Opinie o Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. w Kraków

counter
2 46 45 5 1
darek

pracuję w tej firmie i jestem zadowolony

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.?

kamil
@Pytanie

Tylko umowa o pracę.

Barbara Nowy wpis
@kamil

To super, rozumiem, że dzięki temu można liczyć na stabilne zatrudnienie w firmie? Czy w związku z nią i wprowadzaniem różnych obostrzeń w firmie były jakieś cięcia etatów lub wynagrodzeń?

darek

pracuję w tej firmie i jestem zadowolony

skin Nowy wpis
 Rekomendacja
@darek

chejka starosci co tam u Was bulem u prezesa kazal czekac i dzwonic

Antoni Nowy wpis
@skin

Pracujesz w Zakładzie Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.? Ciekawi mnie czy szukają tu też osób bez doświadczenia, wiesz coś na ten temat? Daj znać, liczę na jakieś informacje.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 231 dni.

Czy w Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Ferdek

Jak na chwilę obecną nie jest tak źle jak to niektórzy próbują wmówić. Jest ok a zmiany dobrze wpływają na rozwój.

Oponent
@Ferdek

BREDNIA. ZWSE Kraków od lat zawęża swoje pole działalności. Traci wykwalifikowane kadry. Co do zarobków to podnoszenie wykwalifikowanemu wieloletniemu pracownikowi pensji bo jest poniżej minimalnej krajowej to nic niezwykłego.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 332 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.?

Konrad

Podobno szukają pracowników i dobrze płacą?

Konrad

Czy tak dobrze się pracuje, że nie chce sie pisać?

MG
@Konrad

Nie narzekam. Zwłaszcza po ostatnich podwyżkach.

Tolek Banan

Śmiech na sali

Jaro

Pracowalem w krakowskim oddziale bylo nie najgorzej ale slyszalem ze w Tarnowie jest jakis kierownik chamidlo straszny I pans two w pans twice

asa

Podobno tak, każdy ma róznie, prze wszystkim zależy w jakiej branży ale może chociaż daja tutaj pakiet medyczny?

Dzieki Bogu Odszedlem

Drodzy Ciesze sie że moge podzielic sie z Wami moimi spostrzeżeniami na temat tego Tworu ktorego kadra zarzadzajaca prubuje nazwac korporacja. Pracowalem w ZWSE kilkanascie miesiecy,Ciesze sie bardzo ze podjalem decyzje o odejsciu co prawda troche pozno gdyz jestem czlowiekiem honoru i realizacja wyznaczonych celow jest dla mnie sprawa priorytetowa. NIE POLECAM !! a wrecz apeluje dla tych ktorzy zastanawiaja sie nad podjeciem pracy dla ZWSE nie ROBCIE TEGO !!. Mobbing i wyzysk charakteryzuja tego pracodawce, atmosfera jest tragiczna, dominuje strach przed kadra zarzadzajaca, ktora nie nalezy do kompetentnych. Szkoda mi bardzo osbo strszych ktorzy sa bardzo pomocni, poswiecili polowe zycia dla ZWSE a ktorych zwalnia sie z dnia na dzien bez przyczyny. Pracowalem dla kilku firm z branzy ZWSE wypada w ich gronie NAJGORZEJ. PRACA TO NIE KOLONIA KARNA !! - ZASTANOW SIE 2 RAZY ZANIM SKOMPLIKUJESZ SOBIE ZYCIE :)

x

...DYZMA ...

Hindus

Słyszałem że ze nowy prezes jest nie za bardzo... delikatnie mówiąc czy to prawda?

miałczyński

nie nadaje się chłop

Ed Mu

sorry - Będzie

Ed Mu

Teraz to dopiero cyrk jest

Super Mario

Mały i Stary 100% ZWSE

dyzio
@Super Mario

Co to znaczy mały stary?

Józek

A jak kierownicy budów??? Normalni?

Gege
@Józek

może byc źle nie ma

Enrique

Nieprofesjonalizm i badziewiarstwo

Nienormalny

Jak w poście pierwszym. Normalnym nie polecam. Ogólnie pandemonium! Kupa śmiechu, rozpierducha, ciągle nie wiadomo co i gdzie i jak, marna kasa, dzikie środowisko...

tuuulo

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia? dzieki

Margot
@tuuulo

Dyrekcja niekompetentna totalnie!!! taki "Mały" szczegół

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.
2/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krakowska 41