opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 868 ocen
Opinie(3050)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3050)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    RECE OPADAJA NA TEN BAŁAGAN

    19.02.2017 13:10

    Inne

    Witam. Pytanie dla firmy-dlaczego trzymajcie najwiekszych cpunów alkoholikow czasami tylko dlatego bo kontrahent jest z nich zadowolony .Opiekunki wysłuchaja bla bla bla i nic . Mieszkania na własna reke nie mozna wynajac .ZACZNIJCIE KONTROLOWAC
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    20.02.2017 10:57

    Pracodawca

    Witamy Dziękujemy za komentarz. Za każdym razem, gdy ktoś zgłosi swoje zażalenie opiekunowie rozmawiają o tym z Kierownikiem Projektu i klientem, aby wspólnie wypracować sposób działania. Jeśli klient jest otwarty to szybko udaje się znaleźć rozwiązanie. Nie zawsze jest to łatwe, ale od tego roku pracujemy nad globalnym rozwiązaniem takich problemów i mamy nadzieję, że wkrótce zbiór różnych działań pomoże nam wdrożyć zmiany. Tymczasem prosimy nadal zgłaszać takie sytuacje w trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort.
    ReviewUserIcon
    Paweł i Kasia

    17.02.2017 12:37

    Inne

    Witam! Wraz z Narzeczoną i Jej tatą dzwoniliśmy do Contrain przed końcem 2016r. Rozmawialiśmy z p. Bartoszem, który według nas jest niekompetentny gdyż wypytywał w KÓŁKO o to samo! Na przemian o imię, nazwisko, rok urodzenia itp. Następnie wypytywał o wcześniejsze prace i ile osób chce jechać za granicę. Rozumiem - wstępna rozmowa kwalifikacyjna musi się odbyć, ale nie należy w kółko o to samo wypytywać. My swoje a ten p. Bartosz swoje. Byliśmy mili i odpowiadaliśmy na pytania gdyż zależało nam na pracy. Mamy nagraną KAŻDĄ rozmowę. Ten pan powiedział, że oddzwoni na nasz numer ok godz. 16:00 i na wszelki wypadek podaliśmy Mu dodatkowy numer komórkowy. Oczywiście nie oddzwonił... na drugi dzień ledwo się dodzwoniliśmy i mówimy, że nikt nie dzwonił. Zostaliśmy oskarżeni o kłamstwo. Daliśmy sobie spokój. Dzisiaj (17.02.2017r) dzwonimy ponownie i dowiadujemy się od jakiejś uprzejmej Pani, że jesteśmy wpisani z "negatywnym" komentarzem w ich spis i nie ma szans abyśmy uzyskali pracę poprzez Contrain. MAŁO TEGO! Przez 6 dni codziennie po 4 razy dzwoniłem na wszystkie możliwe nr. telefonu i zero odzewu. Po wielkich trudach odezwała się Pani więc powiedziałem, że nie można się dodzwonić to powiedziała: "proszę na mnie nie naskakiwać". Pogadaliśmy o pracy dla par. Żadna nas nie zainteresowała (na stronie mają państwo multum różnych ofert a oferowaliście nam tylko szklarnie, które nas nie interesują). Dodatkowo... nasze numery zostały ustawione na "automatyczne blokowanie" gdyż głupkami nie jesteśmy i znamy się na tym jak brzmi sygnał telefonu gdy nr. jest blokowany. NIE POLECAMY NIKOMU! PS: Nasi znajomi z Holandii mieli mieszkać w domku jednorodzinnym i co? Mieszkają z 15 innymi osobami łóżko przy łóżku (tzn. hospicjum) a na to się nie pisali bo cenią sobie prywatność i spokój po pracy. PS2: Nie chwaląc się jesteśmy znanymi YouTuberami i nagramy o was filmik aby ustrzec ludzi od was i korzystania z waszych usług.
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    21.02.2017 12:38

    Pracodawca

    Szanowny Panie Albo pomylił Pan agencję, albo jest Pan jedną osobą, która pisze kilka komentarzy aby po prostu zaszkodzić wizerunkowi firmy. Gdyby Pan pracował na pieczarkach to by Pan wiedział, że bez doświadczenia lub szkolenia w tej pracy nie przyjmujemy nikogo :) Tym bardziej, nie ma możliwości aby z pomidorów, ktoś przeniósł Pana na pieczarki, bo szkolenia odbywają się w Polsce przez kilka tygodni. Nie ma tez żadnego spania na materacach, ponieważ mamy normalne łóżka w domkach. Pozdrawiamy Contrain
    ReviewUserIcon
    pawełek

    30.03.2017 05:31

    Inne

    ile miałeś na czysto ??? 3100 nie no ludzie po uj jechać za takie pieniądze
    ReviewUserIcon
    Lolek

    15.02.2017 13:01

    Inne

    Napiszcie proszę,ale szczerze czy da rade odłozyc 1000 euro miesięcznie zakładając ze te 50 euro wydajemy tygodniowo na jedzenie,bo wydaje mi się ze te 1000 euro miesięcznie powinno się zarabiać za granicą,czy te opinie pisane przez Contrain są prawdziwe czy to sciema,a na miejscu jest całkiem inaczej.
    ReviewUserIcon
    majsterek

    10.02.2017 13:10

    Inne

    Mam pytanie. Czy w contrein nalezy się dodatek za prace w nocy i ile wynosi?
    ReviewUserIcon
    Antyemigrant

    22.02.2017 18:54

    Inne

    Z tego co wiem wakacyjne jak urlopowe jest w prawie holenderskim. No ale Państwo omijacie tom prawo podpisując umowę Polską na miejscu. Każdy pracownik pracujący w Hoaldni ma to odkaladane więc gdzieś kasa idzie tylko nie do pracownika
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    27.02.2017 10:15

    Pracodawca

    Na polskich umowach są odkładane dodatki urlopowe. Wysokość dodatków urlopowych jest uzależniona od tego, w jakim modelu pracownik pracuje. Te dodatki zawsze wypłacamy. Pan natomiast wspominał o wakacyjnym, które jest należne w umowach holenderskich i jest rozliczane jeszcze inaczej. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    pracownik firmy contrain

    09.02.2017 20:32

    Inne

    Witam.Firma ma rożne prace lepsze gorsze wiadomo .Nieraz trafi się nerwowy pracodawca . Wszystkim ludziom się nie dogodzi.Ludzie z biur contrain nie można powiedzieć reprezentują kulturalne podejście do pracownika. Myśle że firma ta poprawiłaby sobie renomę gdy wprowadziłaby obowiązkowy dokument o niekaralności .Czasami z takimi typami trzeba mieszkać ,na ulicy człowiek bałby się na nich spojrzeć.WIEM każdemu trzeba dać druga szanse ok ,ale gdzie bezpieczeństwo reszty lokatorów. NO i ten regulamin zakwaterowanie 1/2 tego nie przestrzega (palenie w pokojach imprezy po 23) reszta ludzi znowu cierpi . I z takich przypadków idzie opinia w świat o pracownikach w contrainie.Więcej kontroli zakwaterowań dobro normalnych pracowników powinno być najważniejsze . OK pierwsza powinna być praca później rosądna impreza nie . Ja nie wiem ze firma contrain nie interesuje się chodzeniem pracowników do pracy . Ile jest takich osób ze mówi dzisiaj mi się nie chce nie idę . A KASA UCIEKA TO SA TYSIĄCE....pozdrawiam dziękuje za prace,
    ReviewUserIcon
    nico

    13.02.2017 15:36

    Inne

    w jakim zakładzie pracujesz? w Niemczech czy Holandii?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    14.02.2017 10:04

    Pracodawca

    Drogi Pracowniku Dziękujemy za Twoją opinię i propozycję odnośnie polepszenia naszych usług. Zawsze staramy się sprawdzać jak najlepiej naszych kandydatów, dlatego z każdym z nich spotykamy się przed podpisaniem umowy. Niestety czasem ani rozmowa, ani zaświadczenie o niekaralności (które jest wymagane na niektórych projektach) nie są wystarczające. Postaramy się jeszcze bardziej zwracać na to uwagę! Prosimy też pamiętać, że jeśli dzieje się cokolwiek niepokojącego to zawsze można zadzwonić do naszego Koordynatora Operacyjnego (aktualnie zwiększamy ich liczbę) lub Rekrutera i poinformować o zaistniałej sytuacji. W takim wypadku zrobimy wszystko co w naszej mocy aby wesprzeć poszkodowanych pracowników. Jeśli chodzi o regulamin zakwaterowań to od początku tego roku uległ on zmianie i mamy nadzieję, że problem nieporządku zostanie zmniejszony :) Zakładamy jednak, że współpracujemy z osobami dorosłymi, które są odpowiedzialne za swoje miejsce zamieszkania, i nie chcielibyśmy tego podejścia zmieniać. Ponadto każda nieobecność w pracy jest przez nas odnotowana i zgłaszana przez klienta. Pracujemy jednak nad przyspieszeniem tej komunikacji i usprawnieniem zasad dotyczących nieobecności w pracy. Wszystkie Twoje uwagi są cenne i dziękujemy raz jeszcze! Pozdrawiamy i życzymy spokojnego tygodnia :) Contrain
    ReviewUserIcon
    Kolega

    09.02.2017 00:26

    Inne

    Czy agencja robila by problem gdyby pracownik chcial zrezygnowac z zakwaterowaniai wynająć mieszkaniena własną rękę???????
    ReviewUserIcon
    maniek

    08.02.2017 18:29

    Inne

    czy przy sałatkach w Niemczech obowiązkowy jest komunikatywny język? i jakie są szanse wyjazdu bo po opiniach widzę ze ciężko się dostać.
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    09.02.2017 09:23

    Pracodawca

    @Maniek Nie, nie wymagamy znajomości języka. Znajomość niemieckiego jest dodatkowym atutem. Polecamy aplikować poprzez formularz na stronie: www.contrain.pl - nasz rekruter oddzwoni i przedstawi więcej szczegółów.
    ReviewUserIcon
    nico

    07.02.2017 12:20

    Inne

    byłem na rekrutacji do Niemiec przy sałatkach,rozmowa przeszła dobrze powiedziano mi ze na pewno wyjadę i do dziś nikt się nie odezwał.
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    09.02.2017 09:14

    Pracodawca

    @nico Zgodnie z informacją od Działu Rekrutacji oczekujemy na szczegółowe zlecenie od Klienta. Bardzo prosimy o cierpliwość - na pewno do Ciebie zadzwonimy jak tylko będziemy znali szczegóły.
    ReviewUserIcon
    olo

    06.02.2017 19:10

    Inne

    czy przy pracy na produkcji sałatek agencja pomaga załatwić minimum sanitarne ? trzeba mieć też polskie? czy zakład daleko znajduje się od zakwaterowania?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    07.02.2017 10:02

    Pracodawca

    @olo Jeśli poprzez "minimum sanitarne" rozumiesz zakwaterowanie odpowiadające standardom, dojazd do i z pracy oraz szkolenia na miejscu, to oczywiście wszystko zapewniamy :) Nasze mieszkania znajdują się zawsze jak najbliżej miejsca pracy, jak to możliwe. Z reguły jest to odległość maksymalnie 10 km, przy transporcie rowerowym. Jeśli odległość jest większa to wspomagamy przy organizacji transportu samochodowego. Najlepiej jeśli zapytasz o dokładną informację rekrutera, z którym prowadzisz rozmowy. Powodzenia Contrain
    ReviewUserIcon
    lolo

    04.02.2017 19:52

    Inne

    czy za zakwaterowanie odtrącona jest konkretna suma raz w miesiącu czy oprócz tej sumy trzeba na własną rękę tez opłacać rachunki?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    06.02.2017 10:52

    Pracodawca

    @lolo Pracownicy nie opłacają dodatkowo rachunków za wykorzystane media.
    ReviewUserIcon
    elvis

    04.02.2017 17:44

    Inne

    A kwestia wypłat wynagrodzenia-tygodniówka???
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    06.02.2017 10:42

    Pracodawca

    @elvis Wynagrodzenie jest wypłacane miesięcznie a pracownicy mają dostęp do paska wypłat.
    ReviewUserIcon
    Emigrantka

    01.02.2017 14:33

    Inne

    Fajna agencja, dobrze wszystko organizują na miejscu!!.
    ReviewUserIcon
    olo

    31.01.2017 16:33

    Inne

    hej,byłam na rekrutacji w contrain do sałatek i powiedziano mi że przeszła pomyślnie,długo czeka się na prace po rekrutacji?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    03.02.2017 09:10

    Pracodawca

    @Olo To zależy od projektu - na kiedy przewidziany jest start lub zapotrzebowanie na konkretną liczbę osób. Jeśli chcesz znać dokładną datę zadzwoń do swojego rekrutera, na pewno Ci pomoże (: Pozdrawiamy Zespół Contrain
    ReviewUserIcon
    x

    29.01.2017 19:52

    Inne

    witam. jedzie ktoś może na pakownie pomidorów do Holandii
    ReviewUserIcon
    Kadrowa

    24.01.2017 21:09

    Inne

    Chcę zatrudnić się w Contrain w dziale kadr a namawia mnie znajomy,który bardzo chwali firmę. Mam jednak pytanie jaka jest atmosfera w firmie i w jakim wieku są pracownicy?
    ReviewUserIcon
    dorotka

    23.01.2017 12:54

    Inne

    hej czy ktoś wyjeżdża na produkcje sałatek i mógłby napisać czy praca ok? i jak dojazdy? moj mail; [email protected]
    ReviewUserIcon
    Damian

    21.01.2017 17:41

    Inne

    Bylem przez agencje za granicą trzy razy i za kazdym razem były jakies problemy.Jezeli chodzi o ta agencje to odrzucono moją kandydature bo żle sie wyrazałem o poprzednich pracodawcach a ja nie mowilem nic co bylo nieprawda.Zastanowcie sie bo prawie wszystkie agencje sa do d..y i traktuja czlowieka jak g...o.
    ReviewUserIcon
    Andi

    03.02.2017 11:09

    Inne

    Prosze mi jeszcze powiedziec jak jest z urlopami,czy jest mozliwosc zjazdów do Polski np.co dwa,trzy miesiace,bo wiadomo kazdy z nas ma rodzine i tez jakies obowiązki w Polsce.I jeszcze na jakich warunkach sie tam pracuje,na polskich czy holenderskich,bo nierozumiem o co chodzi z tym zusem,czy wyplata w euro czy złotych,czy są dodatki wakacyjne itp. Pozdrawiam
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    03.02.2017 14:56

    Pracodawca

    @Andi Jeśli chodzi o urlopy to wszystko zależy od projektu. Wiadomo, że łatwiej jest planować takie rzeczy na produkcji niż np. przy pracy na polu, gdzie wiele zależy od pogody. Jednak większość projektów ma rozpisane zapotrzebowanie z góry więc część rzeczy można zaplanować. Ale najlepiej porozmawiać na ten temat z rekruterem lub Kierownikiem Projektu. My oferujemy zatrudnienie w oparciu o polską umowę, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem za granicę. Dzięki temu jest Pan pewien, że wszystko jest w porządku. Wypłata zawsze w €, a dodatki są zależne od projektu. Zachęcam do wysłania CV na adres: [email protected] to jeden z naszych rekruterów się z Panem skontaktuje i odpowie na wszystkie pytania. Zawsze najlepiej jest rozmawiać o konkretnym projekcie! :) Pozdrawiamy Contrain
    ReviewUserIcon
    Polak

    10.01.2017 08:06

    Inne

    Marne zarobki i ciężka praca, trzeba zaciskać pasa, a by wyjechać to we własnym zakresie dojazd w obie strony , ponadto własny wikt, a firma tylko pośredniczy i doi nas z wypłaty, stawka marna ledwo 6 euro na godzinę i do tego duże koszta ,a pensja ledwo starcza na przeżycie, ponadto rozmowa rekrutacyjna na niskim poziomie erudycji i elokwencji, szczerze nie polecam. Kto umie kalkulować ten niech lepiej poszuka pracy w kraju, bo pijawek i komarów już dosyć mamy i bez tej firmy.
    ReviewUserIcon
    skorpion

    20.01.2017 21:49

    Inne

    Witaj napisz gdzie pracujesz w jakiej firmie jaka jest tygodniówka też się zastanawiam nad wyjazdem do Nederlandu.Z góry piękne dzięki.
    ReviewUserIcon
    Arek

    14.02.2017 12:04

    Inne

    pracowałem na różnych projektach - tam gdzie wiedzialem ze bedzie wiecej godzin. ogolnie holandia, limburgia polnocna. najlepiej porozmawiaj z dzeiwczynami z rekrutacji bo wiem, ze zmienilo sie prawo w holandii i juz nie musi wygladac wszystko tak samo. kiedys u seurena robilem - bylo spoko.
    ReviewUserIcon
    Johny Walker

    29.12.2016 18:45

    Inne

    Ja aktualnie pracuje przez Contrain w jednej z firm przy produkcji sałatek. Praca w porządku, dużo godzin, wyplata fajna i co nawazniejsze - zawsze na czas :-) Polecam!
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    09.01.2017 08:37

    Pracodawca

    @Johny Walker Dziękujemy za miłe słowa :) Dużo pracy wkładamy w to, aby utrzymać nasze usługi na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Contrain
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    09.01.2017 08:49

    Pracodawca

    @Poznanianka Dziękujemy za Twoje zainteresowanie. Mamy nadzieję, że otrzymasz odpowiedź od kogoś kto z nami pracował. My, z naszej strony możemy podpowiedzieć, że dobrze jest znać przynajmniej podstawy języka tak, aby móc się porozumieć z pracodawcą w sprawie swojej pracy. Podstawowych zwrotów możesz się nauczyć na naszej darmowej platformie do nauki języka oraz korzystając z naszego słownika, który będziemy wręczać pracownikom. Oczywiście jeśli chcesz zacząć pracę szybko, a nie znasz angielskiego to postaramy się zaproponować Tobie taką pracę, gdzie poradzisz sobie bez problemu. Skontaktuj się z naszym biurem aby poznać szczegóły: +48 503 193 297 Pozdrawiamy i powodzenia Zespół Contrain
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    13.12.2016 23:56

    Inne

    Pracowałem dla firmy Contrain i byłem oddelegowany do Kerkrade tj, poł Limburg. Spędziłem tam az rok ponieważ potrzebowałem kasy i tylko dlatego... Odradzam pracę dla Contrainu i Kerkrade Fen F!!! (usunięte przez administratora) ... Szefem jest (usunięte przez administratora) ! Z daleka od Kerkrade!!!
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    14.12.2016 11:27

    Pracodawca

    @Krzysztof Pańska opinia dotyczy pracy wykonywanej u klienta a nie obsługi zapewnionej przez Contrain stąd trudno nam się odnieść do Pańskiej wypowiedzi. Oczywiście zweryfikowaliśmy Pańskie zastrzeżenia i nikt z pozostałych pracowników pracujących na tym projekcie nie ma podobnych doświadczeń. W związku z tym musieliśmy usunąć część Pańskiej wypowiedzi, gdyż była obraźliwa względem osób trzecich. Jeśli miał Pan jakieś przykre doświadczenia z naszym klientem prosimy o osobisty kontakt z opiekunem Pańskiego projektu i wyjaśnienie sytuacji, abyśmy mogli przyjrzeć się sprawie. Pragniemy podkreślić, iż każdorazowo przy pojawieniu się skargi od naszych pracowników dotyczącej warunków pracy, sprawdzamy z innymi pracownikami i klientem czy jest ona zasadna i co należy zmienić. Pozdrawiamy Contrain
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    pablos

    12.12.2016 16:41

    Inne

    czy firma contrain ma obecnie jakieś oferty dla par po świetach
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    13.12.2016 08:42

    Pracodawca

    @pablos Oczywiście mamy oferty dla par z możliwością wyjazdu po świętach :) proszę, uzupełnij formularz kontaktowy na stronie www.contrain.pl a nasz rekruter się z Tobą skontaktuje. Dziękujemy,
    ReviewUserIcon
    Maciej

    01.12.2016 01:48

    Inne

    U mnie jest taka sytuacja ze nie jestem ubezpieczony, prace w Polsce zakonczylem 31 pazdziernika czyli 30 dni juz mineło nie mam mozliwosci zarejestrowania sie PUP a chcialbym wyjechac co mam zrobic? Mozna ubezpieczyc sie prywatnie?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    01.12.2016 08:43

    Pracodawca

    @Maciej Niestety prywatne ubezpieczenie nie jest akceptowane. Jeśli będzie Pan gotowy zacząć pracę od stycznia 2017 to zapraszamy do niezwłocznego wysłania swojego CV ([email protected]), a nasz rekruter skontaktuje się z Panem i wyjaśni proces. Powodzenia!
    ReviewUserIcon
    Marta2345

    30.11.2016 12:59

    Inne

    Witam. Proszę powiedzieć, jeżeli dostaję miesiączną kwote na konto, to czy zostawiacie jakąś częsć gotówki pracownikowi na życie, czy wtedy trzeba kartą płacić. nie ukrywam że czasami są potrzebne pieniądze w zasięgu ręki. różne są sytuacje.
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    30.11.2016 16:12

    Pracodawca

    @Marta2345 Forma wypłaty wynagrodzenia jest zawsze zgodna z podpisaną umową. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji prosimy o kontakt z jednym z naszych biur: Poznań, Łódź, Przemyśl, Opole - adres i telefon na stronie: http://contrain.pl/o-nas/kontakt/
    ReviewUserIcon
    kolos

    21.11.2016 12:22

    Inne

    Witam. mam pytanie , zostałem wyrejestrowany z urzędu pracy mam ubezpieczenie do końca listopada a chciałbym wyjechać z agencji CONTRAIN za granicę moje pytanie jest takie czy moge sam dobrowolnie sie ubezpieczyć np w NFZ lub w opiece społecznej? Krus odpada, czy jest jeszcze inna możliwość. Proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Jaaa

    22.01.2017 20:47

    Inne

    Witam, Czy to prawda że ubezpieczenie 30 dni wcześniej potrzebne jest dlatego że firmy tego typu czyli agencję pracy dostają dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej za zatrudnienie bezrobotnego bądź też stworzenie miejsca pracy?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    23.01.2017 09:03

    Pracodawca

    W naszej firmie wymóg ten związany jest z procedurami i zasadami przyznawania ubezpieczeń przez ZUS, za granicą kraju (tzw. delegowanie). Nie wiemy jak działają inne agencje :) Pozdrawiamy Contrain
    ReviewUserIcon
    Babetttttt

    27.10.2016 11:45

    Inne

    Witam, ja pracowalam przez firme Contrain, jesli moge cos tu napisac to jedno, ze firma wyplacalna w 100% po kazdym przepracowanym miesiacu wyplata na koncie w banku. Nie jestem pracownikiem biura jesli ktos by tak myslal, pracowalam 2 lata przez ta agencje i jesli trafi sie na fajny projekt to zawsze wszystko jest ok. Kiedys tez mialam watpliwosci co do wyjazdu z ta firma, i czytalam rozne komentarze, ale uwierzcie ten kto chce pracowac to bedzie i zlego slowa nie napisze, no chyba, ze o paniach koordynatorkach tz. od rowerow tu mozna by bylo sporo napisac. Jesli ktos ma obawy to niech ich nie ma bo firma jest naprawde uczciwa, chociaz juz u nich nie pracuje to i tak mam dobre zdanie. Pozdrawiam Contraine i pracownikow biura , zawsze wszystko bylo ok. Marta Ciebie tez bardzo serdecznie pozdrawiam, zawsze bylas fair wobec wszystkich, a my nie mamy wplywu na to jak czasem zdazaja sie ewenementy.
    ReviewUserIcon
    Contrain Sp. z o.o.

    09.11.2016 16:05

    Inne

    @Babetttttt Dziękujemy za miłe słowa :) Dostrzegamy też obszar do rozwoju i poprawy, i intensywnie nad tym pracujemy. Również pozdrawiamy (w szczególności Pani Marta), Zespół Contrain.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony i właściwie to - oszukany...

    25.10.2016 10:40

    Inne

    Nie polecam tej firmy. Zaproszono mnie na rozmowę, na której stwierdzono, że jestem świetnym kandydatem i z pewnością zostanę skierowany do wyjazdu na jeden z dwu projektów do Holandii. Określono, jakie dokumenty mam dostarczyć. Po trzech dniach okazało się, że właściwie jednak nic nie ma dla mnie, a wymagania co do dokumentów zmieniono. Ogólnie też nieprzyjemne podejście przez telefon do kandydatów. Nieprofesjonalne postępowanie, jeżeli tak wyglądają dalsze szczegóły, to może i dobrze, że nic nie wyszło z tym biurem. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gos

    22.10.2016 08:41

    Inne

    Mocno się zastanawiam nad wyjazdem na pół roku lub więcej. Troszkę obawiam się tego, że normą w Holandii może być zakwaterowanie świetne z późniejszym przeniesieniem do gorszych warunków. Ważne jest dla mnie WiFi i możliwość pewnego zarobku. Czy jest jakaś opłata ,,rekrutacyjna", czy dopiero z wypłaty odliczane są koszty zakwaterowania i/lub coś dla agencji?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    09.11.2016 15:32

    Pracodawca

    @Gos Cieszymy się, że zastanawiasz się nad wyjazdem z nami :) Jeśli chodzi o zakwaterowanie w Holandii to dokładamy wszelkich starań, aby każe mieszkanie było w jak najlepszym standardzie i w żadnym wypadku nie ma u nas zasady przenoszenia stałych pracowników na gorsze mieszkania. Przenosiny są związane najczęściej ze zmianą projektu lub zmianami w zatrudnieniu na pobliskich lokalizacjach. Zawsze uzgadniamy to z pracownikami. Staramy się też wysłuchać próśb i preferencji dotyczących zakwaterowań naszych wieloletnich pracowników, oraz realizować je w miarę możliwości. Często wyjeżdżają z nami pary lub przyjaciele, którzy mieszkają razem na zakwaterowaniu :) W mieszkaniach jest Wi-Fi. Nie pobieramy też żadnej opłaty rekrutacyjnej - koszt mieszkania jest potrącany z pierwszej wypłaty. Podczas rozmowy z rekruterem dowiesz się więcej o zasadach wynagradzania za pracę. Musisz jednak pamiętać aby mieć ze sobą gotówkę na pierwsze tygodnie pracy, aby zabezpieczyć się finansowo za granicą. Mamy nadzieję, że spotkamy się niedługo aby podpisać umowę :) Powodzenia!
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.10.2016 08:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jabloneczka

    04.02.2017 20:54

    Inne

    napisz mi cos wiecej o tych sałatkach i podaj namiary jak sie tam dostac
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    06.02.2017 11:00

    Pracodawca

    @jabloneczka Zapraszamy do wysłania CV na adres: [email protected] z tytułem 'aplikacja do pracy przy sałatkach'. Nasz rekruter odezwie się do Ciebie w ciągu 2 dni i przedstawi więcej szczegółów :) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    pablo

    26.09.2016 13:51

    Inne

    Udogodnieniem tez jest fakt, ze jeżeli ktoś nie koniecznie chce wyjeżdżać to może w kraju rowniez znaleść ofertę i aplikować co tez posiadają, jednak jak zapraszają na rozmowę kandydatów to chyba informują o tym na jaki czas oferuja umowę ok długo może trwać?
    ReviewUserIcon
    rasputin

    26.09.2016 13:37

    Inne

    ja jestem teraz na salatkach w niemczech i jest dobrze. robota fajna, fajna kasa zawsze na czas placona, zakawaterowania czyste ladne. polecam wszystkim
    ReviewUserIcon
    żuraw

    18.09.2016 17:19

    Inne

    @zizu no to brzmi naprawdę bardzo dobrze. Jeśli firma pomaga w zakwaterowaniu i dojazdach, a dodatkowo kasa jest naprawdę aż taka dobra, to w sumie nie ma się nad czym zastanawiać. Ja się ciężkiej pracy nie boję, a jeśli to jest 8h i nie ma nadgodzin to wypas...
    ReviewUserIcon
    Alam

    16.09.2016 20:30

    Inne

    No jesli chodzi o Operatorów Wózków widłowych to jest spoko
    ReviewUserIcon
    Paweł

    16.09.2016 16:29

    Inne

    Witam. Pracował ktoś przy sortowaniu metali w Holandii?
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.09.2016 09:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Adam

    09.09.2016 15:20

    Inne

    Ale po co ci średnie zarobki jak pieniędzy nie wypłacisz ? po wypłatę będziesz musiała przyjechać do Polski.
    ReviewUserIcon
    Adam

    08.09.2016 23:16

    Inne

    Wypłaty w złotówkach a nie w euro ? Będąc w Holandii jak wypłacę złotówki i po co skoro tam się płaci w euro ?!
    ReviewUserIcon
    mikolaj31

    26.09.2016 13:40

    Inne

    w euro placą przeciez, kto ci powiedzial ze w zlotowkach?
    ReviewUserIcon
    Lokos

    02.09.2016 23:10

    Inne

    hej , o co tu chodzi na tym forum same pytania a odpowiedzi brak co do h........ Napiszcie coś o robocie w Rhenus w okolicach berlina przez tą agencję , ale konkrety , jakie kwatery, po ile osób na nich mieszka , jaka atmosfera w pracy , zarobki netto . Z góry dzięki.
    ReviewUserIcon
    Lokos

    02.09.2016 23:08

    Inne

    hej , o co tu chodzi na tym forum same pytania a odpowiedzi brak co (usunięte przez administratora). Napiszcie coś o robocie w Rhenus w okolicach berlina przez tą agencję , ale konkrety , jakie kwatery, po ile osób na nich mieszka , jaka atmosfera w pracy , zarobki netto . Z góry dzięki.
    ReviewUserIcon
    Kacper29

    26.09.2016 13:45

    Inne

    ja wrucilem z rhenusa w sierpniu. spoko robota, jezdzisx sobue wozkiem po magazynie i tyle. duzej filozofii nie ma. ja tam ponad 1000 euro dostaje za miesiac. mieszkam z gosciem z polski w pokoju. ogolnie polecam
    ReviewUserIcon
    ja

    15.08.2016 09:44

    Inne

    (usunięte przez administratora) nie polecam
    ReviewUserIcon
    asik93

    09.08.2016 19:46

    Inne

    a ja mam pytanie do osób, które już były w pracy za granicą? chcemy z chłopakiem wyjechać przez biuro pracy i pytanie ile kasy wziąć ze sobą na sam początek żeby przeżyć do pierwszej wypłaty? i co ogólnie ze sobą zabrać (z wyposażenia ogólnie takiego domowego)?
    ReviewUserIcon
    gosc

    08.08.2016 22:13

    Inne

    moje negatywy zniknely.wydaje mi sie ze contrain cenzuruje wypowiedzi,no przykre i nieuczciwe

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.