auto-mechanika

Lipinki Łużyckie

Opinie o auto-mechanika

Del

Wiesz co w auto-mechanika @mirek zarabia się całkiem niezłe pieniądze, jest to na pewno suma przewyższająca ja wiem, 2200 zł na początek, to na pewno, gwarantuje to umowa o pracę, którą można dostać już pierwszego dnia pracy właśnie w tym mechaniuku.

mirek

Miałem zaszczyt ;) pracowac w Ashton w firmie Olympia furniture i powiem tyle że nie jest to praca dla leniuchów 'orka' jak mało gdzie a pracowalem kilka lat tez w niemczech ,plus jest taki że jest gdzie się zabawic po pracy:).Pozdrawiam i życze dużżżżżo funciaków he he he

marysia

sprawdzona firma to direct people.Maja swoja strone [usunięte przez moderatora] mila obsluga, poszukuja pracownikow na produkcje i do sortowania.Polecam bo bylam kilka razy.

emil

czy ma on jakis glebszy sens ?

emil

zupelnie nie rozumiem tego watku ??

Kaska a czytałas forum o tej agencji art pee?????

jakub22

Zapraszam do dodania oferty na stronie [usunięte przez moderatora] Jest to całkowicie darmowe, a ponadto w serwisie znajduje się wiele osób zainteresowanych tego typu pracą. Pozdrawiam

Pracowałem/łam na stanowisku mechanik od 2000r do teraz Słowa kojarzące się z auto-mechanika (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w auto-mechanika: Najbardziej nie podobało mi się w auto-mechanika:

Zostaw opinię o auto-mechanika - Lipinki Łużyckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie auto-mechanika