AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

Poletko

Na OLX ogłoszenie 4200-4400 brutto , po 3 tyg 7000-8000 w tytule : Kierowca C+E+ mechanik. Po wysłaniu CV dzwoni pani z rekrutacji i proponuje 4200 netto na zleceniu za system 3/1 jazdę po rafineriach w całej Europie i zapewnia mnie ile Ajaks dla mnie zrobi przez okres 3 miesięcy na zleceniu. Zapomniałem jeszcze dodać , że po jakimś montażu pompy czy innego badziewia lecę z zaangażowaniem wspierać kolegów przy pracach fizycznych , oczywiście miła pani z rekrutacji podkreśla jak bardzo będę cenionym pracownikiem w europie ! Po okresie perfidnego 3 miesięcznego wyzysku ze strony Ajaks ,,BĘDE" pracownikiem rozchwytywanym przez europejskie i światowe Firmy !!! 10 razy podkreślali ile Ajaks dla mnie zrobi .

Jakie są mocne strony pracodawcy AJAKS S.A.?

wiać stąd

brak, firma dla desperatów

Natalia
@wiać stąd

Dlaczego dla desperatów? Napisz proszę coś więcej bo inni pewnie także zastanawiają się czemu tak uważasz. Taki wpis nie mówi zbyt wiele.

czeczen

24 brutto.Umowa zlecenie.Po kolana w smole.Tak wyglądała praca w Czechach.Napisz lepiej ile było wypadków panie brygadzisto.

czeczen

24 zł brutto na umowę zlecenia.Po kolana w smole.Napisz lepiej ile było wypadków panie brygadzisto.

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

FAZA123

Na kontrakcie w Czechach nieźle można było zarobić, ciężko było ale warto. Oczywiście Ci, którzy pracowali bo Ci co symulowali- są pewnie mocno zdziwieni . Oko brygadzisty widzi wszystko- niema , że to tamto.

Czeczen
@FAZA123

24zł brutto na umowę zlecenie.Po kolana w smoleńskiej.Napisz lepiej ile było wypadków panie brygadzisto.

Artur

@Nick a to w jakim okresie tu pracowałeś? Dawno czy to świeża sprawa?

@Artur

świeża os lutego tego roku do końca kwietnia

Kierowca CE/ operator. Firma nie wypłaciła mi oraz koledze ostatniej wypłaty ok po 3100,- na osobę. O poprzednią wypłatę musiałem się upominać. Diety za wyjazd nierozliczone. Stawki diet na rozmowie kwalifikacyjnej wynosiły min 30 euro do 50 , w praktyce 25 euro. (usunięte przez administratora). Pozdrawiam cenzurę.

Złoty

Witam. w tym roku od połowy lutego pracowałem i się rozstałem z firmą. Za marzec musiałem się upominać o wypłatę, za kwiecień nie dostałem razem z kolegą, każdy po około 3100,- Umowa zlecenia na trzy miesiące na początek, skonstruowana tak aby było pod górkę pracownikowi. Pracowałem jako kierowca CE/ jakiś tam operator. (usunięte przez administratora)

brygadzista

Życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych świąt!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w AJAKS S.A.?

Zamiar

Jak pracujesz w Petrochemii po 12 godzin, to kurtkę dostajesz od zmiennika, który w niej 12 godzin na deszczu pracował. Swojej kurtki musisz się dosłużyć latami pracy.

Majk

Na rozkaz szefa :)

KM

firma Ajaks zatrudni! https://www.pracuj.pl/praca/ksiegowa-y-poznan,oferta,7090616

Jake

Professional company!

@Jake

będę szukał pracy u konkurencji możecie podać nazwy firm dzięki

Oska
@Jake

Ha ha 22 brutto na godzinę za granica porażka totalna

KS

pracuje w ajaksie od 5 lat, wynagrodzenia są na czas!

operator

Polecam

Feliks

Ostatnia rekrutacja tej firmy to nieporozumienie , po pewnym czasie oczekiwanie miałem możliwość rozmowy z jakimś młodym kierownikiem lecz zamiast rozmawiać ze mną bez przerwy rozmawiał przez telefon - zero profesjonalizmu , zero przekazania informacji ze strony firmy .

Tomas
@Feliks

Tylko nie idźcie tam do zakupów, bo jest bardzo trudno! Ogromne wymogi!

Dr NO.
@Tomas

Co masz na myśli pisząc "ogromne wymogi"? Jeśli są jasno określone wymagania, kasa uczciwa i dwie strony grają fair, to czemu nie...Chyba, że jest inaczej. Będę wdzięczny za Twoją opinie.

piotrek
@Tomas

mozesz rozwinac co masz na mysli mowiac ze jest trudno? trudno sie dostac czy praca ciezka?

Dżolas
@Dr NO.

Po prostu nie ma takiej osoby która sprostałaby wymaganiom Zarządu..

jak tyszka
@Dr NO.

niejeden na lekach skończył co w zakupach robieł

Natalia
@Tomas

Ostrzegasz potencjalnych pracowników, by nie składali swojej aplikacji do działu zakupów, ponieważ jest tam bardzo trudno. Niestety Twój wpis niewiele mówi o realnie panujących tam warunkach. Zechciej proszę powiedzieć coś więcej na ten temat. Co konkretnie składa się na "ogromne wymogi", które opisujesz?

Tomas
@Natalia

Za mało ludzi, a za dużo pracy. No i to co pisali przedmówcy. Wszystko prawda!

aaaaaaaaaaaa

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie polecam maskara nie dotrzymują terminów nie uznają reklamacji

Karol

Dobry pracownik daje sobie radę i do tego dobrze zarabia!!

Szatan
@Karol

Wypowiedź Karola jest jak propaganda w PRL

KM 1234

Rozwazam zatrudnienie sie tam czy jest moze jakis obecny pracownik ktory powie jak czesto sie wyjezdza na delegacje i jak wyglada praca w dziale technicznym

były wieloletni pracownik
@KM 1234

Osobiście odradzam, pracowałem tam .....lat i tylko zdrowie można zmarnować, szkoda czasu by się wypowiadać o tej firmie. Pozdrawiam i życzę powodzenia gdzie indziej.

Pablo

Jakie tam są zarobki ?

Sławek

Jak zarabiają fizyczni na rafinerjach?? Czy ktoś jasno i wyraźnie może sie tu określić???

wlkp
@Sławek

Podpinam się pod pytanie, jakie stawki i jaka umowa?

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.