AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

On

Pracuję już jakiś czas w Ajaksie i nie spotkałem się z zarzutami, jakie przeczytałem tutaj na forum. Pracować trzeba wszędzie a w Ajaksie pieniądze za wynagrodzenie są zawsze na czas.

metiu

a ja widzę, że tą ilość zleceń to w Ajaksie jest za mało ludzi, wszyscy zap. ją ale wiele spraw jest niedogranych bo za duży młyn; i rafinerie pop...ło z tymi papierami, zezwolenia, pozwolenia, regulaminy, kary, można ocipieć, mógłby olo coś z tym zrobić zamiast tylko wymagać od swoich ludzi; poza tym robią te głupie aukcje i płacą po 10 zł za godzinę bo k...wa najtańszy wygrywa; czy to się jeszcze Ajaksowi opłaca ? chyba olo źle zrobił z tak dużymi inwestycjami, chyba że angole dadzą te duże postoje jak obiecywali

aktualny pracownik

Powrót do szkoły??? za stary jestem. w Ajaksie wciąż jakieś nowe szkolenia, kursy i certyfikaty, już głowa za mała żeby te technologie ogarnąć. Jeszcze 20 lat i zasłużona emeryturka ha ha!

Gary

bo się kolego doksztalcic trzeba, nie zabierac się za nowoczesne technologie bez minimum wiedzy! polecam powrot do szkoły!

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

:)))

A ja polecam! robota ciezka ale wyplaty zawsze 10*ego na koncie jak w zegarku!diety, hotele i przejazd na robote załatwione przez firme. polecam

jordan

Strażak ma stawkę godzinową. chyba 30zł za godzinę ale są jakieś inne jeszcze stawki zależy co się robi.

nickos

Strażak idz sie zatrudnij, tylko potem nie placz, ze zmarnowales czas i pieniadze.

Tymoteusz

Kto o zdrowych zmysłach wlezie do reaktora na rafinerii ?

podpalacz

Idz sie zatrudni to przekonasz sie na wlasnej skorze jezeli 14 stron postow nie wystarczylo aby wyrobic sobie zdanie... Pochwal sie potem opinia :)

Strażak

Jak wygląda ta praca proponowana strażakom na umowę zlecenie? Czy warto? Jak z bezpieczeństwem i wypłatami oraz jak długo trwają takie wyjazdy? Czy noclegi są w normalnych hotelach i czy płacą diety? Ile można zarobić>?

Bemben

Na zachodzie tylko automatami się to robi koledzy bo nikt nie wierzy w te life support psujące się gów....

termit

Tylko miski z ajaksu sie na to godza, wystarczy zobaczyc jakie stawki ma konkurencja.

wataszek

plankton odchodzi a główna szpica zostaje ...

Jarek

Jak na razie wszyscy zapierdzielają i nie marudzą ...

Madej

W mazowieckim pracownicy ze wschodu to już normalka i jakoś nikt nie narzeka. Stawki są tak niskie, że nie warto ciąć godzin pracy i doszukiwać się oszustwa. Wszystkie mega hiper technologie mają jedną wspólną cechę ,że są banalne w obsłudze ich istota polega na łatwości pracy i obsługi. Jeden, trzy przyciski i to wsjo maszyna sama robi - na tym ten pic polega baranki. Polecam pracowników z ukrainy - to żaden wstdy . . . a taka rzeczywistość. Rozliczenia tylko z firmą rekrutującą , ryczałtowe wdg. ustaleń .Super sprawa.Spróbój

Menadżer

Rekrutacja pracowników z Ukrainy , firma worksol polecam

garz

Park Biznesowy Ajaksu zapewne, Ludzie jednak za bardzo żyją tą firmą, chyba nie byłoby żadnych nieprzyjemności gdyby pracownika zajomował siętym co do niego należy, oczwiście popieram to, żeby dbać i wymagać swoje prawa no ale jak ktoś już wchodzi w życie innych to jednak jest to lekka przesada w takiej sytuacji.

Voltażer

Co to ajaks businnes park jest ?

ament

demokracja czyli każdy robi co chce

Mazgaj

Te ultra dzwieki to dramat masakryczny totalnie nie przemyslana sprawa nic nie działa jak powinno

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.