ZUW Urbex

Lubin

Opinie o ZUW Urbex

Były zuwol

A pw4 się rozpada Hahahahah polecam tylko na "chwile" stażu złapać i uciekać jak najdalej ????

Żyd

Kierownik ma paru swoich pupilów którym daje podwyżki a oni donoszą i są na każde zawołanie i wszyscy dobrze wiedzą którzy to a do tego od jakiegoś czasu zatrudnia ludzi z firmy zewnętrznej w której są Ukraińcy i robią mu po 12 godzin a co w tym dziwnego to to ze mają lepszą stawkę niż ci zatrudnieni w ZUW Urbex wiec nasuwa się pytanie jak to może się opłacać?

Waldek

Żeby zaroić 3000zł to niektórzy pracują po 30 dni w miesiącu albo pon 12 godzin i właśnie przez takich ludzi nie ma podwyżek.

Szukasz pracy?

Goldi

Obecnie nie polecam pracy w firmie ZUW Urbex małe zarobki z tego co słyszałem to niektóre osoby aktualnie nie maja najniższej krajowej a do tego Kierownik robi problemy z przejściem do innej lepiej płatnej firmy.

XXX

3 000 zl to zarabiaja Ci co d..e liza kierownikowi,albo donosza na innych.a 2000 to mozna zarobic jak masz 13grupe i robisz weekendy,bo duzo ludzi jest na 11grupie i maja 1780 na reke.

Maximus
@XXX 06.12.2016, 10:10

Czyli 13 grupa na reke ile to wyjdzie? A ile placa za sobote badz niedziele?

Trypel
@Maximus 19.12.2016, 11:58
Czyli 13 grupa na reke ile to wyjdzie? A ile placa za sobote badz niedziele?

13 grupa wychodzi ok 1850 na rękę. Za sobotę / niedzielę ok 100 zł na rękę.

ktoś tam z ZUW - u

Witam, pracuję obecnie w firmie ZUW Urbex i powiem szczerze, że niektóre powyższe wypowiedzi są nieadekwatne zwłaszcza na temat zarobków na poziomie 3000 zł netto. W zależności od posiadanej grupy zaszeregowania są to zarobki średnio na poziomie 2000 zł netto. Odnośnie bonów w okresie zimowym są przyznawane w wysokości 7 zł 1 bon oraz 0,5 l mleka za dzień przez cały rok (mleko). Z Bonami żywieniowymi (okres zimowy) bywa różnie, w zależności od uznania naszego kierownika p. Goldiego :). Miewa przebłyski i stwierdza, że dany miesiąc był za ciepły i daje mniej bonów. Ogólnie nie polecam pracy u nas osobą, które liczą na podwyżki gdyż to słowo jest chyba mało znane w tej firmie o praktykach p. kierownika nie wspomnę, który każe podpisywać m. in. dokumenty iż dany pracownik nie będzie już chorował, a niejednokrotnie czai się gdzieś za rogiem aby tylko upolować kogoś w zamian za darmowe przyjście na weekend lub tego typu historie. Pozdrawiam.

nick

wypłaty słabe warunki ciężkie ale ogólnie sie nie narobisz(no może sporadycznie) ogólnie ściema. z dodatków to jedynie barbórka i wakacyjne (w wysokości pensji) reszte zabrał urban na spłatę kar. Ps.dopłacają do biletów robotniczych.

Zostaw opinię o ZUW Urbex - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUW Urbex