Opinie o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) w Warszawa

Taak

Dla mnie słaba firma pod każdym względem

Dominika

@Rokita, dlaczego sądzisz, że pracownicy są zastraszeni? Czy ktoś próbował porozmawiać z przełożonymi na ten temat? Piszesz, że zarobki są w porządku, czy poza podstawą są przyznawane premie, albo inne benefity?

Meg
@Dominika

Pani, Pani Dominiko, to z HR w PPH, prawda? To się nazywa employer branding ;) Trochę naiwne to moderowanie, bo takie łopatologiczne. Energię sugeruję poświęcić na pracę nad kierownikami, wtedy nie trzeba będzie ich tu wybielać, a i ludzie do pracy przyjdą.

Rokita

Proszę WAS o czym Wy wszyscy mówicie! Jaka miła atmosfera? Pracownicy chodzą przestraszeni zastraszeni, milion niepotrzebnych tabelek wyjasnianie wyjaśnień etc. ...A na cyklowkach w kuluarach lub w dniu codziennym przez telefon dowiesz się prawdy o swoich przełożonych... jakieś 70% RKS to ludzie którzy powinni uczyć się nadal sami technik sprzedaży! ponieważ nie mają o tym zielonego pojęcia a o wspolpracy ze swoim team juz nie wspomnę .... Ta Większość , która jest Rks nie dostało tego stanowiska że względu na wiedzę tylko że mają duży zapas wazeliny i zero honoru...bo to co umieją jedynie sprzedać to drugiego człowieka....30 % to naprawdę fajni ludzie, ludzie którzy wiedzą jak tworzyć zespół ale niestety zaraz jakiś szpicel dostanie awans na Rks i juz musisz szukać pomocy u lek. spec. Dla siebie..... Jeśli ktoś lubi BSDM zapraszamy do tej firmy to coś dla Was. Zarobki spoko

Rep
@Rokita

Potwierdzam przedmówcę, mam takie samo zdanie jak on, niestety...

Dominika

@Dorota, możesz zdradzić, jakie stanowisko zajmowałaś? Czy poza premiami i dodatkiem wakacyjnym są także inne benefity? Zachęcam wszystkich do komentowania, może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie użytkownika @Laura? @Grażyna, informacje o aktualnych ofertach znajdziesz pod tym linkiem: https://www.polpharma.pl/firma/praca-w-polpharmie/aktualne-oferty-pracy/ Czy już przesyłałaś dokumenty aplikacyjne?

Przedstawiciel medyczny

II etap -rozmowa z kierownikiem regionalnym - śląsk

Rozmowa trwała...20 minut. Obiektywnie oceniajac przebieg rozmowy - był to czas zupelnie zmarnowany i z kazdym dniem utwierdzam sie w tym przekonaniu, niestety , rozmowa bardzo krotka, mało konkretne pytania ( dosłonie 3 pytania ) na bazie ktorych ciezko bylo chociazby w czesci zaprezentowac chociaz w czesci swoje cechy .Miałem wrażenie jakby ten etap był formalnoscia , a miejsce pracy juz zarezerwowane - przepraszam ,ale trudno nie odnosic innego wrazenia po tym ,co mialem okazje zobaczyć.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Dorota

Często ktoś mnie pyta jak pracuje się w Polpharmie ? Mówiąc krótko : bardzo sympatycznie . Spędziłam tam 11 lat i wiele się nauczyłam . Pensja zawsze na czas , wczasy pod grusza ,często premie do zrealizowania ., ludzie super ! Wady : jak w każdej korporacji - wszystko zależy od szefa . Jak szef w porzadku to do pracy chodzi się z przyjemnością .

Grażyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Laura

Witajcie, ile realnie podstawy można zarobić na rękę w Polpharmie jako Przedstawiciel Apteczny? Dzięki za informację :-)

Dominika

@Aurela A jak wyglądała kwestia dodatków czy benefitów, które otrzymywałaś w firmie Polpharma? Mogłabyś napisać, na co konkretnie pracownik mógł liczyć? Nie ma wielu informacji na ten temat, dlatego zachęcam Cię do odpowiedzi.

Dominika

@Znawca ludzi. Skoro polecasz prace w firmie Polpharma to może napiszesz z jakiego konkretnie powodu? Tak właściwie, nie umieściłeś w swojej wypowiedzi nazbyt wielu konkretów. Dlatego chciałabym Cię o nie prosić.

Dominika

@Polpharmiak A może jako wieloletni pracownik firmy Polpharma Biuro Handlowe zechcesz podzielić się z użytkownikami forum swoją szczegółową opinią na temat pracy w tej firmie? Przypomnę też, że na forum obowiązują zasady dotyczące kultury wypowiedzi. Komentarze takie, jak Twój, niestety nie mają merytorycznej wartości i wprowadzają zbędny zamęt, a nam zależy na tym, by opinie były wartościowe i wiarygodne.

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

https://www.signifytechnology.com/jobs/principle-big-data-slash-scala-engineer Salary: £80,000 czyli ~390.000 pln rocznie = 32500 zł brutto miesięcznie.

Dominika

@Moni, rozumiem, że jesteś tym stanowiskiem w Polpharma Biuro Handlowe zainteresowana. Czy byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę o przedstawienie swoich wrażeń z jej przebiegu. Może jesteś w stanie udzielić jakichś porad osobom, które przygotowują się do własnej rekrutacji u tego pracodawcy.

Moni

Bardzo Was proszę o informacje na temat PM Myślenice-Kraków. Na jakie warunki może liczyć w tej firmie doświadczony przedstawiciel ? Wynagrodzenie , premia , jak flota GPS ,jeśli tak czy rozsądnie podchodzą do tego. W ogłoszeniu jest info o elastycznych godz. pracy czy tak jest rzeczywiście ? Plany ,raporty ,jak to wygląda .Jaki kierownik na ten region. Z góry dziękuję .

Toja

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie pracy dla konsultanta ds obsługi klienta - czy może mi ktoś powiedzieć jak pracuje się w biurze w Warszawie? Jaka atmosfera tam panuje? Czy jest sens aplikować, czy to są ogłoszenia dla pozoru, bo na pewno już kogoś mają na to stanowisko? Czego można się spodziewać po firmie na tym stanowisku? Zarobki? Godziny pracy? Będę wdzięczna za wszelkiego rodzaju informacje. Pozdrawiam.

am25
@Toja

Dokładnie, wisi ogłoszenie "dla formalności" ?, PEWNIE PÓŹNIEJ OGLĄDAJĄ CV I SIĘ ŚMIEJĄ, A TAMTA TO MA TAKIE ZDJĘCIE A TEN TAKIE, wiemy jak to wygląda w firmach.

WTF
@Toja

To oferta pracy do telemarketingu. Nie polecam-kierownik to przyda...biura i król mobbingu

Dominika

@am25, dlaczego uważasz, że oferta pracy, o której wspomniał poprzedni użytkownik w Polpharma Biuro Handlowe Sp. zo.o. jest udostępniona tylko dla formalności? Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię na ten temat? Na podstawie własnych doświadczeń wiesz, ze ktoś się śmieje z czyiś zdjęć?

am25
@Dominika

Z doświadczenia z poprzednich firm, nie mówię że to w Polpharma. Często było tak że CV oglądały różne osoby i się śmiały z ludzi, a czy tak jest w tym konkretnym przypadku w tej firmie nie wiem i liczę że nie jest tak jak powyżej.

Dominika

@anonymous, jaką ostatecznie podjęłaś decyzję w kwestii ubiegania się o stanowisko w Polpharma Biuro Handlowe Sp. zo.o.? Czy pomimo organizacji, co do której miałaś wątpliwości, dokończyłaś swój proces rekrutacyjny? Jesteś obecnie pracownikiem tej firmy?

Sara

Ile się zazwyczaj czeka na kontakt?Powiedzieli, że dadzą znać do świąt (mniemam,że do końca tego tygodnia) ale czytam opinie,że czasem wogóle się nie kontaktująi nie wiadomo czy jeszcze jest się w grze, czy nie? Napiszcie prosze, wariujję z nerwów! PS> Czy jakieś info jak się pracuje w Duchnicach? Czy wszędzie jest tak samo...

@Sara

Ja czekałem 4 tygodnie na kontakt i w międzyczasie znalazłem pracę gdzie indziej - kontakt z ludźmi z tzw. HRu to dramat...

@PM

Dzięki PM za odpowiedź, bo zajadam paznokcie czy warto na nich czekać. Właśnie mam takie same odczucia, dlatego pytam. Najpierw umówili mnie na rozmowę 13,potem na dzień przed przełożyli (a dla mnie to wyjazd z warszawy do gdanska,więc całodzienny wypad) Pani z HR zadzwoniła i wyjaśnila,że muszą przęłożyć spotkanie bo...szfowa działu do ktorego aplikowałam musi odebrać zaległy urlop. Jak dojechałam do firmy nie było recepcji i nie chciano mnie wpuśić na teren firmy, a osoba z HR nie odbierała telefonu. W końcu po 30 minutach wojny wrescie ktos z hr do mnie zszedł. Nie wiedzieli kim jestem, z kim umowiona, panika. Usadzili mnie na kanapie i 40 min czekałam czy ktos po mnie przyjdzie... Stąd moje wątpliwości z orgnizacją. W sumie zastanawiam się czy im się przypominać, czy jeszcze warto im się przypominać...

Henio

To fajna firma, żadnego kolesiostwa ani kumplostwa nie ma. Nikt nie musi piś z szefem ani jeździć na rowerze!!!!!!!!!!!!

Anja
@Henio

Henio, jesteś pewien? Kolesiostwo i podkładanie świń na porządku dziennym, ręka rękę myje. Jak w większości korporacji liczy się tylko kasa a nie człowiek! Na rowerzystów aferzystów też przyszedł koniec, ale nie mów Henio, że nie słyszałeś albo tylko udajesz, czy piszesz z biura?

@Henio

Piszesz dokładnie o tym co jest tam codziennością i jest pielęgnowane przez ciągle tych samych ludzi na górze...

Czy ktoś może się orientuje jak wygląda praca w dziale marketingu?

@Anna

Jak nie jesteś byłą asystentką albo czyimś znajomym, to będziesz robić swoje bez opcji większego rozwoju... Osobiście nie polecam - pracowałem ponad 4 lata i jedno wielkie kolesiostwo...

• Jak się pracuje w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.)?

Kandydaci do pracy w Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. (połączone z Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A.) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.2/5 Na podstawie 170 ocen.