Opinie o COLOR Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy COLOR Trading Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie COLOR Trading Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COLOR Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Klientka z Sanoka

Współpraca z formą jest fantastyczna. Rzetelność w dostawach, uprzedzanie mailowe o ewentualnych brakach lub zmianie asortymentu. W sytuacjach podbramkowych pracownicy logistyki nie do zastąpienia - dają z siebie wszystko aby pomóc klientowi. Polecam! A.B

Pan Kurata z Japonii

Zostawcie w spokoju mojego Kamilka. To ja go wybrałem i on jest tylko mój! Haj!

śmiechu warte
@Pan Kurata z Japonii

Pan Kurata z Japonii ma takie pojęcie o funkcjonowaniu firmy jak łysy o kręceniu loków. Na skargi Kamilka Kurata dzwoni z innego kraju do księgowej i rugającym tonem (jakby już zapomniał, że wcześniej pożyczał od niej pieniądze) pyta, dlaczego Kamilek nie jest jeszcze prokurentem hahaha? Kamil, zadzwoń do pana Kuraty i się poskarż , dlaczego jeszcze nie jesteś prezesem.

Ciekawy

Hej, napiszcie proszę, czy fundusze unijne przyniosły realną korzyść dla Color Trading ? Czy nadal jest zatrudniony na umowę zlecenie kolega pana Kamila - doradca w sprawie funduszy ? Czy działania i obietnice pana Kamila, a nawet poszukiwania księgowej znającej rozliczenia funduszy unijnych przyniosły obiecywany efekt poprawy sytuacji sprzedażowej i finansowej w spółce ? To już 5 lat od tych obietnic, więc efekt powinien już być widoczny.

wieziemy target

A jak Covid wpływa na działalność japońskiej korporacji ? Czy pandemia uratowała pracowników od wysłuchiwania bredni i piania niejakiego pana - "prawie prezesa"- nad wspaniałością firmy?

Aplikowałeś do COLOR Trading Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel medyczny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Agnieszka

Zofiu pracowałaś w księgowości że wiesz ile koła zarabia? Już niedługo wszyscy pracownicy będą tyle zarabiali. Plan przewiduje kolosalny wzrost.

Bredzisław Wspaniały
@Agnieszka

Ten "kolosalny" wzrost wynagrodzeń to stówa najwyżej dwie brutto jeśli w ogóle. Niezadowolenie bardzo niemile widziane i jednoznaczne z wyciąganiem konsekwencji przez pana z nażelowanym czubkiem.

NIE

Żałosne że takie indywiduum ocenia pracę innych, mądrzejszych od siebe.

Ewelina
@Agnieszka

Witaj, wspomniałaś o tym, że plan przewiduje kolosalny wzrost zarobków. Czy mogłabym się dowiedzieć jak aktualnie wygląda ta kwestia w COLOR Trading? Czy były już jakieś podwyżki oraz na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć obecnie?

cześć Kamil
@Agnieszka

Czyżby księgowa, którą sobie sam zatrudniłeś wywaliła ci publicznie ile zarabiasz ? Hehe świetnie wybrałeś ! Może przestaniesz wyrzygiwać innym ich rzekome sowite pensyjki.

13018/1999
@Ewelina

Podwyżki były. Na wysokie wynagrodzenie mozna liczyć obecnie.

6,5
@13018/1999

Podwyżki stówa czy może dwie brutto ? A wynagrodzenie to 6,5 brutto ? To mega słabo.

Grażyna

Dzień dobry dostałam zaproszenie do tej firmy na stanowisko głównej księgowej. Proszę podpowiedzcie w co mam się ubrać na spotkanie z panem magistrem prezesem MBA bo z tego co wiem to on preferuje mężczyzn niż kobiety? Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i serdecznie pozdrawiam.

pan(i)
@Grażyna

Ubierz się w mądrość i owiń doświadczeniem. Na twoje preferencje seksualne nikt nie bedzie zwracał uwagi. Nie musisz poruszac takich tematów publicznie. W PRLu w ktorym się umysłowo zatrzymałaś takie zagrywki były modne. Teraz jest troche inaczej ????️‍????

Yoko

"Andżej", szkoda w ogóle sobie zwracać głowę panem KT. Strata czasu i energii, a właściciele tej firmy mają co chcieli. Świat jest pełen paradoksów i nic na to się nie poradzi. Ciekawe tylko, czy są zadowoleni ze swojego wyboru hahahahaha.

Wojtas
@Yoko

Przecież to jest top manager! Opalony, wyżelowany z w miarę komunikatywnym angielskim. To może tam o co innego się rozchodzi?

Ha ha

Ogłoszenie na księgową: "Jesteśmy dynamicznym zespołem, który NIEUSTANIE PODEJMUJEMY ciekawe wyzwania...... a wszystkie procesy udoskonalamy tak, aby podnieść jakość usług". Jeśli te procesy są tak doskonałe jak to ogłoszenie, to faktycznie high level.

@Ha ha

Z tego co mi jest wiadomo ludzie którzy zostali tam zatrudnieni na wyższych stanowiskach zostali zatrudnieni całkiem przypadkowo bo zrobili dobre wrażenie na interwju i to tyle. Nie można oczekiwać czegokolwiek od osób bez doświadczenia, które ładnie pachną i potrafią się w miarę ubrać i wysłowić. Ogłoszenie na księgową jest adekwatne to twórczości słownej "zarządcy" firmy.Jest to słowotok korporacyjny, którym toruje sobie swoją karierą w tej firmie. Dlaczego nie ma tam podanych konkretów pracy, tylko same frazesy? Do wszystkich aplikujących do tej firmy, nie łudźcie się i nie oczekujcie zbyt wiele od kogoś kto nie ma nic do zaoferowania poza w miarę przyzwoitym własnym wyglądem...

@Ha ha

To jest ściema, jaki dynamiczny zespół, jakie ciekawe wyzwania, to jest firma krzak w pełnej okazałości !!! Droga przyszła księgowo/księgowy dopiero w tej firmie poznasz co to jest praca bez żadnego wsparcia. Osoba na stanowisku GM nie ma bladego pojęcia o rachunkowości o czym może świadczyć treść ogłoszenia o pracę. Ta firma dryfuje od dawna podtrzymywana budżetem z zewnątrz. Ciekawi mnie fakt dlaczego właściciele firmy trzymają jeszcze tego pana?

Były Pracownik
@Ha ha

Zgadza się, ogłoszenie na Księgową do bani. Kompromitacja. Kamil, a jak się czujesz patrząc rano w lustro modelując sobie włosy w czubeczek ? Jakie to uczucie, gdy przez tyle lat obarcza się nadmiernie obowiązkami podwładnych samemu nie robiąc postępów i bierze za to kasę ?

Obecny Pracownik

Skoro jest tak źle w księgowości, to czemu poprzednia główna księgowa wróciła po krótkim okresie pracy w inej firmie z powrotem.

Obserwator
@Obecny Pracownik

I nie wiadomo, czy nie szykuje się do kolejnego powrotu bo ,jak widać, na bieżąco śledzi ogłoszenia o pracę.

Były Pracownik
@Obecny Pracownik

Między innymi dlatego, że Kamil miał grząski grunt pod nogami.

Wojtas
@Obecny Pracownik

A ja myślę że ona dlatego wróciła ponieważ Pan Kamil wyjawił jej miejsce gdzie można chodzić na solarium pomimo kwarantanny...

Karol

A wystarczy być dobrym pracownikiem i opinia o firmie byłaby diametralnie inna. Ja polecam pracę!!

P

Otrzymaną po znajomości.

@Karol

Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela rynek szpitalny? Jaki samochód? Czy jest tam opieka medyczna? Pozdrawiam i z góry dziękuję

Karol
@Michał

Samochód niezniszczalny od 10 lat nikt go nie zajezdził. Pracować nie trzeba. Liczy się stan osobowy. Opieka psychiatry jest zalecana ale niestety nie w pakiecie.

Apel
@Karol

Po wypowiedziach osób zarządzających firmą widać jaki jest jej poziom a w zasadzie jego brak, podczas gdy obroty wciąż spadają od kilku lat i brak pomysłu na życie. Potencjalni Handlowcy - których Color Trading usilnie szuka i nie może znaleźć a wszyscy poprzednio pracujący pouciekali - wyciągnijcie sami wnioski.

@Karol

@kaT a jakie dostajecie te narzędzia?

główna księgowa

Dzień dobry, mogłabym podjąć w tej firmie pracę choć może nie od zaraz, ale dyrektor zarządzający CFO i CIS uważa, że główny księgowy pije tam tylko kawkę i herbatkę a firma tylko ponosi tego koszty i najlepiej by było, aby przynosił do pracy własną kawę i herbatę a nawet papier toaletowy, więc się zastanawiam, po co w sumie szuka księgowej/księgowego od zaraz ? Czyżby zmienił zdanie ? Trochę to dziwne i chyba jednak nie podjęłabym tej pracy bo w sumie to mam inną pracę i kawę w gratisie, a nawet soki, wodę mineralną i dwudaniowe obiady.

Aga

Czy dostaje sie urządzenia pracownicze?

kaT
@Aga

Tak

Barbara z Piaseczna

Dzień dobry chciałam aplikować do tej firmy ale dowiedziałam się od jednej pani u nas na bazarku, że podobno pracownicy muszą przynosić własny papier toaletowy ze sobą do pracy?

Basia
@Barbara z Piaseczna

Nie potrzeba bazarków, aby wyrobić sobie opinię. I nie z Piaseczna - nieaktualne informacje. Pozdrawiam autora wpisu. (usunięte przez administratora)

y

Witaj Kamilu, Widzę, że na bieżąco monitorujesz wpisy. Nie są one pochlebne dla Ciebie i firmy Color Trading. A tak k woli wyjaśnienia, główny księgowy nie odpowiada za wynik finansowy, co tak bardzo starasz się udowodnić. Widać tu ewidente braki w kwestii twojego pojmowania funkcjonowania firmy. Mam nadzieję, że przestałeś już także patrzeć tylko na czubek własnego nosa i tylko na swoje wynagrodzenie. Jeśli chodzi o rotację w dz. księgowości, to wbrew temu o czym piszesz, nie była ona duża, a powody były różne, o których ty nawet nie wiesz bo ciebie nie było więc proszę , nie oceniaj. Naucz się także sam wdrażać w różne zagadnienia merytoryczne i szanować pracę innych, tym bardziej, jeśli jesteś nową osobą w firmie, zamiast zrzucać swoje zadania na innych mówiąc, że je "delegujesz". Nie masz do czynienia z ludźmi, którzy dopiero rozpoczynają swoją pracę, więc nie łykną twoich argumentacji. Dużo jeszcze musisz się nauczyć, ale myślę, że czas zrobi swoje i być może przestaniesz wyciągać pochopnie wnioski, a sprostasz wymogom merytorycznym i etycznym wymaganym na twoim stanowisku.

y

I jeszcze dodam, że w kwestii ogrzewania były podejmowane działania, lecz budynek jest zbyt stary i niestety nie odniosły one długotrwałego skutku, tylko skąd ty o tym możesz wiedzieć, co było a czego nie było.......

y

To żałosne, że rozpocząłeś swoją karierę w CT od wywalania ludzi, a rozmowy z nimi prowadzisz teraz na łamach internetu. Twoją rolą miało być poprawienie wyników sprzedaży i finansowych, czyż nie? Prawnik zaciera ręce, dużo zarobi. Pozdrów swojego mentora Pana Koichi O., który zakończył już swoją karierę w firmie ARKRAY.

y

A w kwestii komunikacji międzyludzkiej to naucz się słuchać a nie tylko tupać nóżkami jak małe dziecko, któremu nie dano zabawki. Tego ci brakuje właśnie najbardziej - słuchania, co inni mają też do powiedzenia. No ale ktoś kto ma takie mniemanie o sobie jak ty z reguły wszystko wie najlepiej, tylko czy dobrze na tym wychodzi ? I nie smaruj tutaj swoich mądrości i swoich banałów, bo ci nie wypada, dbaj o swój prestiż, pracownicy czytają i komentują.

@y

Drogi Kamilu, widać, że słuchasz plotek pracowniczych. Pracownicy, jak to pracownicy - do ciebie się uśmiechną, a za pleceami "obsamrują", choć nie wiedzą o co chdzi. Normalna sprawa. I ciebie też "obrabiają" i szemrają po kątach - nie obwaiaj się. Dziwne, że tego nie wiesz, ale życie zawodowe ci to uświadomi czy chcesz czy nie.

Kamilu, nerwy Ci puszczają ? Skup się lepiej na funduszach unijnych, które naobiecywałeś japończykom.

y

"Sowite" wynagrodzenie o którym piszesz, to pojęcie względne. Akurat nie było rynkowe dla tego stanowiska i za niskie. Spójrz na dysproporcję między twoim wynagrodzeniem a innych pracowników zanim zaczniesz tu cokolwiek pisać na ten temat. Przypomnij sobie wysokość podwyżki, którą zaplanowałeś sobie po trzech miesiącach swojej pracy, a jakie kwoty zaproponowałeś pozostałej reszcie. Wstyd.

Zenon
@y

Kamil podszkoliłeś się trochę, bo nie wiem czy mam aplikować?

Japończycy
@:)

Kamil co z tymi funduszami ???

Olga

@Nick Diaz A może więcej konkretnych informacji do tej "opinii" Mam zupełnie inne zdanie ale pewnie dlatego,że chce mi się pracować.

Nick Diaz
@Olga

"Olgo" z Tobą to jedynie konkretnie można podyskutować na temat występu Martyniuka w Zakopanem :)))))))))

Nick Diaz

Ludzie omijajcie tą badziewną firmę szerokim łukiem

mogo

@Kcin

Nic.

Krzysztof
@mogo

Mógłbyś napisać, co masz na myśli? Twoja opinia jako pracownika może wnieść dużo informacji do wątku, więc proszę Cię o bardziej szczegółową wypowiedź.

poszukiwacz

Niestety jako osoba mająca doczynienia pierwszy raz z tą firmą moje wrażenia są fatalne. Budynek już na wstępie odstrasza rozwalającym się wejściem, w środku czas się zatrzymał. Sama rozmowa również nie zachęca do pracy w miejscu gdzie już na wstępie dostajesz komunikat, że o rozwoju nie ma tu raczej mowy. Informacja praca jest monotonna ..... i powtarzalna raczej zachęca tylko do ucieczki. Podobnie jak pytania w stylu gdzie się widzisz za 5 lat. :(

odpowiedź
@poszukiwacz

Trzeba było odpowiedzieć, że nie jesteś jasnowidzem. Jaki rekruter taki poziom pytań.

Ciekawy

@były Pracownik To "dość długo" jest pojęciem bardzo względnym i może dotyczyć np. 6 miesięcy?

były Pracownik

Moja praca w tej firmie trwała dosyć długo. Dużo się działo. Bywało lepiej i gorzej. Ale ostatnio nie zapowiada się na lepsze. Większość osób jest zmęczona atmosferą, prowadzeniem firmy w przeciwnym kierunku. Szanowny przyszły Pracowniku jeżeli masz inna możliwość pracy to z niej skorzystaj. Praca w Color Trading to ostatecznośc. Nie polecam.

xxx
@były Pracownik

No patrz, a ja pracuje wiele lat i mam całkiem odmienne zdanie. Wiem ze idziemy w dobrym kierunku.

Buhhahhhaaa
@xxx

Buhhhaaaa Buhhahhha hhhaaaaa hhaaaa :D

miałem składać cv ale podziękuje

R
@Michał

A szkoda, bo mógłbyś się miło zaskoczyć.

M
@R

obejdzie się bez zaskoczeń

R
@M

Obejdzie się bez Ciebie :)

M
@R

I bez Ciebie. Bierz się lepiej za robotę zamiast tu gdakać w godzinach pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o COLOR Trading Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w COLOR Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy COLOR Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COLOR Trading Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

COLOR Trading Sp. z o.o.