opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 868 ocen
Opinie(3050)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3050)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    sylka

    08.08.2016 16:27

    Inne

    Będę wyjeżdżać do Niemiec do firmy Tacken na produkcję sałatek czy ktoś coś wie o tej firmie?? Piszcie
    ReviewUserIcon
    ja

    08.08.2016 16:07

    Inne

    czy ktoś pracował,jaki jest realny zarobek?
    ReviewUserIcon
    ja

    08.08.2016 15:58

    Inne

    a byłeś lub byłaś tam?jak warunki mieszkaniowe dojazdowe jaka realna kwota do wyciągniecia jest?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2016 10:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sylka

    08.08.2016 16:21

    Inne

    Będę wyjeżdżać teraz do Niemiec na produkcję sałatek do firmy Tacken czy ktoś coś wie o tej firmie??
    ReviewUserIcon
    ja

    08.08.2016 10:19

    Inne

    witam pracował ktoś przy sortowaniu ubrań w holandi?dostałam propozycje to pierwszy taki wyjazd i nie chce sie naciąć :/
    ReviewUserIcon
    majka

    28.07.2016 09:22

    Inne

    hej! widze, że jest teraz u nich możliwa Praca wakacyjna – zbiór borówki amerykańskiej, wiec jak ktoś miał już w tym doświadczenie to wydaje mi się, że na pewno warto skorzystać, bo jednak kasa jest z tego naparwd dobra no i zawsze to praca w wakacje też.
    ReviewUserIcon
    rozżalona

    27.07.2016 23:30

    Inne

    czy ktos z Was juz pojechał na zbiory borówki amerykanskiej?
    ReviewUserIcon
    asik2607

    27.07.2016 14:52

    Inne

    czy ktoś tutaj jeszcze jest? myślimy z chłopakiem żeby wyjechać z chłopakiem za granicę do pracy, czy oni biorą też pary? jak to wtedy wygląda z mieszkaniem i w ogóle?
    ReviewUserIcon
    asik2607

    27.07.2016 14:51

    Inne

    czy ktoś tutaj jeszcze jest? myślimy z chłopakiem żeby wyjechać z chłopakiem za granicę do pracy, czy oni biorą też pary? jak to wtedy wygląda z mieszkaniem i w ogóle?
    ReviewUserIcon
    Rozbawiona

    14.07.2016 15:11

    Inne

    O, Contrain wykupił dostęp do swojego profilu... :D Negatywy zniknęły, a zostały wpisy słodko-pierdzące. Ludzie wyjadą, to i tak zobaczą, co ich czeka :)))))))))))))))))))
    ReviewUserIcon
    anonimo

    06.07.2016 15:23

    Inne

    Wybiera się ktoś z Was w piątek do Przemyśla lub Nowego Sącza w sprawie spotkania informacyjno-rekrutującego?
    ReviewUserIcon
    Andrzej24

    23.06.2016 18:40

    Inne

    Witam. Mógłbyś coś więcej napisać o warunkach mieszkaniowych i o samej pracy ? Ile można zarobić?
    ReviewUserIcon
    Andrzej24

    23.06.2016 18:40

    Inne

    Witam. Mógłbyś coś więcej napisać o warunkach mieszkaniowych i o samej pracy ? Ile można zarobić?
    ReviewUserIcon
    skorpion

    17.06.2016 13:47

    Inne

    jak się pracuje przez tą firme , chodzi mi np.o tygodniówki przy 40 godzinach, i czy są godziny w pracy, czy nie ma siedzenia na domku,które prace są dobre .Bardzo proszę o opinie .
    ReviewUserIcon
    damian26

    23.06.2016 09:01

    Inne

    nie daja tygodniowek, umowa o prace wiec raz w miesiacu fajna wyplata. Polecam ci magazyn w niemczech rhenus- fajan praca, godzin do wyrobienia sporo, generalnie ja bylem i naprawde spoko
    ReviewUserIcon
    Gisia

    17.06.2016 02:10

    Inne

    A wyjezdzal ktos jako para?
    ReviewUserIcon
    mara

    14.06.2016 20:19

    Inne

    @eros al też pracowałeś na sałatkach? domyślam się że produkcja taśmowa żywności może być stresującym zajęciem. a ciekawe co z tymi szkoleniami w niemieckim sanepidzie i czy coś musze za to płacić teraz
    ReviewUserIcon
    Nina

    12.06.2016 12:02

    Inne

    Praca ciężka dojazdy do pracy rowerem po 10 km mało godzin i słabe zarobki
    ReviewUserIcon
    rafa21

    10.06.2016 14:25

    Inne

    cześć warto jechać na szklarnie konkretnie na ogórki jakie warunki mieszkaniowe proszę o opinie
    ReviewUserIcon
    kaka

    09.06.2016 20:54

    Inne

    podobno prace od zaraz można od ręki dostać - jakie konkretnie stanowiska? podobno każdy da radę, tak piszą
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    09.06.2016 16:58

    Inne

    witam. Czy ktoś pracuje obecnie jako komisjoner magazynowy w Niemczech przez agencje Contrain ? jeśli tak to prosiłbym o jakieś szczegóły, jak to wygląda jeżeli chodzi o liczbę godzin w miesiącu,ile można zarobić, jak wyglądają warunki mieszkaniowe. A może ktoś wybiera się do Niemiec 19.06.2016 własnie jako komisjoner do Niemiec ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    robi77

    09.06.2016 07:26

    Inne

    właśnie mam ofertę wyjazdu na sałatki do Niemiec tylko się waham jeżeli ktoś tam pracuje lub pracował z tego biura to proszę o jakieś opinie
    ReviewUserIcon
    zizu

    16.09.2016 19:56

    Inne

    witam my pracujemy w horseglau renus na komisjonowaniu i agencje polecamy tobie dlatego ze wyplaty placa normalnie w terminie i zapewniaja zakwaterowanie i dojazd dopracy my mieszkamy w gotha i nie ma sie czego bac i wachac z wyjazdem zarobki sa do 5 tys zl polskich za 8 godz dziennie a niedziela dodatki maszpozdrawiamy chlopaki z gotha
    ReviewUserIcon
    mielko

    08.06.2016 23:01

    Inne

    ciężko się jednak przekonać, gdy ofert pracy brak.. :)
    ReviewUserIcon
    robi77

    08.06.2016 21:43

    Inne

    Cześć pracował ktoś na sałatkach w Niemczech jakie warunki warto jechać?
    ReviewUserIcon
    lili25

    03.06.2016 16:47

    Inne

    Hej mam pytanie czy ktos wybiera sie teraz z ta agencja na projekt Harcotom?? Agencja wydaje sie byc uciwa, pytanie do osob ktora juz tam pracowaly czy mozna im zaufac czy mieszkania ok ??
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    30.05.2016 19:05

    Inne

    Wyjeżdża ktoś do Niemiec lub Holandii w najbliższym czasie z Poznania lub okolic ?.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    30.05.2016 16:03

    Inne

    Witam. Czy wyjeżdża ktoś z Poznania lub okolic do pracy do Holandii lub Niemiec w terminie 30.06.2016-01.07.2016 ?..
    ReviewUserIcon
    Polska

    20.05.2016 13:58

    Inne

    Witam, wyjeżdżam jutro do Niemiec do pracy przez agencje Contrain, najpierw miałem wyjechać na projekt Tacken ( głownie praca przy warzywach ale również jak i przy owocach) po podpisaniu wszystkiego jednak się okazało, że bd skierowany do firmy Go Fresh ( zajmującą się głownie owocam) gdyż jak się okazało po podpisaniu wszystkich dokumentów do projektu Tacken było wymagane prawo jazdy. I mam takie pytanka, czy ktoś był na takim prokejcie z Contrain Poland czy ktoś ma znajomego kto tam pracował albo pracuje i ma jakieś informacje na temat tej firmy, niby wszystko wygląda spoko ładnie, ale 1 raz będe wyjeżdżał za granicę przez Agencję no i wolę się upewnić, a "nuż" może ktoś coś wie o tej firmie/wyjazdach albo zna kogoos kto troszkę o tym wie. Jakby ktoś coś wiedział to proszę od odpowiedź, albo tutaj albo na e-maila [email protected] byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam :))
    ReviewUserIcon
    XY

    20.05.2016 19:42

    Inne

    Cześć znajoma pracuje w go fresh, mówi, że spoko, praca na produkcji, 1 zmiana, ma możliwość zjazdów do domu średnio co 2-3 miechy, a dzieci w domu czekają więc to dla niej ważne. Zarabia lepiej niż w Polsce więc zadowolona. Także powodzenia :) pewnie się poznacie. Więcej kobiet jest w pracy, ale to chyba nie problem dla Ciebie.
    ReviewUserIcon
    XY

    20.05.2016 19:42

    Inne

    Cześć znajoma pracuje w go fresh, mówi, że spoko, praca na produkcji, 1 zmiana, ma możliwość zjazdów do domu średnio co 2-3 miechy, a dzieci w domu czekają więc to dla niej ważne. Zarabia lepiej niż w Polsce więc zadowolona. Także powodzenia :) pewnie się poznacie. Więcej kobiet jest w pracy, ale to chyba nie problem dla Ciebie.
    ReviewUserIcon
    monika

    18.05.2016 16:03

    Inne

    Witam.. Jest ktoś obecnie w Holandii przez firmę Contrain?Ile wynosi opłata mieszkaniowa?Jak z pracą i wypłacalnością?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2016 12:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Olka

    18.05.2016 17:32

    Inne

    Hej, nie jest to umowa śmieciowa tylko Polska umowa o pracę tymczasową - są odprowadzane składki do ZUS (na tej podstawie mamy ubezpieczenie zdrowotne zapewnione). Owszem wymagają wcześniejszego ubezpieczenia zdrowotnego zapewnionego w PL jak większość agencji - takie mają swoje wymagania. Chyba decydując się na prace nie myślicie o zasiłku... nie można też być jednocześnie zatrudnionym i zarejestrowanym w urzędzie pracy... Czyli agencja ubezpiecza od momentu podpisania umowy, ale wcześniej wymaga od kandydata by posiadał też takie ubezpieczenie zapewnione. Wygląda to na uczciwy układ :) Moja znajoma z nimi pracuje już któryś rok i jest zadowolona więc chyba wszystko ok jest.
    ReviewUserIcon
    caro

    16.05.2016 13:39

    Inne

    dlaczego nie ma mojej opiniii???????
    ReviewUserIcon
    caro

    16.05.2016 13:33

    Inne

    dlaczego nie ukazal sie moj wpis???????????????
    ReviewUserIcon
    ttt

    15.05.2016 12:40

    Inne

    a jak u nich jest w szklarniach na zbiorach pomidorów lub ogórków.Czym sie dojezdza do pracy,jakie warunki na mieszkaniach ,no i jacy ludzie normalni czy patologia co ćpa i pije na okrągło??
    ReviewUserIcon
    Ksw

    04.05.2016 15:03

    Inne

    Ola a na czym bylas? Masz racje karzdy po sobie posprzata to bedzie czysto a robic tez trzeba bo nikt ci za darmo nic nieda. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ola

    03.05.2016 20:37

    Inne

    Ja byłam i zarobiłam, niedługo jadę znowu. (teraz mam przerwę urlopową - chrzciny dziecka, a kasa się bardzo przydała - sami rozumiecie) warunki mieszkaniowe ok. Mieszkamy w domkach campingowych, pokoje spoko, a co do syfu to chyba zależy od tego z kim mieszkasz czy sprzątasz po sobie... u nas było zawsze ok, a pracuję dość długo i jestem zadowolona. Ale jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził... Przyjeżdżały paniusie co się rezydencji spodziewały, a pracą to chyba nieskalane ręce miały...
    ReviewUserIcon
    sylwia kuzniar

    03.05.2016 14:10

    Inne

    nie idzie zarobic warunki mieszkalne takie sobie, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ksw

    01.05.2016 00:04

    Inne

    Jak z praca na szklarniach byl ktos? Idzie zarobic?
    ReviewUserIcon
    aniap

    09.06.2016 16:45

    Inne

    Czesc ja jestem z Przemyśla moj kontakt 785939780
    ReviewUserIcon
    gabii

    30.04.2016 11:44

    Inne

    czy jest tu jakas dziewczyna z Przemyśla która wybiera sie w najbliższym czasie do pracy przez tą agencje? Nie chce jechac sama bo różnie to bywa więc szukam kogoś do towarzystwa. proszę o odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Ksw

    29.04.2016 21:54

    Inne

    Witam pracowal ktos na szklarniach w asten idzie zarobic warunki mieszkaniowe dobre?
    ReviewUserIcon
    MARTA

    20.04.2016 16:21

    Inne

    Pracowałam przez tą firmę,byłam na dwóch projektach,rzetelna i wypłacalna firma.Koordynatorki dziewczyny bardzo pomocne.Każdy kto chce pracować i zarobić,polecam Contrain.
    ReviewUserIcon
    kolo

    18.04.2016 21:11

    Inne

    możecie powiedzieć coś o stanie i wyposażżeniu domów

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.