opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 868 ocen
Opinie(3050)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3050)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 27
    • 28
    • 29
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    podlasianka

    27.08.2015 21:57

    Inne

    A co do informacji-to prawie kazdy kto tu jest czekal kilka mies na wyjazd od podp umowy. I tak samo z przerzucaniem pracownikow,szef mowi ze nie ma pracy i zjezdza sie do domu,lub agencja szuka ci innej pracy.Pozatym po tyg pracy bylam na wyrobieniu nr sofii-aby wszystko bylo legalnie. Powiem tak-agencja uczciwa,choc czasem nie ogarnia wszystkich ludzi,ktorzy tam sa,bo i pracodawcy w nl sa rozni,i oczekiwania ludzi rozne. Ale gdy jest problem,zawsze sie dzowni do swego opiekuna projektu w polsce i w nl,i pomoc jest. Nawet gdy konieczna jest wizyta u stomatologa,panie z Contrain dowiaza i przywiaz
    ReviewUserIcon
    podlasianka

    27.08.2015 21:48

    Inne

    A zarobki to 9,16e,co daje 7,20netto. Kazdego dnia odliczaja tez 11,90e za lokum-niewazne czy mieszkasz w super chatce z dostepem do tv,internetu,i na spokojnym,eleganckim przedmiesciu czy w duzo duzo mniej eleganckim kempingu.Oczywiscie nie placi sie tego z wlasnej kieszeni,ale odliczane jest to z wyplaty
    ReviewUserIcon
    podlasianka

    27.08.2015 21:45

    Inne

    No wiec dokoncze wczesniejszy watek.Zniechecona czekaniem napisalam do Contrain,ktore oddzwonilo,mowiac,ze troche sie im o mnie zapomnialo.Zaprosili mnie na podpisanie umowy.Najpierw skierowanie do lek.med pracy-w dlugiej kolejce do starszej Pani stalam dokladnie 2godz i 15min.Pozniej bylo szkolenie bhp,czyli kilka slow gdzie i po co jade,w koncu podpisanie umowy i stosu innych dokum. Dowiedzialam sie tez ze jade na papryczke,Tak wiec od 9 do 14 to wszystko trwalo.Jednak na 2 dni przed dowiedzialam sie,ze pracodawca przesunal termin rozpoczecia pracy o 3tyg,tak wiec pojade jednak do firmy „okraglych czerwonych warzywek”.To i to szklarnia,wiec nie robilam z tego problemu.Zalezalo mi na pracy stalej,rocznej,dlatego zapewniano mnie,ze jak po 3mies się sprawdze to moge liczyc na nawet roczna wspolprace,bo szklarnia stoi caly rok/Adres zameldowania,i pracy z nr tel do moich opiekunow w Polsce i w NP dostalam na meila i na tel. Na miejscu przywital mnie elegancki i super wyposazony dom,z grupka fajnych ludzi i ...wifi.Praca okazala sie byc zaledwie 15min rowerem od domu.Na pocz ciezka,ale z dnia na dzien dalo sie przyzwyczaic.Atmosfera przyjemna,wiekszosc pracownikow z contrain więc było razniej.Z godz roznie,1 tydz po 8-9, plus sobota do 15, kolejny podobnie. Tak więc 1 tydz zakonczyl się bilansem 45,5 godz pracy.I bylo by pieknie gdyby nie rozmowa z szefem ktory oznajmil mi ze musze jechac na urlop bo niema az tyle pracy i musi zmniejszyc liczbe pracownikow. Po 10dniach pracy,prace stracilam. Zadzwonilam do Contrain-tam już znali moja sytuacje.W zamian zaproponowano mi przekwaterowanie do owianych zla slawa kempingow,i prace przy rownie nieslawnych borowkach,z których z obelgami wywalono moja wspolokatorke z domku po kilku dniach. Prace na zaledwie 3tyg(Niepewna,zalezna od pogody-a ta ciagle deszczowa nie gwarantuje zbyt wielu godz pracy) lub zjazd do domu,i czekanie na kolejne propozycje pracy...Hmm,dlatego mam mieszane uczucia.Wspominano mi o mozliwosci zmiany zakwaterowania i pracy,ale zeby po niecalych 2tygodniach??? I co tu z soba zrobic w takiej sytuacji?Bo czy sie pracuje danego dnia czy tez nie,za lokum sie placi...
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.08.2015 21:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nabity w butelkę

    20.08.2015 09:41

    Inne

    ja również mogę się przyłączyć. (usunięte przez administratora). Na rozmowie rekrutacyjnej jest ładnie. Pięknie opisują pracę. Na miejscu już tobą nie zajmują się. Rzeczywistość jest inna niż obiecują na rozmowie rekrutacyjnej. Ludzie wracają
    ReviewUserIcon
    podlasianka

    05.08.2015 00:04

    Inne

    Namiary na Contrain znalazlam w broszurce z mojego urzedu pracy.Na ich stronce wypelnilam formularz i juz na drugi dzien zadzwonili do mnie. Umowilam sie na spotkanie w Olsztynie na samym pocz czerwca. Biuro malutkie ale zadbane.Tam przepytano mnie ze znajomosci jez ang,,wypelnilam podobna acz krotsza ankiete niz na stronie internetowej.Pani sympatycznie i dosc obszernie przedstawila mi oferte zatrudniania i odp na moje pytania. Dostarczylam papierek o zarejestrowaniu w pup o ktory prosili. Mialam czekac na tel od nich,jako ze kolejnym etapem miala byc wizyta w ich biurze w celu badania lekarskiego,dopelnienia wszelkich formalnosci prawnych i wyjazd. Zadzwonili po kilku tygodniach bo byl to juz 30 czerwiec,i spytali czy nadal chce wyjechac.Potwierdzilam umowiony wczesniej termin polowy lipca i gotowosc na dluzszy wyjazd.Zapytalam o to czy napewno bedzie to Holandia i praca w szklarni na jakiej mi zalezalo,no i jak mam sie przygotowac do pracy-odziez robocza itp. Na kmoncu Pani powiedziala ze napewno sie do mnie odezwa w polowie lipca. No i tak czekam, a jest juz sierpien, i zastanawiam sie co robic. Agencje sprawdzilam i wydaja sie w porzadku,wiec skad to opoznienie,hmmm...
    ReviewUserIcon
    miki

    03.08.2015 21:40

    Inne

    Cześć. Chciałbym uzyskać trochę informacji na temat pracy na magazynie w Niemczech. Jak z godzinami, zakwaterowaniem? Na ile podpisywane są umowy. Ile da się zarobić? I ogólnie o całokształt. Pomoże ktoś?
    ReviewUserIcon
    asia

    03.08.2015 10:17

    Inne

    nie polecam, wysokie koszty pośrednictwa, dziwaczny,(usunięte przez administratora) sposób rekrutacji,
    ReviewUserIcon
    ja

    24.07.2015 12:28

    Inne

    potwierdzam, na miejscu okazuje sie zupelnie co innego niz wam mowia w agencji warunki pracy sa ciezkie(usunięte przez administratora)no ale da sie zarobic,dlatego ludzie wracaja.
    ReviewUserIcon
    Beta

    13.07.2015 16:11

    Inne

    Witam mam rozmowę rekrutacyjną w Poznaniu ,Pani mówi ze mam przywieźć papiery ,może być w ciągu tyg,ale jak czytam te opinie to nie wiem czy warto podpisać umowę .Ludzie jeżdżą i ryzykują a może będzie dobrze.Jedzie też ktoś na spotkanie do Poznania 15 .07./
    ReviewUserIcon
    anna

    30.06.2015 18:10

    Inne

    Jedzie ktoś na pakowanie pomidorów z podkarpacia do Niemiec miejscowość (Wittenberg)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    05.07.2015 20:37

    Inne

    Kiedy jest ten wyjazd?
    ReviewUserIcon
    karolina

    26.06.2015 18:46

    Inne

    Cześć:) Proszę o informacje ,jeśli ktoś jest w temacie, chce i może pomóc:)Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w Poznaniu z Moim chłopakiem, gdzie pytano Nas o doświadczenie,chwilę rozmawialiśmy po angielsku i o tym co chwielibyśmy robić.Już po jednym dniu zadzwoniła Pani, która nas rekrutowała i powiedziała, że jest zainteresowana współpraca z Nami i przekazuje teraz Nasze papiery do Łodzi.Mamy czekać na telefon ale trwa to już tydzień;/ Jeśli ktoś jest zorientowany to mógłby powiedzieć czy to normalne tyle czekać? I czy jeśli zadzwonią to będziemy musieli jechać do Łodzi jeszcze podpisywać umowę i czy tam też będzie rozmowa rekrutacyjna( sprawdzanie języka itd)? Z góry dziękuje:))
    ReviewUserIcon
    ja

    28.06.2015 14:19

    Inne

    my czekalismy ponad miesiac na wyjazd po podpisaniu umowy.
    ReviewUserIcon
    monika87

    01.07.2015 11:57

    Inne

    karolina - czy coś Wam powiedzieli o zarobkach i o tym jak sie one kształtują ? dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    grześ

    26.06.2015 15:32

    Inne

    powodzenia wam zycze firma wypłacalna wiem bo sam bylem najgorsze pierwsze dni na ogarniecie sie i wszystkiego pozdrawiam i powodzeinia
    ReviewUserIcon
    roksana

    24.06.2015 17:12

    Inne

    angelika marta [email protected] moj mail piszcie to będziemy w kontakcie bo zawsze to lepiej :) , bylam na rozmowie, to nie wiekówka tylko płacone jest za godzinę, jadę z chłopakiem, pani wysłała nam adres miejscowość Melderslo, praca 42 h w tygodniu max, domek 11€ za dobę :) odezwijcie się, będziemy w kontakcie! :)
    ReviewUserIcon
    anna

    24.06.2015 16:02

    Inne

    Był ktoś może z tej firmy na pakowanie, sortowanie pomidorów w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Contrain

    15.09.2015 13:32

    Inne

    Prosimy o kontakt telefoniczny, Z wyrazami szacunku, Dział Rekrutacji APT Contrain
    ReviewUserIcon
    gucio

    13.10.2015 19:27

    Inne

    ooooo pani z biura pisze nie ładnie hehehehe
    ReviewUserIcon
    simon

    23.06.2015 16:35

    Inne

    witam czy ktos pracował w Asten u braci frans i henri raijmakers przy pomidorach w szklarni ,jest ok ,czy to zwykły (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    brrr

    23.06.2015 13:52

    Inne

    nigdy z ta firma never
    ReviewUserIcon
    roksana

    23.06.2015 12:40

    Inne

    angelika, babka nam mówiła, że płacone jest za godzinę, czyli netto wychodzi jakieś 7 € netto
    ReviewUserIcon
    angelika

    23.06.2015 18:25

    Inne

    dzieki za odpowiedz:)ale 7 euro niezaleznie od wieku?:)bylas na rozmowie?mozesz napisac co mowili?:)
    ReviewUserIcon
    simon

    23.06.2015 11:29

    Inne

    czy dają zaliczki ,jak wygląda sytuacja z kasą
    ReviewUserIcon
    angelika

    22.06.2015 20:29

    Inne

    w ogloszeniu o pracy w borówce jest stawka 9,12 euro brutto ale zapewne majac 21 lat bede zarabiac jakies 6,50 brutto bo obowiazuje wiekowka...oplaca sie jechac?ile wyjdzie na czysto?
    ReviewUserIcon
    roksana

    22.06.2015 13:40

    Inne

    orbit, napisz do mnie maila [email protected] to będziemy w kontakcie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    orbit

    21.06.2015 16:36

    Inne

    Ja dopiero jestem przed rozmową, również miałbym jechać na borówki. Naczytałem się trochę opinii i przyznam, że mam dość mieszane uczucia tym bardziej, że miałbym jechać sam.
    ReviewUserIcon
    ZUdin

    17.06.2015 21:02

    Inne

    Siemka , wie ktoś jak u nich z badaniami? No i ile na czysto można wyjść mniej więcej na jakichś zbiorach.Da się tam odłożyć z 3 tys zł na miesiąc ?
    ReviewUserIcon
    roksana

    20.06.2015 20:55

    Inne

    25 podpisuje umowę o zbiór borówek, pani z Łodzi wysłała nam już adres , jedzie ktoś stąd tam? (Miejscowość Melderslo)
    ReviewUserIcon
    ANGELA

    16.06.2015 20:20

    Inne

    25 mam podpisac umowe w kwestii zbierania borowek, czy moze mi ktos opowiedziec jak to wyglada i czy sprawdzaja poziom jezyka, oraz ogolnie jak wygladaja takie wyjazdy, oraz czy ta firma zapewnia transport?bo slyszalam rozne opinie:)bede wdzieczna za odpowiedzi:)
    ReviewUserIcon
    ANGELA

    16.06.2015 20:19

    Inne

    25 mam podpisac umowe w kwestii zbierania borowek, czy moze mi ktos opowiedziec jak to wyglada i czy sprawdzaja poziom jezyka, oraz ogolnie jak wygladaja takie wyjazdy, oraz czy ta firma zapewnia transport?bo slyszalam rozne opinie:)bede wdzieczna za odpowiedzi:)
    ReviewUserIcon
    gość

    16.06.2015 15:42

    Inne

    Co kazali Wam zabrać na spotkanie rekrutacyjne?
    ReviewUserIcon
    DZIDEK

    15.06.2015 18:21

    Inne

    JA SIE SZYKUJE NA ROZMOWE W PIATEK W SZYDLOWCU CIEKAWE CZY TAK KOLOROWO JA MOWIA
    ReviewUserIcon
    AM

    16.06.2015 15:16

    Inne

    Ja też się wybieram do Szydłowca. Zobaczymy co powiedzą. Co to ta miła pani kazała ze sobą zabrać?
    ReviewUserIcon
    Marta

    23.06.2015 21:10

    Inne

    Ja wybieram się na borówkę 25 06 podpisuje umowe.Jadę pierwszy raz przez tą agencję.Możesz mi przyblizyć coś więcej,dokładnie jadę w rejon Limburgii.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.06.2015 16:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gosc

    16.06.2015 08:26

    Inne

    witaj nie jestem studentem ale z contrainem w tym roku byłam pierwszy raz na szparagach jesli chodzi o wypłaty nie było problemu warunki mieszkaniowe tez ok choc niektórzy marudzili zależy co komu wystarcza bardzo się cieszyłam bo w większości domów z contrainu jest wi fi więc mozna z darmo kontaktować się z rodziną przez komunikatory.Jedyne co sie nie zgadzało to contrain mowił ze praca bedzie na 8-9 tygodni była na 4,na 26 dni roboczych zarobiłam na czysto 1.630 euro dla mnie to bardzo dużo.Ciężko cokolwiek komuś doradzać trzeba samemu spróbować choć ktoś bardzo mi bliski był jesienią w niemczech i na dwa miesiące zarobił 1700euro.
    ReviewUserIcon
    carulqa

    14.06.2015 15:53

    Inne

    Mam w przyszłym tygodniu podpisać umowę o pracę do zbioru borówek. Byłam na spotkaniu rekrutacyjnym w Łodzi, gdzie pani wszystko wytłumaczyła i opowiedziała o warunkach pracy i zakwaterowaniu. Generalnie wzbudziła moje i mojej koleżanki zaufanie i nawet się cieszyłam, że znalazłam w końcu jakąś pracę na wakacje ALE po przeczytaniu tylu negatywnych opinii o jakiś przekrętach w wypłatach, strasznych warunkach i generalnie nieuczciwości to już nie wiem czy warto się z tą firmą wiązać :( Zdaję sobie sprawę, że mogą na tym forum pojawić się wypowiedzi pracowników z biura Contrain, żeby podbić sobie notowania czy żeby zachęcić ludzi do wyjazdu od nich, ale również wypowiedzi osób, które zostały odesłane do domu bo się obijały i się odgrywają czy coś w ten deseń :/ Zależy mi na opinii osób, które tak jak ja są studentami, wyjechały w wakacje żeby sobie odłożyć na kolejny rok akademicki i mogą się podzielić rzetelnymi opiniami. Dziękuję z góry za jakiekolwiek info :)
    ReviewUserIcon
    pawel

    14.06.2015 09:20

    Inne

    Hej, napiszcie cos o zbiorach borówek, ile placą, jakie warunki, ile sie pracuje itp.
    ReviewUserIcon
    simon

    13.06.2015 14:35

    Inne

    mam pytanie jakie buty zabrac do pracy w szklarni przy pomidorach ,może ktoś podpowie
    ReviewUserIcon
    na borufki

    10.06.2015 17:53

    Inne

    Ja dopiero mam podpisać umowę i jechać w przeciągu 1-2 tygodni na borówki.
    ReviewUserIcon
    Agata

    07.06.2015 17:40

    Inne

    Witam. Był ktoś może na zbiorze borówek? Ciężko? Ile można zarobić?
    ReviewUserIcon
    Damian

    07.06.2015 23:03

    Inne

    ja jutro mam rozmowe i sie tez wybieram na borowki jestem ciekawy jak bedzie
    ReviewUserIcon
    Jarek

    28.05.2015 21:05

    Inne

    Ja jestem z Lubaczowa jutro o 8 rano wyjezdzamy na sobote bedziemy i od poniedzialku praca tak nas zapewniala, podziele sie opinia po powrocie mam nadzieje ze nie ma aztakiej tragedii jak pisza, w koncu Oni tez sa sprawdzani i odpowiedzialni za ludzi Pozdro.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    27.05.2015 16:20

    Inne

    Witam czy jedzie ktos z Podkarpacia na Pory na 1 czerwca??byl tam juz ktos moze w haelen?Wie ktos jak tam jest naprawde?? pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Leonidas

    28.05.2015 13:48

    Inne

    Z jakiego miasta jesteś ? Do mnie dzwoniła Pani i jestem dysponowany dopiero od 1 czerwca. Gdybym był wczesniej dysponowany to pewnie też pojechałbym na pory.
    ReviewUserIcon
    treb

    27.05.2015 15:52

    Inne

    no ja w sobotę jadę samochodem mam jedno miejsce wolne z Pisza , w razie czego jak ktoś by chciał to mój nr 507 445 604 na pory, bo podobno się pozmieniało i cesc ma dojechac pozniej
    ReviewUserIcon
    Przemyśl

    26.05.2015 20:04

    Inne

    Ogolnie 1 czerwca wybieram sie tam z kolega, jak myslicie dadza wszystkich nowych do jednego mieszkania czy porozrzucaja nas po okolicy ? tak btw dostalem smsa z miejscem zakwterowania wy tez tak macie ? Co myslicie o tej pracy zwlaszcza Ci co tam juz moze byli.. Da sie zarobic i wrocic z czyms czy raczej pojedziemy proacowac dla Tych uroczych Pan z biura :D
    ReviewUserIcon
    ra_dzio

    27.05.2015 02:28

    Inne

    Trzeba jechać i się przekonać. Innej opcji nie ma :D
    ReviewUserIcon
    ra_dzio

    26.05.2015 17:06

    Inne

    Ja też się na pory wybieram. Dziś dostałem info z adresem. Ogólnie jestem dobrej myśli ;) .
    ReviewUserIcon
    jankesss

    25.05.2015 19:34

    Inne

    Witam.Lusia ja też jadę na pory i też dokładnego adresu nie znam tylko wiem,że praca rozpoczyna siĕ 01.06.2015... Busa już zamówiłem.Dzisiaj tam dzwoniłem i miał ktoś się odezwać,ale cisza... Trochę mnie to wnerwia bo nie lubię nie jasnych spraw.
    ReviewUserIcon
    lusia

    26.05.2015 10:54

    Inne

    ja dzwoniłam, i do środy mają nam wysłać smsem już adres i już wszystkie sprawy do środy mają być zamknięte. więc może warto poczekać do jutra :) ja też się denerwowałam, ale już trochę mi przeszło :) a na kiedy zamówiłeś busa jankesss? i skąd jesteś? :)
    ReviewUserIcon
    treb

    24.05.2015 11:05

    Inne

    na pewno szału nie będzie, agencje chcą zarobić na pracownikach to złoty sezon dla nich wyrastają jak grzyby po deszczu ja tez nie znam adresu trzeba czekać na tel., ja chyba wybieram się własnym autem, jak to sie mówi jak człowiek nie spróbuje to sie nie dowie jak tam jest
    ReviewUserIcon
    lusia

    25.05.2015 10:41

    Inne

    własnym autem? to fajnie. a może byśmy się jakoś spotkali przed wyjazdem? ja jadę z koleżanką, z którą mieszkam, to może warto byłoby się zapoznać przed wyjazdem i obgadać to troszkę? :) też nie liczę na szał, ale może warto pojechać i zobaczyć jak będzie..
    ReviewUserIcon
    lusia

    23.05.2015 19:19

    Inne

    ja też z mazur, z Giżycka. Czytając opinie troche nabrałam strachu i już nie wiem co robić. a co Ty myślisz na ten temat?
    ReviewUserIcon
    lusia

    25.05.2015 10:46

    Inne

    no ja rozumiem, tylko uważam, że powinni nas bardziej o wszystkim informować. mówili najpierw, że jedziemy na 2-3 miesiące, gdybym nie zadzwoniła to bym nie wiedziała, że jednak jedziemy na 4.. a to dla mnie jest różnica. to powinno być w umowie jaki okres mamy tam pracować.. godziny mnie nie przerażają, wiadomo, że jedziemy tam do pracy, więc i czas będzie szybciej leciał. no miejmy nadzieję, że wszystko będzie okej, bo nie uśmiecha mi się wracać po paru dniach..
    ReviewUserIcon
    Massa

    25.05.2015 15:55

    Inne

    Jeżeli jedziecie na pory to pewnie do Haelen :) praca zaczyna się od poniedziłku 1 czerwca

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.