Starostwo Powiatowe w Radomiu

Radom

Opinie o Starostwo Powiatowe w Radomiu

tymoteusz

Odbywanie stażu w Starostwie w Radomiu jest całkiem w porządku...Klimat jest ok jak i osoby pracujące tam.No dobrz...:-) może nie wszystkie są okay ale połowa z nich na pewno, natomiast jeśli chodzi o startowanie do konkursu na dane stanowisko to już nie jest takie fajne. Żadna osoba że tak powiem z "ulicy" nie ma szans na dostanie się tam do pracy. Ogłaszają konkurs mając już "swoją" osobę, która bez problemu przechodzi test i rozmowę kwalifikacyjną. Osoba ta zna pytania i jest dobrze przygotowana. Myślę, że nie powinno tak być...jest naprawdę dużo zdolnych ludzi...którym odbiera się szansę na zdobycie doświadczenia poprzez zatrudnienie. Nie masz znajomości w Starostwie...szkoda Twojego czasu na składanie dokumentów.

Zostaw opinię o Starostwo Powiatowe w Radomiu - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starostwo Powiatowe w Radomiu