Opinie o ZTM Gdańsk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZTM Gdańsk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZTM Gdańsk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZTM Gdańsk w Gdańsk

Autobus 130

Bardzo przepraszam jadąc dzisiaj autobusem 130 w kierunku Gdańska drugi raz w tym tygodniu wchodził pasażer który siadał nie daleko kierowcy bez maski. Wsiadł na Piecewskiej. Mam pytanie jednych obowiązuje noszenie maseczek inni jedża jak jeżdżą Czy Kierowcy nie obowiązuje o zwróceniu uwagi takim pasażerom. Albo jedziemy wszyscy i się męczymy czy zdejmujemy wszyscy

@Autobus 130

Niestety to czy ktos.ma czy nie ma maseczki to tylko jego wybor. Kierowca nie.ma wytycznych w tym temacie. Nie ma mozliwosci proszenia aby ten opuscil pojazd.pasazera wolny wybor

Szczyt wszystkiego

Dzisiaj motorniczy z tramwaju nr 2 wyjeżdżającego z pętli tramwajowej w Oliwie o godzinie 14:56 nie otworzył drzwi na przystanku: Piastowska. Czemu? Nikt tego nie wie. Drzwi nie otworzył, kilka osób przeciskało nawet przycisk i nic. Kilka osób krzyczało do motorniczego aby otworzył, a on poczekał chwile i odjechał. Na następnym przystanku otworzył drzwi jak gdyby nigdy nic. Nie odpowiadał na pytania czemu tak zrobił. Patrzył w podloge nic nie mówiąc. NIE BYŁO Z NIM KONTAKTU. To jest skandal. Kogo zatrudnia ZTM e Gdansku???!!!

@Szczyt wszystkiego

Ztm zatrudnia pracownikow biurowych, dyrektorow, ludzi do centrali itp

@Michal1

pisane w pośpiechu pod wpływem emocji niedługo po wydarzeniu.Poza tym jak się nie ma nic do powiedzenia, to się doszukuje błędów. Jakiś komentarz do tego wydarzenia? Norma, argumentów brak. Takie cuda tylko w Polsce, to ze robicie ludzi w (usunięte przez administratora)a oni jeszcze za to płacą coraz większe pieniądze, to nic nie znaczy. Tyle w temacie.

@Szczyt wszystkiego

Rozumiem twoje rozgoryczenie ale musisz wiedzieć że chcąc jechać autobusem czy tramwajem znasz regulamin jaki obowiązuje. Tam jest napisane że skoro przystanek jest N/Ż należy wcześniej pomachać aby kierowca się zatrzymał. Jak to się mówi - nie machane nie jechane. No tak jest i tego nie zmienisz. Kierowca nie ma prawa wpuszczać lub wypuszczać nikogo poza przystankiem ani kierowcy ani tym bardziej pasażera bo to on odpowiada za szkody w razie gdy coś się stanie, choćby nawet gdybyś zasłabł przy wsiadaniu czy źle byś stanął i skręcił kostkę.

Leszek

Mam bilety jednorazowe za 3.20 czy są jeszcze ważne czy trzeba dokupić jakoś różnicę ?

Klaudia
@Leszek

Pewnie trzeba kupić dodatkowe bilety, wiem że w automatch z biletami są takie do wyrównania kwoty, oczywiście mogę się mylić. Pozdrawiam

@Leszek

Nalezy dokupic bilet dokladkowy o odpowoednim nominale. Najszybciej w automacie biletowym

Klaudia

9 maja jadąc do pracy autobem, który jeździ co godzinę(126)musiałam wysiąść, ponieważ starsi ludzie zajęli cały autobus. Ja naprawdę rozmuemiem jakby musieli wychodzić z domu do pracy ale na przejażdżki lub podjechać jeden przestanek to już tego nie rozumiem z prośbą czy ktoś może wysiąść bo inaczej spóźnię się do pracy 1 godzinę nikt nic nie odpowiedział, więc czy istnieje jakiś papier napisany przez pracodawcę przez który nie mogą cie wyrzucić z autobusu bo starsi ludzie podjerzdzaja jeden przestanek?

@Klaudia

Niestety nie ma

Specjalista ds. Kadr i Płac

przychodzi e-mail z dniem i godzina na rekrutację , rozmowę w sprawie pracy poprzedza test wiedzy , panie zadają ok 5, rekrutacja na poziomie dawnym (usunięte przez administratora)

polski ład, dodatek stażowy , ile chcemy zarabiać

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Przysięgam, że dziś 6 maja o godzinie 19:40 miałem autobus 132 z przystanku Nowiny na Oruni Dolnej. Kierowca wjechał na przystanek, otworzył i zamknął drzwi, tak, żeby tylko jedna osoba wysiadła, autobus nie był pełny i mogłem wsiąść, tak to kierowca zamknął mi drzwi przed twarzą i udawał, że nie widzi. Przysięgam, ZTM TO TRAGEDIA

@Anonim

Malo mozliwe. Po 1 przewoznik to bp tour. Po drugie drzwi maja fotokomorke i zamylaja soe po 3 sygnalach. Po trzecie to jak nie zdazyles wsiasc znaczy bylea dobiegajacy

Witam mam pytanie odnośnie czy jak mam uprawnienia do kierowania autobusem jest możliwość zatrudnić się wyłącznie na godziny nocne ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Michal1

Szansa jest zawsze aczkolwiek nocki sa na stale obsadzone przez kierowcow. I oczywiacie godziny nocne to nie sa do konca godziny nocne. To jest taka pozno-wieczorna zmiana B plus nocka

Zbyszek88

Witam. Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w tramwajach gdańskich. Tzn stawka godzinowa, jak za niedzielę i święta płacą? Pozwolenie posiadam na motorniczego bo aktualnie pracuję w tramwajach śląskich a żona chciałaby przeprowadzić się do Gdańska/ Gdyni. Proszę o normalne odpowiedzi

@Zbyszek88

Stawka ok 18.8zl brutto za.godzine. niedziela i swieta 100% Plus premiaa miesieczna Polroczna % od sprzedanych bimetow Wysluga lat Wczasy pod grusza Jubileuszowka Napisz. Misiek9218@wp.pl

ola

Jak się zarabia w biurze ZTM?

@ola

ciężko powiedzieć nie mając oferty. udaj się na rozmowę to pewnie się dowiesz.

Gdańszczanin

(usunięte przez administratora) Jest T 8 że stogow o 4 59 a przyjeżdża po 5.00 ,tym samym tramwaj do Gdańska z przeróbki nie poczeka a odjeżdża zostawiając ludzi czekających na tramwaj nr 9 który jest dużo później tym samym wszystko się ludziom (usunięte przez administratora) z dojazdem ,jest tłok a ludzie muszą dojechać do pracy i kto tu mówi o bezpieczeństwie przed wirusem. ZTM weź się za kierowców ,bo stoją na pętlach (usunięte przez administratora) z kolezkami z innych autobusów i tramwaji . (usunięte przez administratora)

Michal
@Gdańszczanin

Hamuj.. sam nie wies co moglobyc przyczyna to nie pisz bzdur

MICHAL

Byles widziales ? Podaj chociaz numer autobusu

pasazerka

Autobusy 158 ze Stogów ranne,miedzy 5 a 8 powinny być przegubowe i częściej.Ten ścisk w tych autobusach zagraża naszemu życiu i życiu naszych bliskich .Czy ktoś się tym zainteresuje i zmieni coś? Czy ludzie biedniejsi,nie mający samochodów mogą chorować i umierać?

Wkurzony pasazer cd.

Drodzy mieszkańcy Gdańska my jadąc 158 ze Stogow w kierunku Wrzeszcza scisnieci jak sardynki w puszce jesteśmy potencjalnie bomba zegarowa, która nazywa się pandemia. Z tym ładunkiem wylewamy się z autobusu we Wrzeszczu nie pomijając po drodze Zaspy. Wszystko najlepszego i dużo zdrowia.

Wkurzony pasazer

Gdzie jest do k-wy nędzy autobus 158 o 05:40 ze Stogow? Było źle, a teraz jest jeszcze gorzej. O jakiej walce z pandemia mówimy jeśli się likwiduje autobusy, które i tak były przepełnione. W tym ZTM wszystkich z chciwości po-dolilo?

Zachi

Tramwaj nr 8 w godz rannych to naprawde brod i smrod Przewoznik na tej lini powinien postawic lory, typowe dla kolei odkryte wagony

Zachi

Dotyczy osob ktore jezdza do pracy przebrani w brudne robocze rzeczy i wycieraja je w siedzenia na ktorych pozniej przychodzi nam siadac Taka sytuacja jest niedopuszczalna w tramwJu jest monitoring z ktorego w koncu moznabybylo skorzystac i wylapywac tych bez wypbrazni polskich budowlancow, ziejacych do tego czosnkiem z nuta alkoholu Wspolczuje ludziom ktorzy korzystaja z tego srodka lokomocji caly czas

Wkurzony pasażer

Kierowca pomaachał mi i odjechał nazłość nr tramwaju 1121

@Wkurzony pasażer

To nie kierowca tylko motornoczy. Jal sie sppznia na tramwaj to takie sa.efekty.

Podróżnik
@Michal1

Tramwaj o nr 8 zawsze ale to zawsze odjeżdża za szybko. Wsadz sobie twoje mądrości w kukiel, geniusz ma najwięcej do powiedzenia, przecież on WIE, że się spóźniłeś.

@Podróżnik

i ty nie masz sobie nic do zarzucenia ? gdybyś się nie spóźnił to byś zdążył. albo ustaw sobie zegarek.

Chętny do pracy

Witam Czy zatrudniają osoby które dopiero co zdobyły uprawnienia ale nie mają żadnego doświadczenia, chodzi Mi o kierowce autobusu ?

@Chętny do pracy

Pewnie ze tak. I tak masz tydzien jazdy z patronem wiec tego co trzeba to sie nauczysz

Powiedzcie, jaką umowę proponuje firma nowemu pracownikowi?

@Zainteresowany

Zawsze jest to umowa o prace. Docelowo jal nic nie wywiniesz to na czas nieokreslony

Czy jeżeli spełniam wszystkie wymagania na kurs kat d to ciężko się dostać ?

michal1

jeśli wszystko spełniasz i jest nabór to składasz papiery i czekasz czy się odezwą a potem to już musisz mieć czas na kurs.

Pracownik torowy

Banda (usunięte przez administratora) obiecują złote góry a jak przychodzi co do czego nie dotrzymuja słowa. Wydział torów przeszedł z innej firmy miały być dodatki brygadzistowski, za prowadzenie auta, premie świąteczne i inne dodatki i nie ma nawet pasty i mydła do rąk nie chcą dać. Mieli smród przy gaciach to wszystko oferowali jak ludzie przyszli pokazali środkowego palca. Żenada

Zbik71

To co się odwala w komunikacji na Stogach woła o pomstę do nieba. JAK ZACZNIECIE STRAJK ZNOWU O PODWYŻKI BĘDĘ PIERWSZYM KTÓRYCH BĘDZIE SIĘ DARŁ BY WAM JESZCZE OBNIŻYLI PENSJĘ. CHAMY Z ZTM!!!!!

Driver gait
@Zbik71

Strajk jest nie unikniony. (usunięte przez administratora) A jak coś jaśnie pasażerowi nie pasuje to w.on na taryfę albo lepiej niech powróci na oycowizne...

Zostaw merytoryczną opinię o ZTM Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w ZTM Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy ZTM Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZTM Gdańsk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZTM Gdańsk?

Kandydaci do pracy w ZTM Gdańsk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZTM Gdańsk
2.4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Na Stoku 49
    80-874 Gdańsk