Z.W.S.E. Kraków S.A.

Kraków

Opinie o Z.W.S.E. Kraków S.A.

Tolek Banan

Śmiech na sali

Jaro

Pracowalem w krakowskim oddziale bylo nie najgorzej ale slyszalem ze w Tarnowie jest jakis kierownik chamidlo straszny I pans two w pans twice

asa
użytkownik zarejestrowany

Podobno tak, każdy ma róznie, prze wszystkim zależy w jakiej branży ale może chociaż daja tutaj pakiet medyczny?

Dzieki Bogu Odszedlem

Drodzy Ciesze sie że moge podzielic sie z Wami moimi spostrzeżeniami na temat tego Tworu ktorego kadra zarzadzajaca prubuje nazwac korporacja. Pracowalem w ZWSE kilkanascie miesiecy,Ciesze sie bardzo ze podjalem decyzje o odejsciu co prawda troche pozno gdyz jestem czlowiekiem honoru i realizacja wyznaczonych celow jest dla mnie sprawa priorytetowa. NIE POLECAM !! a wrecz apeluje dla tych ktorzy zastanawiaja sie nad podjeciem pracy dla ZWSE nie ROBCIE TEGO !!. Mobbing i wyzysk charakteryzuja tego pracodawce, atmosfera jest tragiczna, dominuje strach przed kadra zarzadzajaca, ktora nie nalezy do kompetentnych. Szkoda mi bardzo osbo strszych ktorzy sa bardzo pomocni, poswiecili polowe zycia dla ZWSE a ktorych zwalnia sie z dnia na dzien bez przyczyny. Pracowalem dla kilku firm z branzy ZWSE wypada w ich gronie NAJGORZEJ. PRACA TO NIE KOLONIA KARNA !! - ZASTANOW SIE 2 RAZY ZANIM SKOMPLIKUJESZ SOBIE ZYCIE :)

x

...DYZMA ...

Hindus

Słyszałem że ze nowy prezes jest nie za bardzo... delikatnie mówiąc czy to prawda?

klick

nie nadaje się chłop

Ed Mu

sorry - Będzie

Ed Mu

Teraz to dopiero cyrk jest

Super Mario

Mały i Stary 100% ZWSE

dyzio
@Super Mario 23.04.2015 21:16
Mały i Stary 100% ZWSE

Co to znaczy mały stary?

Józek

A jak kierownicy budów??? Normalni?

Gege
@Józek 15.02.2015 11:20
A jak kierownicy budów??? Normalni?

może byc źle nie ma

Enrique

Nieprofesjonalizm i badziewiarstwo

Nienormalny

Jak w poście pierwszym. Normalnym nie polecam. Ogólnie pandemonium! Kupa śmiechu, rozpierducha, ciągle nie wiadomo co i gdzie i jak, marna kasa, dzikie środowisko...

tuuulo
użytkownik zarejestrowany

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia? dzieki

Margot
@tuuulo 05.02.2015 16:54

Dyrekcja niekompetentna totalnie!!! taki "Mały" szczegół

darek

pracuję w tej firmie i jestem zadowolony

Anonim

jaka jest atmosfera w tej firmie i zarobki głownie chodzi mi o operatora koparki ?

lublin

z traktowaniem młodych ludzi to jest tak że porobią tydzień może dwa. ale Pan mgr inż (usunięte przez administratora)i tak ich zwolni o ile ich wcześniej nie pobije na danej robocie. Myślę (usunięte przez administratora)że Ty w tej firmie i tak się sam załatwisz jak Cię inni nie załatwią. Nie normalne jest to żeby Ty jako brygadzista w dodatku inż mgr taki przykład ludziom dawał.

lusterko

Jaka spokojna co Ty mówisz. mamy tu parę takich co trzeba uważać na nich. Nawet piszą chodzi o rudego...

spokojny

anonim - 2011-10-16 19:30:58 Komuna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie polecam nikomu tej firmy a szczególnie jak go dadzą do jednego brygadzisty który myśli że jest tam Panem a tak naprawdę jest zerem!!! Chodzi o takiego wysokiego co go jeszcze nie widać a słychać z daleka!! Naprawdę ciężko go nie zauważyć. UWAGA NA NIEGO!!

kud

2500 (netto) :D chyba po 8 latach :D i to z premi

wiem

ok 2500

greg

... i jakie orientacyjne zarobki jako inżynier elektryk

greg

A są przyjęcia do pracy?

eks

Szkoda słów. Firma nie z tej epoki. [usunięte przez moderatora] a władza pod siebie...

orangio

Zgadzam sie co do fuszerki ale mowie głównie w szefostwie

reksio

Fuszerka jedna wielka, bez pomysłu na wariata

Szefff

Omijajcie szerokim łukiem. Psychoza, chaos i marna kasa

Marianek

Nie polecam normalnym.

Zostaw opinię o Z.W.S.E. Kraków S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.W.S.E. Kraków S.A.