Opinie o PRG Gliwice sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PRG Gliwice sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRG Gliwice sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRG Gliwice sp. z o.o. w Gliwice

Zbyniu Nowy wpis

Czy po okresie próbnym jest umowa o pracę na stałe i wyższa stawka? O okresie próbnym dowiedziałem się z nowego ogłoszenia. A stawka dla ślusarza, co ma robić pod ziemią, to od 4 500 do 6 000 PLN brutto + płaca za soboty.

Bozo Nowy wpis

Ile zarobi ślusarz z 20 letnim stażem

Na stronie firmy widzę ofertę pracy na stanowisko sztygarów w specjalności górniczej. Czytam, że przysługuje takim pracownikom wynagrodzenie w wysokości 6500 złotych netto + wypłata za soboty. A jakiej pensji należy się spodziewać za ten dzień na weekendzie? Czy dostaje się jakiś dodatek? Widzę, że jest możliwość podnoszenia kwalifikacji. To po jakim czasie od zatrudnienia można awansować? Jest taka możliwość? Napiszcie

Tomek00

Są przyjęcia dla osób bez doświadczenia dołowego?

50+ Nowy wpis
@Tomek00

Teraz nie, tylko fachowcy z doświadczeniem pod ziemią. Ci bez doświadczenia albo rzucili pracę, albo od razu poszli na chorobowe.

Firma PRG Gliwice sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Trener piłki nożnej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Rafi

Na stronie maja ofertę pracy dla górników strzałowych. Wypłata netto 6500 zł lub 350 za zjazd i strzelenie. Napisali że z benefitów są bony żywnościowe o wartości 50 zł za każdy przepracowany dzień. Co jeszcze można dostać z funduszu socjalnego?

Całkiem nic? A deputat węglowy? Myślałem że przysługuje. A dodatek za gruszę? Nic w wakacje nie dofinansowali?

On

Odpuściłem bo dostałem inna oferte. O kobietach nie słyszałem i nie wiem. Myślę jednak że płeć nie powinna robić różnicy.

50+

Jaki trener? Ta spółka zatrudnia mężczyzn do pracy pod ziemią, w kopalni!

Katarzyna
@On

A pamiętasz, jakie warunki Ci zaproponowali podczas rozmowy rekrutacyjnej? Wszystko się pokrywało z ogłoszeniem? No i jak sama rozmowa? Jakieś rady? :P Pytali o coś konkretnego?

@On

Jeśli nie ma różnicy, to zapytaj jakąś kobietę, czy ma siłę dźwigać żelazo pod ziemią przez całą dniówkę codziennie, jeśli przeżyje, to przez 25 lat. Poganiana i wyzywana przez sztygara, któremu tylko bata brakuje.

Mark

Witam są przyjęcia dla osób bez doświadczenia ?

W Gliwice PRG Gliwice sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Górnik. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Gornik

Slaba motywacja za metry. Na kneflu z sobotami zarobie to samo co w przodku. Nimo sensu.

Roman
@Gornik

Masz na myśli motywacje finansową? Ile tu płacą za metry? Duże mniej ci tu wyjdzie niż w przodku?

Joanna

do teraz tak jest z tymi stawkami, że faktycznie są identyczne i nie liczą się zbytnio kwalifikacje? ktoś tak pisał kiedyś i ciekawa tego jestem. była też wzmianka o premii za metry, to jak ona obecnie jest liczona?

@Joanna

Premia za metry jest...a co do kwalifikacji to chyba nie myślisz że śleper bez kwalifikacji zarobi tyle co przodowy czy kombajnista

@Hajer

No a jaki pieniądz płacą za robotę na produkcji na ślusarni, czy dla malarza proszkowego? Dali ogłoszenie, że ludzie potrzebni na zlecenie, ale bez info o stawce. Jaki to w ogólności pracodawca, jak się tu robi? Bo nie wiem, czy chcę składać cv.

@Andrzej

Nie wiem ...na dole pracuję. Przypuszczam że szukają kogoś na warsztat w Gliwicach ale nie znam szczegółów. Najlepiej jechać do dyrekcji i samemu sie zapytać. Ja nie narzekam, firma wypłacalna

@Hajer

A jakie podwyżki tez 15.4 procent?.a premie inflacyjne mieliście czy też nie?.

Roman
@Hajer

A na dole tam gdzie pracujesz jakie warunki? Pisałeś o premii za metry. Ile można jej wyrobić w miesiącu tak średnio?

Ksg

Na jakich kopalniach PRG Gliwice prowadzą teraz roboty?

@Ksg

Unkel Alojzy

PRG to porządno firma

@Unkel Alojzy

Pod jakim względem?

@Unkel Alojzy

Jak rozumieć określenie : porządna?

Olga
@50+

Też sama się nad tym zastanawiam. Planujesz może podejmować z nimi współprace? Zastanawiam się jak wygląda rozmowa. Jakbys był na niej może, dasz znać jakie pytania zadawali?

Były.

Pracowałem ładnych kilka lat w PRG Gliwice. Wszedłem na forum z czystej ciekawości ale widzę ,że chyba niewiele się w tej firmie zmieniło. A szkoda... bo jakis czas temu doszły mnie słuchy ,że firma wstaje z kolan i miałem cichą nadzieje ,że poprawią sie warunki dla ludzi. Co prawda zmieniłem zupełnie branżę ale wspominam ludzi z którymi pracowałem i bardzo pozdrawiam wszystkich pracowników dołowych :). Trzymajcie się tam , walczcie o swoje ! :)

Karol

Te 1500 brutto to dla wszystkich czy zas tylko dla tych co pod kopalnia?.

@Karol

Gdzie ty żyjesz? Firma to taka instytucja gdzie robisz (usunięte przez administratora)

@Hajer

Ile podwyżki dostaliście?. Czy znowu tylko kopalnia a firmy (usunięte przez administratora)?

Co to jest podwyżka.???

@Hajer

Tez tylko z pgg?. To ile pod tą firmą dostaje się na start?. Kuzyn chce aplikować ale się zastanawia ponoc 14 i barborek nie ma a jak z węglem wypłacają czy też nie?.

@Hajer

Na ich stronie pisze ze od 2700 do 5700 a ile jest realnie dla gornika dołowego?.

@Kamil

Dobrze pisze...2700 bez doświadczenia. Fachowcy zarabiają w miarę..choć na dzisiejsze czasy zawsze będzie mało.Robota jak każda inna (usunięte przez administratora) brud ciepłota

@Hajer

Acha dzięki a te w miarę to ile 4 brutto czy coś więcej jak ma się doświadczenie?.

@Kamil

Elektryk 5 k netto slusarz podobnie przodowy w przodku strzałowy to fachowcy ...oni zarabiają

w Sośnicy też?

@50+

Firma stosuje jedne stawki w zależności od kwalifikacji i umiejętności...jaką sobie wywalczysz. Bez różnicy jaka kopalnia.Kwestia tylko premii za metry.Pozdrawiam

Hajer

Wszystko drożeje...paliwo ,jedzenie, usługi a w firmie cicho...żadnych podwyżek. To jest chore. Ciekawe kiedy ktoś wreszcie sie odezwie. Pracownicy PRG obudźcie sie....

Jaro81
@Hajer

A Barborki I 14 macie czy to tylko pod kopalnia?.

@Jaro81

Zapomnij ...zero ...nie ma nic

Jaro81
@Hajer

Bez sensu pod kopalnia jest wszystko a wy ta sama robote wykonujecie co oni i nic? Wyzysk

@Jaro81

To spróbuj się dostać pod kopalnie,szczególnie pod JSW. Najpierw do SIG u i zarobisz 2 500 a będziesz (usunięte przez administratora) do wszystkiego

Maciek
@Hajer

A czy flapsy wszystkim dzwigli czy reż tylko tym co pod kopalnia?

Gliwice

Zarobić zarobisz ...nawet sporo Ok 5 na start bez sobót ale będziesz prawie dziennie dłużej zostawać ...zależy gdzie cię dają...na Budryku pewne nadgodziny ale dozór spoko Sośnica syf..przychodź bo potrzebują

On
@Gliwice

5 kola ale brutto

Moze nowy

Hej jestem po kursie młodszego gornika mam ofertę na sosnice. Pytanie czy w prg jest 14 barborka czy deputat czy to trzeba być pod pokalnia i ile na start mniej więcej dostane?.

Ryl
@Gliwice

Siema dostałem oferte pracy na sośnice jak tam z zarobkami w przodku ale prosze o sensowne odpowiedzi

Hajer

Wstyd i hańba......Prezes i jego pieski non stop po wczasach a brać Górnicza która na nich zap....la nie dostała nic na Barbórkę....Żenada

Co jaki czas w PRG Gliwice sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Prezes

Nigdy!!!!

Moze nowy

Hej a czy tu są dodatki jak deputat 14 czy barborka? Czy to tylko kopalnia ma a podfirmy nie mają?. I ile z górnikiem na start można dostać? Mam ofertę z sosnicy.

@Moze nowy

Zaglqda tu czasem ktoś? Niby forum a niczego dowiedzieć się nie mozna

Gliwice
@Moze nowy

Czytaj komentarze. Sosnicę odradzam lepiej na Budryk. Górnik na początek 3200 3400 coś koło tego bez sobót. I nic więcej...żadnych Barbórek ...2 stówy na osłodę 14 tki zero za to (usunięte przez administratora) że hej...

Czy firma PRG Gliwice sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

50+

Niema równorzędnych stanowisk: kobiety pracują w biurze, prawie wszyscy mężczyźni w kopalni pod ziemią.

50+

Emerytów faktycznie jest dużo, zwłaszcza w dozorze. To jak odnoszą się do podwładnych zależy wyłącznie od kultury osobistej wyniesionej z domu. To nie jest zależne od firmy, w której teraz są zatrudnieni. Przeważnie poprzednio byli pracownikami kopalni lub innych spółek.

Tefal Air Force Flex

Witam i powiem Wam tak Panowie nie warto do tej firmy się zatrudniać bo pracuję dostałem i wypłatę 2600 bo miałem cowit 19..nie polecam tej firmy a tym bardziej jak ktoś chce się przyjąć do pracy na KWK Budryk.. jest taki sztygar co mówił mu noga (usunięte przez administratora) który zbierał po śmietnikach pety który chce dojeżdżać ludzi a to jest czysty (usunięte przez administratora) czego (usunięte przez administratora) samemu bo Fergie na Sośnicy i ludzie go widzieli jak zbiera pety A to udaje (usunięte przez administratora) chojraka co popierają go ludzie z dozoru

alo
@Tefal Air Force Flex

Czemu mnie to nie dziwi. Chamy i prostaki ale ryba psuje sie od glowy. Zaskoczeniem dla mnie jest ze znowu maja robote na Budryku. Maja tam spore doswiadczenie ze fachowcami tego pokroju. Byl juz tam taki pajac co z nikim sie "nie zgadza"

@Tefal Air Force Flex

Każdy ocenia subiektywnie. Nikt nie został zwolniony z powodu dodatniego wyniku badania, przyczyna zwolnienia z pewnością była inna. W pierwszej kolejności są zwalniani bumelanci.

Zostaw merytoryczną opinię o PRG Gliwice sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PRG Gliwice sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRG Gliwice sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRG Gliwice sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRG Gliwice sp. z o.o.