AB Job Service Polska

Wrocław

Opinie o AB Job Service Polska

Aga

Czy wybiera się ktoś do pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków.Wyjazd w poniedziałek w nocy.Jadę sama i za bardzo nie wiem co i jak.Warto z ta agencją?

Ania
@Aga 26.10.2017 20:07

Czy jesteś już w pracy na kosmetykach ?

Magda123
@Ania 10.11.2017 12:48
Czy jesteś już w pracy na kosmetykach ?

Hej Agnieszaka i pracujesz już

aldiii

NIE POLECAM !!! Pozytywne komentarze piszą osoby z biur !!! MAJĄ NIEZŁĄ KASĘ ZA WYSYŁANIE LUDZI

aldiii

NIE polecam, pojechałem do Holandii miała być kasa i praca a nie było ani pracy ani kasy . jestem 2000 zł w plecy . pozwę ich do sądu . Pozytywne komentarze piszą osoby z biur !!!

obojentna

Witam jedzie ktos w najbliższym czasie przez ta agencją

Hgg

Jakie się otrzymuje Solarisy w tej firmie?

Raku
@Hgg 30.10.2017 10:43
Jakie się otrzymuje Solarisy w tej firmie?

Logujesz się na stronę i tam są wypisane dokumenty kod do zalogowania otrzymasz po wpisaniu numeru dowodu

Bombel

Taka agencja jak AB Job Service Polska obsługuje tak dużo osób , że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony

Zawiedziona

Nie polecam, ludzi mają tu za śmieci, przerzucają z domku na domek i z pracy do pracy, w ciagu 3tygodni drugi raz mamy się przeprowadzać i zmieniac prace pomimo że miała być na dlugi okres!!! Złodzieje ktore okradaja ludzi na kazdym kroku!!! LUDZIE BROŃCIE SIĘ PRZED TĄ FIRMĄ!!!

anga

Długo sie nie napracowałam. Zwolnila mnie koordynatorka bezpodstawnie. Jak zemdlałam to nie raczyła przywieść swojej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zabrać mnie do lekarza bo stwierdziła ze nie widzi takiej potrzeby. A to jej obowiązek. Oddalam kluczyki 2.10.2017 a przyszedł mi mandat za używanie samochodu do celów prywatnych i jakieś inne cos z data 2.10-5.10. 5 października to juz mnie nawet w hotelu nie bylo. Tak wiec nie odpuszczę będę walczyć o swoje.

Buźka

Czy pracuje przez AB Job Service Polska w kraju? Możecie napisać jak się pracuje.? Czy kwatery gwarantują?

Nowy

Interesuje mnie tylko ile można przez nią zarobić?

Barnaba

AB Job jako agencja sprawdza się, choć do ideału trochę brakuje.

POLA

ElaEla
@POLA 27.09.2017 15:55
Pracuje Ktoś na szklarni z pomidorami?? Jakieś opinie??

Ja pracowałam w szklarni z pomidorami ale przez inną agencje. Moim zdaniem teraz nie opłaca się jechać bo jest zakończenie już (rozbiórka sprzątanie itp) a w grudniu koniec pracy. Nie wiem jak z godzinami, mówili że podczas rozbiórki jest sporo, ale oni mówili dużo rzeczy, które nie miały odzwierciedlenia w rzeczywistości ;p generalnie mi się praca podobała, nie było aż tak ciężko jak się spodziewałam (na początku można się złamać bo ciężko jest się nauczyć trzeba robić rajke w no 45minut, ktoś nowy robi ponad godzine, a nieraz nawet i kilka godzin ale da się wdrążyć) :)

ElaEla
@POLA 27.09.2017 15:55

pikolo

Poczytalem jescze troche opinii i z tymi negatywnymi niestety tez sie zgodzemimo,zeuwazam AB za w miare poprawną agencję,niestety to chyba jakiś sposob na zarabianie tych agencji, ze sprwadza sie ludzi do pracy ktorej nie ma, pozniej siedza w domu i w tyg pracuja 20-30 godzin a inni maja szczescie i pracuja po 50 godzin,zwlaszcza ci "starzy" robotnicy którzy od lat pracuja przez AB. Niestety nie ma innych, bardziej uczciwych agencji...jesli jest jakas porownywalna z AB to za mieszkanie kasują 90-100 euro tyg i za uzywanie rowerow,samochodów. Aha od ludzi w pracy i domkach slyszalem, że AB Ost omijac szerokim łukiem bo to najgorszy oddzial i tam naprawde oszukuja ludzi na godzinach i kasie. Ja na sczescie nie musiałem korzystac z ich "usług".

pikolo

Ja co roku jezdze AB na zbiory gruszek i prawdajest, ze nie oszukuja na wypłatach i godzinach ale zastrzegalem 3 razy w polskim biurze zeby mi znalezli prace po zakonczeniu gruszek...i nie zrobili tegowiecdzwonilem do nich kilka razy to 2 panie koordynatorki nie odbieraly telprzez kilka dni a gdy juz udalo mi sie dodzwonic to twierzila, ze lepiej jak zamowie sobie busa bo gruszki i jablka sie juz skonczyly (pierwsza polowa wrzesnia 10-12 wrzesien) i nie mozna mnie wcisnac naweg na kilka dni gdzies...a pozniej w busie wracajac ludzie mowili, ze u nich w sadzie osoby wyjechaly wczesniej przez pogode bo bylo kilka deszczowych dni i kilka osob wyjechało wiec roboty ponoc bylo duzo a ludzi brakowalo.... Pol roku temu pracowalem przez AB i mieszkalem w domku z chlopakiem, ktory przez 2 mce bylw 10 miejscach pracy, i inne rózne historie,które zle swiadczao tej agencji jak to,ze przyjechał facet do pracy o 9 rano i na miejscu dowiedzial sie,ze ma wracac wieczorem do polski bo jednak nie ma dla niego pracy. Takie kwiatki tez potrafią zrobic.Agencja jest wmiare ale trzba miec duzo sczescia i dobrze trafic....no bo podpisujecie umowe w polsce na knkretna prace na 3 mce a na miejscu w Holandii okazuje sie, ze robicie za"skoczka" i codziennie jezdzicie gdzies indziej albo prace macie 3 dni w tyg ...Musi jeszcze wiele czasu uplynac,zeby zaczeli traktowac pracownikow godnie a o stawkach to szkoda wspominac bo 9,4 brutto to smiech ale jesli w polsce nie ma sie zadnej pracy albo nie ma sie perspektyw na normalna prace to ludzie jada przez takie agencje i sa wdzieczni za 2 dni pracy w tyg psujac rynek calej reszcie....

Mmar
@pikolo 19.09.2017 16:52

Pikolo hej mozesz podac mi nr tel.bo wlasnie za tydz.mam wyjechac z tej agencji?

A

W ogóle ile można wyjść na takim wyjeździe zagranicznym z 5000 tys na czysto? Bo za mniej to już się z Polski nie opłaci wyjeżdżać

dd

czy ktoś pracował na przetwórstwie buraków w okolicach Almere? Jak z godzinami? Jak ogólnie oceniacie współprace z agencją? Dostaliśmy ofertę wraz z chłopakiem i zastanawiamy się czy wyjechać z ab jobservice czy z sherpą :D

Adrian

Siemka jedzie ktoś do Sliedrecht do tej fabryki czekolady? Jak się uda to ja bym chciał już w następny weekend jechać :-) Milda & Dam byliście juz w NL czy pierwszy raz? Dziś lub jutro będę w biurze AB to może się dowiem coś więcej :-) Adrian

Charlie
@Adrian 18.09.2017 12:42

Cześć Adrian! Jak będziesz wiedział coś więcej to bym był wdzięczny za informację, gdyż także interesuję się niniejszą ofertą :D

kiffi
@Adrian 18.09.2017 12:42

Hej ☺ czy pojechałeś na te czekoladki? Jesli tak to prosze napisz tu albo na moj e-mail: kiffi194@wp.pl cos o tym bo tez chce tam pojechac. Pozdrawiam cieplutko, bo dni chłodne ????

Dam

Milka 2017-09-14 15:55 podbijam do pytania :)

Milka

Witam :) czy mógłby ktoś podzielić się opinią na temat pracy przy pakowaniu czekolady w Sliedrecht? Za każdą odpowiedź z góry dziękuję :) pozdrawiam :)

Norbert

Widzę, że AB Job Service ma naprawdę bardzo długa listę ofert pracy. Mam nadzieję, że firmy dla których organizują ludzi będą podnosić zarobki, nie maja innego wyjścia.

Tt

A Edytka w jakim wieku jesteś?

Cherry
@edytka88 11.09.2017 18:21
w kwiecie wieku 28 lat :)

Ja zastanawiam się nad wyjazdem. Pakowanie sałatek. cherry153@vp.pl

@Cherry 12.09.2017 23:31
Ja zastanawiam się nad wyjazdem. Pakowanie sałatek. cherry153@vp.pl

Siemka napisałam priv :)

edytka88

Witam czy znalazła by się jakaś druga osoba ,chętna na wyjazd do pracy z agencji (we dwoje zawsze raźniej :)

@Charlie 23.09.2017 14:18
Cześć, edytka88! Masz coś konkretnego upatrzonego? ;-) Pisałem do biura w lublinie ws. "Pracownik produkcyjny w fabryc...

Nic konkretnego nie mam :)

@Katharina 08.10.2017 16:43
Hej. Wyjechalas juz czy może dalej szukasz chetnej osoby na wyjazd z Toba. Jeśli tak to dobrze trafilas ????...

Nadal siedzę w Pl :)

Bodzio

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakie roboty są najlepiej płatne? Jakie mieszkania dają pracownikom za granicą?

Bartosz

Chcę wyjechać za granicę do pracy i sprawdzam agencje. Dobrze piszecie o AB Job Service Polska a ja wcześniej słyszałem o nich, że do bardzo dobry pracodawca. Mam prośbę o kilka informacji jakie kierunki mają najlepiej dochodowe no i warunki mieszkaniowe?

Natalia

Może ktoś zna inna agencję znacznie lepszą, być może? Ideałów nie ma ale AB Job Service mam sprawdzoną. Mogę spokojnie z nimi jechać a poza tym mają fajne oferty, przynajmniej dla kobiet! Agencja ma już swoje długoletnie doświadczenie na rynku pracy!

@nico 02.09.2017 11:54
Przy czym pracujesz , i jakie są warunki, jak możesz to napisz.Poadrawiam i dzięki z góry.

Witam! Ja co roku jeżdżę na zbiór gruszek. AB jest firmą uczciwą. Nigdy nie było problemów z wypłatą. Warunki mieszkaniowe są w tym roku luksusowe. Podkreślam to są moje doświadczenia i nie ma żadnej pewności że Tobie będzie również tak dobrze, ale życzę Ci żeby było Ci jeszcze lepiej. Pozdrawiam! Jacek

goodi1235
@Natalia 22.08.2017 11:57

przy czym pracowałaś i gdzie ?? z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

Piana

Z 1200 Euro chociaż tam się zarobi na miesiąc,?

Bodzio

Pracowałem z agencją już nie jeden raz. Jestem zadowolony i sądzę, że jeszcze skorzystam, polecam

Baśka

Bardzo podoba mi się oferta agencji AB Job jest sporo pracy.

Baśka

Wydaje mi się, że opinie z forum nie pomogą w wypracowaniu sobie opinii o agencji. Tak skrajnie różne wypowiedzi nie pomogą . Najważniejsze to trzeba pilnować wszystkich tematów podczas podpisywania umowy z agencją. Widziałam dosyć ciekawe roboty w ostatniej ofercie.

Tomek

jesli zamieszkasz na stodole to jest tam czarnulaq z żagania , kropka na nia tam wołaja i za małą opłatą wezmiesz sobie ja na pokój

Ab żenada

Wszystkie dobre opinie to stek bzdur!!!! Na miejscu jeden wielki czeski film...kobiety mieszkają w jakiś ruderach z facetami!!! Drzwi szafek zostają w rękach, kurki z kranu zostają w rękach, do pracy dojeżdżają starą kozą z luźnym łańcuchem, który ciągle spada i za tą lożę też pobierają kałcje...tzw Polska koordynatorka się nie odzywa. Nie ma wpływu na ilość godzin pracy... Totalne nieporozumienie!!!!! Po cholerę wysyłać ludzi do pracy, której nie ma???????????? Serdeczne pozdrowienia dla pracowników tejże "wiarygodnej" agencji. Odradzam wszystkim. Bo te dobre opinie to oni chyba sobie sami piszą- żenada!

goodi1235
@Ab żenada 02.08.2017 12:43

przy czym robiłaś i gdzie??

Ochotnik

Widziałem ofertę pracy przy zieleni miejskiej w Holandii. Czy już ktoś był na takiej robocie? Czy przy tym można zarobić w miarę przyzwoicie? Czy są wymagania językowe? Słyszałem o agencji, że jest dobra i zdecydowałem się na taką robotę. Może jest coś lepszego?

TakiJa

Byłem dzisiaj w punkcie na hempla w sprawie wyjazdu na zbiór jabłek do holandii. A więc tak: wyjazd na 2-3 tygodnie max, planowany termin wyjazdu koniec sierpnia, początek września. Z tego co się dowiedziałem to po odjęciu kosztów ubezpieczenia i zakwaterowania wychodzi około 7-7.5 euro na ręke. Jedzie ktoś? Ja się zastanawiam jeszcze.

TakiJa
@Bart 01.08.2017 17:38
Masz ok. 50e dniówki wiec łatwo policzyc. zalezy czy się bedzie pracowalo w soboty ale to już od gospodarza zalezy. ja pracował...

To w sumie nie tak źle. A warunki mieszkaniowe jak? Jeszcze jedno, powrót oni zapewniają czy samemu się trzeba o to postarać? Dzięki za odpowiedzi w każdym razie.

Bart
@TakiJa 01.08.2017 19:31

Domki w miarę przyzwoite 5 osobowe jest wifi wyposażenie też ok ale to zależy na jaką lokalizcję trafisz ja bylem niedaleko Rotterdamu. Powrót we własnym zakresie. Ja zawsze biorę 100e ze sobą 70 na busa powrotnego i 30 spokojnie starczy na przeżycie jak się weźmie jedzenie z Polski.

Maniek

AB Job Service jako agencja pracy mają prace nie tylko za granicą ale również w Polsce. Jeśli komuś nie odpowiada praca na wyjeździe może to robić w kraju? Po co to narzekanie, a hotelu z pięcioma gwiazdkami nikt nie dostanie.

www

dostał już ktoś odpowiedź w sprawie pracy na jabłka i gruszki ?

Alu

Wyjeżdżam do pracy i mam mieszkać w markbese, czy już ktoś tam mieszkał i jak tam jest

@Alu 25.07.2017 13:05

Witam! Miejscowość nazywa się Marknesse. Jest tam budynek zwany stodołą , mieszka tam ok. 150 ludzi. Jak tam jest? Jak zwykle zależy od tego na kogo trafisz. Niektórzy ludzie mieszkają tam od kilku lat i naprawdę traktują to miejsce jak swój dom, ale niestety nie wszyscy . Druga sprawa to to że jest to AB oost , czyli największy oddział AB. Z tego powodu organizacyjnie nie zawsze wszystko jest OK. Plus jest taki , że niedaleko jest Chez - najlepsza dyskoteka w okolicy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Ulka

Takich agencji jak AB Job Service może powstawać więcej.

Lucjan

Problemy z pieniedzmi.. nie wyplacaja na czas.. koordynator nie odbiera teleonu lub nie daje odpowiedzi na zadawane pytania.. to moja pierwsza agencja i wiecej przez nia nie pojade.

Ggy

Chociaż z 1500 euro miesięcznie tam się zarobi?

Poldek

AB Job Service to jest fajna agencja, oni zawsze mają dużo różnorodnych ofert pracy i każdy znajdzie coś dla siebie. Pracowałem z nimi w Holandii i wróciłem zadowolony i z kasy i z mieszkania jakie tam miałem. Uważam, że potrafią robić swoją robotę.

Piana

Ale 312 euro bez wakacyjnego tak?

Baletka

AB Job Service to jest fajna agencja i można z nimi pracować.

qwedsa

Max 620 euro na osobę + wakacyjne po powrocie oczywiście jeżeli przepracujecie pełne dwa tygodnie czyli poniedziałek-sobota.

MK
@Jacek 12.07.2017 20:22
100 euro w sumie za mieszkanie i ubezpieczenie (80+20), dojazdy do pracy są bezpłatne, busami lub osobówkami. Za 48 godzin w...

Jacek, a bierzesz pod uwagę że w tym roku przez przymrozki sadownicy mają duże straty? Nie ma wyjazdu na 4 tygodnie, bo przez tyle czasu nie będzie co zbierać w tych sadach. Dowiedz się może najpierw zanim zaczniesz ludziom nadzieję robić, że będą dłużej pracować. Zima w tym roku dała nieźle popalić niestety.

@MK 18.07.2017 21:31

Napisałem, że ja jadę na 5 tygodni bo ja jadę do konkretnego gospodarza od lat. Chodziło mi o to, że jak sie pojedzie pierwszy raz na dwa tygodnie to może później na dłużej. Ja zaczynam na gruszkach a później jabłka i dlatego jestem dłużej. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

NN

Szykuje sie ktos na wyjazd na zbiór jabłek i gruszek na 2 tygodnie

Qwedsa
@Tomek 11.08.2017 11:36
Ja chciałem wyjechać z dziewczyną już kiedyś, teraz byłaby okazja na dwa tygodnie na te zbiory. Skąd jesteście?...

Radzę wam się szybciej decydować, bo zbiory ruszają juz za dwa tygodnie.

zbygi
@NN 12.07.2017 15:41
Szykuje sie ktos na wyjazd na zbiór jabłek i gruszek na 2 tygodnie

złożyłem aplikacje. ale brak odp.

Krys

witam , mam pytanie , czy do ab koniecznie jest potrzebne , zaswiadczenie o niekaralnosci??. prosze o szybka odpowiedz. dziekuje .

@Krys 12.07.2017 08:47
witam , mam pytanie , czy do ab koniecznie jest potrzebne , zaswiadczenie o niekaralnosci??. prosze o szybka odpowiedz. dziekuj...

Nie, nie jest potrzebne. Pozdrawiam!

Hhy

No za 300 euro to jeszcze bym mógł jechać bo za mniej to i w Polsce się zarobi ????

Bgf

A jakie są solarisach przy 40 godzinach tygodniowo?

Takeshi

Jak z warunkami mieszkaniowymi? ilu osobowe pokoje? Przede wszystkim jak jest z pracą tam już na miejscu? Pracy jest min. 40 h w tygodniu lub więcej na przynajmniej okres 1 miesiąca czy niestety zdarza się, że tej pracy brakuje i tym samym nie idzie zarobić?

@Jacek 12.07.2017 15:36
Witam! Pierwszy raz też byłem dwa tygodnie. Teraz jeżdżę na pięć. Pozdrawiam!

To chyba nie przez tą agencję jedziesz w tym roku na 5 tygodni, bo dziś dzwoniłam i takiej oferty nie będzie. Max to 2,5 tygodnia tak powiedziano mi w biurze.

@Kamila 12.07.2017 17:00

Przede wszystkim nie może być oferta na na 2.5 tygodnia , bo pierwsze dwa dni tygodnia pracujesz na domek i ubezpieczenie. Dopiero od środy zarobek jest Twój. Za domek i ubezpieczenie zawsze potrącą nawet jak przepracujesz tylko poniedziałek. Ja jadę siódmy raz przez AB i wiem gdzie będę pracował, gdzie będę spał i jak długo będzie praca dla mnie. Pozdrawiam!

Kamila

Wybiera się ktoś na zbiory jabłek i gruszek w tym roku? Macie jakieś doświadczenia?

@Jacek 07.07.2017 01:49
Jak co roku , oczywiście tak! Pozdrawiam!

A w jaki region jeździsz? Bo czytam skrajne opinie, niektórzy chwalą a inni narzekają, ze praca szybko się kończy. Mi zależy na minimum 4 pełnych tygodniach. Uda się?

@Kamila 07.07.2017 14:33

Witam! Jeżeli trafisz na zbiór jabłek to cztery tygodnie są realne a jeżeli na gruszki to raczej nie. Niestety to jest uzależnione od pogody. W zeszłym roku sezon był krótki, bo było bardzo gorąco i owoce zaczęły same spadać. Ja jeżdżę w okolice Goes. Pozdrawiam!

Hej

A jak tam z godzinami? Macie zapewnione te 40 godzin i jakieś nadgodziny (jeśli ktoś jest chętny) czy nie udaje się do tych 40 godzin dobić?

lucas
@Hej 05.07.2017 11:02

z godzinami różnie raz masz 40 raz 30 a raz zarobisz tylko na opłate mieszkania

Zostaw opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB Job Service Polska