Software Mind S.A.

Toruń

Opinie o Software Mind S.A.

Natalia

Firma Software Mind S.A. w zakładce kariera wymienia na co mogą liczyć jej pracownicy. Mogą liczyć m.in: na wymianę wiedzy, którą zdobyło się we wcześniejszych doświadczeniach; w każdy czwartek są wewnętrzne mikro-szkolenia; cykl szkoleń mających na celu poprawę kluczowych kompetencji. http://softwaremind.com/careers/ Zaciekawiła Was chociaż trochę praca w Software Mind S.A.? Jeśli tak to może spróbujcie swoich sił w aplikacji.

Natalia

Dużo stanowisk nie jest obsadzonych w Software Mind S.A.i poszukują osoby na stanowiska takie jak: Inżynier Systemowy (systemy telekomunikacyjne), Konsultant Techniczny (Systemy Telekomunikacyjne), Project Manager (LiveBank). Dużo ofert, dlatego warto walczyć o swoje miejsce w firmie.

Dan

No jak tam kochani, jest jakaś szansa na pracę tutaj?

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Software Mind S.A. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Software Mind S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Software Mind S.A.