Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

technik

Wyjechałem z nimi do pracy kierowca niemcy porażka piszą ze maja sprawdzonego pracodawce i podaja kwoty zarobku to kpina opieka konsultanta to jeszcze wieksza kpina kierowcy dzwonia do nich i ostrzegają firma nic nie robi sam się o tym przekonałem licza tylko na kasę jak ich przycisnąć to przepraszają uważam że należy ich omijać . Załatwiłem sobie pracę bez żadnej agencji i to jest najlepsze

Komin

Mozna jakis namiar do Cb?? Moja poczta komin1910@poczta.onet.pl

@technik

chyba pomyliles agencje bo oni nie rekrutuja kierowcow do niemiec tepaku

@technik

w niemczech maja tylko magazyn z kosmetykami, wiem bo znajoma z nimi jezdzi juz drugi rok i sobie bardzo chwali. a tak to maja do duzo ofert w holandii; magazyny, hale produkcyjne, pola, szklarnie itd itp

motylek15

Czy polecacie pracę przy pakowaniu kosmetyków w Niemczech?

Doris
@motylek15

Dołączam się do pytania.

ala
@motylek15

Ta oferta została odwołana

@ala

nie jest odwolana tylko byl komplet parcownikow, kolezanka pojechala i jest bardzo zadowolona. jade z nia na wiosne jak znow rusza zapisy

Aga

Cześć planuje wyjechać do pracy w Holandii przy gwiazdach betlejemskich(oferta świąteczna)czy ktoś może pracował tam kiedyś lub wie coś na temat pracy tam ?będę wdzięczna za każdą informację.

Aga

Czy pracował ktoś i może mi powiedzieć coś więcej na temat pracy przy pakowaniu produktów świątecznych w Holandii przez tą agencje.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Julka

Jedzie ktoś pierwszy raz z woj.lodzkiego do pakowania kosmetyków w Niemczech na 4-5 tyg.najlepiej jakieś kobietki .

Nowa
@Julka

Hej, ja jadę z koleżanką za tydzień wyjazd ...

Muszka
@Nowa

Hej ,jadę też ale z wlkp ,też za tydzień. A ktoś już był, co mógłby doradzić coś w związku z praca tam .

Julka
@Nowa

Hej,a jedziecie z woj.lodzkiego i na jaki czas bo wcześniej było ogłoszenie na 4-5 tyg.a teraz zmienili na 2 tyg.nie wiem czy na tak krótki będzie się opłacało.

olo

Dostał ktoś jakąś ofertę wyjazdu w najbliższym czasie?

Jkkkaam

Bardzo prosze o opinie na temat pracy w piekarni w miejscowosci Houten

Mała

Hej.Czy pracował ktoś lub wie coś na temat pracy przy pakowaniu kosmetyków w Niemczech na 5 tyg. prze to biuro.Jakies opinie czy warto wogole tam jechać.

Produkcja pieczywa w Houten - warto?

Wiatrak

Pracowałem za ich pośrednictwem . Firma jak każda inna... da zarobić tyle aby starczyło na zapłacenie im mieszkania i ubezpieczenia . Jeżeli jesteś spokojny/a ( nie ćpasz , nie pijesz za dużo i nie rozrabiasz ) raczej nie masz co liczyć na zainteresowanie i pomoc koordynatorów . Ogólnie raczej omijajcie ich dużym łukiem bo Ciekawych ofert pracy nie mają i o pracowników też nie dbają , a wydaje się że powinni bo przecież z nich żyją ...ale jak nie ten to inny ... zawsze się jakiś naiwny znajdzie

Jaaa

Też szukam informacji na ten temat!

noemi

Pracowałam przez Ab i wszystko było fajne: godziny, mieszkanie i bezpłatny dojazd do pracy. Tylko ostatniego solarisa źle mi policzyli od 3 miesięcy nie mogę doprosić się o zwrot pieniędzy, na odczepnego dostałam połowę brakującej kwoty. Radzę z uwagą przeglądajcie ostatnie solarisy z ab.

Klaudia

Witam jestemy w Holandii na zbiorach i mamy pytanie czy jest możliwość zrezygnowania wcześniej z tej pracy bez jakis wielkich konsekwencji prosimy o pomoc ,umowę zawarliśmy o prace tymczasowa

Siwy
@Klaudia

A co się dzieje? Też planuje jechac na zbiory, słyszałem dobre opinie od ludzi którzy pracowali w zeszłym roku na sadach

Daniel
@Klaudia

Umowy są zazwyczaj z 1-dniowym wypowiedzeniem. Sprawdź swoją bo może być 2 tyg.

Klaudia
@Siwy

Bo szukaliśmy czegoś na stałe jakas produkcja itp i Mamy możliwość pracy bezpośrednio u pracodawcy bez agencji

Andzia

Witam Ja pracowałam przez 4 lata z przerwami przez tą firmę Nie mogę powiedzieć złego słowa Wypłata na czas Mieszkania godne zycia To wszystko zależy od ludzi jak dbają tak mają Praca od poniedziałku do piatku po 8 godzin a nawet i dłużej W soboty jeżeli masz chcę pójść dzwonisz do biura i zawsze coś znajdą dodatkowego Jeżeli jesteś fer to i biuro jest z Tobą wporzadku Różne pracę wykonywałam ale do tej pory jestem zadowolona Wiadomo nie jedziesz na wakacje tylko do pracy Także 100% Polecam

Toska
@Andzia

Witaj. Twoja opinia jest bardzo pozytywna . Czy mogłabyś podać adres kontaktowy przez którą firmę pracowałas. Bo jestem zainteresowana . Podaję moje namiary. Balbinek2@gmail.com

vaska

Hejka , wybiera się ktoś pod koniec sierpnia/ we wrześniu przez Ab? Szukam osoby na wspolny wyjazd, gdyby ktoś był zainteresowany to zostawiam e-mail berenika447@wp.pl

Mery
@vaska

Hej my jedziemy w ta sobote 24.08 i jeszcze nic nie wiemy gdzie ale na jabulka .sami czekamy i zastanawiam sie na ile jest w tym prawdy co mowia

niderlandka
@Mery

Ja jadę 01.09 i tez nie mam adresu ani nic i nie wiem gdzie jechać. Jak tam jest?

Stefan

Kto jedzie na jabłka z Lublina ( 24.08.2018 ) ?

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w Holandii przy zbiorze jabłek i owoców miękkich maliny jezyny truskawki oraz jakie są warunki mieszkalne?

Flower

Pracował ktoś na jabłkach ciężko jest jeżeli chodzę o dziewczynę ??idzie wytrzymać tam??fizycznie

Brr
@Flower

To zależy od firmy,bo są takie co , jeżeli chodzi o zbiory,to zbiera się bezpośrednio do skrzyni,albo są takie co nosi się specjalne wiaderka i w nie się zbiera i wysypuje do skrzyni,to jest ciężka praca,bo nosi się to ciężkie wiadro.

Marcin539

Rozwazam wyjazd do Holandii przez Ab Job Service. Moze ktos mi powie jak jest z praca dla operatorow wozkow widlowych przednich ( heftruck ). Mozna zarobic jakies normalne pieniadze ? Czy sa godziny i siedzi sie w domku, za co pobieraja jak wielu z Was pisze pobieraja kosmiczne pieniadze. Gdzie najlepiej bylo by trafic zeby praca byla... Jest tutaj wiele wpisow od ludzi, ktorzy zostali oszukani przez Ab Job i sam nie wiem czy ryzykowac, bo w sumie w ostatnim czasie w Polsce sytuacja na rynku pracy nie jest zla i moze lepiej jest poszukac czegos tutaj na miejscu niz w Holandii siedziec na czterech literach w domku i miec malo godzin, a niestety za kwatere placic trzeba... Poprosze o konkretne informacje

Melania

Nie polecam pracy w Holandii z Ab Job Service, totalny brak kontaktu z koordynatorkami, o umowę musiałyśmy się upominać, dostałyśmy ja dopiero po 3 tygodniach. Dodatkowo biuro w Polsce obiecuje bardzo dużo, co w ogóle nie spełnia się w Holandii, o czym nawet nie wiedza holenderscy koordynatorzy.

Iwona
@Melania

Koordynatorzy w Holandii myślą że są nie wiadomo kim, a tak naprawdę nie mają żadnego realnego wpływu na Twoja pracę. Twoj grafik ustala planer a umowę administracja. To właśnie z powodu ich niekompetencji dochodzi do takich problemów. Jak nie dostałaś umowy przez 3 tygodnie to trzeba było dzwonić do biura w Nl Albo Pl, a nie bezczynnie czekać aż koordynatorowi się przypomni ja wysłać albo dostarczyć dostarczyć.

Iwona
@Iwona

Jescze dodam że Panie w Polsce są akurat bardzo pomocne i zawsze jak miałam problemy z koordynatorem w Nl, wypłata, godzinami, złymi warunkami w domu czy czymkolwiek, to dzwoniłam do biura w Polsce i one zajmowały się tematem. Więc jak ktoś się nie potrafi odezwać i upomnieć o swoje to potem ma takie problemy i narzeka

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska