Opinie o VIZ-ART AUTOMATION w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VIZ-ART AUTOMATION. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIZ-ART AUTOMATION o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIZ-ART AUTOMATION w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w VIZ-ART AUTOMATION poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Zadowolony z życia Nowy wpis

Kochani hejterom wszyscy dziękujemy, tu nie jest gabinet terapii na wszelkie kłopoty życiowe :) i "baaardzo dawnym pracownikom" także należy podziękować i życzyć dobrej drogi (a swoją drogą ciekawe cóż takiego nakłania dawno wolnego i już zapewne szczęśliwego człowieka do wracania we wspomnienia? I to np. w te nieciekawe wspomnienia z bardzo dawna. Czas uczy wielu różnych rzeczy np: Im mniej ludzie dookoła wiedzą o tobie, twoich celach i doświadczeniach, tym większą mają pewność, co do skuteczności swoich "bezcennych" rad i Kiedy idziesz swoją drogą i przynosi ona obiektywne, dobre efekty, to „życzliwi krytykanci” nie przychodzą i nie mówią: „Myliliśmy się”. Przede wszystkim dlatego, że to typ osób, którym nie chodzi o twoje dobro, ale o to, żeby sobie ulżyć. (usunięte przez administratora) To takie polskie, przykre i nieżyczliwe. Ale niech się dzieje lepiej całemu społeczeństwu, bo to przełoży się na lepsza życzliwość i doradzanie tylko gdy ktoś o to poprosi :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie VIZ-ART AUTOMATION? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

biuro firmy

Nie ma nadgodzin i nie ma też rekrutacji. (usunięte przez administratora)

Guteres Nowy wpis

Witam.Pracowalem bardzo dawno.Ucieszylem sie na widok logo firmy w necie-jeszcze istnieje.Jednak co do nauki osob zarzadu ,nadal tkwia jak widac w miejscu.Zadne ich elokwentne komentarze niestety maja sie nijak co do wyciagania wnioskow na temat szacunku do pracownika.Szczerze nadal nie polecam tam pracy,niestety.

Laktoza..hehe Nowy wpis

Ogolnie praca jak praca.. najlepiej bede wspominal szefa p.Adama i jego podejscie do pracownika jak do czlowieka... przy okazji pozdrawiam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VIZ-ART AUTOMATION? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Na jakie benefity można liczyć w VIZ-ART AUTOMATION?

biuro firmy

Nie ma rekrutacji. Kochani handlowcy z Gow nie skorzystamy z oferty abonamentu i możliwości moderowania wpisów. Rozumiemy, że to sposób na zmianę wyglądu konta i kasowanie wpisów, ale bez waszej usługi nie byłoby takiego problemu :) mogliście zwyczajnie nie prowokować do anonimowej agresji i nikt nie musiałby płacić za kasowanie wpisów.

Czy w VIZ-ART AUTOMATION zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

biuro firmy

W zależności od ustalenia podczas rozmowy.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w VIZ-ART AUTOMATION? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

biuro firmy

Dzień dobry, są dwa etapy rekrutacji. Po pierwszej rozmowie wybierane są osoby do drugiej rozmowy, po tym podejmowana jest decyzja kto jest zaproszony do Zespołu.

Doradca finansowy

Drodzy wielbiciele portalu, jawni i anonimowi! Znacie i niejednokrotnie na swojej skórze odczuliście twarde realia pracy u "wyzyskiwaczy" "prywaciarzy" i innych bezdusznych właścicieli firm. Nie wierzcie na słowo, że może nie jest lekko, zakładajcie swoje biznesy, pieniądze leża i czekają, tylko trzeba się schylić. Warunki dla przedsiębiorców są lepsze, nie ma górnej granicy zarobków, urlopu moga mieć ile chcą, nie obowiązują godziny pracy, same korzyści!

radzę omijać

wyzysk maksymalny, znęcanie się psychiczne, (usunięte przez administratora) wypłata nie regularna, pól wypłaty na konto pół pod stołem. Nie dajcie się na umowę na pół etatu!!! W ten sposób szkodzisz tylko sobie. A tak WSZYSCY tam pracują. Pracujesz 8,5 godziny. I nauczcie się, że będziecie prywatnym budzikiem o 8 rano do PANA adama :D To jest wszystko autentyk. Nie polecam

Pomoc społeczna
@radzę omijać

Och wyrazy współczucia, jeżeli nie godzisz się na swoje biedne życie, jeżeli nie układa się Tobie jak wszystkim innym, którzy dostają pieniądze za nic, zapraszamy z wnioskiem do Pomocy Społecznej. Wszystkim nalezy się równo i pomoc społeczna nie może być obojętna, nikt w Polsce głodny nie może chodzić. A już ostatnim niestety najgorszym problemem jest praca u prywaciaża. Oni wszyscy tylko wyzyskują i moga spać do 12.00! Skanadal i nierówność. Rozumiemy Cię, przynajmniej jestes na tyle odważny, że możesz zamieścić komentarz. Dodaj swoje nazwisko i imię, nie musisz się obawiać już tego wyzyskiwacza!

Czy firma VIZ-ART AUTOMATION w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

biuro firmy

No nie przeczytacie wcześniejszej odpowiedzi, bo co G!Work wykasował odpowiedź? Dlaczego? Bo napisana prawda? O finansowaniu wszystkich profitów, szkoleń, wakacji i każdemu po 3 życzenia u Złotej Rybki mimo trudnych czasów? Bo napisane, ze handlowcy G!Work dociskają żeby wykupić płatny profil "ocieplający wizerunek"? A jak nie to fala wpisów? Bo nie ma co liczyć na zrozumienie i empatii mimo otwartej wydawałoby się rozmowie? Bo to prawda? A to szkoda, że nie wytrzymaliście i musieliście usunąć odpowiedź, bo to akurat ociepla wizerunek, który handlowiec "proponuje" nabyć odpłatnie! Kochani czytający, poszukujący pracy, albo szukający "zieleńszej trawy" niż jeszcze macie wokół obecnego miejsca pracy, jeżeli szukacie najlepszej pracy z mega najfajniejszymi opiniami, to tylko do Administratora serwisu iść, tam wszyscy szczęśliwi az słodycz wylewa się w tylko pozytywnych komentarzach. I nikt, kto odszedł od nich albo został pożegnany nie wydaje nawet zobojętniałego jęknięcia, o negatywie nie ma mowy!

Czy VIZ-ART AUTOMATION zatrudnia studentów?

biuro

drogi Pytający, na teraz w firmie jest miejsce dla doświadczonego montera produkcji, może na wiosnę będa potrzebne dodatkowe ręce do pracy i nie będzie wymagane doświadczenie.

POSZUKIWACZ

byłem na rozmowie, czegoś nie rozumiem? czytałem mega negatywne opinie, ale nie zauważam potworów. Moim zdaniem OK, czy mam dość doświadczenia w tym czego chcą? nie wiem, ale uczę się być pozytywny

Teraz może być "wysyp" wpisów, z przewagą negatywów. Dlaczego? Bo handlowcy z GoWork dzwonią i chcą sprzedać pakiety do administrowania wpisów i komentarzy, ups sprzedac ogłoszenia a moderacja gratisowo :) duża cena, ale niektórym i tak się opłaca mieć opcję kasowania wpisów. Taka prawda, drodzy poszukiwacze prawdziwych opinii :)

jak zwykle anonim

(usunięte przez administratora) Polecam to miejsce, ale różni ludzie przychodzą i jak nie pasuje coś komu to i odchodzą. a to normalne wszedzie tak jest. Jak wszędzie bywają złe i dobre dni ale robota jest, pieniądze na czas zawsze jak komuś się nie chce pracować to zaczyna swoje pisanki. Nie zabroni nikt. Pewnie jakby musiał się komentator zweryfikować z imienia i nazwiska byłby bardziej zachowawczy :) ale anonimowo to i owszem!

Jakie narzędzia pracy zapewnia VIZ-ART AUTOMATION? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

biuro

Forma pytania wskazuje na prowokację ruchu na koncie firmy i obudzenie np. tych, którzy mają wolne zasoby śliny, żeby popluć nieco np na byłego pracodawcę. Firma VIZ-ART nie jest wielką korporacją, a pracujące w niej osoby mają chęci i pasję, dodatkowo cenią sobie dobre relacje w niewielkim gronie. Gospodarowanie pieniędzmi firmy to duża odpowiedzialność i konieczność podejmowania codziennych decyzji. Zdecydowanie lepiej wypłacić pracownikom premie albo kupić jakieś urządzenie niż zamawianie usługi bez których trzeba się obyć, jak np. drogich reklam, które zastąpi dobry produkt i zdanie klientów, albo nawet świetnych pakietów ochronnych dla pracodawcy z możliwością moderacji wpisów na GoWork. Czy otrzymaliśmy ofertę od Gowork? Tak, zapewne jak każda firma. Jednak kwota rzędy 900 - 1 000 zł miesięcznie + VAT za dodatkową możliwość budowania wizerunku, usuwania czy edycji wpisów to znaczny wydatek. Czy niezbędny? Zapewne wygodny, bo ocena wychodzi na lepszą :) tylko czy o to chodzi? Czy staramy się o jakieś sztuczne opinie? Drogi "Zainteresowany" jeżeli szukasz pracy i zaczynasz od pytania o profity, to jest jasne, że co jak co ale nie szukasz pracy. Zdecydowanie najlepszy socjal i odpowiedni luz daje posada państwowa, zatem tam składaj swoją ofertę. Innym pracodawcą może być duża korporacja, ale przygotuj się na listę pytań i ćwicz rozmowę dot. sprawdzenie Twoich kompetencji. Inna racją jest to, że mało kto szukający pracy tak formułuje pytania jak to zadane, Życzymy wszystkim szukającym pracy powodzenia, a oferentom usług na portalach znalezienia w firmach osób decyzyjnych i złożenie ofert.

pocieszyciel

z opisu, to wygląda to jak rasizm. Czy masz inny kolor skóry? Czy ktoś z biura poniżał Cię? A może ogólne Twoje zalęknienie nie pozwoliło przekazać obawy osobiście pracodawcy? Jeżeli jesteś już "Były" pozostaje cieszyć się WOLNOŚCIĄ. Powodzenia w nowej lepszej pracy.

autor nie znany

Kto słyszał o poważnym i liczącym się ekspercie rozdającym bezpłatnie wartościowe rady? Z dobrej porady można zrobić wartościowy produkt na sprzedaż! Zasłyszane: bądź ostrożny, jeżeli chodzi o anonimowe komentarze na każdy temat (w tym osób czy firm). Przeważnie pochodzą od kogoś, który nie może jej mieć (pracy czy osoby), lub od kogoś który nie może z nią konkurować. Szczęście i radości dla wszystkich Obserwatorów.

$

Elo Jaki hajs na montażu ?

elo
@$

juz nie chcą

$
@elo

Pytanie ile płacą a czy nie chcą czytaj ze zrozumieniem

Ktos może napisać jak wyglada praca handlowca w tej firmie? Jest ogłoszenie i jestem ciekaw czy warunki są tez tak „ciekawe” jak na produkcji ??

@Marcin

Atmosfera? Jako dobra będzie oceniona przez osoby widzące szklankę do połowy pełną. Jeżeli ktoś szuka ciepłego kątka na skulenie się i pospanie, to lepiej jakiś moloch, większa państwowa instytucja może? Chociaż sorry tam też mogą rozliczać z wykonanych zadań. Jeżeli chcesz pracować, lubisz rozmawiać z klientem i masz do tego predyspozycje i cierpliwość pracuj jako handlowiec. I poza konkursem: myśl sam, jak dużo osób opisuje np. na forum wspaniałość i niskie ceny u swojego mechanika? jak często wchodzi na fora dopisać komentarz ponownie? Ale jeżeli boli odcisk, no to już tu można spodziewać się pełnego poświęcenia :)

@Marcin

Średnie zarobki miesięcznie ?

pomysł

Uwaga, pomysł tylko dla tych, którzy mają fajne pomysły, jeżeli w pracy w dowolnej firmie czujesz się przytłoczony, niedoceniony czy po prostu wiesz, ze masz większe możliwości, a szef Cię nie rozumie, bo czegokolwiek wymaga, może to oznaczać, że chcesz pracować "na swoim". Prawdopodobnie własne zasady będą najlepsze, na pewno dla Ciebie (nikt nie weźmie odpowiedzialności za zadowolenie pracowników Twojej firmy). Najlepiej od razu poszukaj epitetów jakimi będziesz określany przez niektóre osoby, które sam wybierzesz do swojego zespołu. Takie życie, więc wzmocnij skórę i do przodu! Własna firma – za i przeciw posiadaniu działalności Prowadzenie własnego biznesu ma swoje za i przeciw. Sprawdź, które aspekty bardziej Cię przekonują! Wszystkie argumenty za prowadzeniem firmy: Nie jesteś ograniczony czasem pracy, jedyne ograniczenia to terminy realizacji zadań i terminy płatności. Nie masz przełożonego. Jesteś sam sobie szefem. Budujesz własną markę. Podania o urlop Cię nie obowiązują. Sam decydujesz, kiedy pracujesz. Posiadając swoją firmę, spełniasz swoje marzenia. Decyzja o prowadzeniu firmy jest jedną z najważniejszych w życiu, dlatego warto również znać aspekty mówiące przeciw niej: Własna działalność gospodarcza niesie za sobą ryzyko niepowodzenia. Jeśli biznes nie „chwyci” będziesz odnotowywać straty. Nieregularne zarobki. Biurokracja i duża ilość obowiązków. Wszelkie składki odprowadzasz sam. Twoja emerytura zależy od poczynionych przez Ciebie kroków. Praca w dni uznawane powszechnie za wolne. ... może spróbować warto? Może wtedy łatwiej przychodzi zastanowienie niż ocena innych ludzi?

Czy to ważne?

Ryba psuje się od głowy

doradca
@Czy to ważne?

Wydaj poradnik, nie rozdawaj za darmo tak mądrej wiedzy. Zarabiaj na swej wyjątkowej madrości i wiedzy i się bogać, a nie siedzisz gdzieś na etacie (no rozumiem, ze to wygodne i łatwe) i możliwe, że Twój czas mija :( nie zmuszaj się do siedzenia na niewygodnym miejscu, bo szkoda marnowac talentu. Pędź rozwijać się! Albo załóż swoją firmę i zadawalaj świat swoimi koncepcjami.

Zostaw merytoryczną opinię o VIZ-ART AUTOMATION - Warszawa

• Jak się pracuje w VIZ-ART AUTOMATION?

Zobacz opinie na temat firmy VIZ-ART AUTOMATION tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIZ-ART AUTOMATION?

VIZ-ART AUTOMATION
1.6/5 Na podstawie 116 ocen.
  • ul. Szafirowa 52
    04-954 Warszawa