Opinie o Makroterm w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Makroterm. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Makroterm o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makroterm w Toruń

Marek Nowy wpis

Faktycznie firmie grozi upadek?

Dawid Nowy wpis

Witam. Nie polecam firmy makroterm. Do pracy idzie się po to żeby mieć pieniądze ale w tej firmie nikt tego nie rozumie. Firma upada. Pracowałem tak jako spawacz I lakiernik I prosić się o podwyzke to dostaje po 2latach 50groszy???? to są śmieszne pieniądze ale po co jak i tak pieniędzy nie widać. Nie POLECAM!!

Pracowałem od samego poczatku Firmy zarobki były ok.Szef to spoko gosc, ale to ludzie go zmienili.Kradli , chlali wóde oszukiwali na godzinach pisali godziny choc czasem byli w firmie 2 godz. pisali 8 odwalali taka kiche po pijaku ze to cud ze działało a teraz to płaczą . Jak sobie zasłuzyli to mają .Płaci tyle bo nie ma zbytu , a jak był to nie płakali i tylko do tego go oszukiwali, do czasu, az chłop zmądrzał i zaczął płacic wg. tego co sie robi i patrzec na rece .Wiec teraz trwoga ,ale najlepsze czasy mineły i maja pecha .Ja tu juz nie pracuje bo widziałem ze to długo ta ich sielana nie potrwa . teraz tam jest marna kasa z tego co wiem i szkoda sobie głowe zawracac ,bo to fakt ze płaci na raty co ma poradzic z pustego nie naleje

mały Nowy wpis

Też tam pracowałem i to co piszesz to 1000% prawdy Szef był ok . kradli w żywe oczy ,że aż dziw że się nie zorientował tera przejżał trochę za póżno to im się krzywda stała nikt ich na siłę nie trzymał w firmie .Ci co poszli gdzie indziej daja sobie radę zostali tylko ci co Firma życie im uratowała bo gdzie indziej nie mają szans na pracę

Były nie pracuje

Anonim. .. podpisuje się pod wypowiedźIan Ja jestem byłym i nie pracuje tam kilka lat. Ale było dobrze była kasa , imprezy. Szkolenia. Targi poznan i inne. Kasę brali . Delegacja. Obiad itd. Jezdzili autami do domu i do pracy, weekend i wakacje za szefa nie swoje kasy paliwa. Telefon tez nie płacili za rozmowy prywatne itd i było super. A jak zaczęło się psuć i szef wkoncu otworzyl oczy ze każdy tylko pod siebie i każdy dyrektor niby pomóc a nie robi nic to źle. Zwolnił dyrektorkow. Zaczął analizy pracowników. Były raport robić itd to nagle zły szef... A wypłatę dostawal każdy! !! Nagle problem i ludzie idą w (usunięte przez administratora) !!! I opinie ze zły. . Nie płaci no a z czego? ?? A jak ci źle i nie ma wyplaty to poszukaj innej bo tu większość ludzi przyszła do pierwszej pracy i zaczynała od zera i dużo się nauczył każdy a teraz opinie daje ze źle i zły szef. ..

mały Nowy wpis
@Były nie pracuje

PEWNIAKIEM WPIS lizuska od zakładania ram. Też tam robiłem 9 lat i coś o tym wiem .Fakt było dobrze ,ale nie tak do końca serwisanci oszukiwali na potęge na wszystkim ale ma produkcji to już co niektóre lizuski przesadzały dopisując godziny,teraz się obudzili

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Makroterm? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
kan

tel o płatności 512 988 800

Były
@kan

Skoro podajesz numer to odbierz. Bo potrzebuje informacje

MK

Firma uregulowala zdaje się wszystkie zaległości pracownicze. Sam mimo, że już tam nie pracuje i nie dochodzilem w żaden sposób swoich pieniędzy, a znając sytuację nawet o nich zapomniałem, otrzymałem przelew kilka dni temu co do grosza! Cena tych pieniędzy dla Właścicieli jest niestety bardzo wysoka. Prywatnie bardzo im współczuję i chciałbym, żeby wyszli z kłopotów, bo to wyjątkowi i uczciwi ludzie. Myślę jednak, że Właściciel Pan Krzysztof musi poszukać przyczyn tej sytuacji przede wszystkim w sobie, a na dzień dzisiejszy nie jest do tego zdolny. Ja trzymam kciuki za Makroterm, bo na to zasługuje!

Jacek

Może były jakieś uzasadnione powody zatrzymania pensji, tego nie wiemy więc nie można oceniać firmy

Były P.

Firma nie wypłaca pensji pracownikom. Rekordzista nie ma wypłaty od sierpnia 2017. (usunięte przez administratora) hakich malo biorą zaliczki i każą czekac. W tej firemce na produkcji zostało chyba 3 pracowników z ponad 20 pozdrowienia dla klientów którzy czekają na swoje zamówienia

Zuzanna

@nick czemu nie polecasz pracy w firmie Makroterm? Skąd informacje o kłopotach finansowych firmy? Czy nie dostałaś wynagrodzenia? Czy ktoś ma jeszcze podobny problem? Każda opinia jest ważna dla osób, które chcą się tutaj zatrudnić.

nick

Nie polecam, zdecydowanie, firma ma poważne kłopoty finansowe i nie ma na wypłacenie wynagrodzeń pracownikom.

Zuzanna

A jak obecnie wygląda praca w Makroterm? Chętnie dowiemy się więcej od jej pracowników. Jakie według Was są plusy i minusy pracy w firmie? Czy zaszły w niej jakieś zmiany? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad Makroterm jako potencjalnym miejscem pracy.

gola

rzeczywiście @polanek nie ma ogłoszeń o pracy ale jest o Marketingu internetowym-bezpłatne praktyki. Nie wiem czy bezpłatna praktyka kogoś przyciągnie, chociaż wspominają o dalszej płatnej współpracy więc może?

anonim o

Tak szukali do marketingu. Ale to nie moja działka pracy.

anonim o

Kto ma umowy zlecenia? ?? Jak nie wiesz nie pracujesz czy pracowałeś to jaką miałeś umowę? ? Zawsze umowa o prace. Staż ci co z urzędu pracy na szkolenie. Czytam i najwięcej mają do pisania ci co nie wiedzą nic tzn nie pracują w tej firmie. Makroterm nie ma i nie bylo w Toruniu! ! Kto to wymyślił? ? Wejdź na stronę firmy i poczytaj gdzie ma oddział firmy a gdzie dystrybutorow i to może oni mają umowy zlecenie.

widze ze opinie pozytywne sa tylko od pracownikow umyslowych a co do umowy o prace to te umowy maja tylko starzy pracownicy a nowi tylko umowa zlecenja podpisywane co miesiac lub staz z up

anonimowe

owszem praca moze teraz duzo wymagaja i wyplata w raty ale weekendy wolne, umowa i wyplata na konto i zus i inne glupoty placi kiedy chcesz to wolne dostajesz, jak było super i nie pilnował Szef to nikt nie marudził, teraz jak szef pilnuje i wyciąga wnioski to problem nie ma obrotu, sprzedazy itd,,, to chyba nie ma z czego dac wyplaty a zalega z wypłatami miesiacami?? no nie, placi w ratach ale placi i jest wyplata kazdy ma prawo isc do innej roboty, tylko czy w innej jest tak lajtowo i umowa od razu na papierze

anty makroterm

Nie polecam pracy w tej firmie, dyrektor starszy zgredzik i zarobki ktore oferuje to 7zl brutto czyli miesiecznie 1000zl bo jeszcze z godzin Ci urwia. Jednym slowem kolchoz. Nie polecam!

korsarz

Zgadzam sie z opinia ze podnajnuja podwykonawcow i pozniej jest problem z poprawkami trzeba sie uzerac znimi .niepolecam tej firmy lepiej wziasc jednego fachowca niz miec chaos na budowie

carllton

Sczerze niepolecam tej firmy bArdzo droga podnajmuje wielu podwykonawcow kazdy robi co innegona roznym etapie a jak ktos zawali nikt niechce poniesc konsekfencji uniki nieodbieraja tel to sie tyczy pana kierownika Mariusza K z zakopanego facet ma wiedze ale seriwis katastrofa niepolecam Z

Mariusz K
@carllton

Witam wszystkich , nie wiedziałem , że spotkam tu tak wielu znajomych . Koleżanki i koledzy z pracy , Klienci a nawet osoby ze scisłego kierownictwa . Ale do rzeczy .Pracuję w tej firmie od 17 lat nieprzerwanie na kierowniczym stanowisku , z bardzo duża odpowiedzialnością za ludzi i wynik . Od 17 lat codziennie sam tworzę swój grafik dnia . Nikt mnie nie pilnuje . Marzycie o takiej pracy bo myslicie , że to łatwe ? Spróbujcie . Każdą porażkę muszę wytłumaczyć , a za żaden sukces nigdy nie usłyszałem dziękuję . Stres jest moim cieniem . W każdej kryzysowej sytuacji mogę liczyć tylko na siebie , a prywatność oddałem na rzecz ciągłego dostępu ( tu chyba Klient o nicu Carllton nie był zadowolony , że jednak próbuję w godzinach wieczornych mimo wszystko walczyć o swoją prywatność i pracę pozostawić za progiem domu ). Wolne weekendy mam dopiero od dwóch lat i nie pamiętam Świąt czy Sylwestra , żeby nie trzeba było komuś pomóc . W tym roku skończyłem "szychtę" na godzinę przed północą . I wiecie co taki był mój wybór . W zamian otrzymałem doświadczenie , którego nie zdobędziecie w 99% firm tej branży . I uczciwych Właścicieli , którzy pomogli mi kiedy potrzebowałem . Jesli zatem macie charakter bogaty w cechy , które pozwolą wam sobie z tym wszystkim poradzić aplikujcie do Makrotermu bez wahania . Jeśli jednak oczekujecie tu łatwego życia dajcie sobie spokój . pozdr Mariusz K

Zostaw merytoryczną opinię o Makroterm - Toruń

Makroterm
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Pasternik 76
    31-354 Toruń