Opinie o COLOR Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy COLOR Trading Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie COLOR Trading Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COLOR Trading Sp. z o.o. w Warszawa

???

Czy ten " mistrz" tam jeszcze tkwi ?

Doi
@???

Jeszcze tkwi, ale mnie rozczarowuje.

Bożena

@DD Bardzo dziękuję Ci za tę informację. Jestem przekonana, że sporo osób jest zainteresowanych pracą w COLOR Trading, więc będzie ona dla nich bardzo przydatna. Widać, iż orientujesz się w sprawach firmy - może zatem powiesz nam jeszcze, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć Ci nowo zatrudnieni pracownicy? Od razu jest to umowa o pracę czy niekoniecznie?

Gosc

No to nie powiedzieli Ci prawdy. Firma rekrutuje jako Arkray (nazwa udziałowca), aby potencjalni kandydaci nie dowiedzieli się na starcie, że jest to skompromitowany Color Trading.

DD

Uruchomili właśnie rekrutację: http://colortrading.pl/pl/rekrutacja/

Bożena

@??? Jaka jest motywacja Twojego posta? W tym momencie nic on nie mówi, szczególnie nowym, użytkownikom forum na temat COLOR Trading. Jeśli zatem jesteś bądź byłeś zatrudniony w tej firmie i chciałbyś merytorycznie opisać nam jej funkcjonowanie, to serdecznie zapraszam. Może informacje, które przekażesz posłużą osobom zainteresowanym podjęciem tam pracy.

Aplikowałeś do COLOR Trading Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel medyczny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Bożena

@Darek Na pewno masz sporo racji. Jednak należy pamiętać, że nie zawsze wszystko zależy od naszych chęci. Pracujesz albo pracowałeś w COLOR Trading? @ccc Z Twojej relacji wyłania się niezbyt pozytywny obraz tego pracodawcy. Jak długo z nim współpracowałeś? Naprawdę nie znajdziesz jakichś pozytywnych stron pracy tam?

Darek

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem przekonany, że będzie zadowolony.

vvv
@Darek

eh niedobry kłamcuszek, pyszałkowaty.

ccc

Praca typowo dla tych którzy akceptują niskie zarobki i służalczość. Niedoświadczony dyrektor dostaje wypasiony samochód i sowitą pensję i najczęściej takiemu gościowi odwala palma i zaczyna zachowywac sie jakby pana Boga za nogi złapał. Dla ludzi z doświadczeniem nie polecam . Przyjdzie co do czego to nie patrzą czy pracowałeś 15 lat czy 3 miesiące i wywalą na zbity pysk .Nikt nie patrzy wtedy w jakiej sytuacji jesteś. Jak jesteś za bardzo doświadczony od dyrektora spadochroniarza to pierwszy polecisz. Firma która ma na tyle tupetu by najpierw chwalić się zasadam moralnymi by zaraz potem wywalać ludzi na bruk bez zachowania jakiejkolwiek przyzwoitości.

Robert

Skoro COLOR Trading należy do firmy Arkray, która istnieje na rynku japońskim od 50 lat to nic dziwnego, że tak rekrutują, mają prawo!

@Robert

Tyle że w Polsce to Color Trading a nie jakiś Arkray. Ale prawdziwa nazwa skrupulatnie ukryta :D

Anita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

hehe

Zabolało co?

cdn
@hehe

Czyżbyś już się cieszył ???

przypominajka
@hehe

Ku pamięci - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Stare i prawdziwe powiedzenie hehe.

Natalia

Niestety nie potraficie docenić pracy w dobrej firmie!!!

MR

ja aplikowałem jakiś czas temu do tej firmy; i chce podkreślić, że poziom osób, z którymi się spotykałem nie budził zastrzeżeń; budziło je za to wiele czerwonych lampek..: - czemu Firma, szukając sprzedawców, szuka ich do sprzedawania wszystkiego innego, poza produktami Arkray?.. - warunki - 7-8 letni samochód, klasy Ceed, z perspektywą jego wymiany (nowy pracownik ostatni w kolejce) za kolejny rok - dwa, to już niepoważne; - budżet na drobne wydatki typu ciastka, kawa na spotkania w szpitalach 300 PLZ / kwartał.. - siedziba firmy - lata 90-te, wszystko pożółkłe, czuć tam i widać energię schyłku i to wyraźnie, choć - podkreślam - mam tu na myśli wystrój, jasność (raczej ciemność) wnętrz, urządzenie, czy raczej jego brak; AD 2018 to mocny obciach; - co istotne, nie ma dobrego backgroundu w rynku, u Klientów (szpitale), byłych pracowników; - oceniam, że to, co tu wiele osób znających firmę od wewnątrz pisze, o walce o utrzymanie się - jest prawdą; nie zdecydowałbym się na tę pracę, nawet, gdybym żądał mniej i zostałbym wybrany;

Color Trading
@MR

Dobrze zrobiłeś. Firma przestarzała, brak kasy, oszczędności ponad miarę na pracownikach i narzędziach pracy. Widać firma woli płacić pracownikom odszkodowania zasądzone wyrokiem sądów i wydawać kasę na prawników niż inwestować w pracowników i warunki pracy. Mało poważne i nieprofesjonalne.

Jasiek

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, czy potrzebują pracowników?

@Jasiek

zadzwoń pracowniku gowork-u i sam się zapytaj zamiast wypisywać tu bzdety.

Bożena

@W., dlaczego? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? @opinia, a czy to jakaś przejściowa sytuacja, czy dzieje się tak już od dłuższego czasu? Mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w COLOR Trading w Warszawie? Wszelkie szczegóły mile widziane! Osoby zainteresowane podjęciem pracy w tym miejscu z pewnością będą wdzięczne za każdy Wasz komentarz.

Terminator
@Bożena

Szanowny Pracowniku/Pracownico gowork-u, Na temat tej firmy napisano już wiele, a byłoby jeszcze więcej gdybyście nie pousuwali niektórych opinii. Możecie je z powrotem przywrócić bo były prawdziwe.

Bożena

@a jak tam obroty ?, pracowałeś w COLOR Trading Sp. z o.o. lub pracujesz? Może rotacja, o której piszesz, jest po prostu wynikiem dynamicznego rozwoju firmy? @fajne benefity, niezbędne narzędzia pracy nie są chyba wpisane w benefity, tylko po prostu jest to informacja o tym, co firma oferuje. W wielu ogłoszeniach pojawia się tego typu informacja. Warto również wspomnieć że wielu pracodawców wymaga od pracownika własnego samochodu albo nie zapewnia służbowego telefonu, dlatego taka informacja też jest cenna. @Waldi, możesz napisać coś więcej? Jakie warunki proponują w COLOR Trading Sp. z o.o.?

W.
@Bożena

Jeśli masz w miarę dobrą i stabilną pracę to lepiej jej nie zmieniaj na Color Trading.

opinia
@W.

Ta firma jest nieprzewidywalna i schodzi na psy. Rotacja, wywalanie ludzi bez klasy i szacunku, sprawy sądowe, walka o przetrwanie na rynku.

a jak tam obroty ?

bo rotacja się powiększa, oj powiększa .........

fajne benefity
@a jak tam obroty ?

Ogłoszenie na inżyniera sprzętu medycznego: firma oferuję: "samochód służbowy, komputer, telefon"- trudno, żeby serwisant śmigał do kientów po całej Polsce na hulajnodze albo swoje raporty, których ma od groma rzeźbił na kartce papieru. Fajne benefity, tylko że tak napradę to niezbędne narzędzia jego pracy.

Waldi

Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby wszyscy byli zadowoleni. Generalnie jest dobrze.

Waldi2
@Waldi

Tak, a pracownicy się zwalniają.

Waldi2
@Waldi

Tak, a pracownicy się zwalniają.

@Waldi

Tak, a pracownicy się zwalniają

@Waldi

Tak, tylko pracownicy się zwalniają. Podwyżki raz w roku 100 zł albo wcale.

@Waldi

Tak, szczególnie dobre są podwyżki 100 zł raz w roku albo wcale.

@Waldi

dobrze dla dyrektora i jego znajomków

MedicalRep

co możecie powiedzieć a propos obecnej rekrutacji? mam spotkanie i nie wiem, czy nie odwołać..

zyczliwa
@MedicalRep

Gdybym to ja miala rozmowe z Toba, to ja bym odwolala. Jesli wyrobiles sobie opinie na podstawie kilku opinii (zapewne od jednej osoby na krzyz) to zakladam, ze jestes jak choragiewka na wietrze i szkoda czasu osoby, ktora ma sie z Toba spotkac (i w pewnym sensie Twojego czasu tez). PS Zaproszenie na rozmowe to jeszcze nie propozycja pracy, troche pokory :-)

do zyczliwej vel zyczliwego
@zyczliwa

no tak, bo praca w tej firmie to takie wielkie aj waj że trzeba o nią prosić z pokorą i uniżeniem

Barbara B.

Właśnie odkryłam to forum. Widzę, że w poprzednich postach zostałam wyrwana to tablicy prawdopodobnie przez dyrektora Kamila T. Pracowałam w Color trading prawie 9 lat jako główna księgowa i po pół roku pracy nowego dyrektora zostałam zwolniona m. in. za "szykanowanie pójściem na zwolnienie lekarskie w razie nie uzgodnienia podwyżki". Zaiste, życzę każdemu pracodawcy aby jego pracownicy przychodzili do pracy z boreliozą będąc przez miesiąc na silnym antybiotyku, kiedy zbiera się na mdłości i kręci w głowie, mając pełne prawo do zwolnienia lekarskiego ale z niego nie korzystając. Pozdrawiam cię Kamilu T. i życzę więcej pokory i szacunku dla ludzi. Mam nadzieję, że już nie straszysz za zamkniętymi drzwiami zwolnieniami z pracy. I proszę, nie nasyłaj pracowników, aby robili wywiad na mój temat. Bardzo sobie tego nie życzę.

KOc
@Barbara B.

zwykła bezczelnosc

...

Kamilu jak tam rotacja za twoich niezbyt długich rządów ? Czyżby już 5 osób ?

-.-
@...

o sorry - sześć

Zostaw merytoryczną opinię o COLOR Trading Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w COLOR Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy COLOR Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COLOR Trading Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

COLOR Trading Sp. z o.o.