Opinie o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

spokojny

Ja tam jestem spokojny o losy podwyżek, socjalu i innych dodatków bo skoro na łaźni znajduje się pismo do (usunięte przez administratora)o takiej treści podpisanym przez państwa(usunięte przez administratora)to tylko być spokojnym o wszystko na tym zakładzie : Wałbrzych dnia 07.02.2011 Proces prywatyzacji niesie zwykle za sobą wiele niepewności i zagrożen dla pracowników, co do dalszych ich losów oraz losów spółki, w której pracują. Pragniemy jednak poinformować Szanownego Pana (usunięte przez administratora), iż zdaniem działających organizacji w Wałbrzyskich Zakładach Koksowniczych "Victoria"S.A. Zarząd IV kadencji w obecnym składzie jest gwarantem zminimalizowania tychże zagrozeń i niepewności. Spółka pod kierownictwem obecnego zarządu jest bardzo dobrze zarządzana czego dowodem są jej wyniki finansowe oraz stały rozwój, tak od strony technicznej (inwestycje,remonty) jak i pracowniczej (płace,świadczenia socjalne). Zarząd przywiązuje dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji zawodowych załogi poprzez realizowany na bieżąco plan szkoleń, co daje pracownikom poczucie bezpieczeństwa pracy i przydatność dla Spółki. W związku z powyższym Związki Zawodowe działające w Wałbrzyskich Zakładach Koksowniczych S.A. pragną wyrazić swoją pochlebną opinię na temat pracy Zarządu Spółki IV kadencji, stwierdzając jednocześnie, że pozostawienie Zarządu w niezmienionym składzie na V kadencję byłoby gwarantem utrzymania wszystkich istotnych z punktu widzenia Spółki i pracowników czynników o których pisaliśmy już powyżej tj. : .spokoju społecznego .minimalizacji zagrożenia związanego z przekształceniem własnościowym .bezpiecznego i stabilnego rozwoju spółki, tak ekonomicznego jak i technicznego oraz pracowniczego (kontynuacja) .dalszych inwestycji w rozwój pracowniczy. Kończąc chcielibyśmy zasygnalizować, że właśnie dobre relacje pomiędzy Zarządem Spółki, a stroną Związkową przyczyniają się nie tylko do pozytywnego postrzegania Spółki poprzez potencjalnych inwestorów w trakcie trwania procesu inwestycyjnego, ale również mają faktyczny, bezpośredni wpływ na sam jego przebieg.

pipek

koksiarz jesteś w wielkim błędzie wycieczki do chin i USA to nie za nasze pieniądze tylko całkiem kogoś innego ;-) byś się za głowę złapał kto to wszystko funduje..... A za nasze to przypuszczam wożą swoje cztery litery do domu i z powrotem na urlopik i nie tylko i to podobno kilka ładnych lat. A ty mażysz o podwyżkach.Hmmmm a niby kto ma je wywalczyć. Pozamiatają każdego kto ośmieli się tak wyskoczyć co było widać po panu [usunięte przez moderatora]i takie są realia u nas....

koksiarz

pipek masz rację ,już związkowców nie ma na koksowni,socjal zostanie obcięty to już wiadomo a podwyżki w ubiegłym roku zostały zaprzepaszczone bo [usunięte przez moderatora]i czterobrygadowy[usunięte przez moderatora]nie podpisali aneksu do UZi teraz to[usunięte przez moderatora]zarządzi czy będzie podwyżka a tak dla ogółu czy wiecie ile zarabiają w Zarządzie i jakie premie biorą ba wycieczki do Chin sobie robią a My na to pracujemy,POWODZENIA BRACI KOKSOWNICZEJ

NIUNIEK

przestańcie z tym czarnowidztwem, sytuacja z socjalem na pewno nie będzie taka tragiczna, a odnosnie podwyżek to uważam, że nie sztuką jest brać jak Prezes daje, ale brać kiedy nie chce dać. Na marginesie jest dopiero 19 lutego.

Firma Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Płatny staż /praktyka ze znajomością języka Ukraiński /Rsyj.. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
malina

co się czepiasz związków, byś musiał widzieć pismo [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] wychwalające pod niebiosa zarządzik. poprostu brak słów i brak własnego zdania. A na dzis sytuacja jest taka że fundusz socjalny obcięty o połowę i zero podwyżek w 2011r. gratulacje dla[usunięte przez moderatora] za umiejętność negocjacji i uzgodnień ;-)

pipek

W tym roku podwyżek nie będzie możemy podziękować związkowcom. Ile dostali w kopercie aby tak zrobić . Jakim samolubnym draniem trzeba być .

masz racje ,dba o przydupasów co mu donoszą co widzieli i słyszeli.Zadbał aby jubileusze obciąć a poco mam brać tak dużo tyle krwi napsuł ludziom dobra byłaby taczka aby [usunięte przez moderatora] opuścił z honorami koksownię.

pikuś

Bez przesady. Przynajmniej trzyma wszystko mocną ręką . Bez niego byłby bałagan. Dba o pracowników .

kajtek

Od kiedy komuś kto niszczy wszystko i wszystkich wręcza się kwiaty. Bo póki co można[usunięte przez moderatora]dać taczkę i widły. Bo ten sprzęt jest adekwatny do jego umiejętności

pikuś - 2011-02-07 11:00:18 Czy ktoś zbiera na bukiet kwiatów ? Trzeba pożegnać pana [usunięte przez moderatora]. Po co żegnać, jego miejsce jest w magazynie. Ma tam przecież tylu przyjaciół, którzy go chętnie przywitają.

pikuś

Czy ktoś zbiera na bukiet kwiatów ? Trzeba pożegnać pana[usunięte przez moderatora].

bolek

może i poszaleje ale już tylko kilka dni....

koksiarz

narka niuniek,zwolni i to szybko ,wypadek był posypią się głowy,[usunięte przez moderatora] poszaleje

NIUNIEK

nikt jeszcze nikogo nie zwolnił

[usunięte przez moderatora] naiwna kobieto ,wszyscy przewodniczący zz są umoczeni i na każdego [usunięte przez moderatora]ma haka,jak mu kolegę zwolni , syna zwolni, a pozostalych małoliczących się wystraszył zwolnieniami,jakie związki zawodowe to jest pic potrzebny prezesowi

wiktor

bezproblemowo??????? :) hmmmmm.........

pipek

A niby czym ma wróżyć ? Dogadają się i już . Tak jak zwolnili pana [usunięte przez moderatora] bez problemowo .

izabela

cisza przed wielką burzą bo podobno Zarząd zabiera się za zwiazkowców a to niczym dobrym nie wróży.....

KubaB4

Witam. Nie wiecie moze czy teraz sa tam przyjecia w jakis sposob albo jak sobie jakos zalatwic wjazd do pracy tam? Nie chce na beszczelnego pytac o pieniadze, ale jak by ktos chcial powiedziec to poprosze. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

on

cisza ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.
3.9/5 Na podstawie 119 ocen.

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.