VIZ-ART AUTOMATION

Opinie o VIZ-ART AUTOMATION

Joanna

@gornikjak dawno pracowałeś w firmie? Możesz powiedzieć więcej o warunkach zatrudnienia w firmie? Jakie benefity zapewnia pracodawca?

gornik

Witam.Pracowalem kiedys w tej firmie,czasy gdzie bylo sie od wszystkiego i szefa nie interesowalo o ktorej skonczysz i czy bedziesz mial czym wrocic do domu.Liczyl sie montaz i ciagle klepanie montow w pracowni.Nie polecam ,sadzac po wpisach nic sie nie zmienilo.

Wariat

No ja też uważam, że można spokojnie pracować, dobra firma, niesie dużo nadziei i radości, generalnie polecam.

miły :)

Firma w której można spokojnie pracować :) bez stresu. Ustalenia/ rozliczenia są na papierze podpisane przez szefa firmy. Wypłata na czas. Polecam :)

IKS

WIDZE ZE W FIRMIE SIE NIC NIEZMIENILO BO CO CHWILA UKAZUJA SIE OLOSZENIA W SPRAWIE PRACY TERAZ SZUKAJA SLUSARZA TYM RAZEM , A JAK BYLA ZGRANA EKIPA KIEDYS TO Adas WLASCICIEL SIE WSZYSTKICH POZBYL

filutek

Dział PR mocno pracuje patrząc po sztucznie pozytywnych wpisach. DNO

byly pracownik

z ta miedzynarodowa firma to naprawde odfrunoles w kosmos , niestety nmoge ci szczerze odpowiedziec ze akurat tej firmie to niegrozi

BIURO

nie ma przyjęć, dziękujemy za zainteresowanie

zadowolony

Kilka miesięcy temu była rekrutacja. Teraz już od dawna nie szukają nowych pracowników. Stały zespół jest i polecam szukać pracy raczej w innym miejscu. Powodzenia.

byly pracownik

rotacja moze jest zerowa ale to moze byc tylko chwilowe , (usunięte przez administratora) bo swego czasu to rotacja byla mega ,mnie akurat niezwolnili sam odeszlem jak wiekszasc ekipy z ktora w tym czasie pracowalem tam

biuro

obecnie nie ma aktywnego naboru.

tomasz

wiecie czy aktualnie szukają kogoś na produkcję? bardzo mnie też interesuj a inne stanowisko, wszelkie spokojne worki za biurkiem jak najbardziej wskazane.skąd takie plotki o dużej rotacji? jeśli są prawdziwe a wy wiecie to może napiszcie skąd taka rotacja w viz-art automation wynika.będę wdzięczny za wszelkie rzetelne odpowiedzi

kamil

dobra firma polecam

max
@kamil 07.08.2014 10:06
dobra firma polecam

siemanko, a coś więcej napisz bo teraz to nawet mocniej szukam pracy niż wtedy w maju. siedze na bezrobociu od połowy czerwca i jakoś nie mogie znalezc zatrudnienia w naj blizszej okolicy. do viz-artu moge isc do biura bo troche mam doswiadczenia, papierkowej roboty sie nie boje. albo mogie isc na linie jak trza.

max

hej, ludzie w wątku. odświeżam temat, bo chce aplikować do viz-art? ktoś, coś może napisać o wadach/zaletach?

Mati

Możecie chociaż powiedzieć jakie warunki oferowali, bo w razie czego w przyszłości będzie wiadomo czego się spodziewać

praca

to już sobie daj spokój z tym CV, już po temacie. Ja będę przyjęty.

honk

Podbijam pytanie, w ogóle ktos ostatnio wysyłał im CV, po jakim czasie viz-art automation się odezwał?

ON

PO TO PYTAM JAKIE ZAROBKI ZEBY SPRAWDZIC CZY JEST SENS WOGOLE TAM JECHAC I SKŁADAC CV. WIE KTOS CO I JAK JESLI CHODZI O ZAROBKI???

radzę

jakie zarobki? a może sam dopytaj na rozmowie, jak masz doświadczenie i spełniasz oczekiwania to spróbuj.

ON

SĄ PRZYJECIA NA PRODUKCJE JAKA JEST PODSTAWA I PREMIA ??? WIE KTOS???

boka

a Ty @kon, piszesz tak znając całą sytuację z autopsji? czy komuś z Twoich znajomych przydarzyło się zwolnienie z Viz-Art?

kon

firma zmienia pracownikow jak rekawiczki

rutko

akurat jeśli chodzi o ekrany to ludziom czasami ciężko dogodzić. Każdy chcę mieć to co najlepsze, ale za grosze

her

Pewnie klienci jak zawsze, czasem słońce, czasem deszcz, ale nie wiem, bo tez się interesuje praca w VIZ-ART AUTOMATION, tylko nie maja tutaj za dobrej oceny.

Ludzie są zadowoleni z jakości projektorów?Zastanwiam się na d zamówieniem ale czy nie lepiej jechać osobiście czy nic się nie stanie podczas transportu???

?

Pracownicy nie podają swoich wynagrodzeń, objęte jest to tajemnicą przedsiębiorstwa. Podczas spotkań rekrutacyjnych temat zarobków jest omawiany, zatem należy wysłać CV i oczekiwać zaproszenia na spotkanie.

Czy ktoś pracuje w tej chwili w tej firmie i wie mniej wiecej ile sie obecnie tam zarabia czy jest to temat tabu objęty podpisem o nie wyjawianiu informacji poufnych i nie mozna udzielac takich informacji

biuro

Niezdrowa aktywność konkurencji nakazuje monitorowanie wpisów.

biuro

Premia jest, a kwota zależna od ilości wykonanych zadań

no ale jesli zobacza ze ktos sie stara i jest poswiecony swojej pracy to napewno docenia jesli mozna zrobic premie to ktos ja napewno dostaje czyz nie???

Miki

No wreszcie! Brawo!

Informacja

Informujemy, że firma zatrudnia wyłącznie pracowników chętnych do pracy, odpowiedzialnych i poważnie podchodzących do wykonywanych zadań. Oferty pracy w VIZ-ART są skierowane dla osób wolnych od uzależnień i zdrowo podchodzących do życia. Wszelkie negatywne opinie będą usuwane przez Administratora, dlatego szkoda czasu na wyżywanie się. Dziękujemy za zajęcie się swoimi sprawami i powodzenia. Konkurencji również dziękujemy.

miki

witam ! byłem dzisiaj na rozmowie i mie wiem o co chodzi czy ktoś kto tam pracuje może coś napisać o tej firmie????? proszę o odzew!!!

Firma jak każda. Jak pracujesz to zarobisz, jak nie chcesz robić to lepiej posiedziec w domu. A jak ktoś znajdzie prace gdzie niczego nie chca to prosze o info :) Raczej czasy nicnierobienia mineły.

Zostaw opinię o VIZ-ART AUTOMATION - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIZ-ART AUTOMATION