Opinie o SUPRAVIS S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SUPRAVIS S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SUPRAVIS S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUPRAVIS S.A. w Bydgoszcz

Może mi ktoś napisać jaką pracę wykonują kobiety na produkcji ? I czy u was nosi się czepki ? Pozdrawiam

Marcelina

Hej, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w tym roku już kilkukrotnie pojawiła się oferta pracy dla Referenta do działu Sprzedaży Eksportowej? dlaczego znowu rekrutują na to stanowisko? czy bardzo ciężko? czy może warunki płacy nieopłacalne? pozdrawiam, Marcysia

@Marcelina

proszę o informacje :) chciałabym aplikować

prod2
@Marcelina

ciężko i kasa tez bez rewelacji

Marcelina

dziękuje za informacje, ale kierownictwo przecież powinno coś z tym zrobić ? nie byliście z tym u nich? pozdrawiam, Marcysia

Byly pracownik

Zgodze sie z Toba. Wiele osob zrezygnowalo wlasnie z tego powodu. Nie da sie pracowac, kiedy ktos pod Toba kopie dolki

nigdywięcej

podpisuję się pod powyższym :)

Elżbieta

Masz rację, atmosfera jest ważnym aspektem dla każdego pracownika. A możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie? Jak oceniasz zarobki? Czy są ok?

Piter Feler

dobra atmosfera to raczej nie w tym dziale. Też pracowałem z (usunięte przez administratora) i jedyne co ze wspomnień pozostało to niesmak i sfrustrowanie...

@Piter Feler

@Marian Niewyżyty I tu się mylisz, wprowadzałem od podstaw z POMOCĄ(usunięte przez administratora) ofertę produktowa SG(usunięte przez administratora) Były różne sytuacje, jak to w życiu, w tym nerwowe,(usunięte przez administratora) ale i tak rozwiązaliśmy wspólnie temat i towar dojechał na czas. (usunięte przez administratora) jest osoba bardzo obowiązkowa i poważnie podchodząca do pracy. Szanuje czas swój i innych. Kiedys mi się wydawało, ze(usunięte przez administratora)obowiązkiem jest powtarzanie mi tej samej rzeczy kilka razy, ale przy niej nauczyłem się uważniej słuchać innych i szanować czas. I to procentuje. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić sobie, by tak zaangażowana osoba mogła robić coś komuś na złość. Swoją opinie pisze na bazie przemyśleń w temacie kilkuletniej współpracy. Mogę się mylić, ale osobiście nie mam się (usunięte przez administratora)o co przyczepić

Piter Feler
@Fan Aleksandra Jablonowskiego

*mylicie jak juz sie do nas zwracasz, bo tutaj jest kilka osób :)

Fan Aleksandra Jablonowskiego

Rozumiem, we współpracy jest różnie, ale ogólnie ja nie zauważyłem jakichs karygodnych zachowań ze strony koleżanki, wręcz ceniłem sobie jej kulturę i poczucie humoru. Nie ze bronię kogos na sile, ale mam sentyment do pracy w akwarium :-) i miło właśnie wspominam tamta atmosferę, dlatego kontrargumentuje

Oj Kryspin Ty Lajdaku
@Fan Aleksandra Jablonowskiego

może po Twoim odejściu z rozgoryczenia popsuł jej się charakter...

zdziwiony

Witam, Jestem szczerze zdziwiony że w Polsce można hejtowac aż w ten sposób. Piszesz oficjalnie że nagrywales/nagrywalas swoich pracowników bez ich wiedzy a oskarżasz ich o łamanie prawa??? Trzeba mieć tupet.!!! Mam nadzieję, że ktoś się zainteresuje tymi wpisami i zrobi z tym porządek. W firmie mojego znajomego gdy był taki przypadek to zglosili to na policje i wytropili osobę trolujaca chyba z 20 różnych IP.

@zdziwiony

Co innego konstruktywnie krytykować, czy nawet pobiadolić - od tego jest to forum - a co innego zarzucać pracodawcy tolerowanie mobbingu ze strony innych pracowników - hejtujac konkretna osobę. Tez mnie rozbawiło chwalenie się niedozwolonymi działaniami czyli nagrywaniem współpracowników w miejscu pracy. Wolność słowa jak najbardziej, ale ktoś powinien zgłosić do administratora gowork wniosek by usunąć posty wymierzone w konkretna osobę - to nie jest cenzura, ale zwykła obrona dobrego imienia danej osoby.

Marian Niewyżyty
@zdziwiony

oj pójdzie cala premia na prawnika, my się zrzucimy na najlepszego :) a sporo nas z tej rotacji XD

Podkarpacie Wariacie

brawo Dżoanka ;) jesteś mistrz! :D

zniesmaczony
@zdziwiony

art. z kodeksu prawa pracy: "...osoba nagrywana nieświadomie ma podstawy prawne do wniesienia pozwu przeciwko osobie nagrywającej. Jednak jeżeli owo nagranie stanowi ważny dowód w sprawie (art. 227 Kodeksu postępowania cywilnego – Przedmiotem dowodu są fakty mające dla rozstrzygnięcia sprawy istotne znaczenie) i bez niego – jak w przypadku mobbingu – mogłoby zostać niemożliwe udowodnienie winy nagranej osoby, osoba oskarżona o naruszenie dóbr osobistych może zostać uniewinniona przez sąd. Na jej korzyść powinien świadczyć fakt, że bez nagrania mobbingu pozyskanego w sekretny sposób nie obroniłaby swoich praw, a nękanie mogłoby trwać nadal..."

Elżbieta
@zniesmaczony

Szczerze mówiąc, brakuje w Twoim komentarzu czegoś o pracy w SUPRAVIS. Ja właśnie szukam jakiegoś info na temat pracy w tej firmie. Jak oceniasz atmosferę?

zniesmaczony
@Elżbieta

niewspółmierna rotacja i niezadowolenie ze strony byłych pracowników w pełni oddaje ocenę panującej tutaj atmosfery pracy. NOWO PRZYBYLI PRACOWNICY WOLĄ ZREZYGNOWAĆ NIŻ DAWAĆ SIĘ PONIŻAĆ ze strony aroganckich pracowników, którzy są mimo tego przez firmę zostawiani, mimo iż swoim mobbing-owym zachowaniem łamią przepisy prawa pracy. Ktoś pracować musi, skoro są obeznani w swojej pracy na ich zachowanie jest przymykane oko.

zażenowana niewiedzą
@Fan Aleksandra Jablonowskiego

Zdziwiony - obydwa wasze powyższe wpisy powinny zostać usunięte ze względu na Waszą bzdurną wiadomość, podpartą na niewiedzy i nieznajomości prawa pracy, mająca na celu wprowadzanie w błąd czytelnika (tak samo jak wprowadzaliście w błąd i niewiedzę nowo przybyłych pracowników). Portal usunął cytowany fragment art. kodeksu prawa pracy a zostawił Wasze bzdurne komentarze - mając co w tym celu? szerzenie bzdurnej niewiedzy, iż w akcie samoobrony i przeciwdziałania zachowaniom mobbing-owym nie można nagrywać aroganckiego zachowania współpracowników??! a takowe zachowanie w dalszym ciągu będzie respektowane?! że potencjalni pracownicy znowu się natną myśląc, ze atmosfera jest cudowna a współpracownicy w dziale skorzy do szkolenia i wszelakiej pomocy?!

@zdziwiony

No już wytropili w życiu!!! To jest akurat strona co musi trzymać anonimowość.Jest określone że mogą tylko wytropić osobę która straszy utratą życia kogoś.S pisać tutaj może jedna osoba nawet milion wpisów(usunięte przez administratora)

Adasko
@Marcelina

Duży nacisk. Ludzie długo tam nie wytrzymują

Leń

Idzie się obijać pod warunkiem że kierownik nie ma pojęcia o robocie i boi się i słucha przydupasow co śmieją się z niego i kombinują z pracą.I jeszcze mają wpływ na niego .

No
@Leń

I trzeba dużo kablować jeszcze umieć kierownikowi.

Dawaj
@Leń

Dawać więcej produkcji chłopaki chcą zarobić premie.Dlaczego tak mało dajecie.

Tak
@Dawaj

Ja mam w nosie mam 270tys na koncie i leję na to ja ha.

Chciałbym żeby (usunięte przez administratora) sam zaiwaniał kiedyś.Ten co go tak lubicie.Specjalist.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Janusz januszowaty

Powiem tyle tylko reagują na wpis osoby które wiedzą że ich to dotyczy.Czyli wiedzą że to prawda i ktoś o nich piszę.Prawda w oczy kole.

Ludwik

A co te kobiety w sekretariacie takie nie przyjemne miny mają jakby wysrac się nie mogły. Za karę tam robią?

Krzysztof
@Ludwik

Masz rację te kadrowe nawet dzień dobry nie odpowiedzą miny mają jak hitlerowcy. Nie pasuje to się zwolnić.

@Ludwik

A widziałeś w tej firmie jakakolwiek przyjemną kobietę? Większość to z byle kim nie gada wielkie damy.

Twarda
@Ludwik

Twardy charakter mają i kupę to trzymają fason boją się że zrobią na podłogę .

Oj
@Twarda

Nie dość że urody zero to bardzo nie sympatyczne nie pasuję w pole orać.

Mechanik
@Andrzej

A o kadry chodzi też tak myślę zgadzam się dużo ludzi tak mówi.

Mechanik
@Ludwik

A może kadry chodzi też tak myślę zgadzam się

Olga

Ale chyba trochę odbiegliście od dyskusji o ważnych tu kwestiach. Z uwagi na to, że w SUPRAVIS GROUP właśnie rekrutują: https://www.supravis.pl/kariera chciałabym zapytać, czy nowi pracownicy mogą tam liczyć na jakieś szkolenia wdrażające. Jak to jest?

Ale tu (usunięte przez administratora)robią niektórzy to jakby coś z głową mieli.

Supravis to dobra firma,ludzie super i kasa super.

Euro spoko

Dobra firma płacą super polecam aż chce się pracować.

pytające

Na pracuj.pl widzę, że ciągle wraca ogłoszenie odnośnie zatrudnienia pracownika produkcji. Kilkanaście lat temu miałem krótki epizod w tej firmie i pamiętam, że jak na tamte czasy zarobki były całkiem przyjemne. Jak obecnie wygląda sytuacja? Na ile na rękę można liczyć na tym stanowisku?

Witam serdecznie chce aplikować do tej firmy i pytanie ile mogę zarobic jako operator ekstruzji posiadam 6 letnie doświadczenie za granicą

Tadeusz

Witam mam pytanie do szefa firmy Supravis jest coraz większą pandemia korona wirusa tak.dlaczego pracownicy są bez masek?!?! Jeden z drugim gada wita się i wszyscy bez masek szczególnie na zewnątrz firmy.A do tego dochodzi kontakt tej firmy budowlanej chodzą gdzie chcą plują kaszlą przecież w tej firmie jest jedna wielka zaraza!!!A firma produkuje folię spożywczą kabaret do potęgi gdzie sanepid ?????

Oj

Popieram

on
@Tadeusz

A zgłosiłeś te niedociągnięcia do kogokolwiek w firmie? Do kierownika? Do pełnomocnika od systemów? Czy tylko żale wylewasz na stronie internetowej chojraku, bo anonimowo?

A
@on

Chojrak to cię zrobił chcesz w zęby przedstaw się to podejdę i w kły dostaniesz chojraku.

Chojrak
@A

Ja mam się przedstawić? Ty póki co zgrywasz takiego odważnego, to podaj imię, nazwisko, spotkamy się i będziesz mógł popisywać się dalej na żywo. I mierz siły na zamiary, bo mógłbyś się zdziwić z tym dawaniem komuś w kły. (usunięte przez administratora) w necie, piz*a w świecie.

Oslo
@Tadeusz

Czyli wiemy kto zadzwonił do Sanepidu... Jeszcze się przedstaw bo ludzi ciekawi kto to dzwonił...

współpracownik
@Tadeusz

nie wiem, gdzie pracujesz, ale na pewno nie w Supravisie. Bo tu wszyscy muszą nosić maski na twarzy

Ile jest zmian w SUPRAVIS GROUP S.A.?

Aeab

Wszystkie. Niestety najgorszy z możliwych systemów czyli 4brygady

Witam serdecznie chciałbym się zapytać ile zarabia w tej firmie operator extrusji, aktualnie pracuje na tym stanowisku za granicą 6 lat i chciałbym wrócić do pl i właśnie myślę nad tą firmą ..

Cep
@Piotr

Daj sobie spokój z tą firmą nie płacą za wiele płacą ochłapy.Kobiety w Biedronce więcej zarabiają niż tam odradzam.

Aeab
@Piotr

4tys jako operator. Ale. To zależy od miesiąca też. No i trochę czasu zanim możesz zrobić operatora.

Halo

Ej do firmy gdzie maski ludzie mają co pytam? Budowlańcy szczególnie chodzą wszędzie plują bez masek gdzie sanepid pytam????

He

Dlaczego ludzie chodzą bez masek mieszają się pracownicy firmy z budowlańcami

Zwykły

Firma super szczególnie ludzie polecam zarobki może takie sobie ale jest ok.

Zaciekawiona

Mam propozycję pracy w dziale exportu. Czy warto?

Beata G.
@Zaciekawiona

Nie warto bałagan nie płacą.

@Beata G.

Na jaką wypłatę może liczyć osoba z kilkuletnim doświadczeniem? Czy naprawdę zarobki są aż takie niskie?

Beata G
@Kandydat

Na dzień dobry najniższą krajową.Potem zależy od doświadczenia.

Ciekawa
@Beata G.

A co z atmosferą? Podobno nie jest za fajnie.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w SUPRAVIS GROUP S.A.?

Rozdzielane i rozszarpane.

Zenon

Jest pełno roboty wszędzie tyle firm powstaje ludzie sami zobaczcie

Zostaw merytoryczną opinię o SUPRAVIS S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SUPRAVIS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SUPRAVIS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUPRAVIS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 11 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUPRAVIS S.A.?

Kandydaci do pracy w SUPRAVIS S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUPRAVIS S.A.
1.9/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Nowotoruńska 56
    85-840 Bydgoszcz