Makroterm

Toruń

Opinie o Makroterm

Zuzanna

@nick czemu nie polecasz pracy w firmie Makroterm? Skąd informacje o kłopotach finansowych firmy? Czy nie dostałaś wynagrodzenia? Czy ktoś ma jeszcze podobny problem? Każda opinia jest ważna dla osób, które chcą się tutaj zatrudnić.

nick

Nie polecam, zdecydowanie, firma ma poważne kłopoty finansowe i nie ma na wypłacenie wynagrodzeń pracownikom.

Zuzanna

A jak obecnie wygląda praca w Makroterm? Chętnie dowiemy się więcej od jej pracowników. Jakie według Was są plusy i minusy pracy w firmie? Czy zaszły w niej jakieś zmiany? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad Makroterm jako potencjalnym miejscem pracy.

gola

rzeczywiście @polanek nie ma ogłoszeń o pracy ale jest o Marketingu internetowym-bezpłatne praktyki. Nie wiem czy bezpłatna praktyka kogoś przyciągnie, chociaż wspominają o dalszej płatnej współpracy więc może?

Pracowałem od samego poczatku Firmy zarobki były ok.Szef to spoko gosc, ale to ludzie go zmienili.Kradli , chlali wóde oszukiwali na godzinach pisali godziny choc czasem byli w firmie 2 godz. pisali 8 odwalali taka kiche po pijaku ze to cud ze działało a teraz to płaczą . Jak sobie zasłuzyli to mają .Płaci tyle bo nie ma zbytu , a jak był to nie płakali i tylko do tego go oszukiwali, do czasu, az chłop zmądrzał i zaczął płacic wg. tego co sie robi i patrzec na rece .Wiec teraz trwoga ,ale najlepsze czasy mineły i maja pecha .Ja tu juz nie pracuje bo widziałem ze to długo ta ich sielana nie potrwa . teraz tam jest marna kasa z tego co wiem i szkoda sobie głowe zawracac ,bo to fakt ze płaci na raty co ma poradzic z pustego nie naleje

anonim o

Tak szukali do marketingu. Ale to nie moja działka pracy.

anonim o

Kto ma umowy zlecenia? ?? Jak nie wiesz nie pracujesz czy pracowałeś to jaką miałeś umowę? ? Zawsze umowa o prace. Staż ci co z urzędu pracy na szkolenie. Czytam i najwięcej mają do pisania ci co nie wiedzą nic tzn nie pracują w tej firmie. Makroterm nie ma i nie bylo w Toruniu! ! Kto to wymyślił? ? Wejdź na stronę firmy i poczytaj gdzie ma oddział firmy a gdzie dystrybutorow i to może oni mają umowy zlecenie.

widze ze opinie pozytywne sa tylko od pracownikow umyslowych a co do umowy o prace to te umowy maja tylko starzy pracownicy a nowi tylko umowa zlecenja podpisywane co miesiac lub staz z up

anonimowe

owszem praca moze teraz duzo wymagaja i wyplata w raty ale weekendy wolne, umowa i wyplata na konto i zus i inne glupoty placi kiedy chcesz to wolne dostajesz, jak było super i nie pilnował Szef to nikt nie marudził, teraz jak szef pilnuje i wyciąga wnioski to problem nie ma obrotu, sprzedazy itd,,, to chyba nie ma z czego dac wyplaty a zalega z wypłatami miesiacami?? no nie, placi w ratach ale placi i jest wyplata kazdy ma prawo isc do innej roboty, tylko czy w innej jest tak lajtowo i umowa od razu na papierze

anty makroterm

Nie polecam pracy w tej firmie, dyrektor starszy zgredzik i zarobki ktore oferuje to 7zl brutto czyli miesiecznie 1000zl bo jeszcze z godzin Ci urwia. Jednym slowem kolchoz. Nie polecam!

korsarz

Zgadzam sie z opinia ze podnajnuja podwykonawcow i pozniej jest problem z poprawkami trzeba sie uzerac znimi .niepolecam tej firmy lepiej wziasc jednego fachowca niz miec chaos na budowie

carllton

Sczerze niepolecam tej firmy bArdzo droga podnajmuje wielu podwykonawcow kazdy robi co innegona roznym etapie a jak ktos zawali nikt niechce poniesc konsekfencji uniki nieodbieraja tel to sie tyczy pana kierownika Mariusza K z zakopanego facet ma wiedze ale seriwis katastrofa niepolecam Z

Mariusz K
@carllton 20.10.2014 17:18

Witam wszystkich , nie wiedziałem , że spotkam tu tak wielu znajomych . Koleżanki i koledzy z pracy , Klienci a nawet osoby ze scisłego kierownictwa . Ale do rzeczy .Pracuję w tej firmie od 17 lat nieprzerwanie na kierowniczym stanowisku , z bardzo duża odpowiedzialnością za ludzi i wynik . Od 17 lat codziennie sam tworzę swój grafik dnia . Nikt mnie nie pilnuje . Marzycie o takiej pracy bo myslicie , że to łatwe ? Spróbujcie . Każdą porażkę muszę wytłumaczyć , a za żaden sukces nigdy nie usłyszałem dziękuję . Stres jest moim cieniem . W każdej kryzysowej sytuacji mogę liczyć tylko na siebie , a prywatność oddałem na rzecz ciągłego dostępu ( tu chyba Klient o nicu Carllton nie był zadowolony , że jednak próbuję w godzinach wieczornych mimo wszystko walczyć o swoją prywatność i pracę pozostawić za progiem domu ). Wolne weekendy mam dopiero od dwóch lat i nie pamiętam Świąt czy Sylwestra , żeby nie trzeba było komuś pomóc . W tym roku skończyłem "szychtę" na godzinę przed północą . I wiecie co taki był mój wybór . W zamian otrzymałem doświadczenie , którego nie zdobędziecie w 99% firm tej branży . I uczciwych Właścicieli , którzy pomogli mi kiedy potrzebowałem . Jesli zatem macie charakter bogaty w cechy , które pozwolą wam sobie z tym wszystkim poradzić aplikujcie do Makrotermu bez wahania . Jeśli jednak oczekujecie tu łatwego życia dajcie sobie spokój . pozdr Mariusz K

Zostaw opinię o Makroterm - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makroterm