PRG-W Lubin Sp z o.o.

Lubin

Opinie o PRG-W Lubin Sp z o.o.

Były pracownik obozu pracy

@szczeryJerry Ruchaja na pieniądze z każdej strony czy zrobisz więcej czy nie i tak zostaniesz wyruchany ????. I stała gadka jak nie dasz rady jak dasz. Brak jakiego kolwiek transportu na wnęke lub też obok niej, Rozgrzewka przed pracą wygląda tak że idziesz z buta 2-3km, a po skończonej pracy zajechany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kolejne kilometry na powrót tak na dobicie. ( wszystko dla dobra firmy) Większość osób gada za plecami na drugiego, Nie polecam!!

kocur

Panie Jerry Szczerry sprawdzimy kim jesteś po IP komputera za wypisywanie bredni. Policja już wie w jaki sposób. Pozdrawiam

kropka

Jeden z pracowników to totalny debil!!!! dziwie się, że tam pracuje "wielki wiertacz". Ludzi wyzywa od różnych np. h.., k....a szok poprostu szok 30 letnie wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dziwie się, że jeszcze nikt z nim nie zrobił porządku!!!!!

ja
@kropka 12.04.2017 06:02

na pewno szachniewicz

Szczery Jerry
@ja 05.07.2017 06:36
na pewno szachniewicz

Panowie na "KA" najlepiej się nauczcie ładniej śpiewać bo max co się nadajecie to do kościoła a nie do kopalni. Nie bronie tej firmy, czyjegoś nazwiska nie szargajcie, każdy chce zarobić na chleb, a jak przychodzą parowy które oczekują minimum za maximum to niech idą sandemu. Sam tam pracowałem na zarobki nie narzekalem, jak ktoś się pisssda urodził. .. sami sobie dopowiedzcie. Pozderki

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie PRG-W Lubin Sp z o.o.? Czekamy na komentarze.

Pan XXX
@admin 31.07.2015 19:03

Pozwól że zacytuję Ci opinię z innej strony którą popieram w 100%, sam tam robiłem i wiem jakie go g**** jest. ,,Jeżeli lubisz być dymany jak tylko się da to ta firma jest dla Ciebie. Co prawda już tam nie pracuję, ale dźwiganie ciężkich ciężarów po parę km to powinna stać się dla Ciebie norma, 12 par rękawic na pół roku? Śmiech na sali jeżeli jedna para wytrzyma Ci tydzień to i tak dobrze musisz sobie sam za wszystko płacić. Zapomnij o środkach ochrony osobistej, bo maski gazowej nie dostaniesz bo za droga. Najgorsza firma jaka powstała. Zarobki przez cały okres mojej pracy był w okolicach ~1600zł, raz dostałem 2200 ale to był wiercony szybik czyli trzeba było robić na 2 maszyny czyli powinno być 2x więcej na wypłacie. Najgorsze gó*wo jakie powstało, nawet jeżeli chcesz zrobić sobie staż omijaj tą firmę szerokim łukiem."

Zostaw opinię o PRG-W Lubin Sp z o.o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRG-W Lubin Sp z o.o.