Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

PRACOWNIK ROSZCZENIOWY !!

(usunięte przez administratora) Powiem krótko i na temat byłem pracowałem i nie polecam! Kroją ludzi na kasie i jeśli ktoś zadaje niewygodne i zbyt dociekliwe pytania odnośnie uczciwie zarobionych pieniędzy to jest już na odstrzał. Ja miałem to nieszczęście mieć wypadek podczas pracy i gdyby nie moja przezorność oraz odrobina trzeźwości umysłu. Zostałbym teraz bez prawej ręki oraz bez jakiegokolwiek odszkodowania za poniesiony trwały uszczerbek na zdrowiu !! I jeszcze jedno do ludzi którzy chcą z nimi pracować... sprawdźcie sobie polisę ubezpieczeniową firmy bo gwarantuję wam że w razie czego to nie macie co liczyć na jakiekolwiek odszkodowanie z Wa..ty ! Do dziś dnia mam odpowiedź z firmy Wa..ta że ubezpieczenie nie ma zastosowania w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Martitka

Witam.Pracuje u Barona w Marum juz ponad 4lata.Czasem bywa ciezko ale nikt nie obiecywal ze w zyciu bedzie lekko.Ale kazdemu polecam sprobowac sie zaciagnac na"nasz wesoly okret".Bo naprawde czesto panuje tu zabawna atmosfera.(usunięte przez administratora) sa profesjonalistam.Nikt nikogo tu nie "gnoji",nie wyrzywa sie i sprawiedliwie dzieli prace.Najpierw zapytajcie siebie samych czy jestescie w porzadku a pozniej oceniajcie ludzi ktorych nie znacie i nie staracie sie poznac.Wiem co pisze bo znam ich bardzo dobrze,wkoncu jestem"najblizej koryta".prosze pamietajcie nie musimy sie kochac ale powinismy tolerowac.Nie pieniadze i pozycja sa wyznacznikiem czlowieczenstwa tylko wzajemny szacunek do ludzi i siabie samego.Moja prosba dajmy sobie szanse bo drugiej nie mozemy miec.Pozdrawaiam Marta

Pracowita

Pracowałam w tej firmie i jestem bardzo zadowolona.Płace na czas,a rezydentkimiłe i pomagaja w każdej sytuacji.Jeśli ktos nie ma doświadczenia, to nie ma po co jechac,bo tylko sie zbłażni.Stawka godzinowa,ale jak w każdym zakładzie trzeba norme wyrobic,bo nikt za darmo kasy nie bedzie płacił. Tyg 40-50godz. a płaca ok 1000-1200e miesiecznie. Wiadomo że im wiecej godzin tym wieksza kasa.Koszty zakwaterowania, ubezpieczenia. dojazdu do pracy pokrywa firma. Jesli chodzi o zbiór pieczarek w Marum u Barona to nie jest żle. Pracowałam w trzech pieczarkarniach to praca taka sama jak wszedzie,ale jesli chodzi o warunki zatrudnienia to w contrain jest najkorzystniej. (usunięte przez administratora) sa wporzadku,potrafia dobrze zorganizowac prace, bez nichbyłby bałagan i wieli syf. Polecam ta firme w 100%

to co napisane jest o firmie Contrain to czysta bzdura i stek kłamstw.Obecnie jestem zatrudniona w Contrain przy zbiorze pieczarek i jest naprawde dobrze.Te bzdury napiosali ludzie,którzy nie chca pracowac lub chcieli by kase za darmo!!!!!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
to tylko ja

Contrain nie jest zła agencją , tylko nie maja zbyt duzo kontrahentów dla nowych pracowników , a zwłaszcza dla kobiet , zimą jest cięzko sie doprosic o prace a niestety pracowac trzeba bo rachunki nie czekają ..... a co do wypowiedzi powyżej .... kazda agencja wyzyskuje pracowników ....tu nie ma co nawet dyskutowac .

I człowiek tak czyta te wszystkie komentarze i momentalnie glupieje bo nie wiadomo która agencja lepsza już wiele opini przeczytalem o roznych agencjach i wysunolem jeden wniosek ze w polsce nie ma co wyjezdzac przez agencje pracy bo to porazka złodzieje i wgl a jestem pewny ze ci ktorzy tak najbardziej jada na te agencje to w nich tak naprawde pracują tylko odstraszaja ludzi zeby czasem ich nie wygryzli....

młoda

Ogólnie firma jest w porzadku , nie ma co narzekac bo znam ludzi co trafiali gorzej , warunki mieszkaniowe są dobre i bardzo dobre , Jesli chodzi o rezydentki to tez jest ok , trzeba kazdego zrozumiec bo jestesmy tylko ludzmi ... więc jesli ktos nowy chciałby wyjechac to smiało bo nic złego wam sie nie przytrafi , nikt was nie oszuka.

kozica

Co do Meijel i pracy na kwiatach u Boersa to także odradzam stanowczo tą pracę, bo tak [usunięte przez moderatora] roboty to nie widziałam, i cały czas tempo, a jak się komuś nie spodobasz to i tak wylecisz.

Leila

Tylko nie wybierajcie się czasem do Boersa na kwiaty zimowe w Meijel!!!Porażka,stanowczo odradzam!!!!

Grażyna

Contrain to jedna z najlepszych firm w jakiejkolwiek pracowałam ,zarobki są super,zakwaterowanie dobre,dojazdy do Polski za darmo ,rezydentki są ok .Czego więcej chcieć...A pracować trzeba wszędzie,niema nic za darmo :)

ania

ewelina - 2012-07-22 16:01:20 4-5 tys . misięcznie???Czy ktoś zna nazwę firmy w Berlinie zajmującej się rozbiorem kurczaka.Bardzo ,proszę podać mi jakieś namiary ,jak ktoś ma . Z góry bardzo dziękuję .

natalucha

miom zdaniem to komentarz od konkurencjii

Polka

Ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Nigdzie nie jest idealnie.... Ale pracować trzeba. Przyjaciolki mama wspolpracuje juz z ta firma dwa lata i chwali firme... jedyne co mowiła jak z nia rozmawiałam to ze domki ok ale tez zalezy na jaki sie trafi, praca okolo 10 12 h . 6 euro na czysto,zaliczki sa a wyplata miesieczna przelewana na konto. Przyjezdza na tydzien do domu i z porotem do pracy. teraz ma przyjechac pod koniec wrzesnia a wyjazd w polowie pazdziernika jej corka tez jedzie z nia . Teraz ja sie zastanawiam czy jechac z mezem bo jest taka mozliwosc...

Szczery

Dobry wieczór. To i może ja napiszę słów kilka na temat tej firmy. Contrain jest firmą, która oferuje umowę polską, a nie na warunkach holenderskich więc dlatego jest brak wakacyjnego, a jeśli chodzi o podatek holenderski, to proponuję zagłębić się w tej tematyce nieco głębiej i później wyciągać daleko idące wnioski. Drugi rok jeżdżę przez tą firmę do pracy i za każdym razem nie schodziłem tygodniowo mniej niż 55 godzin. Stawka nie jest super wysoka, ale i nie jest niska, mieszkanie gratis plus dojazd. Warunki mieszkalne są dobre-bardzo dobre. Pralki są, lodówki również tak więc nie wiem skąd ludzie biorą informacje odnośnie braku poszczególnych artykułów. Jeśli chodzi o ludzi, to nie od dziś wiadomo, że zawsze znajdą się i tacy, którzy żyją bez jakichkolwiek zasad moralnych. Jeśli chodzi o to, że ktoś po paru dniach zostaje zwolniony, to już nie jest zależne od Contrainu a od kontrahenta. Widziałem już wiele. W ciągu miesiąca u mojego kontrahenta przewinęło się 7-8 pracowników i żaden z nich nie nadawał się do ów pracy. Ludzie dość często zapominają po co jadą do Holandii - tak, nie są to wakacje. A później lament... Rezydenci, to bardzo urocze, sympatyczne i naprawdę pomocne kobiety. Jak dla mnie firma jest wiarygodna i godna polecenia. Trzeba tylko podchodzić do pewnych rzeczy z dystansem. Jeśli ma ktoś jakiekolwiek pytania, to zapraszam na gg 8662076. Pozdrowionka

gmb

Czy ktoś pracował u nich w berlinie na trybowaniu udka?

lusia

mitac mio ja tez mam wyjechac za tak stawke, ale ja zrozumiałam , że placa na reke 5,70 reke ale wyplate dostajesz w zlotiwkach? Tobie tez tak mowila? bo ja nie ogarniam tego o co tu chodzi i nie wiem w koncu czy warto tam jechac czy nie bo opinie sa rozne chociaz ta co tak koles slodzi to belt w ogole albo penie jest kims waznym ewentualnie za wystawinie takiej opini mial zaplacone heh. nie ma idealnego biura.. sa albo bardzo do (usunięte przez administratora) albo w miare da sie przezyc jakie to jest?

?

a są jakieś oferty na wózki widłowe ?

ona

Wybieram się z tą firmą na truskawki po raz pierwszy Jedzie ktoś kto już był ? Czy lepiej jechać z Pro-force? Nie znam żadnej z tych firm

misia

Contrain firma uczciwa,wypłacalna. Jesli chodzi o zbiór piezcarek to brygadzisci super a zwlaszcza (usunięte przez administratora),miły,uczynny,pomocny,przyjazny,az do pracy chce sie chodzic.Praca jak każda,jesli chcesz zarobic to musisz pracowac.warunki mieszkalne nienajgorsze.Do pracy dojezdza sie busami. Mozna wyciagnac od 4-5tys .Polecam

zavisha

no i jak w koncu z ta firma? jechac czy nie jechac?

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 444.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.