BUNTE POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o BUNTE POLSKA SP. Z O.O.

DKA

Plusy - Znakomita firma w której można nabrać doświadczenia, wynagrodzenie dobre, dużo godzin pracy ale to zrozumiałe ze względu na branże, uposażenie służbowe ok. Minusy połowa z zatrudnionych to karierowicze którzy zadzierają nos wyżej niż mogą niestety za nich trzeba wtedy pracować bo wiedzy tylko trochę posiadają a umieją doskonale się maskować. Sam główny szef firmy - spoko gość, konkretny, zdecydowany, potrafiący rozmawiać.

PBRN
@DKA 23.02.2014, 15:02

Karierowiczem jest ten spoko gość o którym wyraziłeś swoją opinię.

Zostaw opinię o BUNTE POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUNTE POLSKA SP. Z O.O.