Nicrometal S.A.

Toruń

Nicrometal S.A.

Opinie o Nicrometal S.A.

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o NICROMETAL sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

dami123

firma na poczatku wydawala sie bardzo fajna natomiast po miesiacu pracy wszystko wychodzilo jak to jest normalnie, opiekun regionalny na podkarpaciu praktycznie zero zainteresowania jesli chodzi o prace i atmosfere w jakiej pracuja pracownicy, zero jakiego kolwiek dbania o pracownika jesli chodzi o godne warunki o spożywanie posilkow( w starym plaszaku przy niskiej temperaturze i na dodatek z dachu cieknie). wspolpracownicy od wywozenia wior sa tacy ze jak jestes chlopcem na posylki i wszystko robisz co karza to jest OK, ale jesli postawisz na swoim to poprostu juz tam nie pracujesz i jeszcze gadaja glupoty opiekunowi firmy a on jak male dziecko wierzy w kazde slowo i jestes zwolniony. na obecna chwile nikomu nie polecam pracy w firmie nicrometal

Mati

Firma bardzo słaba sprzęty są nie zaniedbane

Kicknick

Porządna firma, godne wypłaty, umowa o pracę, żadnych ściem. Wypłaty zawsze przed czasem, ogólnie wszystko w porządku i zgodnie z zasadami, jak potrzeba wolne to zawsze idą na rękę, nikt nie robi problemów soboty i niedziele wolne na zyczenia a dla tych co chcą pracować to soboty i czasem niedziele są pracujące. W zimie, posiłki regeneracyjne, w lecie wody pod dostatkiem. Oby więcej było takich solidnych firm!

xG
@Kicknick 25.10.2013 16:31

Kiedys byla to pozadna firma,a teraz...pod pozorem kryzusu obciento pracownikom wynagrodzenia i zbywa sie ich z miesiaca na miesiac,czasem dokladajac jakas czesc tego co zabrano.Dlatego atmosfera nie jest dobra.Pracownikow sie tutaj nie szanuje.

Zaczynam na dniach prace w nicrometalu zobaczymy jak bedzie sie pracowac .

ZX

Firma normalna i sprzyjająca pracownikom- co rzadko się zdarza na obecnym rynku pracy. Daje możliwości rozwoju i świetną atmosferę.

Zostaw opinię o Nicrometal S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nicrometal S.A.