Urząd Miejski w Radomiu

Radom

Opinie o Urząd Miejski w Radomiu

Dziewczyna

Macie rację. Jest lista znajomych, czekających w kolejce do zatrudnienia... Ja z niej wypadłam. 6 lat walczyłam. Smutne. Oferta pracy pojawia się, bo tak wypada. Ale "dobry wujek" na testy zaprasza tłumy. Prawda? Ależ on daje szansę wszystkim! Co za szajs...

bliski

Przyjęcia do Urzędu Miejskiego w Radomiu są tylko dla najbliższych przyjaciół, kolegów i znajomych. Nikt z ulicy nie ma najmniejszej szansy dostać się do pracy. Konkursy są z góry przesądzone a ci na najwyższych stanowiskach robią to tak bezczelnie, że gratulacje dla imbecyli którzy na nich głosowali.

Zostaw opinię o Urząd Miejski w Radomiu - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miejski w Radomiu