BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Polak mały

Czy ktoś mi powie dlaczego firma Blachotrapez tak często szuka Doradców Techniczno-Handlowych do swoich filii ? Bardzo często są ogłoszenia , czy są tak duże ,, targety,, sprzedażowe że ludzie nie są w stanie temu sprostać , czy są jakieś inne przyczyny . Pozdrawiam

@Polak mały

Przeczytaj uważnie komentarze. Wiele (jak nie większość) z tych negatywnych opinii jest prawdziwa. Sama to sprawdzałam , gdy brałam pod uwagę m.in. tą firmę podczas zmiany mojej dotychczasowej pracy. Firma ta (jak również wiele innych) próbuje kształtowac swój wizerunek tak , by była odbierana przez ludzi z poza niej pozytywnie. Ta firma tylko z zewnątrz wygląda profesjonalnie. Tak naprawdę opiera się ona na układach jej kacyków z firmami dekarskimi i nie tylko. Także wewnątrz tej firmy , mają miejsce przeróżne układy pomiędzy pracownikami i przełożonymi. Na niektórych punktach handlowych "ulokowane" są całe rodziny ,ludzie z polecenia ale przede wszystkim tacy , którzy są lojalni i "przydatni" firmie. Targety to jedno. Lojalność lub "cicho siedzenie" to drugie. Mobbing ? Na pewno istniał. Czy nadal jest ? Nie wiem. Ale raczej mało podobne , aby firma w ciągu kilku lat z bezwzględnego kapitalisty, stała się aniołem. Obroty wykonują przede wszystkim placówki, które : 1) Są już bardzo długo na rynku 2) Sprzyja im bogaty lokalny rynek (można się domyślić, że takich jest niewiele) 3) Mają od lat układy z lokalnymi firmami dekarskimi a także małymi składami budowlanymi. Pojęcie "układy" , to temat rzeka i przede wszystkim bardzo delikatna sprawa. Wiele oddziałów tej firmy robi bardzo przeciętne obroty. Nie trudno sobie uzmysłowić , że handlowcy w takich punktach "kokosów" nie zarabiają. Chyba , że kogoś zadawala wynagrodzenie na poziomie 3 000 zł. Oczywiście są tacy , którzy mogą zarobić więcej , ale w "niekonwencjonalny" sposób. Nowemu doradcy terenowemu jest bardzo ciężko "wgryźć" się w lokalny handel. Wynika to z tego , że aby sprzedawać , trzeba pozyskać nowych wykonawców (dekarzy, firmy dekarskie). Jak to zrobić , skoro współpracują oni z konkurencją od wielu - często klilkunastu lat a do tego ich liczba jest mocno ograniczona ? Dzisiaj jest deficyt młodych ludzi , chętnych do pracy fizycznej. Natomiast klient bardzo często chce kupić dach razem z robocizną , więc do tego potrzebny jest właśnie wykonawca. Jeżeli go nie masz - nie sprzedajesz , albo sprzedajesz mało. Firma "radzi" sobie z tym problemem w różny sposób. Organizuje imprezy dla dekarzy , tworzy programy lojalnościowe itp. Konkurencja za to daje im gotówkę w "łapę" . W takiej sytuacji imprezy mają średnią siłę przebicia , więc stosuje się również inne fortele. Nie będą taraz pisała o tym , bo to bardzo długi , specyficzny i skomplikowany temat. Jeżeli podejmiesz pracę w tej firmie , radzę Ci tylko , abyś nie sprzedawał produktów tej firmy z usługą montażu z tzw. VAT 8%. To bardzo śliski temat w tej branży. Tzn. można to robić uczciwie , pod warunkiem , że cała transakcja nie łamie prawa. Jeżeli chcesz więcej o tej firmie się dowiedzieć , zrób rozeznanie po firmach konkurencyjnych. Podzwoń po dekarzach (ich dane są często w internecie). Udawaj że jesteś klientem , który chce kupić dach a przy okazji podpytaj takiego jegomościa o firmę Blachotrapez. Można w ten sposób , wiele się dowiedzieć. Jeżeli pracowałeś w branży budowlanej , odśwież kontakty , bo czasem niektórzy handlowcy mają lub mieli kontakt z tą firmą lub byłymi jej pracownikami. Byli handlowcy Blachotrapezu , obecnie często pracują również jako doradcy w branży właśnie budowlanej. Sprawdzać , pytać i jeszcze raz sprawdzać !

polak maly
@Jolka

Dzięki, bardzo rzetelnie mi wszystko wyjaśniłaś i tym samym pomogłaś .

sumadA
@Jolka

Moze tego nie wiesz ale firma daje specjalne wzgledy pracownikom ktorzy wykonuja obroty "ZA WSZELKA CENE".

Dawny
@sumadA

(usunięte przez administratora) Przecież wiadomo jak podzwonisz po dekarzach jaki towar i jaka kasa. Sami ci powiedzą gdzie się zaopatrują, im kasa też się musi zgadzać. Oni mają pełne 0,5 taniej i lepsze jak to 0,39-0,47 - proste przecież. Za wszelką cenę się kończy - ludzie sprawdzają ceny a cena blachy i obróbek nie może być na poziomie dachówki bo nie ma to dla wykonawcy sensu ekonomicznego.

@sumadA

Tak , wiem . To oczywiste .

dd
@Polak mały

Może dlatego, że doradcy są intelektualnie niedorozwinięci. W Zawierciu doradca zamówił inny wzór pokrycia niż chciałem i twierdzi, że to moja wina, bo nie znam się na symbolice firmy zamawianego towaru. A to doradca siedział przed komputerem i robił zamówienie pokrycia.

@dd

Są symbole i jest opis. Dostałeś pewnie to co podpisałeś.

@dd

Proszę Pana. We wszystkich branżach w których sprzedawane są produkty techniczne , na dokumentach sprzedaży występuje symbolika lub kodowanie. Jeżeli Pan coś podpisuje , to musi Pan być świadomy tego co podpisuje - to reguluje prawo. Natomiast do sprzedawcy należy wyjaśnienie Panu , co pod danymi symbolami się kryje. Nawet jeżeli nie jest Pan w stanie wyobrazić sobie o czym mówi handlowiec , należy poprosić go aby Panu pokazał na wystawie profil blach , który wpisał w zamówienie. Co do kolorystyki , posiadają podobno na tych ich punktach jakieś próbki blach. Tak jest bynajniej w całej branży budowlanej. Skoro podpisał Pan zamówienie , zachodzi duże prawdopodobieństwo , iż w tym przypadku racja jest po stronie firmy sprzedającej.

Dyzmen
@Polak mały

Wielu filiantów jest na oddziałach już kilkanaście lat, co świadczy o stabilności zatrudnienia. Firma dynamicznie się rozwija, otwierają nowe oddziały. Mogą zdarzyć się też rotacje pracowników, ale to normalne w każdym przedsiębiorstwie. Nie każdy się odnajdzie w danej pracy i nie każdemu wszystko będzie w 100% odpowiadać. Przyczyn może być wiele.

Piotrek

Miałem do czynenia z handlowce Blachotrapez i mialem zupelnie inne odczucia. Profesjonalna obsluga, fachowe doradztwo oraz "bycie czlowiekiem". Jestem zadowolony z kontaktu i obslugi.

Wiecie, czy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, naszym pracownikom zapewniamy niezbędny do pracy sprzęt i narzędzia.

Tatuś

Ale 12 lat temu Blachotrapez nie produkował posypki. Oj nieudany hejcik, nieudany i nieudaczny wręcz. Hahahahahahahaha

Były

Gwarancja jest dla nich a nie dla Ciebie. Niestety brutalne ale prawdziwe. Nabrałeś się jak wszyscy. Tylko czekać na tych od " bezterminowej".

@Tatuś

A w ofercie posypką była. Więcej do dzieła!!!

Deker
@Tatuś

Tylko że sprzedawał posypkę z innych firm.

blaszka

Masz rację była 12 lat temu blacha z posypką Metrotile.

Dostawca

Witajcie! Otóż 12 lat temu była dostępna blacha z posypką do grupy 3B przez firmę Metro...e więc, nie piszcie bzdur, że nie było . Myślę ,że wypowiadają się chwilowi karierowicze kierownicy,dyrektorzy bez większej wiedzy o historii i materiale

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Koko

Pewnie tak wazeliniarzy nigdy brak

Jerzykrak

Tak czytam te wszystkie narzekania i zastanawia mnie jedno, dlaczego wszyscy którzy tak źle piszą nie podpisują się z imienia i nazwiska; tak aby spółka Blachotrapez mogła sobie zweryfikować kto to pisze i czy wogóle pisze prawdę. Jeśli dojdzie do wniosnku, że ma wątpliwości czy jegomośc pisze prawdę to mógł takiego delikwenta pociągnąc do odpowiedzialności przed sądem i tam sobie wyjaśnić kto ma rację. Bezkarne sianie hejtu to nie sposób na życie chociaż dla części to sposób na bezkarne opinie. Jasne, każdy może i powininem móc wyrażać swoją opinię, negatywną czy pozytywną ale przedewszystkim zawsze powinien brać za nią odpowiedzialność. Bez podpisu to zwykły tchórz. Klient patrzący z boku;-)

@Jerzykrak

Taki komentarz dobitnie pokazuje jakie podejście do pracownika mają osoby zarządzające firmą Blachotrapez. Wiesz, dlaczego żaden z nich się nie podpisał? Bo każdy, kto jest na tyle odważny, żeby powiedzieć osobom "wyżej", że podejmują błędne decyzje, otrzymuje wypowiedzenie. Temu też nie dziwcie się, że ludzie przychodzą tutaj ponarzekać, bo niestety na linii kierownik-pracownik nie ma żadnej komunikacji, taki pracownik za wyrażanie własnego zdania jest karany wymyślonymi karami i zwolnieniem. Ba! Nawet ten sam kierownik, gdy powie dyrektorom, że popełnia błędy, zostaje zwolniony, tak też otrzymujemy piramidę coraz większej głupoty, gdzie ta osoba "wyżej", miast zapytać pracowników pod sobą o zdanie w niektórych kwestiach, woli ich zwolnić niż przyznać się do własnego błędu. (usunięte przez administratora) A no i zanim ktoś napisze "TO SIĘ ZWOLNIJ!" (zapewne jakaś osoba zarządzająca firma Blachotrapez, wiem, że tu siedzicie), to wiedzcie, że pracownik powinien być motywowany czymś więcej niż comiesięczną wypłatą, którą pokrywają zaciągnięte na dom długi. Chcemy pracować w spokoju i otrzymywać za to pieniądze, w poszanowaniu prawa pracy, a nie ciągle słyszeć, że mamy się zwalniać!

@Jerzykrak

Taki komentarz dobitnie pokazuje jakie podejście do pracownika mają osoby zarządzające firmą Blachotrapez. Wiesz, dlaczego żaden z nich się nie podpisał? Bo każdy, kto jest na tyle odważny, żeby powiedzieć osobom "wyżej", że podejmują błędne decyzje, otrzymuje wypowiedzenie. Temu też nie dziwcie się, że ludzie przychodzą tutaj ponarzekać, bo niestety na linii kierownik-pracownik nie ma żadnej komunikacji, taki pracownik za wyrażanie własnego zdania jest karany wymyślonymi karami i zwolnieniem. Ba! Nawet ten sam kierownik, gdy powie dyrektorom, że popełnia błędy, zostaje zwolniony, tak też otrzymujemy piramidę coraz większej głupoty, gdzie ta osoba "wyżej", miast zapytać pracowników pod sobą o zdanie w niektórych kwestiach, woli ich zwolnić niż przyznać się do własnego błędu. No i kurde nie oszukujmy się, ale zwrócenie uwagi na nieprzestrzeganie przepisów pracy i otrzymywanie za to wypowiedzenia (czy nawet jego gróźb) jest wysoce nieprofesjonalne i świadczy o tym, że dla "góry" pracownicy to zwykłe robole, co mają robić, a nie przestrzegać prawa pracy. Zresztą w tej firmie nie są przestrzegane żadne normy. Ani BHP, ani covidowe, ani urlopowe. A no i zanim ktoś napisze "TO SIĘ ZWOLNIJ!" (zapewne jakaś osoba zarządzająca firma Blachotrapez, wiem, że tu siedzicie), to wiedzcie, że pracownik powinien być motywowany czymś więcej niż comiesięczną wypłatą, którą pokrywają zaciągnięte na dom długi. Chcemy pracować w spokoju i otrzymywać za to pieniądze, w poszanowaniu prawa pracy, a nie ciągle słyszeć, że mamy się zwalniać!

Wywieziony

Absolutna zgoda z opinią "Pracownika" Obaj wiemy o czym mowa. Dzięki

Doggi
@Jerzykrak

A dlaczego kadra dyrektorska i menadżerska się nie podpisuje imieniem i nazwiskiem żeby filanci mogli sobie zweryfikować????

Nicco
@Doggi

Ponieważ są "bochaterami" w swoim hermetycznym środowisku lub podczas kontroli na filiach. Jak wiadomo "bochater" przez "ch" może być tylko jednym ... Tchórzem !!! Na miejscu niektórych butnych RKS-ów , menadżerów i innych szarych eminencji bez zasad pilnowałbym się , ponieważ może się komuś kiedyś coś "wymknąć" z ust niechcąco. A jest o czym prawić. Oj jest ...

Prawda

Zawsze możesz podpisać się swoim nazwiskiem ale pewnie jesteś tchórzem jak większość użytkowników tego badziewnego forum. Bez charakteru. Bez jaj i bez klasy. Anonimowo opluć ale samemu wziąć za to odpowiedzialność to już nie łaska. Hańba hańba hańba

Bioly

Tak sie ciesze ze prawda wychodzi na jaw

Czy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jakiś

Tutaj nie ma w ogóle reakcji na zgłaszane przez pracowników problemy. Wytarte liny na suwnicach, brak remontu maszyn, stare wózki widłowe. Wszystko jest poprawiane tylko, gdy ma być kontrola albo audyt. I wszędzie szukanie oszczędności, na rękawiczkach, na ubraniach i pracownikach. A już nie mówi się o usprawnieniach. Bo nawet jak pracownik wymyśli cos pomocnego to i tak kierownik weźmie za to pieniądze.

Kazimierz
@Jakiś

To dobrze że chociaż te kontrole są i w firmie mają jakąkolwiek motywację do wdrażania poprawek. Na pensjach też tak oszczędzają jak na wszystkim innym? ;/

Nejmno
@Kazimierz

A jak sądzisz?

Były kierowca zakład seko

Pracowałem 3 lata. Przy wcześniejszym kierowniku i dyrektorze było bardzo przyjemnie. Byłem pod wrażeniem szacunku i kultury jaka panowała w firmie. Niestety oba te stanowiska zostały zmienione i sytuacja odwróciła się o 180 Stopni. (usunięte przez administratora) NAGMINNE naciskanie na nowe "postrzeganie" przepisów czasu pracy kierowcy, 3x 15 h w tygodniu to norma plus załadunki w soboty bez karty XD. Po całym dniu jazdy/pracy, załadunek do 22/23 już bez karty i nacisk na wyjazd o 4 rano. Trasy średnio 15-20pkt, takich tras robi się 2-3 w tygodniu. Z pozytywów kasa się zgadza bo można bardzo ładnie zarobić ale niestety przez nowych zarządzających pieniądze są wciąż te same a pracy dwa/trzy razy więcej i wciąż jest dokręcana śruba. Firma zdecydowanie nie jest obecnie przyjazna dla młodych kierowców.

Czy zdarzają się nadgodziny w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Praktycznie w tamtym roku ich nie było, nie wiem czy przez cały sezon uzbierało się ich z 10 godzin, natomiast zdążają się soboty pracujące,

Gabriela

A czy te soboty pracujące są obowiązkowe w Blachotrapezie czy nie? Jak często się zdarzają, w jakich sytuacjach najczęściej? I jak pracodawca z nich rozlicza? Są traktowane jak normalny dzień i jest taka sama stawka czy może jakaś wyższa?

@Gabriela

Witaj ! Masz najniższa krajowa plus od obrotu na punkcie i na 4000 tysie musisz sprzedać drogiego towaru . Wtedy zarobisz . Soboty w okresie letnim są obowiązkowe , pracujesz na zmianę z drugim pracownikiem . Więc nie wprowadzajcie w błąd Gabrieli. Pozdrawiam

Doggi

Tak

Strongman

Blachotrapez Bochnia od jakiegoś czasu cyklicznie ogłasza zapotrzebowanie na operatora maszyn i wydawcę magazynowego. Czy ludzie ,,uciekają,, bo kaska do kitu a wymagania wygórowane , czy zakład tak dynamicznie się rozwija ???? ????

Domen

Czytam z zaciekawieniem opinie z ostatnich miesięcy, co tam się dzieje, bo nie wiem, każdy enigmatycznie pisze, tak aby napisac ale nie napisac... Biją tam, gwałcą, nie płaca kasy, mobingują ? Narkotyki biorą , piją ? co z tym zarządem bo jakos nie ciekawe wypowiedzi ... warto tam aplikowac ?

@Domen

A na co chcesz kandydować?

@Domen

Aplikuje,popracuj i się wypowiedź. Może wtedy zrozumiesz . Życzę powodzenia .

Domen

Nie na co tylko na kogo ...

Filiant
@Domen

Nie biją, nie gwałcą a kasa jest zawsze na czas. Nie wiem do którego działu aplikujesz ale w dziale handlowym zasady są proste ile sprzedajesz tyle zarabiasz i tyle. Plus podstawa oczywiście. Czyli jest tak jak w większości firm które czymś handlują. Dodatkowo są szkolenia, pakiety medyczne i ten luz, że kierownik nie stoi codziennie nad głową i nie patrzy na ręce. Minusy pracy też się jakieś znajdą ale gdzie ich nie ma... Jak chcesz pracować i dać coś od siebie to próbuj.

Malmo

O co chodzi z tymi nowymi ogloszeniami na OLX ? Znowu w kilku starych punktach sprzedazy szukają doradcow handlowych. Starzy "nawywijali" cos czy jak ? Starzy raczej sami z siebie tak nie odchodza. Chyba ze znalezli cos leszego , albo swoje interesy otwieraja teraz.

Marian
@Malmo

A tak konkretnie to masz jakieś pytanie czy chciałeś poplotkować?

@Malmo

Witam. Szukają,bo zwiększona została sprzedaż na punktach w promocyjnych cenach i do tego mają full materiału. Więc teraz będzie oo 4 osoby na punkcie sprzedaży ????

Rita

Rozszerzyli ofertę o fotowoltaike

Golo
@Tomek

Promocyjne ceny zrobiły mi dzień :) Szukają pracowników bo ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć dobrego handlowca za 2 k netto ;)

Marian
@Tomek

No to w końcu ktoś nas przejrzał. Brawo!

Natascha
@Golo

Jak to ? Za 2 tysiace ?

Salesman
@Natascha

Nie 2 tysie, tylko 8 tysi brutto , ale to chyba na 2 handlowców ????????????

Michael
@Malmo

Na punkcie w Wieluniu cos nakombinowali , ale w innych punktach to jak zwykle ciezko znalezc w miare uczciwego handlowca gdy odchodzi z punktu ktos kto pracowal rok lub dwa i zorientowal sie ze kariery pod wzgledem sprzedazy nie zrobi na lokalnym rynku. Poza tym kto by handlowal za okolo 3 tys zl pensji z premia , gdy ma sie w ofercie takie drogie dachy ?

Michael
@Natascha

Dokladnie ! Najnizsza krajowa + premia

Robert

Witajcie, na jaką pensje może liczyć ASM ? premie ? samochód słuzbowy ? ktoś się wypowie ?

Winod
@Robert

Dokładnie, ktoś się wypowie w tej kwestii ?

Obserwator

Firma dodała ofertę pracy - ,,Operator Maszyn,, do zakładu produkcyjnego w Bochni . Na jakie zarobki moźna liczyć na tym stanowisku i jakie są warunki pracy , czy warto aplikować ? .

@Obserwator

Idź i sprawdź i opisz później czy warto było. Pierwsze 3 m-ce to przyuczenie czyli pewnie tak jak było rok temu 2200. Później będzie to pewnie podstawa + premia od metrów czyli ok.2800 m-c.

@Już_nieoperator

Dzięki, tutaj gdzie pracuje mam 3500 netto bez żadnych nadgodzin , do tego dochodzi premia kwartalna w wysokości średnio 1200 netto i dlatego szukam czegoś lepszego bo wydaje mi się że to drobne , co prawda w systemie 3 zmianowym bez weekendów . Myślałem że taka firma jak Blachotrapez, która chwali się ponadprzeciętnym rozwojem, tworzeniem nowych marek zależnych itp. umożliwia swoim pracownikom godziwe zarobki !!! Nie myślałem nawet że w dzisiejszych czasach można zarabiać takie grosze !!! Pewnie jak w większości firm godziwe pieniądze są jedynie dla Dyrektorów, Kierowników ,Planistów i innych ,, Specjalistów ,,. To jest Polska właśnie w Uni od 17 lat , a zarobki jak w przeludnionej Azji .

@Obserwator

To nie ma co myśleć to trzeba sprawdzić i zobaczyć azje w polsce :) A "Dyrektorów, Kierowników ,Planistów i innych ,, Specjalistów ,, to za mojej kadencji było tam więcej jak pracowników na produkcji a co jeden to z lepszymi pomysłami :) hehehe

@Obserwator

A gdzie pracujesz bo chętnie się przeniosę bo tu co raz gorzej.

@Już_nieoperator

Pracuję w jednej z lepszych firm w Niepołomicach . Mam trochę daleko i szukam czegoś bliżej np. w Bochni .

Michal
@Już_nieoperator

Boze ! 2800 ? To chyba jakis zart !

Toolpusher

Ciekawy jestem , czy w Btr Bochnia ,,operator maszyn,, ma jakąkolwiek szansę rozwoju i awansu , czy to tylko zwykła utopia. Wydaje mi się że ,,robol,, zawsze pozostanie ,,robolem,,. Większość firm oferuje ,,cuda,, a póżniej szara rzeczywistość wszystko weryfikuje . Poza tym praca na stanowisku ,,operatora maszyn,, w dzisiejszych czasach poniżej 3000 netto ,,na start,, jest chyba dla desperatów !!!

Jakie są mocne strony pracodawcy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Holland

Bon na święta - w zeszłym roku było 200zł i książeczka rabatowa ch.j warta :) Prezent świąteczny - w zeszłym roku (kalendarz, długopis, smyczka wszytko z logo firmy) :) Oczywiście premia zawsze po świętach mniejsza o wartość bonusów hehe :) Pensja zawsze do 10 Obowiązkowa co 2 sobota - tak wiedzą że to niezgodne z przepisami ale mają to w d.p.e Ewentualne nadgodziny jak nowy kierownik wymyśli sobie jakieś liczenia 2 gatunków czy coś. Ogólnie nie polecam ! A jak w tym roku mieliście socjal na święta ?

anty holland
@Holland

Kolego, zamiast się cieszyć, że dostałeś 200 zł to narzekasz, zawsze mogłeś nc nie dostać! Naucz się doceniać. Tak a propo ile Ty dałeś firmie w bonie na święta?

@anty holland

Ciekawe ile ty naciełeś? My musimy wyciąć tysiące żeby dostać jakąś pensję.

Blasia

Piłka już nas nie łączy ????Może komunikacja nas połączy .

Roby
@Blasia

Cześć wszystkim, uważam że trochę przesadzacie z tymi wpisami, jak Ci pasuję pracujesz jak nie pasuje zwalniam się, firma jak każda inna podstawa + prowizja, BT nie jest kłębkiem świata, jest to kolejna z firm w której przyszło mi pracować, nie ma cudów wiele sytuacji mnie wkurw.. jak myślę niejednego ale niema się ci oszukiwać że w innej jest inaczej zasada jest prosta ( sprzedajesz zarabiasz ) życzę wszystkim najlepszego i powodzenia...

Jerzykrak
@Roby

Roby brawo za normalne i zdrowe podejści do pracy i życia ;-)

Gabriela
@Roby

Cześć, a czy napisałbyś coś więcej na temat pracy w BLACHOTRAPEZ? Polecasz ogólnie aplikowanie tam na jakieś konkretne stanowisko? Wspomniałeś, że jest podstawa plus prowizja. Czyli ile realnie można zarobić przy dużym zaangażowaniu?

Były

Już niebawem więcej nowości. Dawno pisałem że zderzenie z rzeczywistością będzie bolało. Wkrótce nowe promocje...

@Były

A co dalej jakieś Shingi, Coatedy, Jsw w cenie premium bo już ogólnie to w płaskiej to widzę 3 odcienie w jednej palecie :)

@Były

Nie chodzi o materiały. Tu zawsze będzie bajzel. Już nawet sprzątanie w komentarzach się zaczęło. No słabo to świadczy o portalu... Stronniczy się robi.

Były

Trollowanie to pisanie nieprawdy. Wskaż chociaż jedną moją wypowiedź gdzie tak napisałem. Pozdrawiam.

Statis
@Były

Jakbyś miał robotę to byś się nią zajął a nie trolił na internecie. Weź się człowieku do porządnej, uczciwej pracy tak jak my.

@Statis

Tak jak wy uczciwej? A to dobre? Chyba się kolega nie orientuje co się tam dzieje.

Siwy
@Były

Kolego miałem z tą firmą do czynienia, to co według Ciebie tak strasznego się dzieje???

Były pracownik:)

Pracowałem tam jako kierowca, aby dobrze zarobic i by mieć dobre, krótkie trasy i dobra kasę to znajomości i (usunięte przez administratora) Placa od przewiezionego metra i logiczne ze zarabiaja dobra kasę tylko Ci co mają krótkie trasy. Omijać ta firme z daleka!

Co wchodzi w socjal BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Wypowiedziłem

Ubezpieczenie w Zus :), pakiet medyczny za 1zł i odzież robocza dla ciebie która jest własnością firmy.

Primo
@Wypowiedziłem

Dokladnie. Handlowcy maja jeszcze bon. Poza tym jeszcze swego czasu z socjalu były organizowane doroczne imprezy integracyjne. Imprezy dla dekarzy byly "okraszone" dumna nazwa "SZKOLENIE". Ale to juz inna historyja. I to by bylo na tyle w kwestii wspanialomyslnosci oficjeli BLACHOTRAPEZU.

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.