Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Ciekawski

Mam pytanie odnośnie zakwaterowania w kloster park projekt rhenus karmy dla zwierząt. Jak wyglądają tam standardy co ma się w pokoju, jak jest z łazienkami kuchnią i lodówkami itd

Koronawirus

Ja nikomu nie odradzam wyjazdu,każdy ma swój rozum,ale niedługo mamy kolejną falę koronawirusa.I czy by mi ktoś zapłacił 800 czy 1500 euro to ja nie pojadę.Sa oczywiście tacy co jadą tylko,aby ostro pochylać i poćpać,reszta ich nie interesuje,zarobki,warunki mieszkaniowe itp.Oczywiście nie którzy,powiedzą,że niema koronawirusa.Lepiej nieraz zjeść chleba ze smalcem niż ryzykować zdrowiem lub życiem.Jedena z czołowych przywódczyń zachodniej Europy powiedział a,kto umrze to to umrze nie będziemy ratować na siłę.Można się wstrzymać i zobaczyć co będzie we wrześniu.Ja bym tak zrobił a wy róbcie co chcecie.

Robert
@Koronawirus

No super ale co mnie to obchodzi że nie wyjedziesz?

W obecnej chwili firma contrain to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zgadzam się z tym, że niekompetentni ludzie pracują w tej firmie. Kasa to jakaś śmiech na sali! Jak zjeżdżają do Polski to gdy firma nie zerwie z tobą umowy jesteś na 1/12 etatu i należy Ci się za to kasa a firma ci mówi że nie dostałeś kasy bo z automatu daje ci urlop bezpłatny, ale jak nic nie podpisywałam? To jakim prawem mogą mi dać urlop bezpłatny bez podpisu? Będę dzwonić do Państwowej Inspekcji Pracy oraz wybieram się również do prawnika w tej sprawie! Oraz firma contrain daje kary w postaci nie pojedziesz do pracy bo za wcześnie zjechalas! Coraz gorzej abyście nie mieli ludzi w przyszłości do pracy w sumie i tak przyjmują już patologie, gdzie wcześniej to były sporadyczne przypadki!! Nie polecam bo można wyjechać, nic nie zarobić i jeszcze stracić! (usunięte przez administratora) i tyle a na banku godzin to nieźle (usunięte przez administratora) zamiast wypłacać cała kasę jak to było kilka lat temu to zrobili bank godzin aby bardziej oszukiwać na wypłatach!

Umowa o pracę tymczasową ma okres wypowiedzenia. Jeśli pracownik wypowiada umowę ze względu na obiektywne przesłanki i dotrzymuje okresu wypowiedzenia, to chętnie z taką osobą kontynuujemy współpracę na innych projektach. W trakcie pobytu w Polsce po wybraniu wszystkich dni urlopowych, pracownik także ma obowiązek świadczenia pracy, aby uposażenie mogło być wypłacone. Jeśli pracownik nie może świadczyć pracy, może skorzystać z urlopu bezpłatnego, który jest urlopem dobrowolnym. Z Pani komentarza wynika, że obecnie ocenia Pani współpracę z naszą firmą negatywnie, pomimo wcześniejszych (jak domyślamy się z wypowiedzi) pozytywnych doświadczeń. Zaniepokojeni Pani wpisem bardzo prosimy o kontakt z nami na kontakt@contrain.pl. Bez informacji odnośnie Pani imienia i nazwiska oraz nazwy projektu, na którym Pani pracowała nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy faktycznie była Pani naszym pracownikiem, ani tym bardziej wyjaśnić sprawy i przedsięwziąć kroków naprawczych.

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Oczywiście że teraz oceniam negatywnie gdyż tych pracowników contrain już nie ma co pracowali kilka lat temu. Kadra contrain się zmieniła i to na dużo gorsze. Koleżanka poleciła mi wasza firmę, ja poleciłam swojemu mężowi itp na początku nie było problemów z kasą przepracowanych np 160 godzin i za tyle dostałam kasy a teraz jakiś śmieszny bank godzin powstał i nie dość że na tym oszukujecie to nigdy nie wiadomo dlaczego tyle i tyle godz zostało zabranych a i tak ich później nie wypłacacie, bo jeżeli przepracowanych mam mniej godzin to te godziny zostają zabrane z tego co widzę po moich salarisach. Do (usunięte przez administratora) z takimi pracami np jakie są przy kwiatach doniczkowych u stalsa jak i u Bursa wyzysk totalny. Wcześniej to jeszcze WYPŁACALISCIE za te 1/12 etatu i nie było problemu bo chciało się kontynuować z wami współpracę a teraz to tylko zabieracie a praca w szklarnii jak jest gorąco jest ciężka! Najlepiej aby ludzie pracowali za marne grosze i tracili zdrowie bo kwiaty czy owoce są non stop pryskane chemia! Ludzie by chcieli godne wynagrodzenia a nie ochlapy które teraz dajecie! A jak nie ma godzin to już totalna klapa. A urlop bezpłatny sami dajecie albo aby ludzie podpisali aby nie wypłacać tej 1/12 etatu i po co mam polecać ludziom firmę contrain jak jest coraz gorzej, kadra pracownicza porażka, wcześniej było dużo lepiej a teraz tylko zabieracie. I JA NIE chciałam żadnego urlopu bezpłatnego zobaczę co będzie pisac na świadectwie pracy bo nic nie podpisywałam!!

niedoinformowany
@Contrain Poland Sp. z o.o.

A dlaczego wy znpwu nie odpowiadacie wprost na zadane pytania tylko po raz kolejny odyslacie na maila, by na boku udzielac odpowiedzi? odpowiadajacie tutaj wszystkim zainteresowanym i napiszcie jak jest naprawde a nie sie wymigujecie. dajecie odgornie urlop bezplatny, zrywacie z pracownikami umowe albo jej nie podpisujecie wogole bo sie nagle okazuje, ze jednak nie macie pracy ktora obiecaliscie. a ban godzin jak juz ktos wyzej napisal to jedna wielka bujda, rovicie wszystko by wyciagac z pracownikow jak najwiecej i kazdym kosztem. teraz mam nadzieje ze mojej opinii nie ukryjecie tylko merytorycznie sie tu wypowiecie i zgodnie z prawda tak jak jest.

@niedoinformowany

@NIEDOINFORMOWANY Zależy nam na tym aby rzetelnie odnosić się do Państwa pytań. Precyzyjna odpowiedz na nie możliwa jest jednak tylko po zapoznaniu się ze szczegółami. Bardzo prosimy aby kierować je do nas za pośrednictwem portalu dla pracowników lub na podawany przez nas adres mailowy wsparcie@contrain.pl. Odpowiedzi na nie traktujemy priorytetowo.

Życzliwy

Serdecznie nie polecam tej agencji. Byle by mieć pieniędze z pracownika. Nie ważne w jakich warunkach będziesz mieszkał,lub ile dojeżdża do pracy. Przez kilkanaście miesięcy. Setka klamst i nie dotrzymanych obietnic.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Nie zwracajcie uwagi na to co wam mówią przy rekrutacji, to nie ma znaczenia. Dopiero po przyjeździe na miejsce, na swój dwuosobowy pokój okazuje się, że dla agencji liczysz się chyba jako pół osoby, bo łóżek w pokoju jest 4. Dwójka chłopaków, którzy przyjeżdżali po mnie też przyjechali w to samo miejsce na pokój dwuosobowy. Zmienić miejsca nie można, bo ponoć byłem o tym wcześniej poinformowany xD aha. Niepoważna agencja. 3/4 osób, jakie poznałem na miejscu (kilkanaście osób) ma jakieś 'przygody' z kłamstwami agencji, a pozostali nie mają żadnych oczekiwań poza miejscem do zaszczania, będąc jak codzień, pijanym po pracy/przed pracą. Odradzam stanowczo, to kłamcy i (usunięte przez administratora)

Akuratny

Czy możesz napisać coś więcej?Takiej(usunięte przez administratora)jak w Contrain nie widziałem nigdzie,a byłem w kilku krajach.Narkomani,alkoholicy,zwarcia w głowie,i dewastacja kwater,tak we 4 z patologią i z 1000 euro,albo i mniej jak niema godzin, przy tym wyzysk jak w (usunięte przez administratora).

hahah

to jeśli masz pokoj na 4 osoby a jesteście we dwóch to co ci przeszkadza? Pokoj większy wiec lepiej jest chyba nei? Alkohol może i ludzie pija ale gdzie nie pija… ja się z tymi ludzmi nie zadaje a co robia po pracy to ich sprawa. Nie przesadzajcie już ludzie bo i tak wszystko macie zapewnione to jak wam tak nie pasuje to na wlasna reke jedzcie i ciekawe czy tacy zadowolonie będziecie

Staramy się, żeby nasi przyszli pracownicy otrzymywali jak najbardziej rzetelne informacje na temat projektów i zakwaterowania i jeśli zdarzają się jakieś uchybienia, to jest nam bardzo przykro. Tym bardziej dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi, będziemy pracować nad poprawą.

szoook

Weszlam z ciekawosci zobaczcy co tu się dzieje i oczom niewierze. Ludzie!!! Czy wy jedziecie za granice do pracy czy zwiedzac? Pracuje w contrain i może nie jest to super latwa praca ale bez przesady! Kasa jest serio spoko jak na to co się tu robi i ja nie mam problemu z tym bo przeciez po tro tu przyjrechalam… jak nie chcecie to siedzcie w polszy za najnizsza krajowke i zapiperzajcie codziennie.. ciekawe gdzie wam będzie lepiej

,,Niemcy są skończone,,

Szanowni Państwo Kochani Moi.Chcecie znać prawdę?Robi się kilka miesięcy w Renusie w Niemczech na magazynie,szału niema,bieda 1200 euro max po zapłaceniu materaca do spania.Przenoszą Ciebie do Renusa na drugi koniec Niemiec,praca na magazynie,ciężkabfizycznie,ludzie z dnia na dzień uciekają z pracy,atmosfera wyścig szczurów,i w miesiącu ze dwa dni niema pracy i dostajesz 870 euro po odciągnięciu materaca do spania( a jak Ci nie zapewnią pracy i więcej siedzisz dni na kawaterze to ci zagwarantują z 750 euro na miesiąc i żyj!!!).A w Polsce dzieci czekają głodne i co masz robić???A z biura Ci napiszą,że za 800 euro się w Niemczech nie pracuje,niema takich stawek bo nikt by nie pracował i się głupio śmieją.Powinni te śmieszne projekty w Niemczech zaorać,ale nie oni kasę z tego mają,a ty palce liżesz.Natomiast w Holandii Contrain praca lekka zrywanie pomidorów przy 170 godzinach 1500 euro miesięcznie!!Są też projekty porażka likwidacja szklarni praca ciężką,a kasa mała.!Są też tacy przodownicy pracy,że jak na szklarni jest więcej godzin to i 1800 wyciągną na rękę,kosztem zdrowia.Teraz porównajcie Niemcy 750-870 euro miesięcznie a Holandia 1500 euro na czysto.Jak się niema pracy to się ludzi nie wysyła a jak ktoś mi gwarantuje 750 euro miesięcznie to niech się stuknie w głowę,bo jechać 150O km i do tego dołożyć,ale cóż kasa się zgadza.Pojedzcie zobaczcie,może się uda zarobić a może nie,każdy projekt to jak ruska ruletka.

@,,Niemcy są skończone,,

Przeanalizowaliśmy wypłaty, które wypłaciliśmy pracownikom w tym regionie w ostatnich 3 miesiącach i takie kwoty pojawiały się tylko i wyłącznie w trzech możliwych przypadkach: - ktoś zapomniał o jakiś zadłużeniach w Polsce i pojawiło się zlecenie komornicze - ktoś nie zrealizował pełnego grafiku pracy przez nieobecności (np. wzięcie wolnego) - ktoś nie przepracował pełnego miesiąca (wejście na projekt w trakcie trwania okresu rozliczeniowego) Jeśli żaden z powyższych powodów Cię nie dotyczy, to koniecznie skontaktuj się z nami przez wsparcie@contrain.pl - wspólnie przeanalizujemy, co się wydarzyło, że Twoja pensja odbiegła od normy. Pozdrawiamy!

Pracownik2015

Idziesz do ZUS i wszystko Ci powiedzą, weź swoje paski Z wypłat i porównasz Swoje wszystkie składki emerytalne rentowe chorobowe wypadkowe itp. Czy takie same wpłynęły jakie masz na pasku wynagrodzeń . Wydział płatników kont i składek jak dobrze pamietam idź go tej informacji ,tam wszyskiego się dowiesz . Pozdrawiam

Wszystkie składki ZUS są odprowadzane zgodnie z podpisaną umową. Ich wysokość widoczna jest na pasku płac, który wysyłamy każdemu pracownikowi co miesiąc przez portal dla pracowników Contrain. Ich wysokość można również sprawdzić bezpośrednio w ZUS udając się do oddziału lub przebywając za granica można zrobić to on-line zakładając konto w PUE na stronie internetowej ZUS.

Mam pytanie odnośnie banku godzin. Skoro godziny z banku godzin są nieopodatkowane to dlaczego na koniec projektu wypłacacie wszystko w jednej wypłacie tj(wypłata, urlopy i bank godzin) i dowalacie taki podatek że głowa mała. To jest poprostu brak slow. Zabraliscie 2 tyś podatku a moj bank godzin do kieszeni.

Pracownica 2015

I tak się nic nie dowiesz,brak w tej firmie już odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach,byli super rekruterzy kierownicy ale ich już nie ma bo byli dla ludzi a nie dla firmy,przyszły nowe miotły i nowym sposobem zamiatają . To już nie jest ta agencja która była lata temu, a szkoda , sami sobie psują reputacje i ludzie przejdą i przechodzą do innych agencji.

Tak
@Pracownica 2015

A co sądzisz o Idzie z Contrain?

Jeśli zdarza się sytuacja, że pracownik zjeżdża do Polski i od razu rozwiązuje umowę - wtedy rozliczamy bank godzin w całości. Niestety, przy rozliczaniu całego banku, gdy pracownik ma dużo godzin, często podatek jest wysoki, o czym informujemy. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem kadry@contrain.pl

@Pracownica 2015

Zgadzam się teraz to są ludzie na nieodpowiednich stanowiskach...

Pracownica

Bardzo mi się nie podoba że na zakwaterowaniach (w wielu miejscach) nie ma kluczy do pokoi. W regulaminie jest że Contrain nie ponosi odpowiedzialności jak coś zginie a kluczy nie ma. Więc wszystkie rzeczy mamy zabierać do pracy? Na zakwaterowniu jest często ktoś nowy a jak wiadomo ludzie są różni. Zróbcie coś z tym. Zamki z kluczem to nie jest jakiś wielki koszt. A za 380euro/miesięcznie chyba można oczekiwać choć tak małej ale ważnej rzeczy

bylem-pracownikiem
@Pracownica

nie ma kluczy, Contrain nie ponosi odpowiedzialności a dodatkowo ma prawo w kazdym momencie wejsc na zakwterowanie i wszystko przejrzec. naprawde, tyle kasy sie placi a zero poszanowania

@Pracownica

Faktycznie w większości wynajmowanych domów nie ma zamków w poszczególnych sypialniach i rozumiemy, że dla części osób może to stanowić niedogodność. Dlatego, w miejscach, w których to możliwe, podejmujemy już działania, mające na celu rozwiązać ten problem i w części lokalizacji to się udało. Niestety, to nie koszt założenia dodatkowych zamków o tym decyduje. W większości przypadków przeszkodą jest brak zgody właściciela nieruchomości i względy bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz wymagań jednostek certyfikacyjnych, które kontrolują warunki w jakich przebywają pracownicy agencji pracy tymczasowych. Dotyczy to wszystkich tego typu firm, którym zależy na działaniu zgodnie z wymogami. Zakwaterowanie, które proponujemy naszym pracownikom, ma ułatwić im rozpoczęcie pracy za granicą, ale korzystanie z niego nie jest obowiązkowe. Wspomniana kwota 380 € nie obejmuje jedynie zakwaterowania ale również opłatę za gaz, energię elektryczną, wodę, Internet oraz wynajem roweru. Staramy się zapewnić Państwu najlepsze warunki, jakie są możliwe w danej okolicy i odpowiadać na napływające zgłoszenia, co można w nich poprawić. Jeśli ma Pani uwagi co do zamieszkiwanego lokalu, zachęcamy do omówienia ich z koordynatorem, który postara się poszukać dostępnych rozwiązań w tej konkretnej sytuacji.

Obojętny.

Moim celem nie jest atakowanie Contrain.Ale.....Byłem na kilku projektach w Niemczech i nigdy nie zarobiłem.Praca ciężką na produkcji czy magazynach za 1000 euro i z tego tam jeszcze żyć to śmiech na sali.Co do kwater i towarzystwa rodem z piekła,ludzie opisywali już w innych komentarzach,to wszystko prawda.To poprostu jest nieopłacalne i jechać 1000 parę km,żeby do tego dołożyć,gdzie tu logika.Dałem sobie spokój z Niemcami w wykonaniu Contrainu.Co do pracy w Holandii przez Contrain to tam jest trochę lepiej,jak wytrzymacie upały w szklarni na godzinę zbierzecie 300 kg pomidorów,wytrzymacie konkurencję z przodownikami pracy rodakami,którzy podpieprz... Ciebie do szefa Holendra,albo jego żony Polki.Ja to wszystko wytrzymacie to za 170-180 godzin miesięcznie masz 1500 euro na czysto.I od tej kwoty gra jest warta świeczki,o ile masz zdrowie pracować w szklarniach,a gdy trafisz na likwidację szklarni to gorzej być już nie może.Podsumowując ja mam dziś obojętny stosunek do Contrain,tyle razy mnie zrobili w konia,że odechciało mi się z nimi współpracować.Możecie prubować szczęścia w Holandii jak się komuś uda.

Zadowolony

Witam jestem pracownikiem Contrain już od wielu lat i mam dobrą opinię o tej firmie wypłaty zawsze są na czas i szczególnie chciałbym pochwalić Pana(usunięte przez administratora) koordynatora który jest bardzo kompetentny i można na nim polegać pozdrawiam

Daniel

Witam mój zakład ma teraz 3 tyg wolnego tak zwane wakacyjne ludzie na kontrakcie mają normalnie zapłacone za ten okres a pracownik contrainu? I czy jest pobierane za mieszkanie jeśli nie pracuje nie z swojej winy?

@Daniel

Dzień dobry, pracownicy w Holandii mają płacone dodatki urlopowe i wakacyjne do każdej godziny, a w Niemczech wypłacany ekwiwalent po zakończeniu kontraktu lub urlopowe w czasie urlopu - zgodnie z prawem pracy.

zdziwiony
@Contrain Poland Sp. z o.o.

to wy cokolwiek robicie zgodnie z prawem pracy??? Dziwne/

Karel
@Contrain Poland Sp. z o.o.

Czyli jeśli masz pracę i masz co robić to zarabiasz, a jeśli pracy nie ma, to za mieszkanie pewnie nie płacisz bo zabiorą ci dodatki wakacyjne i urlopowe, bo przecież nie pracowałeś wtedy, a ktoś musi za kwaterunek zapłacić. Przynajmniej tak zrozumiałem odpowiedź agencji, jeśli się mylę to proszę o szczegóły, jeśli szczegółów nie powiecie to sobie darujcie, agencją nie ufam tym bardziej takim które nie potrafią się dosłownie określić, a zazwyczaj, nie sorry, zawsze dodatki typu wakacyjne/urlopowe powinien każdy sobie wypłacać wtedy kiedy bierze urlop, to jest płaca na odpoczynek, a nie żeby sobie robić nie wolnika, bo nie ma jak zarobić bo pracy niema więc ściągniemy mu z dodatków i już tym bardziej nie wyjedzie, nie wróci do domu bo nie będzie miał pieniędzy. Sorry ale każdego kto pracuje jako rekruter dla agencji tymczasowych które szukają ludzi którzy sobie ledwo co radzą powinni palić na stosach i wieszać bo taki ktoś nie powinien się nazywać Polakiem bo tylko wykorzystuje swoich, a nie im pomaga.

Karel
@Contrain Poland Sp. z o.o.

Aaa sorry jeszcze jedno, dodatek urlopowy w Holandii jest wypłacany na wniosek urlopowy pracownika, a nie z powodu braku pracy, więc jeśli ktoś nie podpisywał urlopu który był powyżej 5dni to i nie wyslal wniosku o wypłatę pieniędzy z dodatku to firma nie może ich ruszyć. Powinna je zbierać i tylko się ślinić ale nigdy ich dotknąć.

Daniel

Wiatam moja firma ma od poniedziałku wolne 3 tyg ale ludzie na kontrakcie mają za ten okres zapłacone normalnie a pracownik contrainu? I

Dziku
@Daniel

Ty nie masz placone, bo masz godzinowe wynagrodzenie. wiec niestety bedziesz doplacal do tego interesu. lepiej byc na kontrakcie bezposrednio w firmie u klienta, a nie przez agencje.

Nowa

Czy pracował ktoś na magazynie Lumpenwelt w Schlitz?

kandydat

tez jestem ciekawy, czy ktos jest i moze powiedziec czy nadal jest pobierane 50 euro za ubrania robocze?

@kandydat

Nie pobieramy środków za ubrania robocze. Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji -> https://contrain.pl/kontakt/

@Contrain Poland Sp. z o.o.

jak to nie pobieracie jak trzeba na start zapłacić 50 euro za 'wypozyczenie' ubran roboczych. niedawno sam taki papier podpisywalem i placilem za ubrania. Czy cos sie zmienilo?

@kandydat

A na jakim projekcie kolega pracował i jak tam była kasa i za ile godzin?

@kandydat

Prosimy o podanie nazwy projektu, na którym została pobrana opłata za ubrania robocze, sprawdzimy to. Jeśli chce Pan pozostać anonimowy, prosimy o maila na adres marketing@contrain.pl :)

@Contrain Poland Sp. z o.o.

pieniadze za ubrania robocze sa pobierane na projekcie Renus. 50 euro przy wydawaniu ubrania

@Chłop z PGRU

byłem 2 miesiace w Niemczech na Renusie. kasa srednia, mialem 900 euro miesiecznie

@kandydat

I za to Ciebie kolego szanuje!!!Jak ja napisałem o pensji 870 euro miesięcznie to zarzucili mi,że kłamie bo oni tak nie płacą i śmiali się głupio.800,900 euro za tak ciężką pracę to jest śmiech na sali w Niemczech.Średnio rozgarnięty robol w Polsce zarobi przy łopacie te 3 tysiące złotych.A są tacy co w Contrain wyciągają 1500 euro miesięcznie.Trafisz na ciulowy projekt to zamiast zarobić do tego wyjazdu dołożysz.Pomijam element ,,ludzki,, na kwaterach i nadużywanie używek różnych,niektórzy powinni od psychiatry zaświadczenie przynieść.

Doswiadczony.
@Chłop z PGRU

Znowu zauwazalny wzrost covid. Znowu zaraz veda obostrzenia. Wiekszosc tych co tam sa - patologia. Kasa smieszna. A jedzcie i sie przekonajcie.

@Contrain Poland Sp. z o.o.

czy odpowiecie co obecnie z pobieraniem oplaty za ubrania na projekcie Renus?

Robert
@kandydat

Sam pracowałem w Rhenusie, fakt trzeba zapłacić około 20 euro za ubranie robocze i klucz do szafki, ale jak się potem z tego rozliczysz to oddają. Więc nie wiem po co takie głupie komentarze, jak nie oddasz ubran bądź klucza to kasy nie dostaniesz- proste

@kandydat

Jeszcze raz powtarzamy - nie pobieramy żadnych opłat za ubrania robocze na projekcie Rhenus i na żadnym innym. Prosimy nie wprowadzać innych w błąd :)

@Chłop z PGRU

Prosimy zatem o przesłanie Pana imienia i nazwiska mailowo na adres marketing@contrain.pl - zweryfikujemy Pana sytuację z wynagrodzeniem ;)

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Dziękuję Państwu.Nie zamierzam brnąć w to dalej,to mój ostatni tu wpis.Zakończyłem z Państwem współpracę:)Bez żalu z mojej strony:)P.S Radziłbym na przyszłość robić testy na narkotyki i kontrolę alkomatem przez kordynatorów,wyrywkowo pracownikom.Nikt nie chcę ryzykować zdrowiem i życiem za parę groszy mieszkając z chołotą.

Ela
@Chłop z PGRU

Potwierdzam. Moze teraz znajda sie chetni ????????????

@Chłop z PGRU

to wszystko prawda co piszesz. towarzystwo trafia sie czasem rodem jak z wiezienia, strach z nimi przebywac w jednym zakwaterowaniu a juz nie mowie by dzielic z nimi naprzyklad kuchnie. ja pracowalem trzy tygpdnie, zjechalem po tym czasie bo nasz wspolokator grozil ze nas pobije jak bedziemy sie stawiac, koordynator zero reakcji. a gdy sie zwolnilem to jeszcze ja mialem problemy, ze niby jestem nieodpowiedzialy i nie szanuje pracy. odradzam

lolo 38
@Chłop z PGRU

Byłem w Reusie w Turyngii, zapierdol po pachy.... kasa? słaba. Mieszkania zwykle w Niemieckich obskurnych kamienicach z lokatorami "lumpami" kiedyś ktoś się załatwił na klatce schodowej, smród 2 tygodnie, towarzystwo? zwykle małolaty z chłopakami się zjeżdżają i chlają na kwaterach weekendami.... dziecinada te projekty... Nie polecam.

bylem-pracownikiem-contrain
@lolo 38

to wszystko prawda. a najgorsze jest ze nikt z firmy sie tym nie interesuje. zglaszac problem kierowniczce to ona jedynie powie ze to nie jest jej problem.bardzo zle wspominam.

Nie dajcie się oszukac
@lolo 38

Byłem na niemieckich dwóch projektach. Warunki straszne taj samo opieka ze strony kierowników projektu. Traktują cię jak totalne nic, zero szacunku do twojej pracy i to wszystko za marna kasę. Lepiej szukać pracy samemu albo nawet zostać w kraju bo tu można zarobić coraz lepsze pieniądze

Niemcy
@Nie dajcie się oszukac

A na jakich projektach w Niemczech byłeś?

Były pracownik na renusie
@Chłop z PGRU

Ja tez potwierdzę co piszesz. Najwyższe zarobki na tym projekcie jakie miałem to około 1000 euro. I to był max. Naprawdę patrząc na to ze są to Niemcy i praca magazynowa to takie wynagrodzenie to śmiech na sali. Teraz więcej to się można już u nas dorobić i mieć spokojna głowę, bez agencji pracy na karky

byly pracownik
@lolo 38

a najgorsze jest w tym wszystkim to, ze nikt z contrain nic z tym nie robi. jak zglaszasz to swojemu kierownikowi projektu, to o ile odbierze telefon to powie ze to nie jest jego sprawa i ze mamy sobie jakos poradzic, w koncu jestesmy dorosli. niby jest portal ale nikt ci i tak na nim nie odpisze i jestes zdany sam na siebie.

@byly pracownik

Prosimy o przesłanie szczegółów dotyczących trudności w skontaktowaniu z Kierownikiem Projektu na adres marketing@contrain.pl - kiedy ta sytuacja miała miejsce i jakiego pracownika dotyczyła. Skontaktujemy się z Kierownikiem Projektu w celu wyjaśnienia sprawy.

Ktos000
@kandydat

Jedyne ubrania robocze jakie tu dają to koszulki...

ubrania
@Ktos000

sa tez inne robocze ciuchy, przynajmniej na projektach niemieckich. mielisby buty i okrycie wierzchnie i za to trzeba bylo placic. z tego co wiem to sie nic nie zmienilo bo mam tam nadal jeszcze jednego znajomego.

TakaA

Kochani,wybiera się ktoś niebawem do Holandii? :) Było by raźniej :)

@TakaA

Zachęcamy do zadania pytania również na naszej facebookowej grupie dyskusyjnej -> https://www.facebook.com/groups/pracujznami :)

Ja również Jade :)

Meg30
@TakaA

Hej jestem z lubuskiego , szukam kogoś z mojej okolicy do wspólnego wyjazdu

agi

agness_240@poczta.onet.pl

Izaa

Tak w czerwcu

Taki ja
@TakaA

Jadę w czwartek w nocy do Wateringen

Rafal86
@TakaA

Ja właśnie myślę nad wyjazdem jestem z Elbląga a ty skąd jesteś i w jakim terminie planujesz jechac

odradzam
@Rafal86

nie ma co myśleć, polecam się rozmyslic bo na prawde niewarto. zarobisz tyle co w polsce albo i mniej. a co sie nadenerwujesz i co ci zabiora przez agencje to sie na koncu wspolpracy dowiesz.

Blod

Ile maksymalnie godzin można mieć w banku godzin??

@Blod

Zgodnie z obowiązującym prawem nie ma limitów określających maksymalną liczbę godzin w banku godzin.

pytający
@Contrain Poland Sp. z o.o.

czyli można mieć bardzo dużo nadgodzin a póżniej miesiąc byc bez pracy?

@pytający

Prosimy o doprecyzowanie pytania mailowo pod adresem marketing@contrain.pl ;)

pytający
@Contrain Poland Sp. z o.o.

a ja proszę byscie tu odpowiedzieli a nie odsylali wszystkich na maila. mowcie wprost jak jest. odpowiedzcie wprost na moje pytanie i bardzo prosze NIE USUWAC TEJ WIADOMOSCI.

@pytający

Przywiązujemy dużą wagę do ochrony danych osobowych naszych pracowników, więc w przypadku gdy do wyjaśnienia sytuacji potrzebujemy indywidualnych informacji, np. imienia i nazwiska, prosimy o doprecyzowanie pytania i podanie swoich danych mailowo, abyśmy byli w stanie odpowiednio odnieść się do poruszonego tematu.

Odpowiadający
@pytający

Tak może być ze jak zrobisz dużo nadgodzin to w kolejnym miesiącu ci to przerzuca do tego banku godzin i wtedy może być tak, ze niestety nic więcej nie zarobisz. Wiec może się skończyć tym ze będziesz w Holandii kilka tygodni na bezrobociu. Trzeba na to uważać.

byłem pracownikiem
@Odpowiadający

tak jak mialem kiedys taka sytuacje, ze wszystkie moje nadgodziny szly do banku godzin a pozniej sie oakzalo ze przez dwa tygodnie nie ma co robic i siedzialem tylko na zakwaterowaniu. i na koncu wyszlo tak ze zarobilem o polowe mniej niz bym mogl. tylko przez ten bank godzin bo tam sie wszystku kumuluje po to bys czasami za duzo nie zarobil. to sie w ogole nie opaca.

ajajaj

Nie polecam agencji, umawiałem się na okres wakacyjny a dali mi do podpisania umowę na dwa lata. Albo beznadziejna organizacja, albo sami nie pamiętają jak umawiają się z klientem.

krasnal
@ajajaj

dadzą umowę na dwa lata a pozniej z dnai na dzien cie zwolnią bez żadnego slowa. takie sa realia.

503193241

Posiadasz duże doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje zawodowe i znasz język. Nie licz, że otrzymasz pracę spełniającą twoje kwalifikacje zawodowye. Otrzymasz po dłuższym czasie ofertę najgorszą tam gdzie nie ma ochotników z niskimi ochłapami. Rekruterzy to nieudolni umysłowo i nie mający odwagi powiedzieć wprost dlaczego w tej wybranej dla siebie firmie nie otrzymasz pracy. Tylko chore niestworzone sugestie i przypuszczenia wymyślają,sypiąc przykładami gdzie sami się gubią z tym wszystkim co mówili z dnia na dzień. To w ich przypadku codzienność, byle tylko mieć cie na odległość i przekonać do pracy dla nich. Banda (usunięte przez administratora) i manipulantów. Odradzam jakikolwiek kontaktu z nimi

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 444.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.