej branży motoryzacyjnej. Otóż niejaki zakład Sila Poland Sp. z o.o. ( mechanizmy zmiany biegów, cięgna) na Aniołowie płaci szeregowym pracownikom produkcyjnym, tzw. monterom 7,36 zł/h brutto (sic!) i to niezależnie od tego, czy pracują 4-ty miesiąc czy nawet 5-ty rok! (sic!!!) Mało tego, znam przynajmniej jedną osobę, która przepracowała tam już 8 lat i nadal "funkcjonuje" na w/w stawce! Od NIEZAPEWNIENIA minimum gwarantowanego "ratuje" ich tylko sprytny wybieg Dyrekcji, a mianowicie standardowa, zawsze (prawie) "gwarantowana" premia 15% i inne premie, które już jednak nie są stałe, a zależne od wydajności, jakości i NIECHOROWALNOŚCI (sic!!!) W każdym razie w praktyce wygląda to tak, że przeciętnie za 21 dni pracujących w miesiącu pracownik taki otrzymuje "wynagrodzenie" w wysokości oscylującej wokół kwoty 1200 zł "na rękę". ;/ Coś dodać?

ANONIM

stawki 8,50 zl brutto na produkcji nawet dla osób pracujących dwa lata. Taka stawka jest najniższa w Częstochowie jeśli chodzi o przemysł motoryzacyjny. CGR jest na ostatnim miejscu jeśli chodzi o warunki pracy i wynagrodzenie zaraz za TRW. Jednak w TRW mają o niebo wyższe dodatki socjalne. Nie słuchajcie ludzi którzy mówią że w CGR jest lajtowa praca w porównaniu z innymi zakładami.To jest nie prawda, pracowałem w wielu zakładach, praca w każdym wygląda podobnie z tym że różni się zarobkami. Jeśli o czołówkę zakładów pracy produkujących części motoryzacyjne w Cz-wie zdecydowanie dominuje firma SP. Barre Thomas. Serdecznie pozdrawiam wszystkich z CGR oraz BT !!

Zostaw merytoryczną opinię o CGR Polska - Częstochowa

• Jak się pracuje w CGR Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CGR Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CGR Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CGR Polska
1.9/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Strefowa 12
    42-202 Częstochowa