Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

ludzie,jak przedmioty

Hejka, podpisać umowę to jeszcze nie oznacza mieć zatrudnienie bynajmniej w contrainie, na pracę czeka się miesiącami i utrzymuj sie tu za pare marnych euro za 1/12 etatu przez ten okres w Polsce i czekaj tygodniami, miesiącami na telefon, massakra..aż się odechciewa wyjazdów, w takowym przypadku trzeba żyć na cudzym garnuszku, albo kredyt...

kwila

tak trzeba rozliczac sie i przez urzad polski i przez belasting contrain szachraji jak sie da w polski to albo wyjdziesz na zero albo na ładnym minusiku bo dostac to juz oni Ci dadza a z aerografu marne 200 euro jak dostaniesz to super reszte zgarnia firma(usunięte przez administratora)

art

hej mam pytanie do osob ktore pracowaly lub pracuja w przez ta agencje ,czy kasa przechodzi przez polski urzad skarbowy??

naruto-SMN

Cześć niewiecie ile trzeba czekać na tą pracę z przemyśla?? bo miała być juz 3 tygodnie temu a juz umowa jest podpisana bo sie niecierpliwie strasznie i chciałbym już wyjechać bo niemam kasy pozdrawiam wam też zaoferowali 9,08 eur for uhr?? nawet niezła kasa jak po 10 godzin 7 dni w tygododniu to można zarobić :-)

Kaja
@naruto-SMN

Gdzie Ci oferowali prace??? i tyle napewno nie zarobisz ,to co oni oferuja i obiecuja to jest o du... e rozbic. A jak powiesz ze sie nie zgadza to co ci oferowali w Polsce to pojedziesz tego samego dnia do kraju .

PIKACZU
@Kaja

Kolego ja bym się tak nie napalał na to co ci ktoś z biura nabzdurzył:-/ Jak dostaniesz 5.80 na rękę za godzinę roboty to możesz pana prezesunia cmoknąć w Perskie oczko. W życiu przy pierwszym wyjeździe nie dostaniesz 9.08 orejro.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
elka444

Proszę mi powiedzieć gdzie szukać kontaktów w Przemyślu z Firmą Contrain

and1896

witam wszystkich też mam pytanie odnośnie tej firmy jak to z nią jest??? Czy opłaca się z nimi zaczynać czy nie?

pablita

Witam wszystkich!Czy może mi ktoś opisać jak aktualnie wygląda sprawa z pracą i zakwaterowaniem jeżeli chodzi o Holandie i pracę przy truskawkach i innych owocach miękkich.Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc.Chodzi o firmę CONTRAIN.

Justyna

Miro muisz załozyc konto walutowe do niego dostaniesz karte i bedziesz mogł wypłacac pieniądze ,najlepiej zapytaj w banku . Jesli chodzi o prace na szklarni przy pomidorach , praca bardzo cięzka w wysokiej temperaturze,otoczenie rózne , jesli będziesz słuchał sie szefa i robił tak jak on chce wszystko będzie ok , jesli ktos ma zamair pyskowac albo robic jakies idiotyzmy niech sie lepiej opamięta taka moja rada. Wiadomo ze nie mozna dawac sobą pomiatac ale kultura wymagana :) Ja nie narzekam , poprostu trzeba umiec życ między ludzmi . pozdro

Patryczek

Witam misiaczki a czy Contrain załatwia także pracę przy opiece starszych osób ? Ja jestem bardzo delikatnym młodym człowiekiem z chęcią do pracy i z przyjemnością zająłbym się jakimś starszym panem.

jorg

Witam. Moze ktoś sie wypowiedzieć na temat pracy na szklarni przy pomidorach z tej firmy? Jakie są warunki mieszkaniowe i czy jest stawka wiekowa?Czy są dodatki wakacyjne urlopowe itp.

lukasz29-83_1983@o2.pl

Miro wyślij mi swojego e-maila to pogadamy jak wrócisz mój e-mail widzisz jest na górze napisany

@lukasz29-83_1983@o2.pl

Lukasz jestem juz na miejscu wyslalem ci meila tylko niewiem czy dobrego wiesz wejc sobie na poczte i zobacz jak co to napisz tam ok pozdro to bedziemy gadac

lukasz29-83_1983@o2.pl

Miro to podaj swój nr tel to jak wyjdę ze spotkania to ci wszystko opowiem?? to do jutra

lukasz29-83_1983@o2.pl

Aha to jest praca na akord czy godzinę ?? i czy pracuję się od poniedziałku do niedzieli mi to nie przeszkadza tylko pytam z ciekawości jak byłem na tujach w Holandii to mieliśmy w niedziele wolną.No i czy dają od czasu do czasu zaliczki??

Justyna

haga 15 osob na mieszkaniu ? to chyba stodoła by musiała byc :) nie ma tu takich mieszkan na tyle osob .... pieniadze sa na czas i bez problemow .Po drugie ludzcied zastanówcie sie troche , miec 1000 euro a mieć 1000 zł to jest kolosalna równiaca , jak ktos szuka miodu w d... to niech sie wyuczy fachu na spawacza albo cos bardziej konkretnego wtedy bedzie zarabiac 2500 tys euro a nie chcecie zarabiac na ogordnictwie nie wiadomo jakie pieniądze . Zauważcie ze Holandia jest polowe mniejsza niz Polska a Polaków tu jest zatrzęsienie , agencje pracy szukają jak najlepszych miejsc do zamieszkania czasem sa lepsze czasem gorsze ale podsatwy na mieszkaniach są. nie przyjezdzacie tu zeby sobie żyć jak u Pana Boga za piecem tylko zeby zarobić i wrócic do swojego krótlestwa w Polsce ,ja rozumiem ze tu tez trzeba miec godne warunki ale co niektórzy to chyba chcieliby wille z basenem za 100 euro miesiecznie najlepiej. pozdro

@Justyna

Witam (usunięte przez administratora) sluchaj mam pytanko do Ciebie czy orjetujesz sie czy zus oplacaja nam w Polsce czy oplacaja w Holandi? Npaisz mi ok bo bylem dzis na rozmowie i zapomnialem sie dopytac tego.I jeszcze jedno pytanko czy tam moge wybierac karta Polska do bankomatu odpisz dzieki.

@miro

tyle podróżowałeś po swiecie a pytasz na forum czy mozna karta polska wybierac pieniadze z bankomatu (usunięte przez administratora)

dawidos
@Ola

Sluchaj a co ty taka jestes hej obeznana co? Gosc sie tu pyta bo jest roznie ja raz tak mialem ze4 mialem karte polska w niemczech a mialem problemy z wyplata euro i co powiesz na to co? Czeba sie pytac bo ja jak robilem w niemczech holandi to na umowie holenderskiej i nie bylo zadnych problemow bo wyrobilem sobie numer sofi i zalozylem karte bo bankomatu i bez problemow a nie praca w holandi umowa polska kata walutowe jak tos tak nie mial to sie nie dziw bo widze ze zjadlas wszystkie rozumy po paru miesiacach.

Sylwek
@dawidos

Jak miałeś na Polskiej karcie debet niemoto to nie dziwota że nie dało się wybrać kasy. Ja w całej mojej 11 letniej karierze pracy za granicą nigdy ale to nigdy nie miałem problemów z wypłatami z Polskiego konta. Ale wracając do meritum sprawy i Contrain firma dla początkującego nawet dobra tylko trzeba mieć twardy kark i stalowe nerwy bo niekiedy łapska aż chodzą żeby jednej lub drugiej "konfiturze" w łeb nie przypier.... za gadanie głupot do "pań" opiekunek. Zarobki też lipa.... ale czego wymagać od polaczków.

@dawidos

miro - 2014-02-23 09:35:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [lukasz29-83_1983@o2.pl - 2014-02-22 21:23:24]: Witam to jak wysiądziesz z pociągu to kieruj się na ul. (usunięte przez administratora)i cały czas prosto jak będziesz na moście kolejowym przed dworce głównym to widać z mostu kolejowego ten Hotel napis będzie na czerwono ja mam na 9 więc jak ty będziesz szedł na spotkanie to ja już będę wiedział na czym stoję a nie przeraża cię to jak piszą na tym forum o tej firmie?? Widzę że tu piszą różne rzeczy ja już nie raz byłem zagranicą i nigdy się nie zdarzyło by było[...] Hej Lukasz sluchaj kazdy kto nie jest zadowolony to tak pisze wiesz ta Firma nie jest taka zla nie sluchaj tu co pisza inni bo tym co sie robic nie chce to tak pisza u nas w kraju jak bedziesz sie obijal to zwalniaja a tam cza robic i nikt nie bedzie mial pretesji wiesz. Ja bylem tez w belgi holandi angli wiem jak to wszystko wyglada wiesz wiec niejest az tak zle a co do mieszkania to niewiez ze jest 15osob na mieszkaniu bo gdzie bym spal na niezi i zaco lacil te euro za co? jak sa male pokoje to musza byc dwa lozka a nie 5 wiesz nie zrazaj sie a tez jedziesz na truskawki? robiles juz przytym? ja pracowalem w belgi na szklarni na truskawkach wiszacych dobrze sie zbiera sa 3gatunki truskawek wiesz.

@dawidos

Widzisz kolega zwiedzil kawal swiata ,przynajmniej tak winika z jego wypowiedzi. Pisze by nikogo nie sluchac na forum a po jakims czasie zadaje ludziom nadal pytania.Pracujac w takich krajach nie powinno byc dla niego problemow z karta polska.Co ma do wybierania pieniedzy wspolnego umowa polska a karta bankomatowa bo nie bardzo rozumie?? Trzeba miec zalozone konto walutowe i wplyw srodkow na to konto wtedy z realizacja takiej karty za granica nie bedzie problemow a pozatym sadze ze wszystkie watpliwosci powinien kolega Miro wyjasnic w banku gdzie ma zalozone konto i zapytac o to jakie jego karta ma mozliwosci za granica a nie zadawac takie pytania na forum bo nikt z nas nie moze mu udzielic zetelnej informacji w takiej sprawie nie wiedzac jaki ma kolega bank,karte,konto ,jakie ma na takiej karcie ustawione opcje w celu realizacji wyplat,w jakich bankach moze za granica wybierac srodki -o to musi zapytac w banku gdzie ma zalozone konto..pozdrawiam ps.jestem obeznana bo nie kilka miesiecy pracuje za granica ale kilkanascie lat ,nastepnym razem jak bedziesz chcial cos napisac to wpierw poznaj fakty...a i tak jak napisal ci kolega Sylwek trzeba miec pieniadze na koncie inaczej nie wybierzesz srodkow pienieznych nawet jak bedziesz mail karte i konto w banku zagranicznym hehehehe....

Buzka1
@Ola

ja jeżdżę już kolejny rok z Contrain i tylko za pierwszym razem było więcej zamiesznia, nr sofii czy zalozenie konta w banku a teraz jest ok. Praca za 9 euro jest calkiem dobra ale trzeba się starac bo inaczej nie chcą Cie i wywala ale to chyba jak wszędzie.

lukasz29-83_1983@o2.pl

Aha to jest praca na akord czy godzinę ??

lukasz29-83_1983@o2.pl

Ja wiem o co chodzi nie wiem właśnie nie czy na truskawki ogórki albo pomidory robiłem ale nie długo.A mam pytanie oni płacą miesięcznie czy tygodniowo czy dają jakieś zaliczki??.Miro mi to nie przeszkadza ile tam osób będzie na mieszkaniu tylko by płacili na czas i nie było żadnych problemów a pracować trzeba jak tu w Polsce czy też zagranicą

lukasz29-83_1983@o2.pl

Witam to jak wysiądziesz z pociągu to kieruj się na ul. (usunięte przez administratora)i cały czas prosto jak będziesz na moście kolejowym przed dworce głównym to widać z mostu kolejowego ten Hotel napis będzie na czerwono ja mam na 9 więc jak ty będziesz szedł na spotkanie to ja już będę wiedział na czym stoję a nie przeraża cię to jak piszą na tym forum o tej firmie?? Widzę że tu piszą różne rzeczy ja już nie raz byłem zagranicą i nigdy się nie zdarzyło by było aż 15 osób 7 euro na czysto to i tak nieźle jak by ktoś coś wiedział coś więcej proszę dajcie znać??

@lukasz29-83_1983@o2.pl

Czesc...A co chcesz wiedziec wiecej??? pytaj...

@lukasz29-83_1983@o2.pl

Witam , czytam tak te wasze wypowiedzi i jednej rzeczy nie mogę zrozumieć , dlaczego wszędzie w wypowiedziach gdzie ktoś chce podać nazwę ulicy z siedzibą Contrain w Przemyślu , w miejscu ulicy jest napis (usunięte przez operatora )? Więc co jest grane ? Jak potencjalni nowi pracownicy mają tam trafić ? Wiele osób o tym pisze a odpowiedzi brak ... A może Biuro Contrain ma coś do ukrycia i boi się by nie odstraszyć potencjalnych klientów ? I coraz bardziej zaczynam wierzyć w to co czytam w negatywnych komentarzach . Poświęciłem trochę czasu by to napisać ale pewnie administrator to usunie?

robek

Ostrzegam, lepiej sie zastanowić dwa razy, sami zadecydujecie, 11 euro dziennie za pokój, najnizsza krajowa czyli 7 eure neto na godzine, jazda rowerkiem kilka kilometrów do pracy, i od7 do 15 osob w domku :)

Ola

tam wyzej miaalm napisac ze wychodzi nawet 500 euro miesiecznie za takie mieszkanie od osoby ,jak jest malo osob na duzym domku wiec uwazajcie by was contrain nie wyrolował...

Ola

Czesc. Ja Wam napisze co nieco . No wiec ,ja pracuje przez ta firme w Niemczech,brutto jest 8.46 euro a na netto wychodzi różnie,zalezy to od godzin przepracowanym w danym miesiacu ale okolo 6.50 euro. Płaca zawsze na czas i nigdy nie bylo problemu z wyplata.Płaca za wszystkie godziny jakie sie przepracuje ,nieodkladaja zadnych godzin ale radze Wam byscie sobie dokladnie notowali kazdego dnia czas pracy,od której zaczniecie i o ktorej skonczycie prace i wpisujcie tez pauze .Co do atmosfery jaka panuje w pracy to w kazdej pracy sa inne ludzie ,jest dobrze i jest zle -trzeba trzymac sobie jezyk za zebami ,nie byc zbyt ufnym i niezwierzac sie -bo ludzie umieja to pozniej wszystko dobrze wykorzystac przeciwko nam.Domki,mieszkania sa dobrze wyposarzone ,oczywiscie tez zalezy to od tego gdzie sie takie mieszkanie trafi .Zapytajcie sie w biurze ile bedziecie miesiecznie płacic za mieszkanie i zeby to bylo uwzglednione w umowie bo zdaza sie tak ze w 6 osobowym domku mieszka tylko np.2 osoby a contrain kaze im płacic za caly domek ,wychodzi to nawet 500 euro za caly miesiac za mieszkanie ,nie dajcie sie zrobic w bambuko...Słyszalam ze na zbiorach na truskawkach jest fajnie i mozna sobie zarobic ale nie wiem czy jest to prawda...Miejcie oczy szeroko otwarte na wszystko i w biurze wypytajcie o wszystko,o ubezpieczenie np.jak zachorujecie z czym macie sie udac do lekarzy z jakim dowodem bo to jest bardzo ważne a bedziecie pracowac za granica na polskiej umowie ...Jak macie jakies pytania to pytajcie jak bede mogla to odpowiem ...pozdrawiam i zycze powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 442.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.