Styropmin Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Styropmin Sp. z o.o.

Kinga

Dzień dobry, Czy rekrutacja na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. kontroli Jakości jest jeszcze aktualna ?

Wanda
@Kinga

Nie wiem czy jest jeszcze aktualna ale czy ktoś mógłby opisać jak robi się obecnie na jakości? Przytoczone zostało stanowisko juniorskie skoro tak to po jakim czasie może dojść do awansu oraz w jaki sposób zmieniają się wtedy warunki pracy? ile osób pracuje teraz na tym dziale i jaka jest atmosfera?

@Wanda

Pani Wando, oferta nie jest obecnie aktualna. Dziękujemy za zainteresowanie. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Dzień dobry, jaki jest system pracy na magazynie? Po 12 godzin? Od poniedziałku do piątku czy system czterobrygadowy?

@Nowy

Dzień dobry, na chwilę obecną magazyn pracuje na dwie zmiany po 8 godzin, ale docelowo będzie pracował na 3 zmiany też po 8 godzin. Praca jest od poniedziałku do piątku. Pozdrawiamy, Zespół HR

Inni

To jak to jest impreza To my z Radomska mamy zakaz przez Darka bo nie ruszyliśmy z produkcją jesteśmy inni Prosimy szefa aby porozmawiał z nami bo ludzie odchodzą pozdrawiamy firme

@Inni

Drodzy Państwo, decyzja o tym, że pracownicy z Radomska nie będą uczestniczyć w tegorocznej imprezie integracyjnej została podjęta przez Zarząd firmy, a nie Kierownika Zakładu. To była bardzo trudna decyzja podyktowana potrzebą minimalizacji przestojów, które mamy z powodu rozruchu. Dzisiaj zostanie zorganizowane spotkanie z pracownikami i jeszcze to omówimy. Pozdrawiamy, Zespół HR

Jaka jest kultura pracy w Styropmin Sp. z o.o.?

Dzień dobry, jako że nasza organizacja jest firmą rodzinną, dominuje kultura klanu, czyli nastawienie na człowieka. Nasza struktura organizacyjne jest dosyć płaska, dlatego promujemy pracę zespołową, bezpośredniość i przyjazną atmosferę. Staramy się dbać o naszych pracowników, tak jak potrafimy najlepiej. Pozdr. Zespół HR

Kinga

Dzień dobry, Czy oferta na stanowisko Specjalisty ds kontroli jakości w Zielonej Górze jest nadal aktualna?

@Kinga

Pani Kingo, jesteśmy już po drugim etapie, więc praktycznie kończymy rekrutację. Proszę przesłać swoje CV na adres hr@lshpl.com, to jeszcze na szybko zerkniemy i oddzwonimy do Pani. Pozdr. Zespół HR

Witam czy są przyjęcia na pracownika produkcji w Radomsku ?

@Nowy

Dzień dobry, tak prowadzimy rekrutację na Operatorów linii produkcyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o podesłanie CV na adres anna.malesa@lshpl.com lub telefon do koleżanki na numer 691 470 462. Pozdrawiamy, Zespół HR

Mena

Witam , czekam na nowy zakład , po dwóch latach znów coś ruszyło w Sepolnie Krajeńskim. Kiedy rekrutacja ????????. Pozdrawiam

@Mena

Dzień dobry, zakład w Sępólnie Krajeńskim jest dopiero w fazie projektu i na chwilę obecną za wcześnie, żeby deklarować się co do jego uruchomienia i rekrutacji. Mając doświadczenie z budowy wcześniejszych zakładów, wiemy jak dużo jest nieprzewidywalnych czynników, które wpływają na terminowość takich inwestycji. Z pewnością będziemy informować lokalnych mieszkańców jak już będziemy w zaawansowanej fazie budowy. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i do usłyszenia w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół HR

Alicja

Cześć, kiedyś mieli jeszcze jakieś oferty na pracowników produkcji, z tego co widziałam, a teraz? Powiedzcie, czy nadal można się tam do nich przyjąć. No i czy normy poszły w górę od tamtych lat, ciężko jest?

@Alicja

Dzień dobry Pani Alicjo, tak normy poszły w górę. Na chwilę obecną mamy jedno wolne miejsce w Zielonej Górze i tam prowadzimy rekrutację na operatora maszyn. W pozostałych zakładach mamy pełną obsadę i nie prowadzimy naboru. Ale w każdej chwili może się to zmienić. Proszę śledzić nasze ogłoszenia na olx. Pozdrawiamy, Zespół HR

Były
@Styropmin Sp. z o.o.

Zajmijcie się podejściem do pracowników w zielonej górze bo niedlugo nikt tam nie będzie pracował to taka moja mała sugestia tylko , bo firma całkiem spoko :)

@Były

Dzień dobry, proszę napisać co dokładnie jest niestosowne w naszym podejściu do pracowników? Nad czym powinniśmy popracować? Ewentualnie proszę o telefon na numer 661 751 653 to wyjaśnimy sprawę osobiście. Pozdrawiamy, Zespół HR

@Były

Na pytanie odnośnie tego podejścia odpowiedź nie padła... Ale mimo wszystko, skoro stwierdzasz, że firma tak czy siak jest spoko, to napiszesz dlaczego?

@Aleksandra

Firma jest spoko bo dba o pracowników.

Miki
@Aleksandra

Starają się cały czas poprawiać jak coś jest źle. Reagują na nasze uwagi.

M.
@Aleksandra

Mają dużo benefitów, jest z czego wybierać.

@Miki

Super, dzięki wam za odp., Skoro o uwagi chodzi to jakie przykładowe mieliście i jak szybka była na nie reakcja?

Bikol
@Styropmin Sp. z o.o.

Brak podwyżek - dobrzy pracownicy odchodzą , atmosfera dosyć średnia zresztą wynik satysfakcji o tym mówi :)

@Bikol

Dzień dobry, nie prawdą jest, że nie było podwyżek. Owszem, nie wszyscy pracownicy dostali podwyżki (i pewnie nie w takiej kwocie jakiej by oczekiwali), ale zdecydowana większość tak. Ponadto, teraz w lipcu też część osób dostała podwyżki w związku z podniesieniem kwalifikacji. Rotacja pracowników jest czymś naturalnym i u nas też występuje, ale nie jest do duża skala. Jeśli chodzi o ankietę satysfakcji, to badanie jest cały czas w trakcie i bardzo dziękujemy tym, którzy wzięli w niej udział. Pozdrawiamy, Zespół HR

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko pomocnicze do biura została już zakończona? Jeśli nie, to do kiedy trwa?

@Ania

Pani Aniu, rekrutacja jeszcze trwa. Rozmowy są już na zaawansowanym etapie, więc jeżeli jest Pani zainteresowana to proszę podesłać CV na hr@lshpl.com Pozdrawiamy, Zespół HR

Beata

Czy są jakieś oferty pracy do biura w Mińsku?

@Beata

Dzień dobry, tak. Będziemy szukać w Mińsku Mazowieckim osoby do księgowości do przyuczenia. Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV na adres hr@lshpl.com

@pracodawca
@Styropmin Sp. z o.o.

Czy do księgowości wymagane jest wykształcenie w kierunku ekonomia, finanse lub pokrewne? Jeśli to ma być osoba do przyuczenia?

@@pracodawca

Dzień dobry. Tak, mimo tego że szukamy osoby do przyuczenia, chcemy żeby znała podstawy z zakresu ekonomii lub finansów. Najchętniej osoba po technikum ekonomicznym. Także zapraszamy do aplikowania tegorocznych absolwentów. Pozdrawiamy, Zespół HR

Ala

Dzień dobry. Bardzo proszę o informację czy w Radomsku będzie prowadzona rekrutacja na stanowiska biurowe lub do laboratorium? Pozdrawiam

@Ala

Pani Alu, będziemy wkrótce rekrutować kolejną osobę do laboratorium. Będzie to praca na dwie zmiany. Proszę przesłać CV na hr@lshpl.com. Pozdrawiamy, Zespół HR

Aleksandra

Padło na forum zapytanie o prace dla kierowcy ale także o oferty pracy w biurze. Gdy patrzyłam teraz na stronę zakładka z nimi jest pusta. Od jakiego w praktyce czasu? Ciekawi mnie aktualna struktura organizacyjna w kontekście biura. Jakie stanowiska są potencjalnie do obsadzenia i na którym z nich występuje najczęstsza rotacja?

@Aleksandra

Dzień dobry Pani Aleksandro. Na wszystkie zapytania odpowiadamy. Czasami trzeba poczekać kilka dni, bo np. jesteśmy poza biurem, ale nie pozostawiamy naszych gości na goworku bez o odpowiedzi. Jeśli chodzi o zakładkę Kariera/Praca to jest ona w przygotowaniu i wkrótce zostanie zaprezentowana. Jeśli chodzi o pracowników biurowych, to rotacja jest bliska zeru. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR

Kris

Witam! Czy w zakładzie w Radomsku przewidziane są jakieś oferty dla kierowcy kat B,C CE ? Pozdrawiam.

@Kris

Dzień dobry, jesteśmy jeszcze w trakcie organizacji logistyki. Prawdopodobnie będziemy potrzebować kierowcę C+E. Jak już rekrutacja będzie otwarta z pewnością opublikujemy ogłoszenie na olx. Pozdrawiamy, Zespół HR

Czy firma Styropmin Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dzień dobry, tak firma udziela pożyczek pracowniczych. Inne wsparcie i benefity oferowane przez Styropmin to: - Indywidualne wsparcie w przypadku trudnych sytuacji - Wyprawka dla bobasa - Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli - Paczki na gwiazdkę dla dzieci pracowników - Bonusy dla pracowników z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych - Ubezpieczenie medyczne - Karta sportowa - Imprezy integracyjne - Finansowanie inicjatyw pracowniczych np. opłata za bilety startowe w imprezach sportowych - Wsparcia akcji charytatywnych zgłaszanych przez pracowników np. sponsorowanie dziecięcych klubów sportowych

Bono

Dzień dobry:) Czy możecie powiedzieć jaki obowiązuje system pracy działu produkcji w Radomsku i jak wygląda specyfika pracy tego działu np. jako opetator/obsługa maszyn. Serdecznie pozdrawiam

Brygadzista
@Bono

Dzień dobry, obecnie pracujemy na 2 dwie zmiany, docelowo jak zakończą się testy będziemy pracować w systemie 4 brygadowym. Jeśli chodzi o specyfikę pracy na dziale produkcji to zadaniem operatora jest śledzenie procesu zarówno na ekranie monitora i jaki i przy linii produkcyjnej. Kontrolowanie wyprodukowanego produktu od razu w momencie jego powstania oraz sprawdzanie czy został właściwie zapakowany przez robota pakującego.

@Brygadzista

Witam. Co z zakresem odpowiedzialności na tym stanowisku? Mam na myśli występowanie potencjalnych błędów. Jakie są wyciągane z nich konsekwencje i jaka jest ich ewentualna dopuszczalna ilość?

@Aleksandra

Dzień dobry, jako że cały czas jesteśmy w trakcie testów, za wcześnie jest aby tak drastycznie określać ilość dopuszczalnych błędów. Wiadomo, że „ten się nie myli co nic nie robi”. To co jest kluczowe dla nas to: (1) stosowanie się do zasad i procedur, (2) szczególny nacisk kładziemy na kwestię bezpieczeństwa, (3) zaangażowanie i odpowiedzialność. Są to najważniejsze składowe, które chcemy aby spełniali nasi pracownicy, tak aby wszystkim dobrze się pracowało. Pozdr. Zespół HR

Mariusz

Witam czy w Mińsku mazowieckim jest u państwa przyjęcie na jakieś stanowisko? pozdrawiam miłego dnia życzę

@Mariusz

Dzień dobry, niestety w Mińsku Mazowieckim nie prowadzimy obecnie żadnych rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół HR

No name

Witam. Jakie są zarobki w zakładzie w Radomsku? Z tego co widziałem poszukują operatorów maszyn. Czy zarobki konkurencyjne dla innych zakładów? Dziękuję

@No name

Dzień dobry, tak jak pisaliśmy wcześniej, zarobki są porównywalne z innymi firmami. Zależą też oczywiście od doświadczenia i umiejętności kandydata. Na chwilę obecną nie podajemy wysokości wynagrodzeń do publicznej wiadomości. Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV. Bardziej szczegółowych informacji będziemy w stanie udzielić w trakcie krótkiej rozmowy telefonicznej. Nasz adres hr@lshpl.com. Pozdrawiamy, Zespół HR

Artur
@Styropmin Sp. z o.o.

Witam. Czy na ten adres mailowy można przesłać CV? Interesuje mnie stanowisko operatora maszyn/wózkowego w Radomsku.

@Artur

Dzień dobry, tak jak najbardziej. Na adres hr@lshpl.com można przysyłać CV. Pozdrawiamy Zespół HR

Czy w Radomsku poziom zarobków jest porównywalny do zarobków z innymi zakładami na strefie (np. Ontexu)?

@Kandydat

Dzień dobry, nie znamy pełnej polityki wynagrodzeń w Ontexie. Natomiast z tego co się orientujemy, nasze zarobki są porównywalne z innymi zakładami na Strefie. Oczywiście są firmy, które płacą więcej, ale też są takie które płacą mniej. Z rozmów z kandydatami widzimy, że oprócz wynagrodzenia (co jest bardzo ważne) liczy się też charakter pracy, ludzie i atmosfera jaką tworzą. A to jest coś, o co bardzo dbamy. Pozdrawiamy, Zespół HR

Radosław

Witam, są przyjęcia na magazyn w zakładzie w Radomsku?

@Radosław

Dzień dobry, tak - mamy jedno miejsce wolne na magazynie oraz kilka na produkcji. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę przysłać CV na hr@lshpl.com Pozdr. Zespół HR

Kierowca

Dzień dobry. Czy do swojego zakładu w Łochowie poszukujecie przewoźników z własnym autem?

@Kierowca

Dzień dobry, mamy sporo swoich samochodów w związku z tym nie szukamy przewoźników z własnym autem. Bliżej sezonu (marzec/kwiecień) pewnie będziemy szukać kierowcy na etat. Pozdr. Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o Styropmin Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Styropmin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Styropmin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Styropmin Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Styropmin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Styropmin Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Styropmin Sp. z o.o.