counter
3 28 24 5 1
Dawid Nowy wpis

@pracownik jak to zwolnili wszystkich?

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Nicrometal S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Problem został rozwiązany bardzo prosto. Zwolnili wszystkich

Marika. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 218 dni.

Jak firma radzi sobie podczas epidemii?

dziubuś

Pracowałem tam, najlepiej byś był wołem roboczym i robił za dziesięciu ludzi, a zarabiał za jednego człowieka. Sprzęt-ledwo same się trzymają a wszystko byle jak najtańszym kosztem. Tam to garba i nerwicy jedynie można się dorobić.

Rafał
@dziubuś

Dzięki, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w Nicrometal. Rzeczywiście pracy jest tak dużo? Opowiedz proszę coś więcej o panującej atmosferze i o zarobkach na jakie można liczyć. Będę wdzięczny.

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 318 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Nicrometal S.A.?

Tak1Nie
Gutek

Może komuś przeszkadzają kamery z innego powodu?

Tak5Nie1
M

Największy atut pracy w tej firmie to zdecydowanie to, że pracownik jest szanowany przez kierownictwo. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć takiego pracodawcę, dla którego licza się ludzie na pierwszym miejscu a nie pieniądze.

Tak8Nie4
Marian

Praca w tej firmie przypomina BigBradera. pracownicy są pod ciągła obserwacją. Wymagania szefów rosną a podwyżek nie ma. Czas założyć związki zawodowe.

Tak5Nie2
monitoring
@Marian

Chodzi zapewne o system monitoringu w magazynach, który jest wymagany przepisami ochrony środowiska i wpływa też na bezpieczeństwo pracowników. Nicrometal po prostu spełnia te wymogi prawne ;)

Tak6Nie2
frediu

Może z wydajnością było kiepsko i firma teraz nadzoruje lepiej pracę!

Tak3Nie1
Julita

@Ania W jakim celu takie przypuszczenia piszesz? Tesli ktoś nie pracuje to niech nie zabiera głosu.

gość
@Julita

Kiedyś było fajnie jak rządził tylko pan Jacek Zieliński czyli obecny prezes firmy.Każdy owego prezesa szanuje i lubi potrafi porozmawiać z każdym pracownikiem czy to na najniższym szczeblu czy na najwyższym ludzie go lubią i gdyby zależało wszystko tylko od pana Jacka to było by dobrze w tej firmie,no ale cóż zastępca pana Jacka pan wiceprezes M.... P....... już nie jest taki dobry dla pracowników w ogóle ich nie szanuje najlepiej pozabierałby wszystko co by tylko mógł zero inwestycji w sprzęt wszystko stare, wózki ledwo jeżdżą jak przechodzą UDT. Plusem jest to że wiceprezes ma na nowe samochody dla handlowców,dyrektorów i dla siebie oczywiście to jest najważniejsze przecież we firmie, a dla zwykłych pracowników magazynowych niestety nie ma na podwyżki pensji ani na sprzęt tylko same stare trupy.Dziwwię się że w obecnych czasach gdzie brakuje rąk do pracy ktoś tam chce pracować za nieduże pieniądze jeszcze dojeżdżając kawał drogi do pracy i z powrotem spartańskie warunki pracy cały czas w zimnym ,mokrym(zimowa pora dodatkowo mróz) sama praca przy złomie i odpadach bardzo ciężka pytanie za ile? za najniżśzą krajową na magazynie.Można by dużo wiecej opisać ale wystarczająco już chyba.Prośba taka zmienić wiceprezesa M.P i będzie na pewno lepiej.Pozdrowienia dla prezesa pana Jacka niech firma kwitnie w górę i zarządu firmy, zmiany także powinny być wprowadzone na najwyższych szczeblach aby ludziom pracowało i żyło się lepiej.Pozdrawiam czytających

K.W.
@gość

Firma się rozrosła i prezes Jacek nie ma możliwości z wszystkimi pogadać. A faktem jest, że ma złych doradców. Oni nim próbują sterować. Już się raz poparzył zatrudniając jako zastępcę nieodpowiednią osobe.

Tak1Nie
Ania

Podobno kiedyś fajnie się tam pracowało. Prezes spoko gość. Ma jednak złych doradców, którzy psują te firmę i robio korporacje. Najgorszy jest Misiewicz.

Tak12Nie

Wanda
@Ania

Czy wypowiadasz się jako były pracownik firmy? Jeśli tak, powiesz nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Pamiętaj także, by nie publikować danych osobowych osób trzecich. Zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych (RODO) takie publikacje nie są dozwolone.

TakNie

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o NICROMETAL sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

dami123

firma na poczatku wydawala sie bardzo fajna natomiast po miesiacu pracy wszystko wychodzilo jak to jest normalnie, opiekun regionalny na podkarpaciu praktycznie zero zainteresowania jesli chodzi o prace i atmosfere w jakiej pracuja pracownicy, zero jakiego kolwiek dbania o pracownika jesli chodzi o godne warunki o spożywanie posilkow( w starym plaszaku przy niskiej temperaturze i na dodatek z dachu cieknie). wspolpracownicy od wywozenia wior sa tacy ze jak jestes chlopcem na posylki i wszystko robisz co karza to jest OK, ale jesli postawisz na swoim to poprostu juz tam nie pracujesz i jeszcze gadaja glupoty opiekunowi firmy a on jak male dziecko wierzy w kazde slowo i jestes zwolniony. na obecna chwile nikomu nie polecam pracy w firmie nicrometal

Tak27Nie1
Mati

Firma bardzo słaba sprzęty są nie zaniedbane

Tak6Nie

Kicknick

Porządna firma, godne wypłaty, umowa o pracę, żadnych ściem. Wypłaty zawsze przed czasem, ogólnie wszystko w porządku i zgodnie z zasadami, jak potrzeba wolne to zawsze idą na rękę, nikt nie robi problemów soboty i niedziele wolne na zyczenia a dla tych co chcą pracować to soboty i czasem niedziele są pracujące. W zimie, posiłki regeneracyjne, w lecie wody pod dostatkiem. Oby więcej było takich solidnych firm!

xG
@Kicknick

Kiedys byla to pozadna firma,a teraz...pod pozorem kryzusu obciento pracownikom wynagrodzenia i zbywa sie ich z miesiaca na miesiac,czasem dokladajac jakas czesc tego co zabrano.Dlatego atmosfera nie jest dobra.Pracownikow sie tutaj nie szanuje.

Tak13Nie

Zaczynam na dniach prace w nicrometalu zobaczymy jak bedzie sie pracowac .

ZX

Firma normalna i sprzyjająca pracownikom- co rzadko się zdarza na obecnym rynku pracy. Daje możliwości rozwoju i świetną atmosferę.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicrometal S.A. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nicrometal S.A.
3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Starotoruńska 5