Opinie o Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o. w Kolonia Zawada

counter
2 6 52 5 1
Jan Nowy wpis

Nie warto, nawet jeśli będą Was kusić większymi zarobkami - lepiej szukać pracy u konkrecji . Dobre czasy ER - EA już minęły! Brak kultury i poszanowania dla człowieka trwa tam od wielu lat - to przykre!

Tak6Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie
Lukasz Nowy wpis

A co ty Bolek rozumiesz, wyjedz z polanca I zobacz co się w innych miastach dzieje. Prokuratura na darmo śledztwa nie otwiera, mobbing jest karalny. To nie są czasu komuny, gdzie władza rządzi ..!

Tak2Nie
Kazik

Nie polecam, nowy kierownik pan S. szkoda mówić już lepszy był ten co był wcześniej P. Atmosfera w pracy ciężka.

Tak2Nie
Zofia Nowy wpis
@Kazik

Dla poszukujących pracy liczą się też takie informacje jak rodzaj umowy, możliwość awansu czy premie. @Kazik styl zarządzania kierownictwa oceniany jest subiektywnie przez każdego pracownika, wiadomo, że atmosfera jest ważna w pracy choć inne informacje też będą dla innych przydatne.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

sedzina

neratyw... 100

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 196 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o.?

Tak2Nie2
gosc
Użytkownicy czekają na odpowiedź 227 dni.

Niektorzy sa zadowoleni ponoc z pracy w firmie w Polancu...

Tak1Nie2
gosc

a powiedzcie jak wyglada rozmowa o prace z prezesem, o co wypytuje, burak i tyle :)

Tak8Nie
Daniel

Na początku kariery tam pracowałem. Totalnie bez perspektyw, dyskryminacja placowa między kobietami a mężczyznami. Płacę żałosne. Odszedlem jak mi powiedzieli ze są inne firmy gdzie wydaje się tyle ile tu się zarabia. Większość ludzi tam pracujących to rolnicy którzy przychodzą tam tylko żeby mieć ZUS, sami tak o sobie mówią. Większość osób na skraju załamania psychicznego. Buntownicy którzy nie podpisali ugody przy przejściu do spółek klepali biedę. A ten który się powiesił - 4000brutto plus te 20%premi za stanowisko mistrza po tylu latach? W biedronce tyle maja. Myślałem że się przez te lata coś zmieniło... Tak ale na gorsze

Tak9Nie1
zastępca

wyzysk na każdym kroku, to (usunięte przez administratora) !

Tak6Nie1
aneta

znów ucichło, ale jest wspaniale dostaliśmy po 100 podwyżki. Policja przesłuchuje ludzi, ale nikt nic nie powie. Każdy boi się tego pijaka i jego chudej szkapy.

Tak17Nie1
Zofia
@aneta

Lepszy rydz niż nic. Ile po podwyżce macie na rękę? I na jakim stanowisku pracujesz w Elporem?

TakNie12
Anna Kornalewska
@aneta

Nagrywajcie. Wytrzymajcie kilka miesiecy inagrywajcie. Tylko tak cos zmienicie bez pficjalnego zawiadomienia. Dla tego mlodego czlowieka, ktory odebral zycie sobie i tak naprwde na zawsze zmienil zycie rpdziny. Posrednio za jego smierc odpowiada mobingujacy. Pudcivie to plazem????

Tak8Nie1
realista

Ukraińcy już czekają na wasze miejsca pracy a na was czekają staże za 1000 zł brutto w urzędach pracy

TakNie11
Gromek
@realista

Teraz praca szuka ludzi a ne ludzie pracy. Zapraszamy do Bielska-Białej tutaj brakuje ludzi do pracy na produkcji w zkałdach przy stawkach 20 zł na godzinę. Mieszkanie również można znaleźć w dobrej cenie

Tak5Nie
moni

ludzie, walczcie o siebie, zbuntujcie się. Nie możecie dać sobą pomiatać, bo zaraz ktoś następny się powiesi jak nic z tym mobbingiem nie zrobicie, żadna robota nie jest warta życia

Tak14Nie
inżynier

Nie rozumiem w jakim celu ludzie młodzi pracują w tej (usunięte przez administratora) firmie. (usunięte przez administratora)

Tak18Nie
Lukasz

Dostaną po 100 zł i się sprzedadzą i nic nie powiedzą a jak by kumaci byli to by każdy powiedział jaki uj z niego i by wywalili dyrektora i prezesa i mieli by swojego dyrektora ,dostali 500 zł podwyżki ale to zwykli robole nie myślacy.

Tak12Nie
Bzz

Przeczytalam ten artykuł i oniemialam... mlody czlowiek, zona i dzieci. Mam nadzieję, ze pan dyrektor poza utrata pracy do konca zycia bedzie uzeral sie ze spoleczbym ostracyznem. Ci, co maja troche honoru powinni zaprzestac odpowiadać mu dzien dobry, w skkepie go nie obslugiwac...zjednioczcie sily w Polancu i dajcie mu j jego rodzinie w kosc! Podniescie glowy do gory ludzie, nie zyjecie w Ciemnogrodzie!!!

Tak22Nie1
DD

Ludzie, otwórzcie oczy, przecież w tym kraju i w europie są lepsze firmy i lepsze perspektywy. Po co na silę tkwić w firmie która robi takie rzeczy?

Tak7Nie
nie stąd

Ludzie, zjednoczcie się, proszę Was. Przeczytałam artykuł na Wirtualnej Polsce, jestem nauczycielką, pracuję z małymi dziećmi. Musi odrodzić się jakieś człowieczeństwo wśród ludzi, bo samobójstwa popełniają już dzieci. To, co się dzieje w pracy w Polsce powoduje, że ludzie zaniedbują dzieci. Nie mają czasu, nie mają siły, uważności dla własnych dzieci. Poczytajcie statystyki:16 osób dziennie odebrało sobie życie w 2018r. z tego prawie 100to były dzieci. Małe dzieci się nawet zabijają (skąd takie dziecko w ogóle wie, jak to zrobić?) Nauczyciel zostaje sam z dziećmi, dla których rodzic nie ma czasu, a dyrektorzy szkół i przedszkoli zatrudniają często do 26czerwca. Człowiek się boi zadzwonić do rodzica, poprosić, żeby rodzic z dzieckiem pracował, bo to dziecko tego potrzebuje. W szkole dochodzą trudności z nauką, bo z dzieckiem powinno się chociaż lekcje na początku odrabiać. A rodzice myślą, że nauczycielom się poprzewracało, tylko nikt nie myśli, że w tym wrzasku hałasie i użeraniu się pracuje się z grupami dzieci, które albo nie są nauczone albo nie mają siły się słuchać (minimalne stawki wynagrodzenia nauczycieli są dostępne w Internecie). Rynek pracy w Polsce jest chory. Napuszczono w Polsce ludzi na siebie, każdy się podlizuje i donosi za bliżej nieokreślone korzyści. W każdej grupie społecznej i zawodowej są ogromne przepaści, jeśli chodzi o standard życia. Napiszę jeszcze, że wiem, co to praca z dorosłymi, bo musiałam tak pracować i Bogu dziękuję, że już z nimi nie pracuję a mieszkam w dużym mieście. Skoro pracujecie w takim miejscu to jest tam wielu specjalistów, macie uprawnienia SEPowskie. To tylko w Polsce elektryk, fryzjer i inny człowiek pracujący fizycznie jest ROBOLEM. Gdzie indziej się szanuje osoby z takim fachem. Poza tym przeczytałam, że dyrektor J. miał pretensje, że ktoś ma przestój. To jest praca, która wymaga od wielu z Was szczególnych umiejętności, praca z elektrycznością. Muszą być jakieś procedury a człowiek nie może robić jak bydlę non stop, bo stan psychofizyczny, koncentracja wpływa na bezpieczeństwo. Potem, jak się coś stanie, to Was obarczą odpowiedzialnością, szef się wykręci. Z tego, co pamiętam w maju już były solidne upały, to też ma znaczenie dla organizmu i jego wydolności. Z tego, co wiem w pobliżu takich instalacji istnieje jakieś pole elektromagnetyczne (nie znam szczegółów pracy, ale miałam inżyniera w rodzinie). Nie pozwólcie się tak traktować. Wiem, co to zmęczenie, które odbiera siły i wiem, że szefom jest to na rękę, bo wtedy wymuszanie na pracowniku pożądanego dla nich zachowania jest łatwiejsze. Poza tym argument dyrektora J. „U nas system RCP (wydruki z bramy) nie obowiązuje”jest nie na miejscu. W takim zakładzie na pewno są procedury kto i kiedy wchodzi na jego teren i po co ze względu na bezpieczeństwo. Skoro p.Przemek wchodził tam (rzekomo)poza godzinami pracy a ten dyrektor kontrolował czy pracownicy są na miejscu pracy to powinien się zainteresować też, kto przebywa na terenie zakładu pracy i po co poza czasem pracy. A nie teraz się wykręca! W Warszawie jest to samo i jeszcze żerują na tym, że emigrują tu ludzie z innych miast. Każde 5zł. za godzinę jest dla pracodawcy cenne, bo przy 200godz. ma już w kieszeni 1000zł. Widzicie co zrobił jakiś człowiek, bo przejmujecie się jego fochami i niezadowoleniem? W rodzinach, gdzie było samobójstwo następna osoba może mieć tego typu skłonności, bo a osłabioną psychikę. Każdego to może spotkać, bo teraz szef w Polsce to świnia. Wierzę, że ten człowiek odebrał sobie życie z powodu pracy.

Tak21Nie
Marcin

Co to za miejsce? Jeżel to co opisano na WP jest prawdą to to miejsce jest piekłem.

Tak15Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o.? Ktoś coś?

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o. - Kolonia Zawada

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad