AB Job Service Polska

Opole

Opinie o AB Job Service Polska

skaio

na razie wydaje mi się, że ich oferta jest naparwde dobra, bo można aplikować też u nich poprzez strone internetowa, tam jest specjlana zakładka, a szukają terz ludzi na stanowisko jako Kierownik magazynu wyrobów gotowych.

nonim

Witam ja jak pracowałem jako order-picker miałem mieć 8- 9 godz ale było tylu polaków ,że ledwo było to 6-7 godz oczywiście soboty pracujące miały być płacone 150 a jak się okazało w Polsce było po najniższej kasie 6 euro ,brak transportu stałego auta ,jeździliśmy z jakimś holendrem ,który nas zawoził a potem musieliśmy czekać aż jakiś gostek ,który wyraził zgodę na rozwożenie osób po nas przyjedzie ,jedyny plus to posiłek który otrzymywaliśmy w ramach pracy ale zarobki ledwo 2200 zł na ręke masakra poozdrawim.

Aneta

Pracowalam w tej firmie i w tym roku tez tam jade jestem bardzo zadowolona kasa przede wszystkim na czas praca po 10 8 godzin bylo super pozdrawiam AB z OPOLA

i gdzie jeszcze wkleiłeś taką samą opinię pod innym nickiem? żenada

Zostaw opinię o AB Job Service Polska - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB Job Service Polska