AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

Waldek

Pracuje 6 lat i jestem zadowolony. Pensja na czas, ludzie w porządku, do pracy blisko, dojazd dobry. JK w każdej pracy bywają trudne chwile, ale praca ciekawa ja polecam

Bolo
@Waldek

Jest ok

Mirek
@Waldek

Porządna firma, pracuje już wiele lat, koledzy są Ok, tworzymy zgrany zespół, nudzić się tu nie można

jestem po rozmowie rekrutacyjnej, miło i konkretnie, ćwiczenie do wykonania, rozmowa dotycząca obowiązków na stanowisku, filmiki do obejrzenia

kandydat
@Piotr

potwierdzam

@Piotr

Wszystko się zgadza Panie Piotrze. Dziękujemy za informacje zwrotne. Po wstępnej selekcji prowadzona jest rozmowa telefoniczna mająca na celu określić oczekiwania, predyspozycje kandydatów, wykluczyć ograniczenia psycho-fizyczne. Następnie, kandydaci zapraszani są na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy. Na bardziej wymagające stanowiska przeprowadzany jest test manualny, a kandydaci proszeni są o wypełnienie testu psychologicznego. Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury oferowane jest zatrudnienie. Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania :)

Kamil

rzeczywiście jak spełniasz wymagania firmy można już po tygodniu dostałem informacje o zatrudnieniu, polecam, bo konkretnie podchodzą do tematu, sprawdzili mnie, ale widać, że szukają konkretnych osób, które sobie poradzą

@Kamil

Dziękujemy za pozytywny komentarz i pozdrawiamy świątecznie :)

i widać, że potrzebują prawdziwych facetów, to się zgadza

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

i widać, że potrzebują prawdziwych facetów, do konkretnej pracy

Spoko na razie, jestem wdrazany na ciśnienie, ludzie ok, szkolenie praktyczne głównie. Niedługo wyjazd na robotę. Polecam

@Andrzej

Trzymamy kciuki Panie Andrzeju :)

Łukasz

Właśnie dostałem pracę, rekrutacja profesjonalna i miła, dobre warunki na start. Polecam

@Łukasz

Cieszymy się razem z Panem. Trzymamy kciuki :)

wadim

Witam serdecznie. Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej pólki ale daje możliwość przyuczenia się. Sam będę próbował dostać się na stanowisko specjalisty ds zakupów technicznych. Podobno dobre pieniądze

@wadim

Z pewnością tak jest. Jesteśmy otwarci na przyuczanie do wykonywania nowego zawodu. Wszystkie chętne i pracowite osoby są u nas mile widziane :)

Milik

A jak wygląda sprawa z paleniem? Czy jak jestem osobą palącą to przekreśla moje zatrudnienie w firmie?

@Milik

Wiitam. Palenie papierosów nie wyklucza Pana w żadnym stopniu z możliwości aplikowania do naszej Firmy. Zapraszamy. Ważne są dla nas kompetencje, uprawnienia, a w szczególności dotychczasowe doświadczenie oraz prawo jazdy kat. B, C czy C+E.

...

jak chcesz robić w pracy coś ciekawego i nietuzinkowego to w tej firmie będziesz miał na to wiele szans i okazji, polecam

@...

Z pewnością tak jest. Praca jest ciekawa dla osób zainteresowanych branżą. Cykliczne wyjazdy na realizacje w Polsce oraz do różnych krajów Europy i nie tylko, praca przy nowoczesnym sprzęcie oraz maszynach, możliwość zdobycia nowego zawodu oraz wiele okazji do nauki języków obcych.

Aneta G

Pracuję w tej firmie parę lat ,i uważam że jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu .

@Aneta G

Cieszymy się, że jesteś z nami :)

jolo

jakie są zarobki na stanowisku technik katalizatorów? warto złożyć cv?

@jolo

6500-8000 brutto

lh

Witam,pracuję w tej firmie od kilka lat i jestem bardzo zadowolona , firma do wszystkiego podchodzi uczciwie pensja na czas. Z doświadczenia wiem że ilu ludzi tyle opinii,dlatego najlepiej sam sprubój. Ja ze swej strony gorąco polecam.

saj
@lh

pisze się -spróbuj włącz w kompie poprawę błędów

@saj

No właśnie :) Jedni widzą pojedyncze błędy, a inni patrzą na całokształt :) Każdy z nas szuka czegoś innego. Jedni chcą stabilizacji, drudzy wyzwań, pozostali mogą się nudzić w pracy i marzą o świętym spokoju. Nie do każdego każda praca pasuje. Różni są ludzie, rożni są Pracownicy. Wszystkich zainteresowanych naszą Firmą zapraszamy do kontaktu. Wszystkim pozostałym życzymy powodzenia w innych Firmach :)

monter

Zapraszam do Płocka, bo tu cały czas jest praca na miejscu . da się zarobić, najlepiej jak mija kwartał bo nadgodziny są rozliczane. Pracuję od 7 lat więc mogę się wypowiedzieć.

@monter

Zapraszamy do Oddziału Firmy w Płocku i w Poznaniu. Proszę śledzić ogłoszenia na www.ajaks.com i/lub na pracuj.pl. Firma ciągle się rozwija, szukamy pracowników do działów wykonawstwa oraz specjalistów.

KM

W Ajaksie odbywałam 2 miesięczny staż, dzięki któremu zdobyłam cenne doświadczenie, a dzięki referencjom zdobyłam dobra prace. Pracują tam zarówno doświadczone osoby, które z chęcią dziela się wiedzą, jak i takie, które zdobywają dopiero swoje pierwsze doświadczenie. Branża dotychczas nie była mi znana. Gdybym mieszkała w części Nowego Miasta z pewnością zostałabym na dłużej. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w firmie

Sonia
@KM

W jakim dziale? Też właśnie szukam jakiejś sensownej firmy na odbycie stażu...

@KM

Cieszymy się. Zapraszamy również wszystkie chętne osoby, zainteresowane pracą w naszej firmie na programy stażowe. Każda osoba zainteresowana tą specyficzną branżą jest u nas mile widziana. Można nauczyć się wielu nowych rzeczy, zdobyć wiedzę o usługach serwisowych dla przemysłu. Poznać Klientów, którzy reprezentują przemysł ciężki w Europie oraz na własne oczy przekonać się jak wyglądają realizacje w tym sektorze przemysłu.

Praca w firmie Ajaks to dobra atmosfera i ciekawa praca w rafineriach, minus to wyjazdy za granicę na ok. 2-3 tygodnie, dla mnie trochę długo...

Gary
@Andrzej

Czy jeździcie na wschód (obszary poza UE)?

@Gary

Wyjeżdżamy wyłącznie do bezpiecznych krajów, Unia Europejska przede wszystkim. Pozdrawiam

Gary

elegancko! dzięki

@Andrzej

Zgadza się. Najdalsze kierunki to Wielka Brytania, Izrael, Turcja. Najczęściej jednak Europa centralna i zachodnia.

Filipek

Firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Podpowiedzcie jaka atmosfera?

Ted
@Filipek

Cały czas potrzebuje. Mnie wprowadzi i nauczyli wszystkiego - co i jak robić. Jak chce ci się pracować, to polecam.

Natalia
@Filipek

Obecnie firma AJAKS S.A. poszukuje osób do pracy na kilku stanowiskach, możesz je znaleźć tutaj https://www.ajaks.com/pl/oferty-pracy i tutaj https://pracodawcy.pracuj.pl/przedsiebiorstwo-specjalistyczne-ajaks-s-a,14447 . Myślisz, że znajdziesz coś dla siebie? Co do atmosfery, to mam nadzieję, że wypowiedzą się jakieś osoby tam zatrudnione.

@Ted

Witamy. Aktualnie rekrutujemy na stanowiska: Technik Reaktorów, Pracownik Serwisowy Rafinerii, Brygadzista - Kierownik robót serwisowych dla przemysłu oraz Pracownik Ochrony.

PW

Byłem w tym roku w pracy w Grecji,Turcji i na Litwie wszystko było ok, kasa na czas.

@PW

Cieszymy się :)

mysza

Ciekawa praca, wynagrodzenie na czas, bardzo dużo możliwości rozwoju - i dla wykonawstwa, i dla pracowników biurowych. Wystarczy się dogadać. Nie ma problemu z pogodzeniem życia prywatnego i zawodowego, np. wcześniejsze wyjście z pracy czy nagła nieobecność.

@mysza

Potwierdzamy. Osoby, które studiują lub robią kursy mają elastyczny grafik.

Hula

Firma rzetelna doceniająca pracownika warto się zatrudnić Polecam wszystkim.

Natalia
@Hula

Po takiej "rekomendacji" na pewno wiele osób zechce spróbować sowich sił w AJAKS. A widziałam, że firma właśnie wstawiła na swoją stronę kilka ciekawych ofert pracy: https://www.ajaks.com/pl/oferty-pracy Możesz mi powiedzieć, czy osoby bez doświadczenia mają tam szanse na zatrudnienie?

@Hula

Dziękujemy za miłe słowa. Żałujemy tylko, że osoby zadowolone z pracy w Ajaksie zaglądają tu rzadko.

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.