Opinie o Urząd Miejski w Radomiu w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Urząd Miejski w Radomiu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Urząd Miejski w Radomiu o rekrutacji.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Miejski w Radomiu w Radom

intruz

Niewielkie możliwości awansu, żadnej ścieżki kariery, żadnych perspektyw.Kreatywni ludzie są gnojeni,nikt nie ma prawa stać przed szeregiem.Kierownikom trzeba się kłaniać w pas bo są jak bogowie na panteonie a ich wierna świta biega i liże im zadkii.Nowy to intruz. Przekładanie papierów z kąta w kąt i adekwatne wynagrodzenie.

UM

Bardzo niesympatyczne miejsce pracy. Zapewnienia z rozmowy rekrutacyjnej nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Premie tylko dla znajomych nieerobów. Pomiędzy pracownikami toksyczne relacje i zanik standardów moralnych pogłębiające się ze stażem pracy w tym urzędzie. Im dłuższy staż tym większa demoralizacja. Mądrzejsi po zderzeniu z rzeczywistością szybko rezygnują. Jeżeli chcesz tam zacząć pracę, to serdecznie nie polecam.

urzędnik

Nie ma możliwości awansu chyba ze jest się po plecach,stawka minimalna i jeszcze (usunięte przez administratora).Prace wykonuje się za kilka osób bo więcej jest kierowników do wydawania poleceń niż szeregowych pracowników. Są dzialy gdzie pracownicy uciekają bo nie dość że praca jest ciężka to jeszcze Kierownicy mobbbbinguja ale nikt z tym nic nie robi bo ma to gdzieś. Każdy myśli że praca w urzędzie to jest coś cudownego jak chcą kogoś zwolnić lub ktoś odchodzi na emeryturę to podkładaja swinie i dają ultimatum albo sam się zwolnisz albo dyscyplinarka wszystko by niewypłacac odprawy.

ZochaZocha

Urząd (usunięte przez administratora).cofanie się w rozwoju. Pensja, jałmużna, oraz brak poszanowania godności pracownika.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Urząd Miejski w Radomiu.
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tb

Nie polecam tam w ogóle składać. Idziesz na rozmowę wypadasz bardzo dobrze a i tak znajomego przyjmują. Tam bez znajomości się nie dostaniesz. Niedługo powstanie reportaż o tym co się dzieje na rekrutacjach w Radomiu. Jakie kolesiostwo jest w urzędach.

Roxana

Najgorsze miejsce w jakim pracowałam. Pensja marna. Kolesiostwo na wyższych szczeblach. Atmosfera chora. Lizusostwo. Wazeliniarstwo. Szeptanie za ścianami. Zazdrość i podłość. Kto mądry ucieka. Zostają tylko bez szans na pracę gdzie indziej. Albo nieporadni życiowo. Straszny bałagan.

quanto

Bezduszna polityka Prezydenta Miasta i urzędników wobec osób niepełnosprawnych. Ważniejszy jest stołek jak dobro osoby niepełnosprawnej. Straciliscie mój głos na korzyść jakichkowiek przeciwników.

klient

uwłaczające miejsce, o ile młode osoby starają się pomóc, to grupa starszych niekompetentnych urzędników nie tyle nie pomaga a utrudnia załatwianie jakichkolwiek spraw i marudzi ze ktoś im przerwał całodzienną przerwę.

Jak wygląda sprawa grafiku w Urząd Miejski w Radomiu. Czy pracodawca idzie na rękę?

klient

Obsługa interesantów beznadziejna. Zero podejścia tylko biurokracja i plotki. Czasu na obsługę i rozpatrzenie wniosku brak, ale w kolejce godzinę trzeba postać bo kawka pani wystygła. Wstyd i niedowierzanie, bo to z naszych podatków sponsoruje się lenistwo i brak zainteresowania.

Janicki

Od kilku miesięcy czytam tu opinie o różnych miejscach pracy, ponieważ chciałabym zmienić pracę. Ale gdzie nie wejdę to widzę, że jest tragedia, minimalne wynagrodzenie, brak szacunku do pracownika itp. To ja się pytam czy jest jakiś pracodawca w Radomiu u którego warto i opłaca się pracować? Pytam poważnie, bo szukam pracy. Mam doświadczenie i wykształcenie, ale nie chcę pracować za minimalne wynagrodzenie, bo to już przerabiałam ponad 15 lat temu.

Wyklęty
@Janicki

Ja nie znalazłem... Pracuje zdalnie Mam 2 klientów na Magento (szukam trzeciego na ASP.NET MVC) dorabiam rozwożąc jedzenie, by mieć kontakt z ludźmi, bo idzie zwariować samemu w domu klikając w kąkuter ;) Problem jest taki, że nie ma kto otwierać firm. Otwierają je osoby pewne siebie, ale często to buta jest większa niż pewność siebie... stąd trafiamy w dużej mierze na osoby, które myślą, że dadzą minimalną komuś i robota będzie zrobiona jak w korpo, która płaci za "to samo" 10 koła papira, a tak to nie działa niestety stąd są konflikty Przy czym napisałem "to samo" tłumaczę - strona internetowa np za 500 zł to nie to samo co strona internetowa za 10.000 zł, chociaż dla wielu osób strona to strona jak samochód to samochód... No niestety wiemy, że mercedes jest droższy od fiata, ale nie wiemy czemu strona za 10.000 kosztuje 10.000 zł a nie 500 zł stąd są nerwy, oskarżenia wzajemne, brak zaufania i pomówienia Podałem przykład z własnego podwórka (IT) ale w innych branżach jest podobnie Pozdro

Wyklęty
@Wyklęty

I potem pracodawca sądzi, że dając komuś minimalną, powinien mieć rezultaty jak korpo, która dała za "to samo" 10.000 zł A tu się okazuje, że tak to nie działa, bo to co kupił jest mniej warte i firmie spadają zyski, właściciel ma pretensje do pracownika zamiast do siebie, on z kolei nie ma kasy by dać na szkolenia i zmotywować pracownika, a pracownik ma gdzieś, bo za minimalną to se znajdzie tu czy tam i jemu wszystko jedno kółeczko się zamyka i gorycz musi znaleźć ujście, znajduje na forum ot diagnoza

Katarzyna

Niemiłe urzędniczki trącają PRL-owskim podejściem i arogancją, przez telefon mówiąc jedno, w praktyce niczego się nie da z nimi załatwić. Zdaje się że siedzą tam z karę... Nie polecam!

Czy w firmie Urząd Miejski w Radomiu są regularne szkolenia pracownicze?

Jeżeli ktoś ma trochę szacunku do samego siebie to niech trzyma się od tego przybytku z daleka. To przechowalnia rodziny, znajomych i lizusów partyjnych . Głowa boli powinien powstać o tym solidny dokument tv n ale oczywiście po co odkrywać obłudę. Ciężką i uczciwą pracą nic tam nie osiągniesz, co najwyżej dorobisz się garba i wrogości współpracowników dla których najważniejszym elementem dnia pracy jest kawusia i ploteczki. Tam są równi i równiejsi a przełożeni nie lepsi. Promują lizusów i znajomych, klną, zrywają się z pracy w godzinach urzędowania. Kłamstwa i obłuda.

Wirus
@były pracownik

Niestety to wszystko prawda, a dodatkowo trzeba stwierdzić że poziom wiedzy i usług urzędu bardzo się obniżył i nikt nie ma zamiaru tego zmienić. Tworzą bzdurne dokumenty jako załączniki do innych wytworów biurokracji (covid w regulaminie pracy, grafiki z których nic nie wynika itp) lnstytucja pełna ludzi kochających dni wolne, skrócony czas pracy , przyjść później a wyjść wcześniej podwyżki i każde dodatkowe wynagrodzenie typu gruszka, bony, roznoszenie decyzji. podatkowych itp.

nie polecam

Odradzam, wynagrodzenia słabe, brak szacunku do pracownika, atmosfera (usunięte przez administratora). W czasach, gdy o pracę nietrudno, warto szukać gdzieś indziej, w miejskim czeka na was jedynie frustracja, brak szacunku, strata czasu i choroba - jeżeli zasiedzicie się za długo.

szczęśliwy były urzędnik

No cóż, ja przepracowałem tam kilka lat i (usunięte przez administratora) w wielu wydziałach na porządku dziennym. Tylko skrzętnie zamiatają pod dywan. Mnie(usunięte przez administratora)doprowadzili do choroby i odszedłem. Powiem tak w skrócie, chcesz pracować w tym urzędzie to zrób sobie na własne życzenie piekło życiowe. Pensje ujmę tak, kto ma zarabiać duże pieniądze w Urzędzie to zarabia. A polityka antymobbingowa w Urzędzie to jest żeby tylko była i można sobie nią było podetrzeć nie powiem co.

urzędnik

Nie ma możliwości awansu chyba ze jest się po plecach,stawka minimalna i jeszcze (usunięte przez administratora).Prace wykonuje się za kilka osób bo więcej jest kierowników do wydawania poleceń niż szeregowych pracowników. Są dzialy gdzie pracownicy uciekają bo nie dość że praca jest ciężka to jeszcze Kierownicy (usunięte przez administratora)ale nikt z tym nic nie robi bo ma to gdzieś. Każdy myśli że praca w urzędzie to jest coś cudownego jak chcą kogoś zwolnić lub ktoś odchodzi na emeryturę to podkładaja swinie i dają ultimatum albo sam się zwolnisz albo dyscyplinarka wszystko by niewypłacac odprawy.

Generalnie bida, atmosfera nieprzyjemna, wynagrodzenia kiepskie. Jedyne co można tu otrzymać to zszargane nerwy.

Wydział Edukacji

Praca niewdzięczna tylko po znajomości. Stanowiska rozdzielane tylko znajomym, a konkursy to fikcja. Jeszcze przed rozpoczęciem już wiadomo kto wygra. Trzeba mieć niezłe plecy, żeby tu pracować. Zła organizacja pracy i dużo zbędnego stresu. Pieniądze kiepskie. Polecam tylko osobom którym jest wszystko jedno i chcącym mieć blisko do pracy. Ludziom z ambicjami stanowczo odradzam. Szkoda energii.

Bonifacy
@Wydział Edukacji

A która to z wydziału edukacji mądra strasznie tak ze żadna ustawa tego nie przewiduje ten (usunięte przez administratora) Kalinowskiej pisze który Kalinowska podpisuje i do wszędzie wysyła? Był konkurs na stanowisko rzetelnie i uczciwie weryfikujący wiedzę z przepisów prawa polskiego czy(usunięte przez administratora) jest rezultatem zatrudnienia po znajomościach? (usunięte przez administratora)wskazuje jednak, że pseudo specialistka po znajomościach została zatrudniona. Za wysoką ocenę w Służbie Cywilnej specjalistka od (usunięte przez administratora) przy tak niskich standardach moralnych jakie (usunięte przez administratora)uskutecznia ma i się za wysoką oceną znudziła? Zawsze możemy to naprawić i skontaktować się z Szefem Służby Cywilnej i dla odmiany załatwić (usunięte przez administratora) z urzędu jak się ciepła posadka po znajomościach znudziła.

Omijać szerokim łukiem. Zatrudnienie w tym miejscu skutkuje utratą poczucia przyzwoitości, przydatności zawodowej i stanami depresyjnymi. Życie jest za krótkie, żeby użerać się z idiotami różnej maści, którzy traktują urząd jak własną prywatną zagrodę. Miejmy nadzieję, że po wyborach się sytuacja odmieni tylko mieszkańcy powinni się zaciekawić co robią ich włodarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miejski w Radomiu - Radom

• Jak się pracuje w Urząd Miejski w Radomiu?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Miejski w Radomiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urząd Miejski w Radomiu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Urząd Miejski w Radomiu?

Kandydaci do pracy w Urząd Miejski w Radomiu napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Urząd Miejski w Radomiu