COLOR Trading Sp. z o.o.

Opinie o COLOR Trading Sp. z o.o.

Barbara B.

Do potencjalnych księgowych Color Trading: Pomimo iż firma zapewnia że wszystko robi zgodnie z prawem, nie wierzcie w to. Dyrektor Kamil T. będzie wam to skutecznie utrudniał. Jego interes przede wszystkim, nawet jeśli jest to niezgodne z prawem. Panowie z Japonii nie zajmą stanowiska, bo się na tym nie znają. Zresztą jak się poskarżycie, Kamil T. z wysokim prawdopodobieństwem was wyrzuci. Kolejni księgowi albo nie podejmują pracy, albo odchodzą :D.

hehe

Widocznie dla nich w Polsce można stosować standardy jak w "Chinach w kolorze blue" (polecam). Wielki mi ARKRAY hehe.

Barbara B.

Firma nie wypłaca należnych wynagrodzeń, o wszystko trzeba walczyć w sądzie. Dyrektor -Kamil T. twierdzi w obcesowy sposób, że są to premie uznaniowe, choć de facto są regulaminowe. Przyznaje je w sposób stronniczy i nieuczciwy. Firma ostatnio umieściła na swojej stronie filmik z eleganckim laboratorium w Japonii, ale szkoda że nie umieściła budynku, w którym pracują pracownicy w Polsce. W zimie tak zimno że siedzi się w kurtkach, dach przecieka, okna nieszczelne, a wykładziny brudne i od lat nie prane, trzeba wdychać unoszący się z nich kurz. Wizytator z Japonii - niejaki Pan Koichi O. , który marzł, zażyczył sobie aby mu palić w kominku ł. Dodatkowo ogrzewał się wentylatorem nastawionym na ciepłe powietrze, który zużywa full prądu. W jego pokoju można było udusić się z gorąca. Jednakże jak wrócił do Japonii, pisał maile , że "wie iż zimą w budynku jest jak w lodówce, ale należy jeszcze ograniczyć koszty ogrzewania". Takie traktowanie pracowników, którzy w Polsce mogą pracować w warunkach urągających wszelkim normom.

hatakumba
@Barbara B. 10.09.2017 23:21

Barbaro nie zapominaj że japończycy to już taki naród że wycisną z każdego ile się da. Polecam historię. Dodam jeszcze może że w zimie pracownicy biurowi pracują w rękawiczkach a okna są uszczelniane starymi kocami. Dobrze że są firmowe bluzy i w nich można się ogrzać.

Barbara B.

Właśnie odkryłam to forum. Widzę, że w poprzednich postach zostałam wyrwana to tablicy prawdopodobnie przez dyrektora Kamila T. Pracowałam w Color trading prawie 9 lat jako główna księgowa i po pół roku pracy nowego dyrektora zostałam zwolniona m. in. za "szykanowanie pójściem na zwolnienie lekarskie w razie nie uzgodnienia podwyżki". Zaiste, życzę każdemu pracodawcy aby jego pracownicy przychodzili do pracy z boreliozą będąc przez miesiąc na silnym antybiotyku, kiedy zbiera się na mdłości i kręci w głowie, mając pełne prawo do zwolnienia lekarskiego ale z niego nie korzystając. Pozdrawiam cię Kamilu T. i życzę więcej pokory i szacunku dla ludzi. Mam nadzieję, że już nie straszysz za zamkniętymi drzwiami zwolnieniami z pracy. I proszę, nie nasyłaj pracowników, aby robili wywiad na mój temat. Bardzo sobie tego nie życzę.

Kowalski

W tej firmie będziecie zasuwać na wypasioną pensyjkę pana dyrektorka, który nie będzie rozmawiać z tymi, którzy do niego nie raportują bo to poniżej jego godności. Jeśli jednak nie będzie czegoś wiedział ( bo braki wiedzy ma takie jak brak jedynek i dwójek w uzębieniu), to przybiegnie do was w podskokach i szykanowaniem nie przyznania premii będzie sprzedawał waszą wiedzę i waszą pracę jako swoją.

...

Kamil - widać, że osobiście wdałeś się w dyskusję. To kiedy wywalasz kolejnych, a może trochę opadły ci już pióra ? Dalej wozisz się na plecach innych ?

...

Kamil - kiedy wdrapujesz się na wulkan aby odtrąbić sukces firmy ?

nick

Firma zwalnia pracownicę z pracy z ponad 20-letnim stażem z powodów ekonomicznych z dnia na dzień proponując jedną pensję, ostatecznie godząc się na dwie (wykorzystując szok kobiety). Do tego cztery sprawy sądowe z byłymi pracownikami. Zastanówcie się dobrze, zaniem się tam zatrudnicie !

nick
@nick 21.07.2017 07:14

Dla ścisłości - tan ponad 20 letni staż to właśnie w tej firemce.

:D

Popraw sobie lepiej stronę internetową tej firemki bo masz tam byki merytoryczne.

hehe

Zabolało co?

różne nicki

To kiedy impreza ? Oj, kasy ni ma :(((

ms. nemo

Spoko, luzujemy :D - Ciao !

ms. nemo

Izka wyluzuj :))))) ile mozna się ukrywać pod różnymi nickami i pisać takie głupoty :)))) Ciao!

ms. nemo

Kamil wyluzuj :))))) ile mozna się ukrywać pod różnymi nickami i pisać takie głupoty :)))) Ciao!

ms. nemo

Zuza wyluzuj :))))) ile mozna się ukrywać pod różnymi nickami i pisać takie głupoty :)))) Ciao!

ms. nemo

Baśka wyluzuj :))))) ile mozna się ukrywać pod różnymi nickami i pisać takie głupoty :)))) Ciao!

fyfu fyfu

marne wyniki i kłopoty finansowe, zmiana zarządu, roszady kadrowe, zwolnienia i odejścia dobrowolne. Ot cała firemka.

Kamil

W firmie nic się nie dzieje. Marne perspektywy rozwoju i brak profesjonalizmu.

abcd

W firmie rządzi dyrektorek z przerostem własnego ego - "korpoludek". Jak mu nie schlebiasz wylatujesz. Firma od kilku lat "robi bokami". Szkoda czasu i energii.

Elemelek

Od kiedy w firmie jest nowy dyrektor nie polecam. Zwalnianie ludzi, mobbing I zastraszanie. Brak perspektyw. Nie polecam a wręcz odradzam.

Czekamy na nowe informacje o firmie COLOR Trading Sp. z o.o.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw opinię o COLOR Trading Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COLOR Trading Sp. z o.o.