opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 868 ocen
Opinie(3050)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3050)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    18.02.2020 17:20

    Inne

    Po ile godzin dziennie się pracuje na plantacji ogórków Someren Holandia i Ile po odliczeniu mieszkania wynoszą zarobki
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    19.02.2020 09:41

    Pracodawca

    Mamy kilka projektów ogórkowych, więc zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji, który chętnie przybliży kwestie godzin i zarobków. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie -> https://contrain.pl/kontakt/
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.01.2020 22:33

    Inne

    Czy w Contrain nadal podpisuje się weksle im blanco?
    ReviewUserIcon
    Queen

    13.02.2020 01:20

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    Hjjii

    17.02.2020 17:41

    Inne

    Co to jest ?
    ReviewUserIcon
    Pracowity

    05.02.2020 13:27

    Inne

    Slyszałem,że podobno obecnie jest zastuj w pracy na produkcji za granicą,i obecnie nowych projektów nie ma.Trzeba czekać na jakiś projekt.
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    06.02.2020 15:42

    Pracodawca

    Zachęcamy do śledzenia naszej strony www.contrain.pl oraz Facebooka - tam publikujemy najnowsze ogłoszenia. Jak tylko pojawi się jakiś projekt produkcyjny, damy znać :)
    ReviewUserIcon
    Wyjechany

    01.02.2020 18:42

    Inne

    Czy ktoś obecnie pracuje od niedawna na jakimś projekcie w Holandii lub Niemczech i czy może z łaski swojej napisać jak tam jest z pracą, mieszkaniem?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    03.02.2020 08:05

    Pracodawca

    My też chętnie odpowiemy na Pana pytania - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego pod adresem [email protected]. Numery kontaktowe do wszystkich biur dostępne są tutaj -> https://contrain.pl/kontakt/#kontakt
    ReviewUserIcon
    Animowy

    02.02.2020 13:34

    Inne

    Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat projektu komisjonowaniu pod Holandią ?
    ReviewUserIcon
    Filozof

    27.01.2020 20:14

    Inne

    Kto jedzie w lutym do chłodni w Berlinie?
    ReviewUserIcon
    Filozof

    29.01.2020 22:10

    Inne

    Podobno ma się coś ruszyć w Berlinie,ale co kiedy nie wiadomo,na razie nic niema.A pracował ktoś tam jak wygląda tam praca,zakwaterowanie?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    30.01.2020 14:24

    Pracodawca

    Jeszcze nie rozpoczęliśmy procesu rekrutacji na taki projekt. Chętnie zaproponujemy inne oferty pracy w Niemczech. Prosimy o kontakt pod adresem [email protected] lub telefoniczny. Numery do poszczególnych oddziałów są dostępne na stronie: https://contrain.pl/kontakt/#kontakt
    ReviewUserIcon
    Akuratny

    24.01.2020 19:50

    Inne

    Czy ktoś był na magazynie komisjoner,w Niemczech przy granicy holenderskiej?
    ReviewUserIcon
    Ola

    24.01.2020 17:01

    Inne

    Czy ktoś był na recyklingu metali i może opowiedzieć o pracy? Będę wdzięczna :)
    ReviewUserIcon
    50/50

    09.01.2020 17:06

    Inne

    1) Praca w Rhrnusie bardzo fajna, jeżeli chodzi o Thalia, ale na Zooplus jest bardzo ciężko jak dla kobiet. Pracownicy są bardzo mili i pomocni. 2) Godziny pracy bardzo dziwne. Ja osobiście miałam 4 miesiące z rzędu drugą zmianę. Bardzo często też przychodził mail na ostatnią chwilę, że mamy się zjawić wcześniej w pracy. 3) Zakwaterowanie do przeżycia na Klosterparku, lecz częsty brak prądu, ciepłej wody to trochę przesada. Znaczenie lepiej było na Bad Tabarz. Tam jedynym problemem były grafiki ze sprzątaniem, gdyż Pani zajmująca się tym wybierała cały czas te same osoby, a jej mąż np, był tylko (z tego co pamiętam) może 2 razy. 4) Kontakt z koordynatorem to największy dramat... Odsyłanie od jednej osoby do drugiej. Brak urlopów od października do stycznia. Zaznaczę jednak że wybrane osoby mogły jeździć parę razy... Kiedy miało się sprawę do koordynatora czy do kierownika projektu za pierwszym razem odbierał, potem już nie. Trzeba było dzwonić z innego numeru, żeby dostać odpowiedź. 5) Choroba... Według koordynatorów czegoś takiego nie ma. Na początek mówią, że jak się źle czujesz, czy jesteś chory to proszę o kontakt z np: z Panem Przemkiem, po czym ten pan nie odbiera telefonu i jest w bagnie po szyję. Trzeba jak najszybciej iść samemu, bo opuszczenie dnia (pomimo że koordynator zawalił sprawę) (usunięte przez administratora). Kiedy dostarczy się zwolnienie lekarskie, ma się wielkie problemy. Koordynatorzy wypowiadali się w ten sposób "Przejebał sobie tym zwolnieniem". Kierownik projektu kiedy osoby miały już naprawę poważne problemy ze zdrowiem chciała, żeby umowa była rozwiązana z dniem wcześniejszym zanim miało się L4. 6) Najbardziej zadowolona jestem z tego że Panie z rekrutacji są bardzo miłe, potrafiły rozmawiać z nami praktycznie codziennie nawet do godziny, aby wszystko wyjaśnić. Panie z kadr też bardzo pomocne, ale czasem trzeba było z nich wymusić działania. Ogólnie praca na plus Dział kadr i rekreacji na bardzo wielki plus, zwłaszcza Panie w Opolu (rekrutacja) Kierownik projektu Pani Edyta i koordynator Pan Przemek to największy minus
    ReviewUserIcon
    Jaaa 16

    15.01.2020 22:57

    Inne

    Mam pytanie ile jest wypłacane po odejściu za 1 dzień urlopu pracując w Rhenusie? Z tego co ja słyszałam ponad 80 euro za dzień jak to jest w rzeczywistości?
    ReviewUserIcon
    50/50

    23.01.2020 20:15

    Inne

    Właśnie różnie, ja miałam 50/60 Trzeba dobrze wyliczyć ja musiałam włączyć o swoje pieniądze z L4 jak i za ubrania a także urlop
    ReviewUserIcon
    Mati

    22.01.2020 20:01

    Inne

    Czy ktoś pracował przy kukurydzy w Iderlandi?
    ReviewUserIcon
    Danie

    22.01.2020 08:47

    Inne

    Ich partnerem jest Powiatiwe Urzędy Pracy a od PUP niczego dobrego spodziewać się raczej nie można, to znaczy dobrego być może tak ale marnie płatnego ....
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    22.01.2020 10:18

    Pracodawca

    Współpraca z PUP nie ma związku z wysokością wynagrodzeń w Contrain, współpracujemy z Urzędem np. w zakresie organizacji spotkań z osobami bezrobotnymi.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.01.2020 09:33

    Inne

    Czy ktoś pracował w Jawol w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Wdzięczna

    08.01.2020 16:31

    Inne

    Contrain ist The Beat Jeśli masz w sobie pokorę i kulturę wszystko da się obgadać i załatwić. Jeśli jesteś awanturnikiem i arogancki i wszędzie widzisz negatywny to wszystko będzie złe. To od Pracowników bardzo dużo zależy jak się wszystko potoczy. Pani Edyta Fidura złota kobieta.
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.01.2020 15:07

    Inne

    A jaki projekt w Niemczech polecasz?
    ReviewUserIcon
    Asia

    19.01.2020 12:16

    Inne

    Witam jak wygląda u państwa wypłacanie chorobowego np wypadek złamanie nogi ręki lub np ciąża u kobiety czy chorobowe jest wypłacane z 1/12 czy z pełnego etatu?dziękuję za odp pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Black

    17.01.2020 14:51

    Inne

    Witam!! Był ktoś na pieczarkach z Contrain ?? Jaka praca i płaca ???
    ReviewUserIcon
    Muchomorek

    17.01.2020 19:24

    Inne

    Extra siper praca super kasa. Jedna wielka rodzina????
    ReviewUserIcon
    Nowy Nick

    16.01.2020 20:35

    Inne

    Czy ktoś może się szczegółowo wypowiedzieć,na temat dwóch projektów lampy Niemcy i jajka Holandia?
    ReviewUserIcon
    Fazi

    23.11.2019 12:39

    Inne

    Nie polecam tej firmy gdyż nie szanują swoich pracowników jak masz za duzo nadgodzin to cię do domu wysyłają warunki na każdym projekcie nie są idealne są fatalne brak pomocy ze strony koordynatorów
    ReviewUserIcon
    Ja

    14.01.2020 14:45

    Inne

    A na jakich byłeś projektach?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    18.02.2020 12:48

    Inne

    To jest strona o opinii danego biura i ta osoba wyraziła swoją opinie ,bo ma do tego prawo i nie musi podawać swoich danych ,bo tak chcecie i ta osoba ostrzega ludzi że jest u was źle i nie potrzebuje byście odnieśli się do tego czy reagowali więc bezsensownie piszecie ,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Schlitz

    24.11.2019 06:09

    Inne

    Jeśli chodzi o prace to praca godna polecenia. Najgorsze to jednak warunki mieszkaniowe i pomoc koordynatora. W hotelu myszy które były zgłaszane wielokrotnie koordynatorowi a z jego strony tekst : ,,ja miałem gorszy problem nie miałem internetu „ i to jest pomoc i zlewanie. Dopóki ten problem nie będzie rozwiązany zmianą zakwaterowania to komentarze wraz ze zdjęciami tzn dowodami pojawia się m.in na Facebooku. Serdecznie pozdrawiamy mieszkańcy Schlitz z projektu z lampami :)
    ReviewUserIcon
    Schlitz

    01.12.2019 16:15

    Inne

    Praca bardzo fajna. Szef w porządku. Do pracy 4,3 km ale jest zwrot za paliwo 0,3 euro za km płatne tylko w jedną stronę. Sklepy bardzo blisko hotelu. Oraz brak pralki w hotelu :)
    ReviewUserIcon
    Ja

    14.01.2020 14:43

    Inne

    To ,gdzie robicie pranie?Kto was do pracy zawozi?Jak wygląda praca,są jakieś normy dzienne?
    ReviewUserIcon
    Damian

    13.01.2020 09:17

    Inne

    Firma ciężko stwierdzić tak naprawdę czy dobra czy nie wypełni człowiek formularz kontaktowy na ich stronie a nikt nie zadzwoni, na Messenger też rozmowa z bootem z prośbą o kontakt ,ze się szuka pracy i także cisza ... może sami piszą sobie dobre opinia tylko tutaj a w rzeczywistości to to samo co wszyscy ... prace mają pewnie w momencie jakichś pilnych zapotrzebowań i tyle (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hallo

    09.01.2020 20:13

    Inne

    Dlaczego contrain nie podniesie stawki pracownikom skoro wzrosła stawka godzinowa w Niemczech od stycznia 2020???
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    13.01.2020 09:09

    Pracodawca

    W Niemczech wzrosły wyłącznie stawki minimalne. W Contrain, na wszystkich niemieckich projektach, oferujemy stawki wyższe niż minimalne.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Nowy

    08.01.2020 11:18

    Inne

    Czy na projektach w Holandii,jest normalna polska umowa na pełen etat,polski zus?A podatek płaci się do Holendrów?Czy na koniec roku jest zwrot podatku od Holendrów?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    11.01.2020 07:51

    Inne

    Tak mozesz się potem ubiegać o zwrot podatku z Holandii
    ReviewUserIcon
    On

    05.01.2020 19:53

    Inne

    A czy ktoś pracował na jajach czy na innych projektach,ale w Holandii?Jak tam jest,czy polska umowa,jak z dojazdami do pracy,jak z mieszkaniem i jak z pracą?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    08.01.2020 11:42

    Pracodawca

    Zatrudniamy w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową. Oferujemy również zakwaterowanie oraz dojazd do pracy. Zapraszamy do kontaktu :)
    ReviewUserIcon
    Xmen

    08.01.2020 11:00

    Inne

    firma zatrudnia w niemczech na magazynach uważajcie na tą pracę bo zarobki małe a z tego co zarobicie musicie jeszcze zapłacić zakwaterowanie więc co wam zostanie z wypłaty porażka
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    08.01.2020 11:32

    Pracodawca

    Zarobki zależą głównie od liczby przepracowanych godzin. Jeżeli w danym miesiącu przepracował Pan mniej to oczywiste jest, że także wypłata będzie adekwatna. Nasi pracownicy magazynowi są w zdecydowanej większości zadowoleni z wysokości swoich wynagrodzeń. Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    Bodzio

    16.12.2019 23:03

    Inne

    Ludziska dajmy sobie spokoj z opisywanoem sytuacji jakie maja miejsce na projekcie Rhenus tak naprawde to maja to w (usunięte przez administratora) nikt nic z tym nie robi a jak to Pani Edyta ujela kro zjedzie do Polski to juz nie ma powrotu na zaden projekt w Niemczech wiec szukajcie innych agencji pracy jest pelno wystarcza checi .A agencja Contrain traci dobrych ludzi ktorym zalezy na pracy nie przez to ze ciezko tylko przez to jak traktuja ludzi .
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    18.12.2019 13:34

    Pracodawca

    Proszę Pani/Pana, prosimy takie sytuacje zgłaszać do nas jak najszybciej, dzięki czemu będziemy mieli możliwość sprawnego zareagowania na problem. Wszystkie kwestie związane z problemami np. na projekcie lub w kontakcie z koordynatorem, Project Managerem, można wysyłać bezpośrednio na adres [email protected] Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    @IZa

    07.01.2020 12:22

    Inne

    Mógłbys odezwac sie do mnie , mam kilka pytań, Moj adres : [email protected]. Z góry dziekuję.
    ReviewUserIcon
    Rhenus

    14.12.2019 23:52

    Inne

    Fala hejtu? Zartujecie? Jako pracownik wyzej wspomnianego projektu z czystym sumieniem potwierdzam powyzsze informacje. Po kilkunastomiesiecznym doswiadczeniu moge smialo stwierdzic ze po raz pierwszy jestem rozczarowana oporem koordynatorow wzgledem pracownikow. Polubowne zalatwienie jakiejkolwiek sprawy graniczy z cudem. Przed wyjazdem pracownicy biurowi przedstawiaja projekt i ogolne warunki w sposob znacznie odbiegajacy od rzeczywistosci. Zapewniano o 2zmianowym trybie pracy nagle w okresie swiatecznym okazuje sie, ze dochodza nocki, wszystko da sie zrozumiec i wytrzymac jednak nie fakt DLACZEGO CZESC PRACOWNIKOW PRACUJE W TRYBIE NOCNYM CZWARTY TYDZIEN POD RZĄD A CZESC OD MIESIACA CHODZI NA GODZINE 7 RANO. Z tego co sie orientuje to juz kolejny rok z rzedu w ktorym grafik ustalany jest w podobny sposob i mimo wielu skarg nadal nikt z tym nic nie zrobil!!
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    18.12.2019 11:36

    Pracodawca

    Proszę Pana, prosimy takie sytuacje zgłaszać do nas jak najszybciej, dzięki czemu będziemy mieli możliwość sprawnego zareagowania na problem. Wszystkie kwestie związane z problemami np. na projekcie lub w kontakcie z koordynatorem, Project Managerem, można wysyłać bezpośrednio na adres [email protected] Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    Agnieszka 19844

    04.01.2020 20:04

    Inne

    W takim razie skoro pracujecie tylko na nocki to myślę że na brak kasy nie możecie narzekać? Dobrze zrozumiałam? Problemem jest to ze 4 Tydzien?
    ReviewUserIcon
    Akuratny

    31.12.2019 11:17

    Inne

    Czy ktoś może napisać jak jest na projekcie lampy w Schiltz Niemcy.Jak z pracą jak z dojazdami jak z zakwaterowaniem.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    02.01.2020 07:01

    Inne

    dojazdy do pracy sa za darmo, spanie nawet spoko, ludzie na projekcie sie dogaduja wiec praca idzie szybciej. jakbys chcial jeszcze o cos zapytac to daj mi znac na (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    30.12.2019 16:46

    Inne

    Witam która cześć Holandii jest oferowana przez wasze biuro. Pozdrawiam
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    31.12.2019 09:35

    Pracodawca

    Jeżeli pyta Pan o projekty, które oferujemy, to są one zlokalizowane na terenie całej Holandii. Najwięcej jednak ofert posiadamy w Holandii południowej. Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    31.12.2019 00:10

    Inne

    Kto jedzie na projekt Jawol Niemcy? Wie ktoś jak tam jest i mógłby się wypowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    30.12.2019 20:44

    Inne

    Czy ktoś jedzie na projekt Jawol? A może ktoś był i może się wypowiedzieć
    ReviewUserIcon
    Ja 16

    26.12.2019 08:52

    Inne

    Mam pytanie co do weksli, czy po rozwiązaniu umowy są one odsyłane do danego pracownika?Czy trzeba się zgłosić do tego biura co podpisywało się wszystkie papiery w celu odebrania, lub zniszczenia tego weksla?
    ReviewUserIcon
    Ja 16

    27.12.2019 16:53

    Inne

    A znajomy oprócz świadectwa nie dostał weksli.To można po nie podjechać do filii tam gdzie się umowę podpisywało?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    29.12.2019 21:42

    Pracodawca

    Nie ma takiej konieczności. Prosimy, by znajomy odezwał się do nas na adres [email protected] Prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz adresu, pod który przesłać weksel. Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    On

    28.12.2019 14:39

    Inne

    Szanowni Państwo.Kochani Moi Jak sprawa wygląda z wekslami,są nadal podpisywane,czy Contrain się z nich ostatecznie wycofał.Pracowaliście w święta na projektach,był jakiś dodatek za pracę w święta?
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    29.12.2019 21:41

    Pracodawca

    Proszę Pana, weksle w Contrain nie są już podpisywane. Natomiast dodatki świąteczne są zależne od danego projektu. Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    Dziku

    23.03.2019 16:16

    Inne

    Pracuję ktoś przy ogórkach w venlo lub okolicach lub na szklarni??? Potrzebuję info jak z godzinami mieszkanie dojazd do pracy itp
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    23.12.2019 08:31

    Pracodawca

    Tak, ta oferta będzie dostępna również w 2020 roku. Życzymy Wesołych Świąt ;)
    ReviewUserIcon
    Akuratny

    24.12.2019 17:50

    Inne

    Opowiedz więcej o tej pracy kiszenie ogórka w Venlo,jaka wygląda,jakie zarobki, zakwaterowanie,umowa polską,jest zwrot podatku?
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.12.2019 13:18

    Inne

    Moim zdaniem Pan koordynator który jest w klosterpark Pan Przemek to żaden koordynator wyjeżdżając do domu dzwoniąc z5razy do tego niby koordynatora i mówiąc poraz5 że dziś wyjeżdżam stwierdził że gdzieś mnie złapie po czym po kilku godzinach znów zadzwoniłam i sama musiałam do niego iść do domu nr2 gdzie pan. Przemysław wyszedł w spodenkach i papciach totalny brak zainteresowania i zlewania ludzi nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.12.2019 13:21

    Inne

    Chodzi oczywiście o oddanie klucza oraz chipa
    ReviewUserIcon
    Myślący

    19.12.2019 18:13

    Inne

    Czy ktoś pracował na projekcie Jawol Niemcy jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Załamany

    19.12.2019 12:26

    Inne

    Może tak dla odmiany napisali byście coś dobrego o Cotrain.Jak się wam pracuje na projekcie lampy w Schiltz Niemcy.I jak wam się pracuje w Holandii.Chodzi o zakwaterowanie,atmosferę w pracy,ile płacicie za spanie i ile netto do ręki zarabiacie.Może teraz jakieś pozytywy?
    ReviewUserIcon
    Xyz nie usuwajcie opinii!!!

    15.12.2019 12:39

    Inne

    Fala hejtu? Zartujecie? Jako pracownik powyzszego projektu moge z czystym sumieniem potwierdzic ze dodane opinie sa zgodne z prawda. Posiadam kilkunastomiesieczne doswiadczenie we wspolpracy z ta firma, bywalo roznie jednak zazwyczaj byly to czynniki niezalezne od agencji (ciezkie warunki pracy, mobing ze strony kontrahentow) z przykroscia musze przyznac, ze po raz pierwszy jestem rozczarowana oporem koordynatorow wzgledem pracownikow. Polubowne zalatwienie jakiejkolwiek sprawy graniczylo z cudem a to juz typowo czynnik na ktory bezposredni wplyw ma agencja. Potwierdzam ze informacje przekazywane w biurze przy podpisaniu umowy dalece odbiegaja od rzeczywistosci. Zapewniani bylismy o 2zmianowym trybie pracy. Nagle okazuje sie ze w okresie przedswiatecznym tj. 4 tygodnie przed swietami rozpoczynamy nocki. Wszyscy pracownicy Contrain pracuja w 4 mozliwych godzinach: 7-15, 11-20, 23-8 lub 2 w nocy-11 (PARANOJA)!!! Oczywiscie rozumiemy sytuacje firmy Rhenus i fakt ze maja wysoki sezon w tym okresie. Wszystko jest do zniesienia jednak nie fakt DLACZEGO PEWNA GRUPA PRACOWNIKOW ROZPOCZNIE OD PN CZWARTY! JUZ TYDZIEN NOCEK w momencie gdY inna pracuje od miesiaca na najbardziej porzadana godzine (7 rano)?? Czy pracownicy tejze grupy podlegaja specjalnym wzgledom?? BARDZO PROSZE AGENCJE O ODNIESIENIE SIĘ DO POWYZSZEJ SYTUACJI...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.12.2019 17:13

    Inne

    Agencji Contrain mowa tutaj o różnych czynnikach wpływających na to, ze pracownicy zmuszeni są pisać prawdziwe, a dla Was dość bolesne opinie. 3 zmiany są do zniesienia, ale mowa tutaj o aż 4 zmianach na dziale Thalia. Mało tego, mowa tutaj o tym ze podczas rekrutacji nikt nie poinformował Nas o tym, ze ubrania są płatne, zapewniano wręcz ze dostaniemy je za darmo. Kontakt z koordynatorem to chyba największy problem na tym projekcie, Pan P. nigdy nie odbiera telefonów, noe odpisuje na smsy i na wszystko ma jedną odpowiedz: „nie jestem w stanie nic z tym zrobić”. Wiekszosc pracowników którzy postanawiają zakończyć współpracę z agencja decydują się na to nie z czynników fizycznych, np. nie dają sobie rady w pracy, a ze względu na problemy z koordynatorem. Chce również głośno powiedzieć o tym, ze weksle wciąż są podpisywane!!
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    18.12.2019 13:36

    Pracodawca

    Proszę Pani/Pana, prosimy takie sytuacje zgłaszać do nas jak najszybciej, dzięki czemu będziemy mieli możliwość sprawnego zareagowania na problem. Wszystkie kwestie związane z problemami np. na projekcie lub w kontakcie z koordynatorem, Project Managerem, można wysyłać bezpośrednio na adres [email protected] Weksle nie są podpisywane. Prosimy nie mylić weksli z dokumentem in blanco. Jeżeli Twierdzi Pan/Pani, że podpisał/a weksel to prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska. Będziemy mogli to sprawdzić. Kolejne anonimowe zarzuty dotyczące podpisywanych weksli nie są dla nas ani innych użytkowników wiarygodne. Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.12.2019 12:06

    Inne

    Witam jestem pracownikiem firmy Contrain czytając opinie postanowiłam napisać parę słów od siebie. Uważam że agencja nie należy do najgorszych, za ubrania robocze nie płacimy jeśli przepracujemy ponad 3 miesiące w innym wypadku owszem zostałam o tym poinformowana. Jeśli chodzi o warunki na zakwaterowaniu może nie należą do najlepszych ale można przeżyć faktem jest że ciepła woda jest w określonych godzinach, za internet trzeba dodatkowo zapłacić. Z koordynatorem ciężko było się skontaktować ale od czasu gdy pojawił się drugi koordynator ten kontakt jest i można liczyć na pomoc. Ogólnie rzecz ujmując wszędzie są plusy i minusy nie wszystkim da się dogodzić.
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    18.12.2019 11:37

    Pracodawca

    Dziękujemy za obiektywną opinię :) Cieszymy się, że zatrudnienie drugiego koordynatora pomogło usprawnić komunikację z nami. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Żaba

    14.12.2019 09:37

    Inne

    Agencja twierdzi ze wpisy sa powielane przez te same osoby wiec dodam kolka slow od siebie . Napisz o sytuacji z przed mniej wiecej miesiaca kiedy przezucali osoby z thalii na zoo byla z mami na thalii pani Bozena kobieta po 50 ktora przeniesli na zoo gdzie trzeba dzwigac karmy po 20 kg po tyg pani Bozena nie dawala rady poprosila pania Edyte o przeniesienie ns inny projekt bo dla niej za ciezko zaznacze ze pani Bozena pracuje przez Contrain 10 lat i co uslyszala ze nie ma zadnego przenoszenia ze albo pracuje albo pisze rozwiazanie umowy wiec zjechala do Polski wiadomo zdrowie wazniejsze a co najlepsze nie minal tydz i dziewczyna naszego koordynatora Przemusia zostala przeniesiona z zoo na thalie bo za ciezko dla niej na zoo .Wiec sie pytam mozna czy nie mozna ? Kolejna sutuacja ludzie pracuja po dwa tyg pod rzad na nocnsa zmiane a dziewczyna Przemka na 7 rano bo sie nie wysypia mozna ? Coz wychodzi ze mozna . Od pazdziernika zakaz wyjazdow na urlopy a tu sie okazuje ze wybrani jezdza na urlopy wiec mozns czy nie mozna? Podsumowujac kierownik projektu robi co chce i z kim chce reszte traktuje jak bydlo koordynator udaje cwaniaka a wiedzy organizacji nie ma wogole . Agencja sama w sobie ok moze po prostu trzeba sie przyjrzec osobom kierujacym danymi projektami.
    ReviewUserIcon
    Prawda

    17.12.2019 12:31

    Inne

    W Rhenusie trzeba wszystko robić z pominięciem Edyty, która trzęsie (usunięte przez administratora) żeby czasem nie podpaść Rhenusowi. Kiedyś zakazała chodzenia do biura w jakiejkolwiek sprawie, żeby o nic nie prosić i niczego nie wymagać. Pewien pan poszedł do biura poprosić o rzeczywistą pracę zmianową, gdyż dawali go tylko na dwójki, na co Edyta pouczyła wszystkich że mają pracować tak jak im dają i broń boże nie chodzić do biura.
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    18.12.2019 11:32

    Pracodawca

    Proszę Pani/Pana, prosimy takie sytuacje zgłaszać do nas jak najszybciej, dzięki czemu będziemy mieli możliwość sprawnego zareagowania na problem. Wszystkie kwestie związane z problemami np. na projekcie lub w kontakcie z koordynatorem, Project Managerem, można wysyłać bezpośrednio na adres [email protected] Pozdrawiamy :)
    ReviewUserIcon
    K....

    11.12.2019 12:14

    Inne

    Witam jestem pracownikiem firmy Contrain czytając opinie postanowiłam napisać parę słów od siebie. Uważam że agencja nie należy do najgorszych, za ubrania robocze nie płacimy jeśli przepracujemy ponad 3 miesiące w innym wypadku owszem zostałam o tym poinformowana. Jeśli chodzi o warunki na zakwaterowaniu może nie należą do najlepszych ale można przeżyć faktem jest że ciepła woda jest w określonych godzinach, za internet trzeba dodatkowo zapłacić. Z koordynatorem ciężko było się skontaktować ale od czasu gdy pojawił się drugi koordynator ten kontakt jest i można liczyć na pomoc. Ogólnie rzecz ujmując wszędzie są plusy i minusy nie wszystkim da się dogodzić.
    Company logo
    Contrain Group S.A.

    18.12.2019 11:25

    Pracodawca

    Dziękujemy za obiektywną opinię :) Cieszymy się, że zatrudnienie drugiego koordynatora pomogło usprawnić komunikację z nami. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Kama

    18.12.2019 11:01

    Inne

    Mam pytanie czy ktoś się wybiera przez tą agencję do pracy pod koniec stycznia do niemiec z Łodzi ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.