Con-Graph Polska Sp. z o.o.

Opinie o Con-Graph Polska Sp. z o.o.

Spoko

Praca jest Ok, atmosfera spoko, trzeba pracować, ale można normalnie porozmawiać i się pośmiać

Czy rozmowa rekrutacyjna w Con-Graph Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Rozmowy są w języku polskim.

B

Tera nawet w suahili pytają

Abc

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się zwykle w języku polskim.

@Abc

A ogólnie to jak wygląda ich przebieg? Jakieś etapy?

@Magdalena

Przebieg procesu rekrutacyjnego zależy od stanowiska, na który prowadzony jest nabór.

Aneta

na technologa poligrafii jak to wygląda? Widzę że jest ogłoszenie na stronie. No chyba ze nieaktualne już?

Czy w Con-Graph Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Sympatyczny

Natychmiastowa. Jak się czegoś nie wie cooling too boss zawsze odbiera i pomoże.

Black jeck

Można powiedzieć że natychmiastowa, jak się ma z czymś problem i dzwoni do bossa to odrazu przychodzi a jak jest południu lub noc odbiera zawsze i podejmuje decyzje.

Tak, jeśli informacja o problemie trafia do przełożonych, temat nie jest zamiatany pod dywan.

Jest jak jest

Pracy dużo nie ma,czyli co chcieć??kawki,wody są.. spocić się nie spocisz!!!a Czy się robi czy się leży/ogląda net /pensja w kongrafie się należy

Pan
@Jest jak jest

Con-graph jak już analfabeto.

Oko mordoru

Jestem pracownikiem produkcji w tym zakładzie, trochę tu już pracuję i widzę poprawę i potencjał w ludziach i zakładzie.Ja się zawsze staram ile mogę i jestem doceniany. Życzę wszystkim takiego podejścia do pracy.

Jestem pracownikiem w Con-graph od pół i szczerzę powiedziawszy moge polecić tam pracę. Jesli chcesz, masz checi do pracy,pracujesz, nie sciemiasz to robi sie tam calkiem spoko ,jesli chodzi o ludzi na produkcji tak samo nie moge zlego slowa powiedziec bo potrafimy sobie pomagac nawzajem i wtedy praca idzie calkiem fajnie az chce sie robic :) mamy nowego kierownika ,jest w porzadku co do pracownikow (tak mysle to jest tylko i wylacznie moje zdanie) Prezesostwo tez w porzadku ,jezeli widza ze pracujesz i chcesz pracowac to wierze w to i jest tak,ze chca placic premie. Pozdrawiam serdecznie

Zgadzam się z tym co jest wyżej napisane.

A

Szefostwo. sami sobie opinie wstawiacie widzę po pierwsze jeden komentarz 13 32 odpowiedz 14 03 tego samego dnia po drugie Tak zwany lizus podpisałby się z imienia i nazwiska a nie ," takie moje spostrzeżenia. Niedługo nie będzie komu pracować normy cały czas większe maszyny stare co chwila awaria każdy nowy się przekonuje i zaraz ucieka ja tak zrobiłem nie żałuje

Bożena

Czyli te premie są uznaniowe i zależne od chęci oraz starań, ale nie do wyników? Jak to wygląda?

Lf

Totalny (usunięte przez administratora)jest i tyle nie potrafią docenić człowieka a teraz po przenosinach do Lubicza będzie jeszcze gorzej słaba technologia główny technolog zero pojęcia o poligrafii człowiek który słabości nadrabia donosami do władz

Wrr
@Lf

Ojj tak technolodzy to porażka znają się najbardziej na szybszym wychodzeniu do domu i piciu kawek ten ich szef ładnie doi firmę smutne to

@Wrr

Aż ciekawa jestem, z którego stanowiska Ty piszesz i jakie Ty masz w porównaniu co do tego warunki?

Obiektywny

Oj chyba prezesostwo samo dopisuje sobie pozytywne opinie lub ktoś z donosicieli . Kto tam pracował sam wie jaki to kibel. Ani minuty dłużej za te śmieszne pieniądze. Kompletny brak profesjonalizmu , zleceń , szacunku do pracowników oraz wiedzy na temat zarządzania „firmą”. Brak szefa produkcji, handlowca, całkowita klepa na punkcie pieniędzy, władzy i podkręcania maszyn co wiąże się z licznymi reklamacjami.

@Obiektywny

Tak masz rację ani minuty dłużej, tak zwana prezesowa chyba pomyliła zawody powinna zostać przy garach. Pozdrawiam ludzi którzy jeszcze tam pracują.

święta prawda

@Obiektywny

Czy coś się zmieniło od ostatniego wpisu? Atmosfera, bądź zarobki?

Ytr
@Obiektywny

A można chociaż jeszcze coś ukraść??ropę lub płyty offsetowe?reszta to syf ..szczególnie prezes buc

Ytue
@Ytr

Płyty można ukrasc...tylko trzeba uważać bo dużo chętnych

@Ytue

Ha, ha. Mam nadzieję że to żart i nikt nic nie wynosi. Wypłaty nadal słabe. Bo przy tak galopującej inflacji powinny być podwyżki. Były?

były
@Tomasz

Żart, dobre sobie.

@były

Co do podwyżek czy samego w sobie wynoszenia? ;p

Ytr

Pani prezes to naprawdę porażka.to tzw .biznes po polsku...jak byli Włosi to była porządna firma..zero reklamacji a teraz to jest po prostu KOSZMAR...kto może niech ucieka bo będzie tylko gorzej

@Ytr

A określasz to jako "koszmar", bo?

Pinio
@Ytr

Specjalistami w takich sprawach zawsze byli ludzie CAL zresztą teraz też są i jest ich trochę

@Obiektywny

Nieprawda. Zlecenia są, szef produkcji i handlowcy też są. Profesjonalni pracownicy także, choć pracują także nowe osoby.

Polecam pracę w Con-Graph. Firma z potencjałem, możliwości rozwoju, bardzo dobra atmosfera.

Cześć, pracował ktoś w tej firmie jako kierowca kat c?

N
@123

Tak wysyłają ciebie w krótkie trasy resztę siedzisz w domu i czekasz na tel kiedy łaskawie zadzwonia

Gabriela
@123

No właśnie nie a ty masz już jakieś info?? Ile dają co i jak??

@Gabriela

Nie wiem, dlatego pytam, ale opinie nie zachęcają z tego co widzę, to ogłoszenie często wisi. N dzięki za odp.

Bożena
@N

Płatne jest od trasy czy jak? Bo domyślam się że za siedzenie w domu nie płacą?

Trypson
@N

Jak się przyszło na własnej działalności to nikt nie bedzie płacił za siedzenie tylko od trasy , a jak kierowca jest na etat to nie ważne jakie trasy jedzie.etat to etat.

@Trypson

Czyli zawsze unikać jak b2b będą proponowali? Bo w drugą stronę to nie działa, żeby w dzień na b2b wyrobić więcej niż na uop?

Tomasz

Szukają kierowcy i zastanawiam się czy aplikować...

Tomasz

Jak Teraz sytuacja w firmie? Jak się pracuje jako kierowca?

Prosto w serce
@Tomasz

Jest ok

@Prosto w serce

Prosto w serce? ;p Ale ogólnie to wszystko stabilnie i bez jakichkolwiek zmian?

Tomasz

Jak Teraz sytuacja w firmie? Jak się pracuje jako kierowca?

Brak szacunku do pracowników

Iwona
@Michał

Jak to się przejawia?

Arek
@Iwona

(usunięte przez administratora)na wyplatach po 10tym pielgrzymki do księgowej i wyjaśnianie, cięcie pensji zabieranie premii za wymyślone reklamacje często przez brak doświadczenia pracownika praca niby 3 zmianowa A pracy brak na dwie. wysylanie na przymusowe urlopy bo szef źle zaplanował produkcję mieszanie zmian w jednym tygodniu idziesz na rano masz na przyszly tydzień pewność że będzie Po poludniu A w piątek dowiadujesz się ze jednak masz ranki nie polecam straszna atmosfera

Iwona
@Arek

czyli cały czas musisz być czujnym tutaj, bo zaraz może się coś zmienić w grafiku tak naprawdę... Trochę tak na telefon praca jakby "jesteś tu potrzebny, przyjedz", nie??

Bob

Ile letnie są tam maszyny?

@Bob

Ponad 50 ale są młodsze jeszcze niepelnoletnie

Bob
@A

Maszyny w sensie technicznym?

Ann
@Bob

Niejednego mechanika wyslaly do urzędu pracy

Praca ok, premie są jesli pracujesz, są tacy którzy maja pretensje, że trzeba cokolwiek zrobić- chcesz to pracuj, nie to się zwolnij i daj innemu pracować

Lolek

Zgadza się premie są jeśli ktoś się stara i dobrze pracuje i uczciwie,????

A

To jak jesteś taki mocny to z nazwiska się podpisz przecież pozytywna opinia czego się boisz

@Lolek

Lolek może Karolek już dawno nie było pracownika o tym imieniu więc któż to może być jak komentuje fałszywym Nickiem

Praciwnik

Co nie którzy piszą bzdury.Nie jest tak źle jak opisują trzeba trochę dać coś od siebie a nie wiecznie narzekać .premie są za staranie się a nie za sciemnianie.

Krysia

Dobry pracodawca, wynagrodzenie + premie, właściciel angażuje się w każdą pracę

Ruman
@Krysia

No i piwów można po pracy popic

Jaki jest wkład kierownictwa Con-Graph Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Budowanie czego...? Tutaj nie ma dobrej atmosfery każdy z szefostwa lub nowy kierownik [ szefów produkcji w ciągu roku było czterech] czepia się do pracownika do tego wyzysk praca samemu na maszynie itp

Morty

Również nie polecam firmy. Ciężki klimat w pracy. Średnia wieku niemal 60+ więc jako nowy, młody pracownik masz robić co Ci stary każe i wszystko na komendę. Nie znają słowa proszę, dziękuję itp. Co do szefostwa zastrzeżeń brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Con-Graph Polska Sp. z o.o. - Lubicz Górny

• Jak się pracuje w Con-Graph Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Con-Graph Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Con-Graph Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 10 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Con-Graph Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Con-Graph Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Con-Graph Polska Sp. z o.o.