BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Seweryn M.

Pozwoliłem sobie na nowy dach, orynnowanie i fotowoltaike. Czekalem z komentarzem do zakończenia prac - terminowo i wszystko topowo (sąsiad się zna na pv od strony technicznej, więc ocenił wykonanie fachowym okiem

kazik

fajnie, że firma wchodzi na rynek ogrodzeń! po dachu i rynnach czas pomyśleć o zmianie płotu

Kamil

rynny i dach najwyższej klasy! bez remontu i tak by się nie obeszło, więc świetna decyzja. + szybki termin realizacji

Klient

Jestem zadowolony ze zdecydowalem sie na zakup blachodachowki tej firmy. Fachowe doradztwo i mila obsługa. Z dachu jestem bardzo zadowolony. Firma godna polecenia!!!

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zbyszek

Blachotrapez uchodzi za najlepszego pracodawcę na Podhalu i muszę się z tym zgodzić. Pracuję tutaj ponad rok czasu. Dobra atmosfera, szanuja pracownika a przelozeni "sa ludzmi" (to nie takie oczywiste w dzisiejszch czasach)

Darko
@Zbyszek

na jakim stanowisku? byłbym zainteresowany startowaniem na magazyniera.

gal

wszystko fajnie, ladnie, szybko. szczęśliwy posiadacz blachodachówki diament+

Joanna Majerczak

NIE POLECAM Ponad miesiąc czekaliśmy, termin był ustalony na wczoraj!!! Zapłacimy za transport HDS. Blachę jutro przyniosą zwykłym autem. Mąż będzie musiał sam wszystko ściągnąć. Jesli uszkodzi sobie kręgosłup to pozwie Blachotrapez o odszkodowanie. Unikajcie tej firmy jak ognia. Są inne firmy szanujące klientów. Żałujemy, że nie szukaliśmy innej. N I E P O L E C A M ! ! !

Joanna Majerczak
@Joanna Majerczak

proszę usunąć moje komentarze bo burza jest w domu

Miła obsługa w punkcie sprzedaży i profesjonalizm w podejściu do klienta. Gorąco polecam!

patrykos

zdrowie pracowników! niech sie wiedzie przed i po kwietniu '22! niech zabawa trwa, dzięki za sprawną robote

Były

Nie polecam . Zarobki na produkcji mniejsze niż w biedronce (usunięte przez administratora) Jeśli masz jakieś pretensje co do pracy cyt. Jeśli nie pasuje to się zwolnij na twoje miejsce jest tylu chętnych . Jedna wielka porażka !

Lukasz
@Były

Nie wspominając o . Jeśli się nie zaszczepisz nie przedłużymy Ci umowy . Jeśli się zaszczepisz będziesz dostawał dodatkowa premie . ???? w tej firmie już nie dba się o potrzeby pracownika . Patrzą tylko gdzie w jaki sposób zabrać pieniądze . Traktowanie pracowników przedmiotowo wykresy tabelki .Premia na święta w postaci Bona na zakupy wartości 300 zł kalendarz długopis i smycz .

Holland
@Były

I jak koledzy. Dostaliście podwyżki czy dalej czekacie? Dostaniecie nagrody po 20 latach pracy jak kolega :) hehe

Bolek
@Holland

Dali 1000zł brutto do podstawy. I (usunięte przez administratora)l brutto z premii wypracowanej na podwyżkę hahaha

Holland
@Bolek

Dobre :) Czyli przesuneli z jednej pozycji do drugiej a niektórzy się cieszą że podwyżka :) Hit roku.

bardzo pozytywne mamy całą rodziną odczucia wzgledem firmy. ja nowy dach, braciak pv + dach. krótko - polecam i pozdrawiam

Jurek

Chyba jakieś zebranie pracowników było i nagle same ochy, achy pojawiły się,tutaj. Dalej chyba pokazanie, że jesteśmy siłą na rynku ( na nogach z waty) Wizualnie gitara. Jakość materiału, niech sami powiedzą. Z pewnością drogi, a nawet dużo droższy od konkurencji.

Jurek

Wolę nosić ulotki z marketu w Płocku, niż zacnej firmy. Ulotka daje informacje na temat rzeczywistości pochodzenia towaru, jakości i ceny. P.S. Nie wszystkich mierz swoją miarą. Ha, ha, ha

Mirosław

najciemniej pod latarnią - mam oddział rzut beretem od domu. ryzyk fizyk. zobaczy się jak w rzeczywistości wygląda ten DACH KOMPLETNY, ale po ustaleniach oczekiwania duże. czekajcie na uaktualnienie po fakcie - póki co wrażenie bardzo pozytywne p.s. ciekawe czy zdążymy z fotowoltaNiką (hahahahha) przed zmianami

Kuba

Przemiła pani doradca w oddziale. Wszystko sprawnie zalatwione i z pozytywnym podejsciem do klienta i uśmiechem. Na taka pomoc liczylem przy zalatwianiu dachu na swoj dom. :)

Szok
@Kuba

Miła obsługa przy kupnie przy reklamacji już inna brak słów

Wojtek i Ela

Szybko, konkretnie wszystko ustalone. Człowiek aż z uśmiechem na ustach wychodzi z salonu. Czekamy na nasz nowy dach!

Szok
@Wojtek i Ela

To się zdziwicie jak by czasem poszło coś nie tak lub towar byłby wadliwy brać kasę i pięknie mówić to potrafią ale już rozstrzenie jakieś już nie

fotowoltaika

Kupilismy fotowoltaike od Blachotrapezu. Przed zakupem porownywalismy wiele firm jednak to oni podeszli do nas w najlepszy i najbardziej fachowy sposob. Dodatkowo przekonala nas opcja z gwarancja na dach. Swietne rozwiazanie i spokoj, ze ekipa montujaca pv nie zrobi zadnych szkod.

Cieśla
@fotowoltaika

Opcja gwarancji blachotrapez nie uznaje żadnej gwarancji ale powodzenia

Dekarz

Prowadze firme dekarska i wspolpracuje z Blachotrapezem juz kilka lat. Korzystam ze Swiata Dekarza. Super pomysl doceniajacy dekarzy! Poza tym to nie pierwszy raz gdy firma pokazuje ze wspolpraca z dekarzami jest dla niej wazna. Startowalem tez w konkursie Mistrz Dekarstwa. Super ze mozna sie sprawdzic w rywalizacji z innymi kolegami po fachu. Tego brakowalo na rynku!

Staly klient

To juz moje drugie pokrycie dachowe ktore kupilem od Blachotrapezu. Poprzednio krylismy Kingasem. Teraz zdecydowalismy sie na Enigme na innym budynku. Super współpraca! Komententni i usmiechnieci doradcy.

Janosik

Zdecydowalam sie na zakup Janosika od Blachotrapez do naszego domku letniskowego. Firma od poczatku bardzo rzetelnie podeszla do sprawy. Pełne wsparcie i miła obsługa.

Pracownik od lat

Pracuję w Blachotrapezie już prawie 10 lat. To solidny pracodawca, który potrafi docenić swoich pracowników. Nikt się tutaj nie wywyższa, zawsze mogę porozmawiać z przełożonym, przedstawić swoje pomysły. Czuję, że mam przestrzeń do działania i jestem doceniany. :)

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.