Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Marii

Biuro pracy jest dobre,tylko większość tu osób nie rozumie połowy z tego co pisze. Tak naprawdę to narzekacie na osoby w domkach(na własnych rodaków). Gdyby każda osoba przyjeżdżająca do holandii przez Biuro pracy naprawdę przyjechała pracować a nie kąbinowac,pić,ćpać itd.to wtedy i z biurem by sie dobrze żyło i na domkach by się dobrze mieszkało. Bo jeśli ktoś jest normalny nie wymyśla i nie kombinuje to normalnie pracuje,dostaje wynagrodzenie i jedzie sobie spowrotem do polski. Sami sobie to robimy,że jest tak a nie inaczej. Wiejsza połowa osób uważa że Biuro pracy to przedszkole dorosłych osób,uważają że Biuro wszystko musi,na każde zawołanie biec bo dwóch polakow sie bije itd. Ja osobiście pracuje już bardzo długo w jednej firmie i powiem,że jak ktoś chce pracować to będzie bez żadnych problemów,tylko ludzie sobie sami to robią.W Polsce udawaja wielkich cwaniaków i na internecie żeby opinie wypisać chociaż sami tego nie rozumieją o czym piszą,jaka to dziecinada,jak dorosłe osoby mogą mieć takie problemy i oskarżają biura o to że nasz RODAK jest ćpunem czy też pijakiem. Pozdrawiam wszystkich którzy powinni wrócić do przedszkolnych lat nie obrażając przedszkolaków bo są mądrzejsi.

Paula
@Paula

A po za dzwonieniu po numer holenderski do koordynatora włącza się poczta, nie wiem oni na prawdę myślą, że kupili nas nawet w Polsce Polaków. Facet albo kobieta nawet nie wiem kto to jak ma na imię skąd ma mój numer zali się do firmy Job Service że ja nie odbieram tel. Jak mam odebrać od nieznajomych nie odbieram proste. Moglub się chociaż przedstawić przez SMS a ten nawet nie odebrał ode mnie r l a dzwoni do Job Service z negatywna opinia do psychiatryka takich.

Czy firma AB Job Service Polska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Marii

Paula Nowy wpis
@Marii

Hak kto narzeka, ja podpisałam umowę, i do mnie dzwoni firma, że nie odbieram tel od koordynatora nie wiem kto to jest jak ma na imię, o co chodzi jestem w Polsce a już opinijuz negatywnie na mój wizerujej na oczy mnie nie widział. Z św kląć ich w psychiatryku.

Paula Nowy wpis
@Paula

Widziałem, że szukają obecnie lakiernika. Spodobało mi się, że firma zapewnia coś takiego jak dodatek wakacyjny 8,73% dochodów brutto. A czy to oznacza, że pracownik dostaje gotówkę do ręki i może to wykorzystać, jak chce? Czy faktycznie ktoś sprawdza, że ta kasa poszła na urlop, a nie np. na nowe ubrania?

A wiecie, czy zatrudniają także kobiety na stanowisku kierowca wózka widłowego?? Właśnie mają otwartą rekrutację. Podoba mi się oferta, bo dają nawet dodatek wakacyjny i całkiem ok stawkę godzinową. Posiadam odpowiednie dokumenty, ale czy wgl mam szanse, czy preferują mężczyzn?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Leon

Witam chciałbym się zapytać jak jest z ta agencja pracy jak z pracą u nich czy pracuje w jednym miejscu czy przerzucają .z firmy do firmy? Dziękuję za informację.,..

Wioleta

Witam, pracowałam już jako order picker w innej firmie, skusiła mnie ta oferta pracy, którą zamieścili, bo chciałabym zmienić prace. Tylko tam jest napisane, że to kontrakt na maks sześć miesięcy, wiadomo coś o tym, czy te wyjazdy się powtarzają? Może ktoś dłużej z nimi współpracuje i może potwierdzić?

Pracował ktoś na metalach ?

Cygan

Pracowałem przez agencje AB.NIE POLECAM.Kordynator holender.Wszystkie sprawy musisz załatwiać drogą okrężną. Przyjmują Rumunów. Stali pracownicy są nie mili do nowych pracowników.Nie przestrzegają ochrony danych personalnych- osobowych pracownika. W wmawiają ludzie, że mają margines stali pracownicy,którzy tam długo pracują w tej agencji.Traktują ludzi źle,robią sito do przecierania,aby się pozbyć pestki.

Roma
@Cygan

Kurcze szkoda bo widziałam ofertę na magazyniera w Holandii i chciałam zapytać jak stawki. Możesz napisać jeszcze czy agencja pomaga znaleźć mieszkanie na początek?

Ktoś może coś napisać o ich lokacjach? W większości mają domy czy hotele pracownicze? Warunki są znośne? Dzięki za odpowiedzi.

@Monika

Zazwyczaj domy. Standard różny. Można trafić na super nowoczesny domek, albo też zupełnie odwrotnie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w AB Job Service Polska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wypłata jest co tydzień.

Ernnn

Nie polecam agencji ,brak wsparcia z ich strony , (usunięte przez administratora) na rzecz pracodawcy , pracodawca nie wypłacił mi wynagrodzenia pomimo odbytego tygodnia pracy ,która okazała się praca w systemie dwa tygodnie w budzie bez weekendu na bazie . Brak ich jakiegokolwiek wsparcia z ich strony

Hanna
@Ernnn

O jeny. Ile Ci nie wypłacił? Możesz zdradzić? Zgłosiłeś gdzieś sprawę?

Jula

Witam. Pracuje ktoś w lelystad na magazynie Zary? Jak z godzinami ?

Ta agencja AB job jest powiązana z Ab Midden Nederland to są obie agencje (usunięte przez administratora) taka prawda wyjechałem na konkretną ofertę w czasach pandemi byłem na kwarantannie pod koniec kwarantanny dzwoni domnie babka z ab midden że oferta nie aktualna i wciska inną ofertę . Domki po 90€ tygodniowo pełno ludzi pokoje od 1-9 po dwie osoby jak jest większe zapotrzebowanie do pracy to potrafią dołożyć ludzi do pokoju i robi się czteroosobowy ,jedna kuchnia , łazienka . Ludzie w takiej ilości są mega wredne bez kultury , w kuchni (usunięte przez administratora) , łazienka po kąpieli nikt po sobie nie ogarnia , wc po swoich sprawach nie wytarty nawet bywają wymiociny , na moim domku były i kobiety i mężczyźni w piątki takie imprezy sze szok jeśli z nimi nie imprezowałeś to byłeś (usunięte przez administratora) wchodzili do pokoju bez pukania pijani i awantury robili , kobiety tak pijane że myliły pokoje spały dosłownie (usunięte przez administratora) w każdym miejscu bywały i takie zabawy że pewnie nie jedna niewie z kim w ciążę zaszła , pierwszy materac musiałem wymienić dzwoniąc do AB że mają dowieść bo ten był z (usunięte przez administratora). To nie domki dla ludzi co przyjeżdżają do pracy to domki (usunięte przez administratora) ! To domki imprezowiczów ! Ty normalny człowiek nie masz nic do powiedzenia jak się przeciwstawisz to zamawiaj busa lepiej do PL Agencja nie pomoże a jak zadziała to tylko ciebie przeniosą na kolejny który może się okazać podobny , jak tak się stanie i zadzwonisz gdzie oni ciebie przenoszą to odp agencji że nigdy skarg nie było że to ty jesteś dziwny i masz się dostosować ewentualnie zmienić agencję . Szok jacy ludzie przyjeżdżają i jakie agencje że na takie coś pozwalają ! Nie powinno być domków kobiety z mężczyznami bo tam czysta orgia ! Lepiej szukać na własną rękę typowo męską pracę i od razu mówić że domek tylko z mężczyznami lub szukać typowo kobiecą pracę i również mówić że domek tylko z kobietami inaczej będziecie się użerać z (usunięte przez administratora) !

Xxxx

Masz rację pracowałem przez ich agencje , potrafią wciskać ochłapy oferty ludzie nie chcą na dane oferty przyjechać to kłamią ludzi co aplikują na daną ofertę gdy wszystko podpiszesz tel że oferty niema i że na jakiś czas tymczasowo pojedziesz na taką ofertę a potem przeniosą .(usunięte przez administratora) Te agencje się nie zmienią jak nie zmienią zasad Polak to taki naród że powinni odseperować samca od samicy ! Domki jednopłuciowe powinny być ! Jak i tylko ściągać ludzi z niekaralnością ! Jak tego nie zmienią Holandia jak i agencje będą mieć takie a nie inne komentarze .

Prawdziwe

A jak napiszesz że jesteś zainteresowany ofertami lecz prosisz o krótkie wyjaśnienie dlaczego aż tyle negatywnych opini to przeczytają bezczelnie i nie odpiszą . Tak robi agencja uczciwa ? Tak robi agencja broniąc swojej reputacji ? Tak agencja podchodzi do klienta ????? To co te agencje AB job jak i Midden robi to przesada ! Z takimi współpracować to raczej tylko tacy co już przyszłości nie mają , karani , i alkoholiki bo takich w ich domkach spotkasz .

Iza

Dobrze że to napisałes , nie jade tam!

Omg

Wszystko się zgadza , takiej (usunięte przez administratora)to jeszcze nie widziałem.syf ,brud, alkohol i narkotyki na porządku dziennym.lokatorzy to jakby z monarow i kreminalów powychodzili.gineło jedzenie. Rano po weekendzie (usunięte przez administratora) , smród i wszędzie puszki po piwie i butelki po wódce. Kibel zasmrodzony . W zlewie (usunięte przez administratora) nieumytych talerzy i garów. Jeśli coś chcesz ugotować to trzeba sprzątać po innych.wspomne jeszcze że na domkach może być do 16 osób.kobiety to jeszcze gorsze od facetów...jak kolega napisał same nie wiedzą z kim śpią.(usunięte przez administratora)jakiej nawet w filmach nie opisują.

Artur
@Iza

Ale czy w sumie nie lepiej sprawdzić na własnej skórze? Może jednak nie jest tak źle?

Olga
@Omg

Przykro mi, że takie warunki są... Chociaż to firma za nocleg płaci?

Rekruter

Najgorsza firma w ktorej przystalo mi pracowac. Kolezanki z innych biur sympatyczne i pomocne, natomiast osoba zarzadzajaca - istny dramat i (usunięte przez administratora) w jednym. Jest sie sprawdzanym i sledzonym na kazdym kroku - jak napisany zostal email, czemu brakuje kropki, czemu nie ma stopki, czemu to i czemu tamto. Zero swobody. Skrzynka pocztowa jest regularnie sledzona. Nawet to co znalazlo sie w koszu. Rozmowy z klientami sa nagrywane, niestety klienci nie sa o tym informowani. Oczywiscie z ilosci wykonanych telefonow i wyslanych smsow tez jest sie rozliczanym. Wyjscie do toalety wiaze sie z szeregiem kilku telefonow po minucie „czemu nie odbierasz, natychmist oddzwon”. Placa - smiech na sali. Dorosly i samodzielny czlowiek nie jest w stanie utrzymac sie za najnizsza krajowa. Mowy o podwyzce tez nie ma. Obiecywane sa aneksy, ktore potem przekladane sa o dni, tygodnie, nastepnie miesiace :) A jesli juz dochodzi do rozmowy o podwyzce to 200 zl to szczyt mozliwosci w tej firmie. Zle Ci i odchodzisz? Okej, szefowa dowali i kolezance biurko obok da 600 zl podwyzki, gdzie Tobie chciala dac ledwo 200. Proby sklocenia pracownikow tez sa na dniu dziennym. Ciagle telefony od szefowej lub wiadomosc „ale wyjdz na korytarz zeby kolezanka nie slyszala”. Dodatkowo telefony (rowniez od szefowej) z proba wmowienia „a Ty chyba z kolezanka sie nie dogadujesz, tak czuje” albo „powiedz mi w sekrecie w czym kolezanka jest beznadziejna”. Szefowej tak zlej od srodka i zlosliwej chyba jeszcze nigdzie nie spotkalam. Mowisz ze idziesz na poczte o 12:00 wyslac jej np umowe. O 12:10 potrafi napisac email ze musisz koniecznie wyslac jej jeszcze inne dokumenty, wiec lecisz na poczte drugi raz ;) Niestety zlosliwy czlowiek na zawsze zostanie zlosliwy i bedzie robil pod gorke. Zadnych benefitow - trzeba podpisac pismo ze zrzeka sie wszelkich socjali. Obiecana opieka medyczna w praktyce ma chyba najgorszych dostepnych lekarzy z wojewodztwa ;) Dlugo mozna by pisac. Mysle ze rotacja na stanowisku asystenta ds rekrutacji mowi sama za siebie. Nie bez powodu co 2-3 miesiace jest poszukiwana nowa osoba. Dopoki szefowa B. sie nie zmieni, nigdy w tej firmie nie bedzie dobrze. Nic dziwnego ze te fajne i normalne dziewczyny maja swoja osobna grupe bez szefowej, na ktorej tak na nia narzekaja ;) Oczywiscie stanowisko rekrutera nie ma nic wspolnego z rekrutacja. Liczy sie „sprzedaz” ludzi za grranice bo wyniki musza sie zgadzac. Nowe osoby, zdane na siebie, nigdy nie sa chwalone, zawsze jest za malo zrekrutowanych osob. Dodatkowo na tym stanowisku robisz za specjaliste od social media, redaktorke bo trzeba pisac rozne artykuly, ktore szefowa sobie wymysli, jestes tez specjalista od stron www, sprzataczka bo i okna kaze myc, ksiegowa bo ktos musi przeciez rozliczac biuro, a to wszystko za najnizsza! :) Nic tylko brac. PS W momencie przedluzania umowy jest przeprowadzana rozmowa podsumuwujaca dotychczasowa prace. W jej trakcie nie zostalo mi nic zarzucone, niby swoja prace wykonywalam dobrze ;) Co innego uslyszalam podczas skladania wypowiedzenia ;) Rzeczy ktore tam uslyszalam, nigdy nie padly podczas mojej pracy, wiec wychodzi tutaj po raz kolejny zlosliwosc przelozonej. Jesli masz troche godnosci - zrezygnuj z rekrutacji do tej firmy, na pewno trafisz lepiej gdzie indziej. Sama nie wiem co mnie pokusilo zeby tam isc. Do teraz zaluje.

byly pracownik
@Rekruter

zgadzam sie z kazdym powyzszym

Omg

Vietnam i Sarajewo przy pracy w tej agencji to pikuś. Tyrka niesamowita w szklarniach,polu w różnych warunkach pogodowych za mierne wynagrodzenia, można powiedzieć za (usunięte przez administratora)(pieniądze potrącane za rower czy jakieś śmieszne kary niesprzatania lokum czyli odpowiadasz także za lokatorów) . Legalne obozy pracy mające pracowników za nic jeśli tylko już zaczniesz pracę to jesteś dla nich nikim.na mieszkaniach patologia.Mozesz trafić na alkoholika lecz bardziej ćpuna na pokoju.Ciagle libację, nie odpoczniesz po pracy bo musisz się urzędach z lokatorami.dystanse to 15 km rowerem który ledwo jedzie powyżej 15 możliwe że dadzą samochód choć nie zawsze.zastanowcie się bo szkoda zdrowia a nie zarobicie przy 40 godzinach...

mała

Czy trzeba sie stawic osobiscie w ktoryms z biur,czy rekrutacja jest rowniez przez tel?

Nano77

Witam. Byl ktos z Was przez AB Job ktore rekrutuje dla Want2work w Sligro? Mam oferte wyjazdu i chetnie poczytam opinie. Dzieki.

Dominika
@Nano77

A jakie warunki tak właściwie podają w ofercie?

Nano77
@Dominika

Skontaktuj sie prosze : nanopawel5@gmail.com

dziwni ludzie

Ludzie!!!!!!!!! Czytacie opinie i wyjezdzacie z takich agencji jak AB Job Service????????? Z ta agencja nie podejmuje sie zadnej wspolpracy.. Wezcie myslcie to nie boli. Sa inne normalniejsze agencje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maja
@dziwni ludzie

A jakie są Twoje osobiste doświadczenia z AB Job Service Polska? Długo z nimi współpracowałeś? Możesz napisać jak to wyglądało? Wnioskuję, że doświadczyłeś jakichś nieprzyjemności z ich strony. Opiszesz dokładniej sytuację?

przystojny
@dziwni ludzie

400 e tyg przy 48h pracy to mało ? auto na dojazd do pracy i fajne cieple kwatery

Kate
@dziwni ludzie

To prosze podać przykłady skoro są lepsze bo z tego co widzę ta agencja ma lepszą ocenę na google niż większość. Wszędzie są negatywne opinie więc prosze sprostować swoje słowa "myślcie to nie boli". Samo wyzywanie na ludzi bo jadą to trochę nie fair...

Beata
@Kate

ale opinia była dodana ponad rok temu to chyba nie ma sensu się tym przejmować :) będziesz gdzieś wyjeżdżać z tą agencją?

Damian

Jakie podaj

Beata
@Damian

co by nie podał to niżej i tak wszystko jest kwestią gustu, każdemu będzie odpowiadać co innego :) Ty jeździsz z tą firmą?

Dor

Ta agencja ma wszystko w poważaniu,daje normalnych ludzi do domków z(usunięte przez administratora) i innymi (usunięte przez administratora),gdzie nie da się żyć godnie, nic nie kontrolują, nie sprawdzają, brak bezpieczeństwa, tak nie można dobrze pracować ,a kiedy pracownik potrzebuje pomocy (będąc pod agencją) to oni go ignorują, ale kasę za niego biorą!odradzam AB ,wstyd!!!

milzyk

Odradzam wysyłają ludzi do pracy ktorej nie ma a jaak jest to za nie takie pieniądze jak opisują

Artur
@milzyk

Te różnice są spore, czy to jakieś groszowe sprawy? Opowiesz coś więcej?

Zidane
@Artur

No bywają spore różnice

Paulina
@Zidane

Rzucisz kwotami? Może ktoś sobie stwierdzi, że przy takiej różnicy to jednak weźmie i zaryzykuje :)

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska