POL-FRANS

Toruń

Opinie o POL-FRANS

kamil

wczesniej poszukiwali Przedstawicieli Handlowych do roznych miast w kraju, ale od dawna nie widzialam zadnych nowych ofert pracy, wiec masz racje pewnie kto sie zatrudnil ma stabilne zatrudnienie i pewnie oni tez szukaja ludzi na stale co miesiac nie beda wymienaic

mmmmm

Irku, czy masz już może odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytania? Bo ja własnie jestem na etapie poszukiwania pracy i też chciałbym wiedzieć jak to u nich z tym jest. Polfrans to wyłączny importer produktów "ORAPI" do konserwacji, ochrony, czyszczenia, smarowania, klejenia, uszczelniania i regeneracji w przemyśle- pracowałem w podobnej firmie więc wiem już trochę jak jest w praktyce.

paweł

Do pracownika"dzięki Bogu już były".Kolego prawdopodobnie Cię znam i razem współpracowaliśmy.Ja mam sie jak najlepiej.Pracuję dalej dla firmy ORAPI i nie wyobrażam sobie zakończenia tej wsółpracy gdyz ta współpraca to jak najuczciwsza sprawa i jak najlepsze wynagrodzenia.Już wiem kto Ty jesteś.Dostałes super samochód słuzbowy,stałe wynagrodzenia na czas okreslony,swój budżet.Niestety po 6-ciu miesiącach nie małes wyników w handlu więc straciłes prace.Kolego,po tej sytuacji zostałes na lodzie więc się mścisz gdyz takich warunków pracy nikt Ci nie da.Życze Ci powodzenia

paweł

pracujący

Pracuje już kilka lat wybudowałem dom(zaczynałem od zera) zmieniłem 3 samochody ale pracuje i mam wyniki(pieniądze to nie deszcz z nieba nie spadają) , faktycznie dla leni to praca bez przyszłości lepiej zatrudnić się w Biedronce na kasie lu wyjechać do Anglii i pracować na zmywaku pozdrawiam wszystkich bez przyszłości, dalej szukajcie idealnej pracy jak Ferdek K. życzę powodzenia

GDAŃSK

Tą firmę najlepiej omijać szerokim kręgiem.Wielkie objietnice a na koniec zostajesz na lodzie.

DL

Dobry produkt ale ceny zaporowe.

GD

PRACA DLA NAIWNYCH.

OPOLE

ZASADY W TEJ FIRMIE SĄ NA POZIOMIE PRZEDSZKOLNYM.

OP

PRACA NIE ZAPEWNIAJĄCA FINASOWEJ STABILNŚCI.

GD

BRAK ZASAD W FIRMIE. ,W TEJ CHWILI TO WYŚCIG SZCZURÓW.

Zostaw opinię o POL-FRANS - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL-FRANS