Opinie o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

Kupi nas Niemiec i to koniec naszej samodzielności a naszymi akcjami to podetrę sobie[usunięte przez moderatora] tyle wartości będą miały,oszołomy związkowcy sprzedali nas

laik

Kto nas kupi Jastrzębska czy ThyssenKrupp ?

pracownik zły

wszystko się układało dobrze przepracowane lata i nagroda jubileuszowa za pasem a tu bęc jak bańka mydlana ,marzenia prysły i mam po samochodzie.Dobrzy związkowcy [usunięte przez moderatora] mnie nagrodę jubileuszową a dali przyzwolenie na wielkie premie zarządowi i dyrektorom.Jak tu wierzyć związkowcowi który tylko informuje co Prezes powiedział i co zrobi,wypisuję się mam dość oszukaństwa

co tu pisaÄ? jak sprzedali siÄ?,dobrych ludzi usunÄ?li a teraz rzÄ?dzÄ? ,tylko Niemiec zrobi porzÄ?dek ale bÄ?dzie hyrrrrkkk.

Firma Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Płatny staż /praktyka ze znajomością języka Ukraiński /Rsyj.. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
on

I cisza ?!

informuję tu zebranych że w koksowni są ludzie na stanowiskach ,mistrza, pełniący funkcję związkowca i przy ostatniej podwyżce płac dostał 1700zł --za co????? są pracownicy co nie otrzymali przysłowiowej złotówki.popieram mojego przedmówcę,ludzie nasi związkowcy nas sprzedają,czas zrobić porządek

Nic się nie zmieniło w charakterze załogi,dalej podziały jak widać wyżej ,jedni to robole a inni to przyjaciele brygadzisty,mistrza ,kierownika oraz super przyjaciele dyrektora i prezesa.Dlaczego jak ktoś tu napisze prawdę to od razu jest reakcja ,,przyjaciół,,Faktem jest że ,,przyjaciele,,mają wysoko głowy a problemów na dole nie widzą.A może ,,przyjaciele,, zapytają Panów [usunięte przez moderatora] i[usunięte przez moderatora] jakie premie przyznano w tym roku ,bo fizyczni nie dostali premii a jedynie to co spadnie z prezesa stołu.Jest jedna osoba co wie dużo i może powiedzieć.Pracujmy bracia koksiarze a na Floriana dostaniemy figę a Panowie się bawią.Szczęść boże braci koksowniczej

orzech

Ja tam twięrdzę że ci nasi [usunięte przez moderatora]i [usunięte przez moderatora] to wcale nie są źli dla firmy a bardzo dobrzy są dla nas. Wierzę w dobre intencje naszych. Dlatego powinniśmy być im wdzięczni i się im odwdzięczyć za to że dzięki ich usilnym działaniom kupujemy węgiel do pośredników i sprzedajemy koks pośrednikom. To co oni robią jest by żyło się lepiej... Dlatego odwdzięczmy im się, złożmy im wyrazy wdzieczności np. jak będą przechodzili chłopaki koło otwartej komory pieca można im podziękować. Oni robią dużo dobrego. Przecież co chwila któryś przełazi koło piecy.

Dora

Jakiś "pisior z victorii" co sie tu wpisywal nie czyta wszystkich wpisow dokladnie i ze zrozumieniem. Ja po przeczytaniu wszystkich wpisow nie zauwazylam zeby ktos mial zastrzezenia wobec obecnych grupowych inspektorow pracy, a tylko wobec spolecznego inspektora pracy. I nie ma społecznych inspektorow pracy bo jest tylko jeden, a grupowych jest kliku. No ale widze ze ktos proboje za wszelka cene bronic [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]. Pamietam jak[usunięte przez moderatora] stwierdzil kiedys mowiac o kims ze tamten skoro sie tlumazy tzn ze jest winny bo przeciez on jak jest nie winny to sie nie proboje tlumaczyc z czegos. A jakis czas pozniej pamietam ze z czegos sie tlumaczyl, ale dla niego mowienie na ten sam temat innych rzeczy to normalka. Widze ze kilka osob proboje bronic [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] ale to nic nie da bo prawda o nich i tak w koncy wyjdzie na jaw. A byc moze sami[usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] dowiedzieli sie o stronie i sie proboja tu bronic. No ale predzej czy pozniej wszystko sie wyjasni a bardzo moga okazac sie ciekawe powiazania naszych z afera pedofilska o ktorej pisala [usunięte przez moderatora]Poczytajcie wszystkie wpisy dokladnie jak nie wiecie o jakiej aferze mowa. No i jak ktos chce cos wpisac niech sobie wpierw calosc poczyta a nie fragmenty oderwane z kontekstu.

Adi

Do tej naszej Rady nadzorczej to kto wlasciwie probuje kandydowac jako nasi przedstawiciele? Tylko ludzie z zaufanego kregu grupy osob trzymajacych wladze w naszej koksowni. Byl taki jeden z administracji co kandydowal to go po jakims czasie wywalili na piece po przegranych wyborach. wiadomo ze nie od razu tylko o dluzszym czasie zeby nikt nie wiazal tego z tym ze odwazyl sie kandydowac do rady bez namaszczenia ze strony pewnych osob. I marnie skonczyl facet, ale to dlatego ze nie mial namaszczenia ze strony waskiej grupki osob ktora u nas rzadzi. jak ktos odwazy sie odwazy kandydowac bez poparcia z gory to go zniszcza. a co do tego czy przegral wybory to nikt nie wie bo przeciez jak moga wygladac wybory w ktorych glosy sa liczone przez ludzi zwracajacych sie do siebie [usunięte przez moderatora] itd... Zreszta jak przypomniec sobie wybory w Afganistanie gdzie oddano kilkaset tysiecy glosow wiecej niz uprawnionych bylo albo nasze wybory prezydenckie w Brukseli, gdzie przybylo kart do glosowania, to strach myslec co u nas sie dzieje podczas wyborow. Wyniki sa znane a ci co odwaza sie wziasc udzial bez namaszczenia grupy trzymajacej wladze sa niszczeni po pewnym czasie.

pisior z victorii

Klawo jest ja nawet chyba znam tą[usunięte przez moderatora] jeslisię nie mylę topracuje w laborze ???!!!! Faktycznie kasa jest i bedzie a co do społecznych to sam jestem grupowym i znam CT. Mam ochronę pracy i płacy i o tym dowiedziałem sie od związków podczas wyborów na odprawie. Co jeszcze wyczytam o takich robakach jak ja ? Jest ok. glowy do góry a te padalce niech piszą są lepsi jak ci z kabaretu. A i jeszcze jedno zadbajcie o swoje zdrowie bo wątroby wam pogniją. Własciwie to juz wali padlina. HeHe

niuniek

Jeżeli się ktoś wypowiada na jaki kolwiek temat , to niech sobie zada trochę trudu i poczyta np. ustawę o PIP , a wtedy te wpisy będą bardziej wiarygodne. A Tak na Marginasie Grupowi Inspektorzy Pracy, też są pod ochroną, która dotyczy wynagrodzenia i zatrudnienia.

koksiarz

w czasie ostatnich wyborów do RN tylko oni (BHiCT)chcieli być w radzie dlaczego Ty się nie zgłosiłeś.W przyszłych wyborach masz mój głos.Tylko mususz się wykazać odwagą i a nie pisaniem anonimów.Mususz się po prostu zgłosić i załoga Cię wybierze oczywiście w obecności niezależnej komisji.i mężów zaufania.

Piękne czasy idą,prywatyzacja przez giełdę to już historia i nasz akcje to do otarcia (usunięte przez administratora) ponieważ Zarząd i RN pragną utrzymać swoje stołki i wynagrodzenia,po rozmowie z jedną osobą ,dochodzę do wniosku że ciężkie czasy idą dla nas koleżanki i koledzy

Tak popieram nagranie HB i jego kolegów. Potem zacznijmy to za jakis dopiero czas umieszczac w sieci zeby sie za szybko nie połapali. HB jest najlepszym dowodem na to że kłamstwo ma zawsze krótkie nogi. On potrafi mówiąc na dany temat mieć najróżniejsze poglądy w zależności od tego z kim rozmawia. Można by to nagrać i umieścić w sieci. Jest wiele serwisów na których możemy to umieścić.

hohoł

zgadzam sie ze to dobry pomysl jest. nalezy zrobic pare filmikow z ukrycia z udzialem CT HB RB i paru innych ich pokroju i umiescic to w sieci. Zeszta jak sie patrze na HB to od razu wiem ze klamstwo ma zawsze krotkie nogi...

wałbrzyszanin

koksownia to cyrk i przechowalnia partyjniaków ,SB, dziękuje pracować w takim zakładzie ,zdrowie ważniejsze i miej Panie w opiece tych ludzi

koksiarz

tak rozkradają nasz zakład z pieniędzy i nikt nie reaguje na to co się dzieje, dobrych ludzi usunięto i usuwa się z zakładu,my mamy figę a nie podwyżki

Można też łatwo ukryć co nieco jak się nie handluje tym samym koksem lub węglem. Czyli jeśli by firma synka b. żony HB prowadziła transakcje z naszymi pośrednikami ale handlując innymi węglami i koksami mając po drodze najlepiej innych pośredników to nikt w życiu by nic nie zauważył.

Tez się zgadzam w kwestii, że Czesiek nikogo nie [usunięte przez moderatora] .... tylko podkłada każdemu świnie. Czesiek to jest zwykły łachmyta taka ot łachudra. I on naprawdę nikogo nie .... tylko świnie podkłada. Wymyśla o innych nie prawdziwe rzeczy, żeby móc innych zniszczyć a samemu po trupach do celu dojść, czyli do stołka z korytkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.
3.9/5 Na podstawie 119 ocen.

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.