Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

pudzia

cześć są jakiś niespodzianki haczyki typu pierwsza wypłata po 3 tygodniach, albo rażący brak godzin?

@pudzia

Wypłata zawsze po przeprowadzonych 2 tygodniach, jak w każdej agencji, a godzin sporo. W końcu to środek sezonu :)

Tomasz pl

Witam planujemy jechac przez to biuro na zbiór jabłek ktoś może opisać na czym to będzie polegać czy to akord czy godzinowki czego możemy sie spodziewać proszę tutaj lub na mejla pisać athlon2244@vp.pl Pozdrawiam :)

tomik

Hej wybierał by się ktoś pod koniec sierpnia do Szwecji? Celował bym w pracę przy kanapkach ale może być fabryka napojów. Jak coś chętnie zapraszam na meila tomash11@o2.pl Razem lepiej ;-)

pikolo

Ja co roku jezdze AB na zbiory gruszek i prawdajest, ze nie oszukuja na wypłatach i godzinach ale zastrzegalem 3 razy w polskim biurze zeby mi znalezli prace po zakonczeniu gruszek...i nie zrobili tegowiecdzwonilem do nich kilka razy to 2 panie koordynatorki nie odbieraly telprzez kilka dni a gdy juz udalo mi sie dodzwonic to twierzila, ze lepiej jak zamowie sobie busa bo gruszki i jablka sie juz skonczyly (pierwsza polowa wrzesnia 10-12 wrzesien) i nie mozna mnie wcisnac naweg na kilka dni gdzies...a pozniej w busie wracajac ludzie mowili, ze u nich w sadzie osoby wyjechaly wczesniej przez pogode bo bylo kilka deszczowych dni i kilka osob wyjechało wiec roboty ponoc bylo duzo a ludzi brakowalo.... Pol roku temu pracowalem przez AB i mieszkalem w domku z chlopakiem, ktory przez 2 mce bylw 10 miejscach pracy, i inne rózne historie,które zle swiadczao tej agencji jak to,ze przyjechał facet do pracy o 9 rano i na miejscu dowiedzial sie,ze ma wracac wieczorem do polski bo jednak nie ma dla niego pracy. Takie kwiatki tez potrafią zrobic.Agencja jest wmiare ale trzba miec duzo sczescia i dobrze trafic....no bo podpisujecie umowe w polsce na knkretna prace na 3 mce a na miejscu w Holandii okazuje sie, ze robicie za"skoczka" i codziennie jezdzicie gdzies indziej albo prace macie 3 dni w tyg ...Musi jeszcze wiele czasu uplynac,zeby zaczeli traktowac pracownikow godnie a o stawkach to szkoda wspominac bo 9,4 brutto to smiech ale jesli w polsce nie ma sie zadnej pracy albo nie ma sie perspektyw na normalna prace to ludzie jada przez takie agencje i sa wdzieczni za 2 dni pracy w tyg psujac rynek calej reszcie....

Mmar
@pikolo

Pikolo hej mozesz podac mi nr tel.bo wlasnie za tydz.mam wyjechac z tej agencji?

Ola
@pikolo

Ile mozna zarobić na zbiorach gruszek i jablek

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Raduop

Czy ktos pracował lub pracuje w Sweet Lions B.V ?? Praca przy ważeniu i pakowaniu pomidorków koktajlowych ?? Ktoś, coś ???

@Raduop

Polecam, pracuje w Sweet Lions przez Werkt od maja 2018. Praca przyjemna, na hali przy pakowaniu i sortowaniu pomidorów przy taśmie, nie zmęczysz się :) Duzo godzin, wyplaty na czas, tygodniówki zawsze po 300 Euro w górę, służbowy samochód albo rower jak nie masz prawa jazdy.

@Marek

Czy możesz podać jakiś namiar na siebie ?

@Marek

Jeżeli jest dużo godzin to widzę ze akurat dzisiaj szybko skończyłeś pracę ???? Po 13.00 już siedzisz w necie ?? ????????

@Raduop

Przerwa w pracy, coś ci to mówi? Ja jestem zadowolony- a ty przyjedziesz i popracujesz to sam się przekonasz jak to wszystko wygląda.

@Marek

Oki... jeżeli przyjadę ... nie jestem zdecydowany , tyle się pisze o tym że przyjeżdża się do pracy a pózniej siedzi się w pokoju bo pracy nie ma ... a jak noclegi ?? Gdzie jesteś zakwaterowany ???

@Raduop

Na początku mieszkałem w Ysselsteyn, w firmowym domu, ale zostaje w Nl na stałe więc ostatnio przeprowadziłem się z kobieta na prywatne mieszkanie. Warunki niezle, to nowy dom, niezniszczony. Na pewno jest lepiej niż na bungalowach. Spoko ludzie, pokoje 2/3 os. Dużo zależy od tego z kim bedziesz mieszkał w pokoju, ale jak jestes normalny, przyjechałeś pracować a nie cpac i imprezować, i będziesz po sobie ogarnial, to będzie się dobrze mieszkało. Zrobisz jak uważasz, ja ze swojej strony polecam robote. To na pewno lepsza opcja niż szklarnie, gdzie zasuwasz w temperaturze 40stopni za niższą stawke

Paulina

@Anna czy koniec końców udało Ci się uzyskać odpowiedź od firmy AB Job Service Polska w sprawie pracy? Jeśli tak, to podziel się proszę swoimi wnioskami na temat warunków, jakie można tam zastać. Wiele osób, zaglądających na gowork.pl na pewno skorzysta z Twoich odczuć względem pracy u tego pracodawcy.

@Paulina

@Paulina jakie mogę mieć odczucia względem pracy u pracodawcy skoro jeszcze mnie tam nie ma? Dziwne ciągnięcie za język. Pozytywnej opinii nie da się wystawiać na "hama". Wypowiem się gdy przepracuje tam jakiś czas ;) Pozdrawiam

Paula

Czy wybiera się może ktoś na porzeczki ?

Asia

Nie wybiera sie ktos do pracy przez ab w polowie lipca?

@Asia

Do jakiej dokładnie, ja byłabym chętna jeżeli jakiś wyjazd jest organizowany

@Anna

Szukali na porzeczki i w piątek dostałam także ofertę na truskawki szklarniowe, ale napisalam do biura czy mają jeszcze jakieś inne oferty

@Asia

Rozumiem. Jeżeli miałabyś jakieś info byłabym wdzięczna :)

Paulina

@Asia a posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie AB Job Service Polska i czy zechciałbyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę, i jaka obecnie panuje atmosfera u tego pracodawcy?

@Paulina

Oczywiście, że mogę się podzielić informacjami. Byłam 2 razy przez to biuro. Myślę, że z pracą nie ma problemu. Często szukają pracowników na magazyny. Aktualne oferty można znalezc na ich stronie. Co do atmosfery to bywa róznie. Raz bylam zatrudniona przez ab oost a raz przez ab midden. W ab oost kontakt z koordynatorką był zerowy, warunki mieszkaniowe fatalne, ale praca super i ekipa też fajna. Natomiast w ab midden koordynatorzy byli super, mieszkanie super, ale niestety praca bardzo cięzka. Dużo dzwigania.

Edyta

Czy jest ktoś chętny żeby jechać od początku lipca?

Adrian
@Edyta

Jedzie pani od początku lipca? bo również byłbym zainteresowany przy pracach na zbiorach truskawek/malin.

@Edyta

Ja jestem chętna

pawel
@Monika

w jakie miejsce jedziecie co za miasto?

@pawel

Czy jedzie ktoś w najbliższym czasie? byłabym chętna na wyjazd do pracy i może któraś z was też zawsze raźniej we dwie ;)

pikolo

Poczytalem jescze troche opinii i z tymi negatywnymi niestety tez sie zgodzemimo,zeuwazam AB za w miare poprawną agencję,niestety to chyba jakiś sposob na zarabianie tych agencji, ze sprwadza sie ludzi do pracy ktorej nie ma, pozniej siedza w domu i w tyg pracuja 20-30 godzin a inni maja szczescie i pracuja po 50 godzin,zwlaszcza ci "starzy" robotnicy którzy od lat pracuja przez AB. Niestety nie ma innych, bardziej uczciwych agencji...jesli jest jakas porownywalna z AB to za mieszkanie kasują 90-100 euro tyg i za uzywanie rowerow,samochodów. Aha od ludzi w pracy i domkach slyszalem, że AB Ost omijac szerokim łukiem bo to najgorszy oddzial i tam naprawde oszukuja ludzi na godzinach i kasie. Ja na sczescie nie musiałem korzystac z ich "usług".

Ana89
@pikolo

Czytam te opinie i jestem przerazona.. za 3dni mam wyjazd z AB job service Opole z chlopakiem i chyba zrezygnuje.. obiecano nam prace na tasmie przy sortowaniu warzyw w Holandi za 9.20e brutto.. wyjazd 5.06.18.. teraz mam mega pietra..

Mal
@Ana89

Ana89 i jak, wyjechaliscie? Jak jest?

Paulina

@mm sam miałeś możliwość pracować w tej firmie czy ktoś z Twoich znajomych? Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że warunki pozostawiają wiele do życzenia. Także warto mieć pewność, że tak jest naprawdę- stąd moje pytanie. Czy nie znalazłeś żadnego aspektu, który podobał Ci się w pracy w firmie AB Job Service Polska?

Igor

Podpowiedzcie jak sie pracuje z agencją ? Jakie warunki zapewniają?

Igor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

mm

Powiem tak szkoda gadać nara

Saritka

Czy byl ktos moze na produkcji i pakowaniu nalesnikow w holadni chce jechac ale tak sie zastanawiam czy jechac czy nie zero opini w necie jezeli chodzi o pakowanie nalesnikow.Z gory dziekuje za odpowiedz

Jedzie ktos na początku czerwca? .... W grupie zawsze lepiej... pracaholandia00@gmail.com

@Paweł

Ja jade ale początkiem lipca

@Asia

Czesc Asia a gdzie jedziesz bo tez w podobnym czasie bede jechał?

@Adam

I ja także :)

ka

Paullaa pracowałem przez tom agencje byłem kierowca oszukiwali mnie cały czas na godzinach miałem co trzy tygodnie nowego kordynatora sory ale tobie pasuja imprezy na marknesse to widac

Jerzy

Agencja ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może to niektóre osoby sprawiają duże kłopoty?

rysiek

Nie mam czasu opisywać co i jak ale miałem kilkakrotnie z tą firmą do czynienia więc napisze tak ,,Dla własnego dobra omijajcie ją z daleka no chyba że sami chcecie się doświadczać problemami , stresem stracić pieniądze i czas. Mają po kilka spraw w sądach . Zapamiętajcie dobra firma nie musi się ogłaszać na wiejskich słupach ta akurat przypadkiem trafiłem na takich właśnie portalach dla naiwnych. Zarobki brutto zapytajcie ile wynoszą na rękę a na dodatek płacicie za wszystko nawet a kluczyk do domku czy szafki i inne pierdoły które wam absolutnie są zbędne . Nie wspominając już o ubraniu roboczym z obuwiem które maja po zawyżonych cenach i musisz je kupić jeśli nie posiadasz własnego . To tyle

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska