Soneta Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Soneta Sp. z o.o.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Czy w Soneta Sp. z o.o. istnieje szansa rozwoju dla pracownika? Interesuje mnie temat dodatkowych szkoleń, które może zapewniać pracodawca. Dla osób młodych, chcących w swojej pracy stawać się coraz lepszymi, jest to kluczowa kwestia.

@Natalia 07.08.2017, 19:01

W Sonecie pracuje się z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, od których można wiele się nauczyć. Firma docenia pomysłowość i kreatywność stąd duża możliwość uczenia się i rozwoju. Oprócz tego istnieją dodatkowe szkolenia dostarczane przez firmę zewnętrzną (głównie szkolenia miękkie). Szkolenia twarde dopasowywane są indywidualnie. Firma korzysta też z dofinansowań europejskich, które zapewniają szkolenia twarde dla pracowników, dostosowane do stanowiska. Ważna informacja: Zawsze można skontaktować się mailowo i zadać pytania odnośnie procesów rekrutacji oraz możliwości jakie daje Firma: kontakt(at)enova.pl

teraz
użytkownik zarejestrowany

a możesz w takim razie podac namiary na to ogłoszenie? jakoś go nie widzę nigdzie w internecie teraz

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Soneta Sp. z o.o.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw opinię o Soneta Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soneta Sp. z o.o.