opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 868 ocen
Opinie(3050)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3050)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marcin

    18.04.2016 14:26

    Inne

    Witam. Pracuje ktoś tam jako monter maszyn rolniczych? Jakie warunki pracy? Czy na rozmowie wymagania odnośnie języka są duże?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    18.04.2016 14:11

    Inne

    Witam. Pracuje ktoś tam jako monter maszyn rolniczych? Jakie warunki pracy? Czy na rozmowie wymagania odnośnie języka są duże?
    ReviewUserIcon
    Igła

    16.04.2016 13:30

    Inne

    Mnie odrzucili...
    ReviewUserIcon
    Leeds

    18.04.2016 14:05

    Inne

    Dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Imigrantka

    11.04.2016 10:03

    Inne

    witam czy ktoś pracuje/pracował przez Contrain przy jogurtach? jakie godziny jakie zarobki jak z zakwaterowaniem? czy jest to praca zmianowa? proszę o opinie będę wdzięczna
    ReviewUserIcon
    Joasia

    11.04.2016 18:40

    Inne

    Chłopaka kumpel pracuje i sobie chwali, ale z tego co się orientuję to sami faceci tam pracują, bo oprócz produkcji jeżdżą wózkami widłowymi. Jak szukasz dla siebie to raczej produkcja sałatek, tam głównie kobiety, albo zbiór pieczarek. Z resztą zadzwoń do biura to na pewno Ci coś podpowiedzą. Co do zmian i godzin mówił, że jest różnie zależy od ilości pracy.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    10.04.2016 20:56

    Inne

    Ja mam właśnie jechać przez te biuro ale sam nie wiem czy się zdecydować bo pierwszy raz bym wyjeżdżał przez te biuro.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    10.04.2016 15:46

    Inne

    Ja polecam szklarnie, dobre godziny i zarobki, a po to przecież tam jeździmy. Produkcja sałatek to bardziej babskie zajęcie, wiadomo w domach to zwykle kobiety gotują i większą wprawę mają w krojeniu, obieraniu owoców. Chociaż jak ktoś po gastronomiku to też pewnie wprawę ma... ze współpracy jestem zadowolony. Ważne, że umowa jest przed wyjazdem, kasa się zgadza i składki też są, ale wiadomo jak ktoś chce mieć płacone za leżenie, a nie robienie to narzeka...
    ReviewUserIcon
    nikt

    09.04.2016 12:06

    Inne

    Pracowalam tam i zgadzan sie w 100% z twoja opinia
    ReviewUserIcon
    Tomek

    08.04.2016 15:24

    Inne

    Możesz dać mi opinie o biurze Contrain? Mam przez nich wyjecha.
    ReviewUserIcon
    pppp

    21.03.2016 13:55

    Inne

    Witam. Mam pytanie Czy ktoś pracował przy zbiorach pomidorów szklarniowych w miejscowości Asten (Holandia)?? Jakie jest wynagrodzenie tygodniowe??
    ReviewUserIcon
    kicioi

    13.04.2016 03:06

    Inne

    wtnagrodzenie jak Cntraini, jak masz godzin wiecej to i stawka wyzsza.
    ReviewUserIcon
    pppp

    21.03.2016 13:49

    Inne

    Witam. Mam pytanie czy ktoś pracował przy zbiorze pomidorów szklarniowych w miejscowości Asten (Holandia) ? Czy pracodawca jest wiarygodny i ile można oczekiwać wynagrodzenia tygodniowo?
    ReviewUserIcon
    hejka

    18.03.2016 13:33

    Inne

    witam czy ktoś pracował przy recyklingu
    ReviewUserIcon
    Adam

    17.03.2016 21:22

    Inne

    Blu wlasnie zakwaterowanie umowa podpisywana to podstawa mysle ze contrain jest dobra agencja.
    ReviewUserIcon
    Adam

    16.03.2016 21:45

    Inne

    Ana na jak dlugo masz umowe oplaca sie mysle nad wyjazdem na szklarnie ile godzin tygodniowo idzie zarobic? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Anka

    14.03.2016 15:01

    Inne

    Ja jestem zadowolona. Pracuję w szklarni, do lekkich praca nie należy, ale wiedziałam o tym wyjeżdżając. Mam cel zarobić na studia (teraz mam dziekankę) no i udaje mi się póki co. to co mogę powiedzieć, że zarobki są ok i nie ma wiekówki.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    21.03.2016 13:12

    Inne

    Hej dasz jakis kontakt do siebie? mam pare pytań, bede wdzieczna
    ReviewUserIcon
    Paulina

    21.03.2016 13:12

    Inne

    Hej dasz jakis kontakt do siebie? mam pare pytań, bede wdzieczna
    ReviewUserIcon
    Han

    13.03.2016 13:02

    Inne

    W takim razie troszkę źle trafiłeś @misiek. Mam nadzieję, że ze mną będzie lepiej, gdy wyjadę do Holandii jako pracownik szklarniowy. Chyba nie będzie tak źle, skoro zapewniają zakwaterowanie i opiekę polskiego koordynatora na miejscu.
    ReviewUserIcon
    misiek

    12.03.2016 12:18

    Inne

    Witaj ja pracowałem kiedyś na sałatkach owocowych jest tak sobie rosjanki są kierowniczkami Swieta i Lidia nie daj sobą pomiatać to jedno dziwna atmosfera trzeba uważać na polaków.Zaczynasz prace o 7 kończysz o 17,18 nawet o 20stej.Musisz wykonać plan z nawiązką.Licz na siebie ktoś ci coś wytłumaczy ale jak się spytasz drugi raz to już mają problem.Pilnuj spisanych godzin tam odbijasz się na karcie.Są lepsze firmy niż C....n(bez znajomości języka).
    ReviewUserIcon
    ja

    11.03.2016 14:49

    Inne

    czy ktos pracuje przez ta firme w Niemczech przy sałatkach?jesli tak ,to prosze o wszelkie info na ten temat.prooooszeeee
    ReviewUserIcon
    Ania

    08.03.2016 14:34

    Inne

    Maja jakies oferty na prace w Belgii? Na stronie nic nie ma. Wiecie cos?
    ReviewUserIcon
    Ala_85

    10.04.2016 15:38

    Inne

    Jakiś czas temu były, ale tylko dla specjalistów ze znajomością języków angielski/francuski, tak to głównie mają pracę w Holandii i Niemczech. Ta praca przy sałatkach na ich stronie wygląda fajnie, znajoma polecała, bo kiedyś pracowała, ale musiała wrócić do Polski (sprawy rodzinne), ale samą pracę chwaliła, że nie jest trudna, no i kasa się zgadzała, a dziś z tym ciężko w innych agencjach.
    ReviewUserIcon
    Iga

    17.02.2016 13:50

    Inne

    Ja dziś byłam u nich na rozmowę o prace w Belgii dobre podejście do osoby poszukujące pracy wszystko dobrze wyjaśnione. Powiem tyle dobrze jest z nimi wejść dobre relacje firma godna polecenia
    ReviewUserIcon
    Ogorek2

    11.02.2016 20:41

    Inne

    Witam. Jedzie ktos w przyszlym tyg do Welles bv na ogorki szklarniowe lub pomidory? Czy to sie oplaca?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    ppp

    10.02.2016 11:25

    Inne

    jedzie ktoś na pracę w szklarni przy pomidorach? można ufać tej agencji?
    ReviewUserIcon
    radek

    29.01.2016 18:18

    Inne

    ja uwazam ze warto sporobwac podjac prace za graanica, wiadomo ze sa to calkiem spore zarobki, mozliwosc podszkolenia sie z jezyka obecna i podniesienia kwalifikacji
    ReviewUserIcon
    ford

    09.01.2016 14:31

    Inne

    @nadina28 wydaje mi się, że podpisując umowę, powinno się mieć już nagraną pracę. Dziwna polityka firmy, może to jednorazowa sytuacja. Mam nadzieję, bo podoba mi się ich oferta na lidera grupy.
    ReviewUserIcon
    przyszły magazynier

    25.11.2015 04:09

    Inne

    już nawet nie chce myśleć ile by wyszło jakby nie było tych 40 h tygodniowo bo miało być między 35-45.
    ReviewUserIcon
    magazynier33

    21.11.2015 14:53

    Inne

    Sorki.Od 1 .12.2015, zaczynam prace..
    ReviewUserIcon
    magazynier33

    21.11.2015 08:11

    Inne

    Witam.jestem ze swietokszyskiego i mam termin wyjazdu do turyngi na magazyn 1.12.2015,a skad wyjezdzasz i ktorego rozpoczynasz prace?
    ReviewUserIcon
    przyszły magazynier

    20.11.2015 16:46

    Inne

    ze Świętokrzyskiego jestem.A ty ?Też jedziesz do Turyngii ?
    ReviewUserIcon
    marek

    19.11.2015 22:08

    Inne

    przyszly magazynier - skąd jesteś??
    ReviewUserIcon
    przyszły magazynier

    19.11.2015 16:02

    Inne

    witam dostałem ofertę pracy na magazynie w Niemczech. We wtorek podpisuje umowę 24.11.2015 Czy ktoś też jedzie w przyszłym tygodniu czy ktoś chce się zabrać bo mam jeszcze wolne miejsca .Jeżeli ktoś tam już pracuje proszę o jakieś informacje.
    ReviewUserIcon
    koee

    18.11.2015 19:03

    Inne

    Witam czy agenca godna polecenia? jak z pracą ? godziny są ? ile tygodniowo mozna zarobić na ęke po odliczeniu wszystkiego ? jak zakwaterowanie ? czy ludzie wporządku ? czy patologia ?
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    13.11.2015 09:34

    Inne

    Cześć wszystkim! Chciałem się podzielić moją opinią, bo patrzę, że sporo jest pytań a ja teraz pracuję w Niemczech na magazynie. Sama praca fajna, jak to na magazynie, pierwszego dnia przeszkolili mnie z obsługi wózka (nie było to trudne) teraz już pracuje ponad miesiąc, jestem po wypłacie i jest ok. Wiadomo czasem są jakieś zmiany w grafiku na ostatnią chwilę i np. trzeba zostać dłużej w pracy, albo jechać do niej wcześniej, ale to jak wszędzie. Ważne, że godziny są i warunki pracy ok. Zakwaterowania mogą być, pokoje różne, ale ludzie z którymi mieszkam w porządku. Także jeśli ktoś potrzebuje zarobić kase, a nie musi spędzać świąt i sylwestra w Polsce to polecam.
    ReviewUserIcon
    podlasianka

    06.11.2015 01:08

    Inne

    Zazwczaj 40-45 godz tygodniowo,wiec spokojnie i nieco powyżej 250e tyg
    ReviewUserIcon
    marek

    02.11.2015 09:34

    Inne

    jest te 250 e na ręke tygodniowo ? jak z językiem?
    ReviewUserIcon
    podlasianka

    30.10.2015 19:13

    Inne

    Gdzie nie pracuje? W Meijel pracowalam na pomidorach 2tygodnie. Pracodawca miał mniej pracy i za duzo ludzi wiec przerzucili mnie w inne miejsce,ale dla mnie to zaden problem.Contrain sobie bardzo chwalę,i nie moge powiedziec o nich zlego slowa. Dwie wypłaty za mną,obie bardzo mnie zadowolily,praca jest caly czas,a to,że ktoś sie nie sprawdzi lub cos sie zmieni w ostatniej chwili u kontrahenta (np.przesuniecie terminu rozpoczecia pracy )to juz nie wina firmy, i ze zjazdaami do Polski nie ma problemu. Panie z firmy sa bardzo kompetentne i uprzejme. A jesli komus jest zle zawsze moze siedziec w Polsce i harowac za 5zl na kasie:)Ja juz przerabialam prace w Polsce i wole takie wyjazdy za granice niz codzienna harowke za tysiac miesiecznie . Ale to moja opinia,kazdy moze miec inna,co szanuje. Pozdrowka dla wszystkich
    ReviewUserIcon
    marek

    21.10.2015 20:39

    Inne

    podlasianka @ dlaczego juz tam nie pracujesz?
    ReviewUserIcon
    dziwnie

    19.10.2015 10:27

    Inne

    Ludzie, ile można czekać na prace po podpisaniu umowy! Mam umowe i kazali mi czekac, a ja chce zarabiać pieniondze. jakis chaos tam panuje. a to prawda że składki odprowadzja od najnizszej wyplaty?
    ReviewUserIcon
    podlasianka

    09.10.2015 23:02

    Inne

    Co do truskawki szklarniowej słyszalam pozytywne opinie.No i Meijel to mila okolica,bo mieszkalam tam.
    ReviewUserIcon
    taka_sobie

    08.10.2015 09:13

    Inne

    był ktos w Meijel przy zbiorze truskawki szklarniowej? jak tam jest????
    ReviewUserIcon
    mikky

    01.10.2015 18:23

    Inne

    Czy ktoś się wybiera do Stramproy w październiku???
    ReviewUserIcon
    Zzz

    12.09.2015 14:10

    Inne

    Czy ktos pracowal przy zbiorze pieczarki z tej firmy albo się wybiera !!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.