Adres: 26, 28-230 Kolonia Zawada

NIP: 8661601479 REGON: 292698706 KRS: 0000144290

2 3 27 5 1

Opinie o Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Stachurski

Podobno dni tej firmy są policzone.

Tak1Nie
Katrina
@Stachurski

Co ma Pan na mysli?

TakNie
Lukasz

Aby nie kryli wszystkiego jak W Zrębinie, a potem i tak prawda wyjdzie.

Tak7Nie
aneta

i znów wszystko pousuwane, tak się boją słów krytyki i trochę prawdy

Tak9Nie1
Podkarpacie

Kazdy by chcial tylko siedziec i guzik wciskac taka praca by kazdemu odpowiadala, ale jak juz przyjdzie otworzyc zlecenie wziac robote na swoje barki to juz problem(przeciez ja mialem wczoraj zlecenie) moje zdanie takie ze jak robisz i wykonujesz swoja prace tak jak sie nalezy (nie siedzisz na telefonie, nie papierosek nie alko itd) to nikt zlego slowa nie powie. Ale jak sie lezalo na laweczce 30 lat a teraz przyszlo robic bo dyr wymaga to jest mobbing ;)

Tak6Nie10
Piotr

Nagle tacy koledzy malowani. Szkoda,że wczesniej nie byliscie takimi dobrymi kolegami,zeby zainteresować się kolegą,czy jego sytuacja rodzinną. Wtedy (usunięte przez administratora) was obchodziło,czy miał problemy z sobą,czy w domu dobrze się działo... Widocznie macie poczucie winy i najłatwiej wtedy obarczac winą kogokolwiek,zamiast uderzyc sie w piersi i spojrzec na siebie. A kolega czy nie zachował sie egoistycznie zostawiąc rodzinę samą z problemami??

Tak6Nie17
rycho

on nigdy się pracą nie skalał, zwalał każdą robotę na ludzi, a zasługi to oczywiście jego, (usunięte przez administratora)

Tak9Nie
Kazik

Mam do Was prośbę - koledzy i koleżanki z Erea , którzy tutaj zaglądacie pomóżmy żonie naszego kolegi , zacznijmy mówić , wszyscy mamy dostep do mediów społecznościowych- piszcie do niej na wiadomości prywatne , trzeba powiedzieć jak było . Ona to robi dla jej męża i ich dzieci. Kady z nas ma rodzinę postwmy sie w jej sytuacji . Zmienmy to o czym od dawna marzymy wszyscy a czego nie doczekał Nasz KOLEGA:(

tom

Normalna firma i szefostwo w porządku. A jak wasz kolega miał jakies problemy,to gdzie wtedy byliscie koledzy. Skad wiecie co mu w głowie siedziało?moze nie umiał sobie poradzic z czymś czy z sobą,i wtedy zaden z kolesiów nie pomógł. A może w rodzinie problemy?kto sie zainteresował?wtedy was nie było?!koledzy nagle! sami bijcie sie w piersi i przemyslcie a nie oskarżac bezpodstawnie. Kazdy szef wymaga,bo po to jest szefem!. na jego głowie i firma i ludzie!Jakby tak wszyscy reagowali po trudniejszej rozmowie z przełożonym?,to co by to było!

Tak5Nie19
Tom
@tom

Firma może i w porządku ale co do szefa i jego dyrektorów to niestety już nie jest tak różowo Nie wiem według jakich kryteriów ludzi ci byli wybierani na swoje stanowiska. Przecież to same nieuki, gbury i cwaniaczki, których głównym mottem jest róbta wszystko żebym tylko był prezesem lub dyrektorem. Pracowników mają za (usunięte przez administratora) Czemu przed prezesem nie pokażą swoich mądrości. Co to jest za zarząd który boi się odezwać nawet gdy ma rację. Mam tylko nadzieję że ktoś mądrzejszy zrobi z nimi porządek bo na związki zawodowe raczej nie ma co liczyć.

Tak18Nie
EWONA
@Tom

Pracownicy i ich DOŚWIADCZENIE, inaczej to wszyscy by SRALI W GACIE, WSZYSCY W ER-EA!

Tak13Nie
EWONA
@EWONA

A może nawet w ENEA?! :-)

jędrek

Pracowałem w wielu firmach, ale nigdzie nie było takiej podłości i mobbingu jak tu TRZYMAJCIE SIę Z Daleka od tego dziadostwa, lizusostwo, obmowy dno

Tak18Nie
japonka

Wczoraj po wyjściu z gabinetu dyrektora powiesił się 32 letni chłopak. Zrobił to na terenie zakładu. Wszystkie posty na ten temat na lokalnym forum są natychmiast kasowane. Prasa lokalna tez raczej nie zajmie się tematem. Sprawa jest poważna. Od dawna w firmie tej mówi się mobbingu. Jak nagłośnić sprawę. Macie jakieś pomysły, rady.

Tak13Nie1
Katrina
@japonka

Niech ludzie powiedza glosno to co wiedza. Blagam was niech jego smierc nie pojdzie na marne.

Aga
@japonka

Mój pomysł to albo tvn uwaga albo tvp1 jaworowicz

Tak3Nie
d

zero, (usunięte przez administratora), omijać z daleka

Tak14Nie
Maciek

Firma dno. Starsi pracownicy poganiacze młodych Dlaczego? Bo za ich czasu wszystko młody robił i oni się już napracowali. Stawki najniższa krajowa albo mniej premia uznaniowa jest Działa na zasadzie uzupełnienia najniższej krajowej Smiech Delegacje się zdarzają na końcu polski Jedziesz ze stawką 2 tys brutto Omijać szerokim łukiem

Tak18Nie1
też Maciek
@Maciek

dobrze, ze nie zabrali ci telefonu, chcialbys 8 godzin surfować???

TakNie10
mufa
@też Maciek

To ty wysyłasz smsy do szefa z donosami co w danej chwili chłopaki robią? Nie bój, nie bój. Namierzymy cie.

Tak7Nie3
limo

Wpisy na forum lokalnym. Warto poczytać. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Julek
@limo

Już zdążyli usunąć! Brak słów ...

Tak1Nie4
kot
@limo

(usunięte przez administratora) usunęli 15 stronicowy wątek. Ludzie piszcie tutaj jak jest w tej firmie. Piszcie o panujących zasadach.

Tak9Nie1
staszow
 Rekomendacja

przecież to się do prokuratury nadaje

Tak15Nie
eloszka
@staszow

To ze zrobił to po wyjściu z gabinetu szefa to jeszcze nie jest na nic dowód. Potrzeba zeznań pracowników jakie stosunki panowały w firmie. Ja wiem że tam nie działo się najlepiej a chłopak się skarżył. Zresztą wszyscy do siebie narzekali. I do rodzin. Najsłabszy nie wytrzymał.

Tak6Nie1
Kat
@eloszka

Wszyscy wiedza ze to byl powod. Tylko boja sie o elasne stanowiska i rodziny. Tam panuje gangsterka

Tak13Nie
Er-Ea

zaje...... firma :) polecam w niej prace.

Tak2Nie22

Zostaw opinię o Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o. - Kolonia Zawada