Opinie o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

Wybory się zbliżają więc czas na zmiany. Trzymam kciuki za (usunięte przez administratora)z czterobrygadówki. Powodzenia Panie (usunięte przez administratora)

podzielę się jak tam wygląda po prywatyzacji. zarobki spadły, zysków już nie będzie, inwestycji nie będzie, lewych pieniędzy dla załogi pomału nie będzie. (usunięte przez administratora) zamierza przyłączyć nas do innych koksowni, a wtedy się zacznie początek końca

magazynier

potwierdzam, atmosfera do bani nie polecam, kolesiostwo i wzajemna adoracja, w biurze - handel ludzie, którzy nie nadają sie do pracy, u nas w Toyocie do zwolnienia natychmiastowego, ogóln ie dziadostwo i chyba końcówka, bo baterie pracują na 60%-

prawnik-lavyer

podaj dalej:Wszyscy, którzy macie umowy o pracę na 5 lat macie prawo dochodzić ustalenia, że są to umowy zawarte na czas nieokreślony. Praodawca nie może stosować praktyki w mysl,której ma zasadę, że daje umowy 5-letnie. Umowa na 5 lat to wyjątek-tylko gdy wynika z przepisow prawa pracy, albo z charakteru umowy dotyczącej zadań określonych w czasie.Ci co stoją przy linkach, na produkcji, w administracji nie mają prac, które wymagają umów 5 letnich-tak naprawdę mają umowy na czas nieokreślony.Pracodawca musi im dać takie umowy, a jeżeli wypowiada je to musi dac pisemne uzasadnienie i 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Orzeczenie Sądu Najwyższego: Niedopuszczalne jest zawarcie wieloletniej umowy o pracę na czas określony z klauzulą wcześniejszego jej rozwiązania za dwutygodniowym wypowiedzeniem, chyba że co innego wynika z przepisów prawa pracy albo z charakteru umowy dotyczącej wykonywania zadań oznaczonych w czasie albo, gdy z innych przyczyn nie narusza to usprawiedliwionego i zgodnego interesu obu stron stosunku pracy. Jeżeli zawarcie umowy o pracę na czas określony było niedopuszczalne, stosunek pracy podlega przepisom prawa pracy o umowie na czas nieokreślony. wyroku Sądu Najwyższego z dnia 25 października 2007 r., II PK 49/07, OSNP z 2008 r. Nr 21-22, poz. 317 – długość umowy na czas określony Zdaniem Sądu Najwyższego nie istniały jakiekolwiek podstawy do tego, aby strony zawierały umowę czasową zamiast umowy zawartej na czas nieokreślony, gdyż zasada swobody zawierania umów (art. 3531 K.c. przez art. 300 K.p.) w prawie pracy ograniczona jest przepisami o charakterze bezwzględnie obowiązującym, które przede wszystkim ukierunkowane są na ochronę pracownika. Przy zawieraniu umowy pracodawca nie dopuszczał żadnych negocjacji, proponując wyłącznie zatrudnienie czasowe z klauzulą dopuszczającą 2-tygodniowe wypowiedzenie, albo brak zatrudnienia, co w sytuacji bezrobocia było elementem wymuszającym zawarcie kontraktu terminowego. Zaakceptowanie praktyki pracodawcy prowadziłoby do ewidentnej sprzeczności ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem prawa w zakresie zawierania umów o pracę, które zakłada istnienie usprawiedliwionego i zgodnego interesu obu stron stosunku pracy w zawieraniu pracowniczych kontraktów terminowych. --------------------------------------------------------------------------------

Firma Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Płatny staż /praktyka ze znajomością języka Ukraiński /Rsyj.. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

czy to prawda że zarabia sie u was po 4tys i po 2tys bonow na swieta?? pozdrawiam

Koksownia jest prywatyzowana przez kapitał niemiecki,jeżeli za prywatyzacją pójdą zmiany a zarządzie koksowni to zmieni się atmosfera pracy bo na dzisiejszy dzień to każdy każdego się obawia,po prywatyzacji może okazać się że za dużo jest miejsce nieprodukcyjnych i mogą być redukcje.tak to wygląda

zobaczcie jak (usunięte przez administratora) już wali na dekiel. Za te nasze wpisy oczernijące Zarząd nie będzie w tym roku uroczystego podziękowania jubilatom i zasłużonym ,rewolucja z socjalem na tydzień przed świętami. Słyszłem że na (usunięte przez administratora) też jest nagonka. Liczę że zmiany będą po wyborach, byle na lepsze.

Na to wszystko nakłada się ogłoszony w marcu przez Radę Nadzorczą konkurs na prezesa WZK Victoria i trzech członków zarządu spółki. Do 8 kwietnia zainteresowani mogą składać swoje oferty. W dniach 6-10 maja Rada Nadzorcza, w skład której wchodzi 3. przedstawicieli MSP i 2. przedstawicieli załogi, przeprowadzi rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami.

nie będzie do śmiechu i dlatego nie ogłaszają że ma odbyć się konkurs na Zarząd bo czują że wylecą(usunięte przez administratora)

.....

i co tu roztrzygać i tak nas weźmie jastrzębska i to najprawdopodobniej przed debiutem na giełdzie żeby zwiększyć swoją wartość. Oj co nie którym będzie nie do smiechu takie rozwiązanie sytuacji .... ;-) prawda???

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A. - wpłynęły wiążące oferty Do dnia 16 marca 2011 r. do godz. 14:00 w Ministerstwie Skarbu Państwa wiążące oferty w sprawie nabycia akcji Spółki Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A. z siedzibą w Wałbrzychu złożyły następujące podmioty (w kolejności alfabetycznej): 1. Jastrzębska Spółka Węglowa S. A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, 2. Penta Investments Limited Sp. z o. o. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, 3. ThyssenKrupp MinEnergy GmbH z siedzibą w Essen, 4. ZARMEN Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

koksiarz

cóż tu czytam jałowe zdania, to wszystko co piszecie to wiedziałem 3 lata temu że tak będzie,bo takowe informacje były przekazane pracownikom na węglowni.Byłem pesymistą i teraz to widzę realnie.Co do związkowców to jedni są wystraszeni lub siedzą w kieszeni Prezesa i to już nie są przedstawiciele załogi ,opowiadają pracownikom to co chce Prezes a pisane pisma do Pani poseł Zalewskiej to wszystko za późno tylko może coś zmienić prywatyzacja.Przypomnijcie sobie jak skłócono spółki córki z koksownią i jakie tam informacje były ciekawe tylko my uśmiechaliśmy się bo to nas nie dotyczyło.A(usunięte przez administratora) to facio głupi bo układał się z Prezesem a jak nie wyszło to z (usunięte przez administratora)i wyszedł na wała.(usunięte przez administratora)to apsztyfikant dobry dla zarządu tylko zapomniał jak mu związkowiec pomógł wrócić do pracy za czasów Zibrowa a najcudowniejszy to (usunięte przez administratora)przebija wszystkich ma pole do popisu .Z pozdrowieniem koksowniczym ,,Szczęść Boże braci koksowniczej,,

ss

lol

leszek

To niesamowite... najwięcej to chyba lata (usunięte przez administratora) niedługo nawet jak będzie się mył to będzie pytał o zgodę. Mało brakło by (usunięte przez administratora) został szefem wodociągów tylko ma za wysokie wykształcenie (matura) i go odrzucili ... ;-)

co tu piszecie to żadna nowość ,Zarząd osiągnął cel a ma państwo w państwie ba i mają klakierów (zw.zaw)a (usunięte przez administratora)to nie jeden powie że sprzedajny facet.Mamy to na co sobie zasłużyliśmy bo dobrych i mądrych ludzi nie słuchaliśmy a dziś już nie pracują z różnych powodów.

pipek

haha a co ty się leszku dziwisz że ktoś Ci tą informacje dostarczy do domu...;-) Mają inne ciekawsze zajęcia. Byłem w jednej z restauracji naszych regionów byś widział jak (usunięte przez administratora) i inni chucznie spędzali piątkowe popołudnie w towarzystwie bardzo zacnym. Także jaka informacja na stronie, jakie związki zawodowe.......

leszek

wszystko wszystkim ale żeby tak porządna firma nie umieściła informacji o konkursie na członków zarządu na swojej stronie internetowej????? to chyba lekkie przegięcie lub chyba nieopaczność.

Ala

Jaki konkurs zarządu ?

noi czas na nowy konkurs zarządu. ciekawe co z niego wyniknie i jacy kandydaci będą?????? A może ktoś już wie? kto będzie chętny do przejęcia władzy w naszej firmie? Może ktoś z (usunięte przez administratora)....

mam pytanie a gdzie są pozostałe związki zawodowe, (usunięte przez administratora) pozostałych wyprowadzić z firmy bo za mocne stawiają argumenty albo ograniczyć do minimum aby mieć tylko swoje zw.zawodowe i widzę że udało się a więc reasumując tę pogawędkę nie dostaniemy żadnej podwyżki i socjal bedziemy mieli ograniczony a co nam gwarantuje Zarząd i (usunięte przez administratora) pracę za mierne wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.
3.9/5 Na podstawie 119 ocen.

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.