Opinie o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

Grochu

Witam może mi ktoś powiedzieć ile mozna zarobić na okresie próbnym i jaka jest atmosfera na firmie Od poniedziałku zaczynam pracę na koksowni

leszek
@Grochu

katastrofa kasa atmosfera ciezka praca jeszcze cieższe warunki pracy zreszta sam zobaczysz bradzo duzo ludzi sie zwolnilo w ostatnim czasie i to wczasie pandemi znalelzi lzejsza i lepszą prace

Pati

Pytanie brzmi tak. Jak to jest z przedłużaniem umów ? dlaczego dwóch lub trzech pracowników na całą produkcje dostało umowy na stałe a reszta pracowników o tym samym stażu pracy bądz większym dostala umowy na trzy miesiące badz wogóle nie dostała co to za rodzaj wybierania i przywilej dla nielicznych a dla ogromnej reszty pracowników kpina i dyskryminacja

@Pati

zakład ma się kiepsko stąd wiekszości nowozatrudnionym nie przedłuża się umów. Z tego co mówi radio laznia znajomi związków i pi..ory maja przedłużane umowy

Koksik
@Pati

Bo jedni są od Pana Balcerzak A reszta won....

koksik

Mistrz Opalania kto to jest ,jakiś karierowicz po rodzinie który się nigdy nie narobił fizycznie,niema szacunku dla pracowników produkcji.

pan

Chociaż czasy są trudne bo tak nie którzy twierdzą to się pytam gdzie są podwyżki dla zwykłych pracowników produkcji bo dozór już dostał i to niemało rada i nie tylko gdzie są związki zawodowe ,a może ich nie ma ,bo są sprzedane, wszystko wokół drożeje a góra twierdzi że za dużo zarabiamy bo średnią liczą od brygadzisty ,mistrza,w górę razem z pracownikami produkcji jedni mają krocie a drudzy mają robić za miskę ryżu, i coraz większe wymagania prześladowania i mobbing ,mowa o zwykłym pracowniku ,nowi pracownicy przychodzą i odchodzą.

gracz 1br
@pan

Panie tam sie cuda dzieją na produkcji jak człowiek jest traktowany To prawda nie jest łatwo cięzka praca za takie pieniadze warunki jeszcze cięzsze atmosfera i traktowanie przez brygadzistow i mistrza gorsze od roboty malo tego premie sa niskie i pracownik co pracuje caly miesiac dostaje grosze a np pracownik co siedzi na chorobowym i remontuje córce mistrza mieszkanie w tym czasie nie jaki Dominik chodzi i chwali sie ze dostal 5 razy tyle premi na chorobowym gdy robil remoncik niż co ludzie dostali co pracowali jak byly upały po 40stopni przy piecach co ledwo na nogach stali o tej gorączki i ja sie pytam czy to jest zaklad pracy dla ludzi czy prywatny folwark tych co tam sa w dozorze i roba z kazdym co chca że młodzi pracownicy sie zwalniają uciekaja nie przychodza do pracy z tej 1 brygady i odchodza bylo ich wielu ale o tym sie nie mowi jest zmowa milczenia

Koks
@pan

Tak jest bo nikt tego nie trzyma za... Takiego bałaganu nigdy nie było.

Firma Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Płatny staż /praktyka ze znajomością języka Ukraiński /Rsyj.. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Co się dzieje

Od kogo jest ten Maj? Od Posła Gwoździa bo z tamtad pochodzi. Czy w obecnej trudnej sytuacji przyzwoite jest to żeby pobierał wynagrodzenie jako prezes uzdrowisk kłodzkich i prezes koksowni i jeszcze jest w radzie nadzorczej. Związki przesłały informacje o audyt do Ministertwa Aktywów Panstwowych oraz do właścicieli. Jaki prezes posiada plan czy jego doświadczenie pozwala na zarządzanie taka spółka. Piszemy w tej sprawie do Pana szelemeja i kołacz leszczynskiej, mrzyglockiej oraz do prezesa Kaczyńskiego i pani Zalewskiej.

@Co się dzieje

i teraz piszecie do posłów opozycji i pis? po 3 latach rozwalania zakładu na które związki pozwalałay? a bo już praca dla związkowców i ich rodzin jest zagrożona... hipokryci. ten zakład nie zasługuje na takich pracowników

SZYYYY 3 BRY
@koksik z kuznic

dokladnie tak na zakladzie wielcy specjalisci co to nie oni wielcy łaskawcy glowy zadarte do gory ich zycie to tylko koksownia oni sa najmadrzejsi a tu uuuuuu koksownia pada a bez koksowni to bedzie bezrobotne albo beda stali pod sklepem na krawężniku tam sie beda mądrować wogóle kto to widzial tylu zastepcow kierownikow antka syna konia brat kolega kolegi tylu brygadzistów tylu cwaniaków na rano od poniedzialku do piatku nie ma gdzie auta postawic pytam sie gdzie oni sa pochowani ze w pracy ich nie widac gdzie naprawde sie pracuje a my pracownicy produkcji w pyle weglowym ogniu smole i chemikaliach musimy pracowac na cale te spore elitarne towarzystwo w weekendy świeta nocki czy pada czy wieje snieg deszcz czy po minus 10 albo 90 stopni jak sa upaly na dworzu a oni piateczek piatunio godzina 13sta i ich juz ni ma a my dalej pracujemy i tak dalej i tak dalej niee zmienia sie nic zero szacunku dla ludzi co ciezko pracują tylko smiechy hihy z nich i wymyslanie ksyw i stanie z rekami w kieszanich lub dłubanie słoneczniku patrzenie jak sie przerzuca tony na łopacie

informatyk
@SZYYYY 3 BRY

to prawda, a marketing punkt 14.00 do domu, potwierdzam

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

informatyk

koksownia jest zarządzana bardzo fajnie, szkolimy się pracujemy w biurze , kupują nam różne pomocne materiały do pracy, ogólnie fajna atmosfera , może trochę starego betonu w handlu jest , młodych kadr nie ma w ogóle, lub prawie nie ma , ogólnie fajna firma bez perspektyw, nie polecam

UK

Jestem pracownikiem Uzdrowsk Kłodzkich, dostajecie najlepszego prezesa jakiego miały uzdrowiska od wielu lat. Odblokowali inwestycje, potrafili zalatwic finansowanie na nowa rozlewnie staropolanki, w trudnej sytuacji firmy potrafili znalezc pieniądze na podwyżki.... My mamy nadzieje ze nowy bedzie choc troche taki jak Maj. U nas się mówi że tam w Victorii musi byc straszna sytuacja dlatego go przenieśli bo u nas sie sprawdził.

pogrzebowy samochodziarz
@UK

Z pewnością pracownik Uzdrowisk to pisał w sobotę rano :))) Wierzy Pan w to co Pan pisze ? Myśli Pan że nie ma osób w Ząbkowicach i Kłodzku które mówią jak jest naprawdę ?

Koksiarz
@UK

3mln strat w uzdrowiskach za poprzedni rok. To się nam lider trafił. Tylko pozazdrościć. Sądzę że do września koksownia będzie miała zysk minimum-20mln lekko licząc. Powodzenia

T

Maj, Fedko i ten Małolepszy znają się od dawna. To układ związany z posłem Gwoździem i Dworczykiem. To oni odpowiadają za to co się dzieje w Victorii. Panie z Katowic po prostu boją się Dworczyka i działają pod ich dyktando.

Co się dzieje

Jak ten Prezes może być Prezesem dwóch spółek. Koksownia przez niego idzie na (usunięte przez administratora) Gdzie są związki zawodowe? Tyle was jest zasiadacie w radzie nadzorczej i jestescie reprezentacja załogi. Kpina...

NOWY WLADCA ZRZUTNI 3BRYG
@Co się dzieje

CO DA PREZES? CO DADZA ZWIAZKI ?CO DADZĄ CI STATYSCI W RADZIE ?NIC KASY NIE MA I NIE BEDZIE TYM BARRDZIEJ TERAZ JAK WSZYSTKO STANELO CALY PRZEMYSL GRUSZY I ZYSKOW TEZ NIE BEDZIE CIESZCIE SIE NA HUTNIKIA CIESZCIE SIE JESZCE CHWILĄ I NIE NARZEKAJCIE MACIE PRACE TO SIE CIESZCIE

Czy pracownicy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

1brygadadoradca matrymonilany

co to wogóle za żałosne pytanie!!!!!!!! ludzie umierają bo jest epidemia a pracownicy na koksowni musza pracowac i ryzkowac bo jest ruch ciągly to nie moze spobie tak sobie stanąć!!! premie poucinane do wypłat i na swieta gruszy i zysków nie bedzie mlodym pracownikom nie pzrzedluzają umow lub daja na 3 miesiace starsi pracownicy na L4 siedza po rok czasu bo boją sie przyjsc do pracy żeby nie zachorować a ci co pracują moga sie integorwac s tylko na łaźni obmywajac pot pył wegiel i krew i wydmuchuja z nosa pył węglowy oraz wypluwajaja z pluc po zakonczonej pracy pył prosze wiec o zadawanie poważnych pytań a nie pytań tego typu.

on
@1brygadadoradca matrymonilany

Popieram

MLODY KOKSIARZ

PYTANIE DO ZWIAZKOWCOW WIAODMO CZY BEDZIE GRUSZA I ZYSKI????

on
@MLODY KOKSIARZ

jakich związków ,związki są sprzedane ,siedzą w kieszeni prezesa i ludzi (usunięte przez administratora).

Anatol

Bardzo dobra firma dla pracowników, ale do tego trzeba być dobrym, solidnym pracownikiem. Ja polecam pracę w firmie.

dziadek z dyszowni
@Anatol

Panie Anatol co pan wygaduje za jakies cuda na kiju brednie mlodym umowy na 3 mieisace albo woogle ci co maja znajomosci maja na stale reszta na 3 miechy lub dowidzenia placa tyle co w lidlu za prace w zapyleniu i rakotworczym WWa i potwornych temepraturach oraz na dworzu czy pada czy leje wieje czy bloto po kolana trzeba pracowac w weekendy święta i robic na takich co w piatek o 14 na łaźni smieja sie w twarz bo jest piateczek piatunio a ty i twoja brygada musicie pracowac caly weekend czy cale świetą i to bezwzglednie bo to jest ruch ciagly i nie ma zmiluj się ludzie sie zwalniają i nie wracają sam pan bedzie tam niedlugo przerzucal tony na łopacie jak pan taki mądry i cwany!!!

Lukasz

Zakład schodzi na psy. Ucinają ludzia pieniądze tam gdzie tylko się da. Atmosfera nie jest najlepsza. Jednak za czasow SS było o wiele lepiej!

kościotrup z pieców1br
@Lukasz

calkowicie sie zgadzam takie same mam odczucia no coz zaklad padnie albo bedzie placil tyle co w biedronce za prace w swieta i weekendy i za stracone zdrowie a na pewno my i jeszcze raz my pojdziemy do nowej lepszej roboty nie ma co sie ździerać ani traic zdrowia za marne grosze i brak szacunku przełożonych

Styp86

no i stalo sie przyszly wyplaty na konta i sa albo smieszne albo żałosne ale kolesie wybrańcy dozoru dostali kosztem innych dalej tak samo wysokie jak zawsze i wcale nie dziwie sie ze sie ludzie sie zwalniają albo choruja miesiącami krótko i na temat ogolnie brak słów

kobyła z wywrotu1br

eee mam pytanie a wiadomo czy w tym roku pracownicy bendom otżymywać wczasy pod grószom????

@kobyła z wywrotu1br

jeszcze nie wiadomo. zwiazki mydla oczy ale szanse bardzo małe

Lopo

Na poczatek 3,1-3,5 tys zl brutto Umowa na 3miesiace, następnie na rok czasu z podwyżka ok.400-600zl brutto

Joanna
@Lopo

Dziękuję Ci za tę opinię. Czy podzielisz się z nami swoim zdaniem na temat innych warunków zatrudnienia w Wałbrzyskich Zakładach Koksowniczych "Victoria" S.A.? Mam na myśli atmosferę wśród pracowników, sprawę bonusów, funduszu socjalnego itp.

helix
@Lopo

wiesz na pewno ze takie zarobki ja słyszałem ze 5tys netto po paru miesiącach próbnych?

Jola

Nie ma to jak powroty ;). Co myślice o nowych przyjeciach do pracy. ? Czy jest powód do obaw?

Hubert

Wiecie coś o pracy w firmie? Jaką umowę proponują i na jakie zarobki można liczyć?

Joanna

Pojawiło się nowe ogłoszenie z ofertą pracy w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria". Poszukiwany jest Specjalista ds. Handlu. Spośród wymogów wobec kandydatów należy posiadać wykształcenie wyższe oraz prawo jazdy kat. B. Wszystkie informacje znajdziecie pod linkiem: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-handlu,4mvkOvncuLNuhpuu9Fp0Ku,walbrzych Czy będziecie próbować swoich sił? A może ktoś już pracuje na tym stanowisku i powie nam czy warto?

Bartosz

Jak się pracuje w firmie?Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.
3.9/5 Na podstawie 119 ocen.

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.