VG-ORTH Polska

Jaworzna

Opinie o VG-ORTH Polska

feelsi

No nie każdemu będzie odpowiadać, ale wymagań dużych nie ma @mania.

mlody

hej dzis zlozylem tam papiery i chcialem zapytac czy jest tam praca w weekendy i czy sa tam jakies premie?

chińczyk

ty koksu od kiedy to brutto to jest na rękę odejmij bo masz z czego na rękę to jest jakieś 1300

chińczyk

szukają pracowników za 1750 zł brutto

zainteresowany pracą

mam pytanie do prezesa firmy z boku jest zakładka ale z tego co wiem to prezes jest niemcem czy ja mam pisać po niemiecku czy też zna on język polski proszę o odpowiedz dziekuję.

daroo

no niestety zdarzają się tak naprawdę całkiem spore żale wylewane na takich formch, a nie o to przecie chodzi, jak ktoś nie jest obiektywny i ma jakieś problemy zwiazane z tym, ze został zwolniony lub nawet w ogóle go nie przyjeli to wydaje mi się, ze to nie jest dobre miejsce na tego typu rozważnania, wiecej merytoryki.

AXN
@daroo 01.12.2014 17:09

A GDZIE JEST TAKIE MIEJSCE NO GDZIE ?????

loba

Może i (usunięte przez administratora)firma, ale co się tu naczytałem to chyba jakiś personalne rozgrywki .Myślałam że ten portal podaje rzetelne opinie. Sorry ale nie tego na tym portalu oczekiwałem. Ja porostu szukam pracy.

fikus
@loba 19.08.2014 23:29

jeżeli po prostu szukasz pracy to obok w zakładce masz oferty...i to nie jedną. A czego spodziewałeś się po forum na którym piszą pracownicy z firmy zajmującej się dystrybucją płyt gipsowych? ludzie mają różne problemy, a jak się wczytasz to zauważysz , że jednak większość wpisów jest na temat warunków panujących w firmie

uczciwy

przepraszam ale pana nick to KANT niewiem czy pan pisze prawdę czy kłamie

druh

niektórzy nie potrafią być prostolinijni w stosunku tak do swojego szefa jak i współpracowników. Jednemu mówią a, a drugi usłyszy b o tej samej sprawie

xxx

a skąd ty wiesz że ta osoba już nie pracuje w firmie vg-orth

AP ze Śląska

Praca w VG-Orth owszem momentami bardzo trudna. To prawda, firmę niełatwo sklasyfikować jako enklawę zaufania i przyjaznej dla wszystkich atmosfery. Dyrektor skrajnie wymagający. Z drugiej należy stwierdzić, iż praca w VG-Orth może BARDZO wiele nauczyć oraz rozwinąć umiejętności i powiedziałbym ?świadomość? biznesową. Dla mnie praca tam była na pewno ciekawym i ważnym choć chwilami kontrowersyjnym doświadczeniem.

oppp
@AP ze Śląska 17.11.2010 13:05

nie polecam

A jakie tam s� zarobki i czy terminowe

Zostaw opinię o VG-ORTH Polska - Jaworzna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VG-ORTH Polska