Opinie o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

kat

Hej, mam pytanie co sądzicie o posadzie przedstawiciela farmaceutycznego w Polpharmie? z góry bardzo dziękuję za opinie

monika

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko SPECJALISTA DS. PR - jaka jest orientacyjna pensja i czy jest duza rotacja na tym stanowisku? pozdrawiam

pawlak

no z jakies 10000zl bez doświadczenia a 15000 zł z doświadczeniem:)

lol

Na jaką podstawę można liczyć jako przedstawiciel medyczny.Z góry dziękuje za informację.

Przedstawiciel medyczny

II etap -rozmowa z kierownikiem regionalnym - śląsk

Rozmowa trwała...20 minut. Obiektywnie oceniajac przebieg rozmowy - był to czas zupelnie zmarnowany i z kazdym dniem utwierdzam sie w tym przekonaniu, niestety , rozmowa bardzo krotka, mało konkretne pytania ( dosłonie 3 pytania ) na bazie ktorych ciezko bylo chociazby w czesci zaprezentowac chociaz w czesci swoje cechy .Miałem wrażenie jakby ten etap był formalnoscia , a miejsce pracy juz zarezerwowane - przepraszam ,ale trudno nie odnosic innego wrazenia po tym ,co mialem okazje zobaczyć.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
robotny

Jak poczytałem sobie wątki to stwierdziłem ze są 3 kategorie wpisów. 1 ci co pracują i sa zadowoleni 2 tych których wywalili z różnych powodów(najczęsciej wyłapani przez GPS że nie jeżdżą do roboty) 3 pytający o warunki. Odpowiem grupie 3ciej. Ja pracuję tu 7 lat. Fakt to nie ta sama firma co kiedyś ale i rynek nie ten sam. Wprowadzili sporo sysemów kontroli i jest duża presja na wyniki. Jak je robisz to premie nie sa legendarne bo sam wyciagam neizle. Nie jestem najlepszy i nie wyciagam po 100tys rocznie ale znam osoby które tyle wyciagaja. No ale jak ktoś ma 100 to inni mają 90, inni 80, inni 70 itd a część ma zero. Wszystko zależy od tego czy znasz sie na tej robocie. Trochę kłopotem jest to ze wynik nie jest indywidualny bo jak jestes Specem to masz 2 POZów na terenie wiec na wynik robimy razem. Do tego wazny jest Apteczny. No ale jak ta czwórka jest OK to i praca jest OK. Szef...hmmm mój OK, ale wiadomo ze jak ich jest stu to różni bywaja. A na koniec tak sobie mysle ze na tym rynku jak widze ze wiele firm tylko zwalnia i zwalnia, to lepiej byc w firmie z duza presja na wynik, niz z taka gdzie bylo sialala a potem cyk i w wakcje minus 100osób... Reasumując polecam, a frustratom wcale nie współczuję dobrze że Was nie mam na swoim terenie bo tez bym premii nigdy nie zobaczył...

Www.niemazmiluj.pl

Stowarzyszenie pracownikow aktywnej sprzedaży

kandydat

Jak wygląda sytuacja na Śląsku, ok. Tarnowskich Gór, działka ogólna ... ile tak naprawdę zarobię, jakie są warunki prywatnego wykorzystania samochodu i co z tymi legendarnymi premiami. Pomóżcie ... musze podjąc decyzję !!

miś

Pracowałam w Polpharmie blisko 4 lata, świetna firma na zdobycie doświadczenia, wycisną z Ciebie wszystko, zero czasu dla rodziny, praca od rana do wieczora plus ogrom biurokracji bezsensownych tabelek, premie super ale uzależnione od 3 osób, wystarczy,że nawali spec i po premii. Odeszłam sama z Polpharmy do firmy oryginalnej i szok nagle więcej czasu dla siebie rodziny premie mniejsze ale już je mam na koncie atmosfera bez porównania lepsza...Bałam się zmiany ale wyszła mi na dobre.

bety

Czy pytanie o operatora jeszcze aktualne?

czy jeszcze jesteś zainteresowany pytaniem?

Cycaty Nicki

Na jaką podstawę można liczyć jako przedstawiciel apteczny??

przepraszam, że co że mała rotacja personalna? rozumiem że na minionej cykówce dopadło Cię coś w rodzaju zamroczenia, albo masz amnezję.... ale zwolnili ok 8 osób. Nie zgadzam się zupełnie, że jak się dostaniesz to pracujesz wiele lat.... ogorm ludzi zatrudnionych w kwietniu 2010 i ogrom zwolnionych... oczywiście zgodzę się z faktem, że duża część wyleciała za \"opierdzielanie się w robocie\" ale górują tutaj układy jakich mało.... oczywiście dużo zależy od regionu i szefa..... większość mi znanych - to ludzie o zakodowanych normach POLTRAUMY ..... niestety, ale nawet sami lekarze mówią o tym, że polpharma dzisiaj to już nie ta sama firma co kiedyś. Coś w tym jest ..... Opinia moja jest obiektywna, znam rynek w polpharmie pracowałam i o ile o polpharmie jeszcze jakies 4 lata temu pozostawiłabym dobre zdanie, teraz cieżko porównać ten poziom.

_cinkovsky_

Powiem tak - jak w każdej firmie nie jest łatwo. Pracuję już 7 lat w branży, Polpharma jest moim 4 pracodawcą i muszę przyznać, że jak ktoś chce pracować to zarobi niezłą kasę na premiach kwartalnych i premii rocznej. Najlepsi zarabiają po 100tys premii (4 premie kwartalne + premia roczna). Znam osobiście 2 osoby które taką kasę dostały. Jest dużo leków do promocji, plany są ambitne, ale jak się człowiek postara to zarobi ładą kasę. Minusy: biurokracja, wyścig szczurów, GPS. Plusy: fajna kasa z premii, dobra flota samochodowa (Kia CEED combi, 1,6L 115KM), dobre narzędzia pracy, mała rotacja personalna. Raczej jak ktoś już się dostanie do Polpharmy to pracuje długie lata. Jak w każdej firmie atmosferę pracy budują ludzie i dużo zależy od szefa. Moja ocena: 4+ także polecam.

A do jakiej firmy w Duchnicach się udajesz na rozmowę? Jeżeli to Sealed Air to powiedz mi czy na Crayovac czy na SM?

• Jak się pracuje w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Kandydaci do pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.2/5 Na podstawie 170 ocen.