Opinie o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

koksik

gdzie podział się p.SS, czyżby choroba,,Prezes koksowni,,zwaliła z nóg

Joanna

@anonymous Czy jesteś zainteresowany pracą w Wałbrzyskich Zakładach Koksowniczych Victoria? Na stronie internetowej nie udało mi się znaleźć żadnych nowych ofert pracy, ale może najlepiej będzie zadzwonić i zapytać bezpośrednio? Czasami firmy potrzebują pracowników, ale nie aktualizują swoich stron internetowych. Kontakt do firmy znajdziesz pod tym adresem http://www.wzkvictoria.pl/kontakt/

koksiarz

Pani prezes chce ciąć wynagrodzenia lub zatrudnić ukraińców, oszczędności.

@koksiarz

ukraincy maja mniej placone?

Joanna

@koksiarz Co sądzisz na temat wynagrodzenia w firmie Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria"? Użytkownicy chętnie poznają Twoją opinię na temat tej firmy, warunków pracy i atmosfery. Dzięki niej pracownicy mogą podjąć decyzję co do aplikowania, a pracodawca ma szansę poznać oczekiwania pracowników. @Buraczek Na stronie firmy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" nie ma aktualnie żadnych otwartych wakatów. Zawsze możesz napisać do firmy maila z zapytaniem i przy okazji załączyć swoje CV. Jeżeli posiadasz unikalne umiejętności lub doświadczenie przydatne w tej firmie szansa na zatrudnienie na pewno wzrośnie. Śledź na bieżąco stronę internetową firmy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria". Na dole strony małym drukiem jest link do ofert pracy. Widać, że strona z ofertami jest aktualizowana na bieżąco, dlatego warto ją sprawdzać.

Firma Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Płatny staż /praktyka ze znajomością języka Ukraiński /Rsyj.. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Buraczek

Witam serdecznie brylancików jest jakaś szansa żeby można było się dostać do was na zwykłego pracownika do pracy obojętnie gdzie na jakieś stanowisko czy tylko można sobie pomarzyć o pracy w koksowni victoria

Tool

Witam A jak to wygląda na koksowni z utrzymaniem ruchu jakie są tam zarobki i wogole atmosfera? Ktoś coś wie ?

Joanna

@neo, takie informacje na pewno otrzymasz już bezpośrednio na rozmowie rekrutacyjnej. Wcześniej pisałam o aktualnych ofertach pracy w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. ale teraz na stronie nic nie ma, niestety aktywnego. O systemie zmianowym też zero informacji, jedynie zapewnienia o inwestycjach w kapitał ludzki.

koksiarz
@Joanna

a co chcesz aśka składać cv? a legitymacje masz?

neo

jaki jest system 3 pracy 3 zmianowy od pon do piatku czy w weekendy tez ?

Joanna

Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Działu Handlowego. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy tego działu? Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na tę ofertę pracy?

boogie

a o czym ty chcesz z szefem gadac? weź się do roboty! na produkcji koksu odlewniczego nie ma czasu na nudę

wuja

Witam wszystkich mam pytanie powiedzcie mi jak tam u was z przełożonymi spoko są da rade pogadać czasami się dogadać czy raczej nie da rady?

Justa

A ile teraz Związków zawodowych jest na Koksowni?

sort

w piątek zapadnie decyzja które spółki zależne zostaną sprzedane,wymienia się ;koksownia w dąbrowie,wałbrzychu oraz JSU

sort

patrząc na obecną sytuację finansową JWS to Vctoria,,SA za rok zostanie sprzedana a co za tym idzie i zmieni się regulamin wynagradzania,kiepsko to widzę

W czesci Twojej wypowiedzi napewno sie zgodze. Ale co do Czesia napewno nie.... Nie rozumiem dlaczego w ten sposob piszesz swoje opinie. Dla mnie to jest szok...Dzieki Czesiowi mamy to co mamy na koksowni a z tego co wiem to czesiu nie umarl w palacu otoczony zlotem. Dla mnie jestes zwykla szmata ktora sie nie slusznie przykleila do Czesia.Jestes zerem!!!! a najsmiejsze takie glupoty moga tylko dwie osoby pisac. Badz tak odwazny i napisz kim jestes a nie pisz glupot na temat Czesia..... Pozdrawiam Cie cioto i milego jezdzenia na nartach Ci zycze:-)

Stach

firma działąjąca, jestem kurierem i widze , że coś się tam dzieje, ale nie polecam innym kurierom wjazdu na zakład, chyba najgorszy zakład na dolnym śląsku, problemy na bramie itd jakbyś wywoził tony koksu, a pan z zakładu szef ochrony czy coś takiego głąb wolta czy coś

Alba

firma ciekawa, ale bez szału dla młodych ludzi, w biurze całość to emerytura, a jak nie emerytura to brak kompetencji i świeżości, merytorycznie po słabych kursach

woda

nie wiem o co tam chodzi, ale na magazynie racuje tyle ludzi, że musza mieć jakieś układy, przywożę wodę i soki i widzę

WEGLOPOCHODNE

atmosfera katastrofalna, ale do pracy przychodza nowi, pan (usunięte przez administratora). załatwił synowi robotę, już (usunięte przez administratora). pracuje, główny pan (usunięte przez administratora). ma 67 lat i pracuje, jaja, nie polecam

Qmpel

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Myślicie,że (usunięte przez administratora)coś zmieni na lepsze. Najwieksze lizusy zawsze dbają tylko o siebie i swoje interesy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.
3.9/5 Na podstawie 119 ocen.

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.