Styropmin Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Styropmin Sp. z o.o.

Kiero

Dzień dobry. Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierowcą C E z doświadczeniem . Oferta Zielona Góra. Dziękuję.

@Kiero

Dzień dobry, zachęcamy do przesłania CV na adres hr@lshpl.com, wówczas skontaktujemy się z Panem i będziemy mogli podać więcej szczegółów. Z takich ogólnych informacji, możemy powiedzieć, że kierowca, który do nas dołączy będzie: • Pracował tylko na terenie Polski • Jeździł średnio ok 200 – 250 km od zakładu • Codziennie zjeżdżał na bazę • Wykonywał 1 – 2 kursy dziennie • Rozwoził styropian do hurtowni oraz na budowy • Jeździł dwuletnim RENAULT

Lukas

Dzień dobry. Czy są przyjęcia kierowców c+e w firmie styropmin radomsko

@Lukas

Dzień dobry, na chwilę obecną niestety nie. W początkowym etapie będziemy korzystali z firm spedycyjnych. Być może później pojawi się flota własna. Pozdrawiamy, Zespół HR

Jarosław
@Styropmin Sp. z o.o.

Dzień dobry. Na Waszej stronie jest ogłoszenie z pracą dla operatora maszyn. Ale data jego opublikowania to 2021 r. Czy mimo tego jest ono aktualne i ile płacicie?

@Jarosław

Dzień dobry, to jest stare i nieaktualne ogłoszenie. Zakładka "Praca" jest w przebudowie. Ale faktycznie, zadzwonimy do informatyków, aby usunęli to ogłoszenie, żeby nie wprowadzać w błąd. Pozdrawiamy, Zespół HR

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Styropmin Sp. z o.o.?

Dzień dobry, narzędzia pracy zależą od stanowiska. Proszę napisać o jakie stanowisko dokładnie chodzi? Pozdrawiamy, Zespół HR

Żaneta

Dzień dobry, czy zatrudniacie też kobiety, chodzi mi o miasto Radomsko. Czy zatrudniacie operatorów wózków widłowych? Pozdrawiam.

@Żaneta

Pani Żaneto, niestety ze względów prawnych i bezpieczeństwa nie zatrudniamy na produkcji i magazynie w Radomsku kobiet. Praca ta związana jest z dźwiganiem ciężarów, które przekraczają normy dozwolone dla kobiet. Praca jest po prostu zbyt ciężka. W styczniu będziemy szukać magazyniera z uprawnieniami na wózek widłowy. Pozdrawiamy, Zespół HR

Alicja

Cześć, widziałam ogłoszenie na pracownika produkcji i operatora maszyn, to jest jedno stanowisko? Tak czy siak, chciałabym wiedzieć, jak się przedstawiają obowiązki i ile płacą aktualnie.

@Alicja

Dzień dobry, na chwilę obecną nie szukamy operatorów maszyn, prawdopodobnie to są jakieś stare ogłoszenia. Być może będziemy uruchamiać jakieś rekrutacje w styczniu. Obowiązki zazwyczaj wypisane są na ogłoszeniu, a szczegóły (również dotyczące wynagrodzenia) poruszane na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy, Zespół HR

Agnieszka

Dzień dobry, mąż znalazł ogłoszenie na stronie - dla operatora maszyn. Niewiele tam informacji, ale firma obiecuje wdrożenie w obowiązki i pełne przeszkolenie, rozumiem że można dołączyć zupełnie bez doświadczenia? Czy stawka na tym stanowisku jest identyczna dla każdego, czy też osoba z doświadczeniem może wynegocjować wyższą pensję?

@Agnieszka

Pani Agnieszko, tak potwierdzamy że oferujemy pełne wdrożenie. Jesteśmy nowo otwieranym zakładem więc wszyscy uczymy się od nowa. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to stawka dla osób bez doświadczenia jest trochę niższa niż dla osób z doświadczeniem. Kluczowe są tu zdolności techniczne. Pozdrawiamy, Zespół HR

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Styropmin Sp. z o.o.?

Dzień dobry, wynagrodzenie zależy od stanowiska oraz doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Jeśli chodzi o widełki płacowe to podajemy je podczas bezpośredniej rozmowy kwalifikacyjnej. Być może w przyszłości będziemy je też publikować w treści ogłoszenia. Ale na chwilę obecną traktujemy je jako informacje poufne. Pozdrawiamy, Zespół HR

Roman
@Styropmin Sp. z o.o.

A jeśli chodzi o rodzaj umowy na którą zatrudniacie też jest ustalana indywidualnie na rozmowie? Zwykle jest to umowa na czas określony czy inne też bierzecie pod uwagę?

@Roman

Dzień dobry, okres próbny trwa 3 miesiące. Potem podpisywana jest umowa na 33 miesiące, która następnie przechodzi w umowę na czas nieokreślony. Oczywiście mogą zdarzyć się indywidualne przypadki, gdzie ustalenia są inne, ale jest ich bardzo niewiele. Pozdrawiamy

Gabriela
@Styropmin Sp. z o.o.

nie ma szansy przejść na umowę na stałe wcześniej niż po tym maksymalnym czasie? Bo to dość ważne z punktu widzenia pracownika...

@Gabriela

Pani Gabrielo, na chwilę obecną zasada jest taka jak pisaliśmy, że po okresie próbnym podpisywana jest umowa na 33 miesiące. Ale też raz jeszcze podkreślę, że zdarzają się odstępstwa od tej zasady. Jeśli sytuacja tego wymaga, podchodzimy do pracownika indywidualnie. Pozdrawiamy, Zespół HR

Czy prowadzą Państwo jeszcze rekrutację pracowników do Radomska ?? Pozdrawiam

@Kandydat

Dzień dobry, mamy jeszcze pojedyncze stanowiska na produkcję i magazyn. CV można podesłać na adres hr@lshpl.com Pozdrawiamy, Zespół HR

Witam,czy rekrutacja na pracowników w RADOMSKU juz się zakończyła? Miały być z państwa strony telefony zwrotne z informacją o zatrudnieniu bądź nie, 2 tyg po drugim etapie rekrutacji...

@Kandydat

Dzień dobry, rekrutacja wciąż trwa. Jeśli był Pan na drugim etapie i nie dostał odpowiedzi, bardzo proszę o telefon na numer 691 470 462. Być może koleżance coś umknęło. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR

Żaneta

Dzień dobry, czy przyjmujecie też kobiety do pracy na lini produkcyjnej, jakie są szanse aby u państwa zacząć pracę? Doświadczenie w pracy na magazynach, poruszanie się wózkiem widlowym jezdniowym, obsługa skanera. Jak można się z wami skontaktować, miasto Radomsko

@Żaneta

Pani Żaneto, na linii produkcyjną, ze względów BHP mogą pracować głównie mężczyźni, ponieważ praca wiąże się z dźwiganiem ciężkich worków (poza dopuszczalną normą dla kobiet). Być może, w przyszłości, jak już poukładamy organizację pracy, będzie można znaleźć miejsce również dla kobiet. Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem 691 470 462. Pozdrawiamy, Zespół HR

Czy obecnie są przyjęcia do pracy na stanowisko typu np. Operator wózka widłowego? i czy jest to praca także w godzinach nocnych?

@Kandydat

Dzień dobry, operatorów wózków widłowych będziemy zatrudniać prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. Na chwilę obecną poszukujemy operatorów linii produkcyjnej z doświadczeniem w pracy na maszynach produkcyjnych. Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV na praca@styropmin.pl lub kontakt pod numerem 691 470 462. Pozdrawiamy, Zespół HR

@Styropmin Sp. z o.o.

Ciekawe jakie stawki na początek dla pracowników produkcji?

Mena

Dzień dobry , czy w Sępólnie Krajeńskim powstanie Państwa fabryka

@Mena

Dzień dobry, na chwilę obecną skupiamy się na uruchomieniu fabryki w Radomsku. To jest nasz priorytet. Co do przyszłości, na razie nie zdradzamy naszych planów. Liczymy na zrozumienie z Pana/Pani strony. Pozdrawiamy, Zespół HR

Mena
@Styropmin Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź , ja już od 2019 wyczekuję firmy w naszym mieście. Będę śledzić rozwoju firmy . Pozdrawiam

@Mena

Bardzo nam miło. Zatem, mam nadzieję, do zobaczenia. Pozdrawiamy, Zespół HR

Dzień dobry, czy poszukują Państwo pracowników na stanowiska biurowe do oddziału w Radomsku?

@Anna

Dzień dobry, tak mamy rekrutację na Spec. ds. Planowania i Zakupów, Młodszego Technologa oraz Młodszego Spec. ds. KJ. Ogłoszenia znajdują się na OLX. Pozdrawiamy, Zespół HR

PEM

Czy w dalszym ciągu są rekrutacje w nowo budowanym zakładzie w Radomsku? Np. jeśli chodzi o stanowiska np. dot. systemów zarządzania ISO, ochrony środowiska czy BHP?? Pozdrawiam

@PEM

Dzień dobry, tak prowadzimy rekrutację do Zakładu w Radomsku, na chwilę obecną dotyczą one elektromechaników oraz operatorów maszyn. Jeśli chodzi o Spec. ds. ISO, ochrony środowiska, czy BHP korzystamy z zewnętrznych firm. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR

Jak długo trwa proces awansu w Styropmin Sp. z o.o.?

Dzień dobry, proces rozwoju w dużej mierze uzależniony jest od stanowiska i zależy od zaangażowania i podejścia do pracy danej osoby. Nie wszędzie niestety możliwe są awanse, często jest po prostu praca do zrobienia. Natomiast pracujemy nad tym i będziemy dążyć do takiej sytuacji, gdzie awanse będą co 2-3 lata. Pozdrawiamy, Zespół HR

Piotrek8888

Witam czy poszukujecie pracowników na produkcji w Radomsku

@Piotrek8888

Dzień dobry, tak poszukujemy Operatorów linii produkcyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@styropmin.pl Pozdr. Dział HR

Kinga

Kiedy przewidują Państwo rekrutację na stanowiska biurowe w oddziale w Radomsku?

@Kinga

Dzień dobry, ogłoszenia dot. pracowników biurowych będziemy prawdopodobnie publikować na przełomie maja i czerwca. Opublikujemy je też na GoWork. Także proszę śledzić profil. Pozdr. Dział HR

Do pracy

Mogę się dowiedzieć jakie są poszczególne etapy rekrutacji na stanowiska biurowe w Mińsku Mazowieckim? Chciałabym kandydować, posiadam długoletnie doświadczenie w biurze obsługi klienta, sprzedaży i każdym aspekcie pracy w biurze handlowym.

@Do pracy

Dzień dobry, rekrutacja do Biura Obsługi Klienta w Mińsku Mazowieckim była dwuetapowa (1) rozmowa telefoniczna dot. doświadczenia, (2) rozmowa „face to face” w biurze dot. doświadczenia zawodowego, predyspozycji, stylu pracy, dopasowania do organizacji, oczekiwań. Natomiast rekrutacja jest już zakończona. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń w przyszłości.

Chętna do pracy

witam, czy aktualnie w Mińsku Mazowieckim prowadzona jest rekrutacja na stanowiska biurowe? Jaka jest atmosfera między pracownikami w biurze? Czy są to pracownicy pracujący wiele lat czy rotacja jest częsta? Ile czasu trwa okres próbny? Czy jest określony wiek, w jakim musi być pracownik do biura? Czy doświadczenie w branży to duży plus? Co przeważa przy wyborze kandydata?

@Chętna do pracy

Dzień dobry Obecnie poszukujemy w Mińsku Mazowieckim specjalisty do Biura Obsługi Klienta. Rekrutacja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeżeli jest ktoś zainteresowany, zapraszam do przysłania CV na adres praca@styropmin.pl Jeśli chodzi o atmosferę w pracy, to z naszego punktu widzenia (czyli Działu HR) uważamy, że jest bardzo fajnie, ale wolałybyśmy żeby wypowiedzieli się też inni. Mamy bardzo dużo osób pracujących 10 lat i więcej. Rotacja jest mała. Natomiast cały czas nas przybywa i zespół się powiększa. Okres próbny trwa zazwyczaj 3 miesiące. Wiek nie ma dla nas znaczenia. Doświadczenie w branży (a bardziej w obszarze stanowiska na które rekrutujemy) ma duże znaczenie. Przy wyborze kandydata istotne są takie czynniki jak: (1) doświadczenie zawodowe, (2) postawa i podejście do pracy, (3) zaangażowanie Pozdrawiamy, Zespół HR

Domi082

Witam, odnośnie pracy w Radomsku. Kiedy do działu kontroli jakości będzie odbywać się rekrutacja?

@Domi082

Dzień dobry, rekrutację do Kontroli Jakości będziemy prowadzić na przełomie kwietnia/maja. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: praca@styropmin.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Styropmin Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Styropmin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Styropmin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Styropmin Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Styropmin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Styropmin Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Styropmin Sp. z o.o.